Uefa europa league

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Wehr сказав(ла):
Ти дінама фан , перед тим як вважати себе таким жорстким супер фаном, хоть раз би на з"їздив на футбол.
інтелигентний вболівальник кротів :D ти крім образ більш нічого не знаєш, ти навіть не можнш подумати шо ти пишеш.
Wehr сказав(ла):
А в футбольних європейських країнах, зовсім інша філософія вболівання. Дам до їхнього рівня ше далеко.
ну так треба до них йти, а не плакати шо в нас одна команда в єврокубках. і взагалі при чому тут динамо? більш слів не знаєш інших?
БраЗа сказав(ла):
От вам і українська метальність - мені не добре то хай сусіду буде ще гірше...
угу, а в інших країнах не так хочеш сказати? он ліверпуль вилетів з лч, то його вболівальники зараз за чклсі/мю/арсенал переживають?
З.І. Не люблю я шахтар, італійські команди не люблю і німецькі і шо з того?

добавлено через 1 минуту
можна подумати шо вболівальники шахтаря були за динамо в лч, ага... :D
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Ozzy,
Можливо вони не вболівають ЗА ці команди... проте як мінімум не вболівають ПРОТИ них...
Або ж виба4те, я цілковито розчаровуюсь в ідеалах товаристськості і толерантності, що їх пропагандує ФУТБОЛ... ІМХО...

Ozzy сказав(ла):
можна подумати шо вболівальники шахтаря були за динамо в лч, ага..
Я був за Динамо! І разом з ярими фанатами цієї команди вболівав і переживав за них від свистка до свистка...
У внутрішньому чемпіонаті свої реалії... На зовнішній арені, коли наші клуби представляють не просто якесь Динамо і якийсь Шахтар - вони представляють УКРАЇНСЬКИЙ футбол загалом... Це зовсім інше...
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
Ozzy сказав(ла):
можна подумати шо вболівальники шахтаря були за динамо в лч, ага...
Я був за Динамо в ЛЧ! Хоч люблю і вболіваю за Шахтар
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
БраЗа сказав(ла):
І разом з ярими фанатами цієї команди вболівав і переживав за них від свистка до свистка...
ага, разом з вехром і адміралом дупою, хотів би я побачити як вони за динамо вболівають *ROFL*
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
roma-ua сказав(ла):
інтелигентний вболівальник кротів
Якщо не влазить в оператівачку, можеш записати на листочку а4, вже в 2х інших темах я тобі пояснював, що не фанат Шахти. Я вболіваю за всі укр. команди у єврокубках, і динамо і дніпро, хоча в внутрішньому чемпіонаті непереношу їх, сукровску динаму за всяких гіоан і мілєвских і т.д., дніпро бо є головним конкурентом Металіста.
Ozzy сказав(ла):
ну так треба до них йти, а не плакати шо в нас одна команда в єврокубках.
Ніхто й не плаче, всі просто за неї вболівають, а деякі злорадствують.

Ozzy сказав(ла):
і взагалі при чому тут динамо? більш слів не знаєш інших?
При тому, що ти привів приклад з вболівальниками МЮ і Лівера, і кажеш шо ти вболіваєш проти шахти, а головний їх ворог хто? дінама. Дай сам ти неодноразова вже на форумі писав шо вболіваєш за них. ЗРОЗУМІВ? Якщо, ще шось не будеш розуміть, звертайся, не соромся.
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
БраЗа сказав(ла):
То ви гляньте на блакитно-білих: та ж ситуація, щоправда не бразильці а інші іноземці...
да но, в динамо гру роблять українці!! а в шахтарі шо?там вся гра тримаєця тільки на бразильцях! ну не рахуючи центр захисту (воротаря)!сорі шо трохи отстав од теми!
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Хлопці, от тільки давайте не будемо переходити на особистості, хто з ким і за кого...
Я висловився за себе...
Так мені імпонує більше Шахтар, але ж це не озна4ає що Динамо - мій заклятий ворог і треба молитись на всіх ворогів Динамо щоб ті їм палки в колеса повставляли...
Це неправильно...

Я вболіваю за УКРАЇНСЬКИЙ футбол...
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
ладно хватить про Д.К. і Ш.Д.! закриїм цю тему шоб нехто ненахапався предупріжденій і тому подібних пріколів! бо цей спор можна продовжувати вічно! хай кожен останеця при своїх поглядах і смаках!!
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Мдя... Розложим все по полочках... Хто там кричав шо в динамо гру роблять одні українці? Подивився б я на тих ігромейкерів без Вукоєвича у центрі, думаю весела була б картина...
Ozzy, а от це виключно для тебе. Я думаю що рівень фанатизму заключається у підтримці власної команди, а не обсиранні суперника. І англійські фани, зокрема фани лівера популярні в світі завдяки їх you never walk alone, а не обсиранні манчестера, але шо ж, проти менталітету не попреш...
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
ага, а фани динамо і шахтаря відомі виключно обсиранням друг друга? з твоїх слів виходить так.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Ozzy,
Ozzy сказав(ла):
з твоїх слів виходить так
А хіба з нашої суперечки виходить не так?...
Не хочу нікого образити, але ж подивіться самі... 1,5 сторінки взаємних докорів і звинувачень на пустому місці... І це навіть вони не між собою грали... Жах...
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy,
В моїх словах про фанів динамо і шахтаря не було ні слова... Накрути то вже твоя біда. Кожен бачить те що хоче бачити!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Хватить!!!!!!!!!!!!!!!
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Кто спасет "Шахтер"?

Вообще, вопрос – надо ли его спасать? Ведь написано уже, что «Шахтер» проиграл в Лондоне с «комфортным» счетом. То есть, предполагается, что совсем не проблема - в Донецке забить «Фулхэму», сколько нужно. Значит, что – расслабиться в ожидании неизбежной победы? Но если вспомним, и перед лондонским матчем мало кто сомневался в успехе. Тупой, прямолинейный, силовой «Фулхэм» не виделся серьезным соперником. Оказалось, что не так уж туп лондонский клуб, не так прямолинеен. Что силовой – да, чистейшая правда. Но вообще, команда Роя Ходжсона показала, что может быть РАЗНОЙ. В первом тайме мы видели один «Фулхэм», во втором – совершенно уже другой. Почти наверняка, может быть и третий. Почти наверняка, Ходжсон припас какие-то сюрпризы для донецкой игры.

Возможно, «спасение» - слишком громко сказано, но ситуацию следует признать непростой. «Фулхэму» редко противостоит такая квалифицированная, разнообразная полузащита. Но, когда нет общекомандного баланса, эта полузащита «провисает». Проблемы на флангах сделали «Шахтер» неполноценным. Проблемы в нашей защите, наоборот, сделали «Фулхэм» сверхполноценным - из своих атак англичане выжали столько, сколько и мечтать не смели. Зимнюю спячку Срна, Рац и Ракицкий покинули в состоянии, напоминающем похмельное. Ясно, что в Донецке «Фулхэм» будет прежде всего отбиваться. Значит, «Шахтеру» понадобится очень гибкая и маневренная атака, то есть – динамичные, полностью мобилизованные фланги. И нужно абсолютное спокойствие за наши тылы. Одна-единственная контратака может похоронить все наши шансы. Замора показал, как он может это делать. Ракицкий показал, как не надо играть с Заморой.

Впрочем, «Донбасс Арена» вряд ли даст этому Заморе творить, что он хочет. Надо сказать, англичане относятся к нашему стадиону с пиететом. На официальном сайте «Фулхэма» размещен призыв к болельщикам – ехать в Донецк, поддержать команду. Так вот, основной «заманухой» для фанов там служит именно стадион. Его представляют как несомненное чудо света, увидеть которое должен каждый любитель футбола и, как минимум – каждый обладатель сезонного «фулхэмского» абонемента. «Флагманский стадион Евро-2012», «остекленный фасад – огромная стеклянная стена площадью в 24 тысячи квадратных метров», «иконический объект среди стадионов Восточной Европы» - такими метафорами пестрит обращение. Лондонские люди не знают главного: как «Донбасс Арена» умеет болеть. Нет сомнений: если стадион включится, как умеет, «Фулхэм» потеряет половину своей хваленой боевитости. «Донбасс Арена» - один из важнейших факторов нашего спасения. Правда, надо еще, чтобы стадион был заполнен. Верится, что прогнозируемые «плюс 5» - не та погода, которая способна испугать донецкого болельщика в столь решительный момент.

А еще, на матче будет присутствовать президент Украины. Тот, которого выбрал себе Донецк. Правда, Жадсон, Фернандиньо и Луис Адриано его не выбирали. Для них, скорее всего, совершенно без разницы, кто присутствует в ВИП-ложе – разве что, там усядется Пеле. Но президент клуба в виде исключения может им объяснить перед матчем, что этот плотный мужчина, который часто машет руками на матчах «Шахтера» - новый глава государства, в котором наши звезды имеют случай играть. И первое, что сделал на своем новом посту этот крепыш – приехал посмотреть, как звезды «Шахтера» будут «выносить» «Фулхэм».
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Да удари сьодні в шахтаря ідуть. При чому дуже добрі.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
а толку? шварцер все бере... треба їм шось інше придумувати, підсіли в кінці тайму вже....
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
буде 1-1 :)
 
N

NooK

З такою грою буде 1-0...
Треба щось міняти...таке враження, що бразильці хочуть "закотити" м*яч у ворота!
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Шахтер Дн 0 - 1 Фулхэм ( Перерыв )

20:00 ПСВ Эйндховен 2 - 0 Гамбург ( Перерыв )

20:00 Рома 1 - 3 Панатинаикос ( Перерыв )