Uefa europa league

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ти уважніше слідкуй за іграми Динамо в ЧУ, вже другу гру підряд Динамо рятує Шева...
команда може класну гру показувати раз в тиждень...після серйозної гри, гравцю потрібно щоб повністю востановити сили 5-6 днів...хто не вірить подивіться матч Інтер - Динамо...команда виложилась на Дженоа (5-0 до речі виграли) і як результат проти київлян інтерісти ледь по полю пересувалися. А Динамо проти Оболоні ходило пішачком і як результат в Мілані показало найкращу свою гру.
Але хто думає, що і дома з Інтером київляни так само будуть рвати. то дуже помиляється...в Києві Інтер порве динамівців...згадаєте мої слова після матчу!
roma-ua сказав(ла):
Skorpion4eg +1 !!! а то тільки в тулузи і можуть вигравати ! вони свій клас показали против Тімішуари !! вони навіть в УПЛ не стабільно грають !!
ти меньше Уолта Діснея дивися...Шахта зараз на такому ходу, що в ЛЧ могла би з любої групи виходити, правда не з динамівської!
А на рахунок Тимішоари...то є таке поняття як початок сезону, і поки команда оптимальну форму не набере, то завжди будуть різні сенсації...будь то хоть Барселона, чи Челсі.
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
Ту тімішуару можна проходити і без оптимальної форми... в Шахтаря гравець один коштує як вся тімішуара, тому таку команду не пройшли бо подумали що вони королі футбола після виграшу УЄФА. Тим більше з цими командами які зараз в групі Шахтаря не перевіриш на скільки команда готова.
Знахарь а от Динамо порве Інтера вдома, навіть якщо не порве то виграє це я тобі даю 90 % Газзаєв щось придумає, тим більше я не думаю що повторять таких помилок як того року з Порту!!!111
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
roma-ua сказав(ла):
Знахарь а от Динамо порве Інтера вдома, навіть якщо не порве то виграє це я тобі даю 90 % Газзаєв щось придумає, тим більше я не думаю що повторять таких помилок як того року з Порту!!!111
шансів в Динамо мало не те щоб порвати, а навіть нічейку відстояти...
Інтер по перше недооцінив київлян, думав на одному класі виграти.
по друге Моуріньйо прийшов в Інтер тільки для того щоб виграти ЛЧ...
по третє міланська команда так настроїться на матч в Києві...а коли Інтер настроюється - це жопа всім

Шанси звісно в нашої команди є...але дуже мізерні
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Знахарь сказав(ла):
Інтер по перше недооцінив київлян, думав на одному класі виграти.
матч Рубін - Барса показав, що одного класу недостатньо, інколи порядок бере верх над класом! А недооцінка суперника, то скоріше всього вина тренера. На наступний матч, Моуріньйо думаю підготує своїх підопічних на всі 100, і погоджуюсь з Знахарьом, що нічия в такому випадку буде найоптимальнішим результатом для Динамо!
roma-ua сказав(ла):
в Шахтаря гравець один коштує як вся тімішуара
ха-ха-ха... повертаючись до матчу Барса-Рубін, можна сказати що в Барси один гравець коштує дорожче ніж вся російська прем`єр ліга... а толку?)))
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ти уважніше слідкуй за іграми Динамо в ЧУ, вже другу гру підряд Динамо рятує Шева...
і шо тут рівняти? динамо не з тулузами грає, плюс майже весь основний склад по своїм збірним грає. Крім того динамо якраз показує свій клас, якби не грали алеж виграють, результат то є

добавлено через 4 минуты
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
матч Рубін - Барса показав, що одного класу недостатньо
він сокріше показав недооцінку суперника.
Знахарь сказав(ла):
Шахта зараз на такому ходу, що в ЛЧ могла би з любої групи виходити, правда не з динамівської
:D ну так попадидинамо в другу групу вониб теж 100% вийшлиб.
З.І. нічого я в грі шахтаря не побачив такого, та тулуза ніяка просто
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
і шо тут рівняти? динамо не з тулузами грає
спеціально для "обдарованих" ЧУ великими буквами написано...
Ozzy сказав(ла):
він сокріше показав недооцінку суперника
в моєму розумінні недооцінка, це коли команда виходить проти слабшого суперника, який катає її і розмазує по газону. Барса ж катала Рубін так як треба, однак на фінальній стадії нічого не могли зробити через надійну гру казанських захисників.
Ozzy сказав(ла):
ну так попадидинамо в другу групу вониб теж 100% вийшлиб
Давай без б... попалоб динамо в іншу групу тоді і говорили б... а так просто давай краще не базарь
Ozzy сказав(ла):
З.І. нічого я в грі шахтаря не побачив такого, та тулуза ніяка просто
Окуляри виправлять ситуацію...
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
roma-ua сказав(ла):
Skorpion4eg +1 !!! а то тільки в тулузи і можуть вигравати ! вони свій клас показали против Тімішуари !! вони навіть в УПЛ не стабільно грають !!
логіки ноль!! давай будемо казати шо в рубіна вищий клас за барсу.. а що вони виграли барсу на Кампноу..
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
по друге Моуріньйо прийшов в Інтер тільки для того щоб виграти ЛЧ...
та яке блін Лч?? Інтер це команда тільки чемпіонату вони в лізі ніякі!! навіть коментатор казав " Хто б Інтер не тренерував вони ЛЧ не виграють " а вот Кияни настрояться як на останній бій вони розуміють що такий Інтеру треба вигравати. Динамівці я думають що зільють матч Шахтарю 28 заради ЛЧ!
Рубіну про100 тупо повезло таке, буває раз в 50 років. На виїзді Барса накидає цьому Рубіну банок 4 сухих.
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
Кумедний такий спор) та Дінамо, всіх парвьот, от не фартануло, от ше шось.
Оцінкою гри динамо і шахти візми хочаб кількість матюгів на гравців, коли грають ті і ті)))

По ділу, що ж тут спорити, коли результати різні, шахта як не як але взяла уєфа, а київ? лише Україну і все.
за 5 років Шахта принесла Україні 74! очка, а київ 46.
І якби не цей кубок уєфа, динамо потрібно б було шоб грати в ЛЧ ше провести стиковий матч, і тут "не факт".
І гра динамо в упл не є показником класу команди, скільки можна ставити на матчі києва одніх і тих же продажних арбітрів? чому у всіх команд в кожному турі різні рефері, а на динамо проти більш менш достойних суперників завжди обрана трійця: Шандор, Геренда і Годулян.
От Годулян і буде...висужувать[OFF]*як пише в інеті, фамілія годулян стала прикметником))*[/OFF]
якщо хтось не згоджується, згадайте 2 не поставлених пен. в ворота динамо проти метала.
А так хочеться побачити прозорий чемпіонат.:cool:
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
ше один знайшовся, да динамо всіх купило тогой виграють, а шахта тільки скиглить завжди, щось циган нічого не сказав як з карпатами поставили 3 пенальті в ворота карпат (третій пенальті взагалі придуманий арбітром), а тепер уяви щоб таких самих 3 пенальті далиб для динамо коли вони гралиб із шахтарем, той циган лопнув би і сказав що все купляно. спочатку подивись як шахту судять, а потім вали на динамо, їх судять точно так само.

добавлено через 1 минуту
"Оцінкою гри динамо і шахти візми хочаб кількість матюгів на гравців, коли грають ті і ті" це ти взагалі круто придумав, звідки ти знаєш хто скільки матюкається і в яких матчах зрівнюєш?

добавлено через 1 минуту
"А так хочеться побачити прозорий чемпіонат" знімо оранжово-чорні окуляри і подивись
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Wehr сказав(ла):
От Годулян і буде...висужувать
ну от з дніпром грають, судить нормально, просто треба на когось звалити от і знайшли годуляна, як луческу, якщо не виграють значить суддя винний
 

frequenz

In vino veritas
Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
1 263
Репутація
0

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
ну от з дніпром грають, судить нормально
я повністю матчу Дніпро - Динамо не дивився, але мені хватило побачити як Годулян на 22 хвилині видалив Пашаєва...да грубо порушив правила, але не навмисно...за таке жовту потрібно давати, але ніяк не красну, тим більше залишати команду в меньшості в середині першого тайму...після таких арбітрів дійсно складається думка, що Динамо підсуджують
Да, хто не знає рахунок матчу Дніпро - Динамо 0-2
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
тим більше залишати команду в меньшості в середині першого тайму...
ну це трохи дивний аргумент... виходить що спочатку матчу можна ноги ломати?
Знахарь сказав(ла):
але мені хватило побачити як Годулян на 22 хвилині видалив Пашаєва...
і в чому він тут не правий? добре було видно як він в нінковича йшов, просто влетів, навіть не стелився в підкат, а просто летів ногами вперед. Попавби в ногу і дрова б нінковичу були.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
і в чому він тут не правий?
Просто в кожному матчі Годулян як не пєналь ставить в ворота противників київлян, то красну втулить...а в цьому матчі і те і друге йому вдалося...тому й кажу, що дуже сильно він портить репутацію Динамо
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь,
пенальті там лєве тай по великому рахунку для динамо воно і особливо потрібним не було, а от вилучення там було 100%

добавлено через 5 минут
"А то мы не знали, что Виталий Годулян странный человек. И ведь не скажешь о каких-то симпатиях его в этом матче, просто человек порой принимает решения, которые только ему одному понятны. Но самое смешное тут то, что в ключевом эпизоде поединка он оказался прав и удалил Павла Пашаева за грубейший фол против Милоша Нинковича по делу.

Но дальше было весело... Например, Руслан Ротань после предупреждения еще раз шесть нарушал правила, постоянно разговаривал с ним, но второй желтой карточки не получил. Не хотел убивать Днепр окончательно. Сентиментальность не лучшее качество для арбитра. Про пенальти и вовсе говорить не стоит. То, что Кравец не может толково поставить плечо противнику сугубо его проблемы, а не Русола. Арбитр решил признать этот эпизод нарушением...."
з football.ua
З.І. алеж всеодно шахтарі будуть кричати шо суддя купляний і вилучення там не було...
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
да грубо порушив правила, але не навмисно
Та блін скільки в футболі таких моментів коли в таких самих ситуаціях відкриті переломи??? той Васа ( Пашаєв ) міг для Нінко "поламати" життя він же пішов прямими ногами в коліно... для Мілоша повезло можна сказати.
Wehr сказав(ла):
І якби не цей кубок уєфа, динамо потрібно б було шоб грати в ЛЧ ше провести стиковий матч, і тут "не факт".
О Боже для Динамо не треба кротовської допомоги і без них би в ЛЧ грали!!
Wehr сказав(ла):
якщо хтось не згоджується, згадайте 2 не поставлених пен. в ворота динамо проти метала
Та блін згадай як у ворота Карпат ставили 3 пеналя, до речі за минулий сезон у ворота Шахтаря ні одного пеналя !!! Задумайтесь!!!! У Ахмета більше грошей чим у Суркіса так що тут не ясно хто ще купує судів!
І іще хто чемпіон України ??? Динамо ( випередили на 15 очок ) !!!! де грає Динамо в ЛЧ а Шахтар Лізі Європи !!! Хто зараз на першому місці Динамо !!! так що Кроти курять бамбук в сторонці :cool:
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
ЧУ!!! ШАНДОР, ГЕЛЕНДА, ГОДУЛЯН!!! Пропоную всім задуматись! Буде дуже дивно побачити на донбас арені годуляна!!! дивно, але звично!!!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
roma-ua сказав(ла):
Та блін скільки в футболі таких моментів коли в таких самих ситуаціях відкриті переломи??? той Васа ( Пашаєв ) міг для Нінко "поламати" життя він же пішов прямими ногами в коліно... для Мілоша повезло можна сказати.

roma-ua, ти про який вид спорту розповідаєш? про балет? чи може тенніс настільний?...
це футбол...тут грають справжні чоловіки...і ніхто від травм не застрахований..і я ще раз повторюю Пашаєв не спеціально йшов на правопорушення...а то тебе послухати, то взагалі УЄФА має заборонити підкати, бо це шкідливо для здоровя
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
Яка різниця хто буде судити??? все рівно циган буде говорити " Браво федерація " хахахахха )

добавлено через 4 минуты
Знахарь сказав(ла):
і я ще раз повторюю Пашаєв не спеціально йшов на правопорушення...
Так у футболі не дають карточки за спеціально або не спеціально! гра груба була і крапка!