Уркаїна для людей - понеслося

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
А вот теперь, наконец-то, может быть и вправду будет Украина для людей...
 
  • Подобається
Реакції: Кум та Sokrat

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
А вот теперь, наконец-то, может быть и вправду будет Украина для людей...

Нажаль до цього ще далеко. Але початок шляху покладено. Потрібно його прокладати усієї громадою і постійно контролювати політиків. Головне, щоб люди не зупинилися і не розслабились як у 2004-му.
 
  • Подобається
Реакції: БУЛЬДОЗЕР

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Надіюсь на цьому все закінчиться інакше Україну чекає участь Сірії.
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
початок шляху покладено.
Это я и имел в виду.
Надіюсь на цьому все закінчиться
Закончится тогда, когда подонков, виновных в избиениях и расстрелах людей на Евромайдане - тех, кто отдавал такие приказы и выполнял их - осудят и посадят за решётку.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Такої Ви свободи хотіли? Мені особисто така свобода не потрібна
 
  • Подобається
Реакції: радар

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Такої Ви свободи хотіли?
Я так скажу, kolya: это, конечно, совсем не гут, когда кого-то хватают за грудки или бьют по голове... Однозначно, абстрактно я против этого. Но! Если прокуроры, судьи, другие "правоохранители" - вместо того, чтобы честно выполнять свои обязанности, и сажать на скамью подсудимых и за решётку реальных преступников - сажают только тех, кто не смог хорошо заплатить, или по сфабрикованным делам - тогда уж, как по мне, так лучше пусть такие сашки им затрещины раздают. Честнее будут, добросовестней и порядочней!

як ви це прокоментируэте...
По 1-му видео. Кличко - сырой политик. У него в команде полно людей, которые значительно мудрее и умнее его. Кличко - это только имя. Этого недостаточно для грамотного управления государством. IMHO.
По 2-му. Тимошенко статусом "богини" наделяли и наделяют только её противники и оппоненты. Которые сами - зачастую разве что не воплощения дьявола... Не смогли заплевать её дерьмом - так решили бутафорскими цветами забросать. Тоже метод, что сказать...
 
  • Подобається
Реакції: Bigm

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Я так скажу, kolya: это, конечно, совсем не гут, когда кого-то хватают за грудки или бьют по голове... Однозначно, абстрактно я против этого. Но! Если прокуроры, судьи, другие "правоохранители" - вместо того, чтобы честно выполнять свои обязанности, и сажать на скамью подсудимых и за решётку реальных преступников - сажают только тех, кто не смог хорошо заплатить, или по сфабрикованным делам - тогда уж, как по мне, так лучше пусть такие сашки им затрещины раздают. Честнее будут, добросовестней и порядочней!
а уверенны шо самэ так...известную одизною личночость будут судить
а теперь к ва вопрос вы чето нарушаете????? или переспим и бум двигатся дальше??
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
теперь к ва вопрос вы чето нарушаете????? или переспим и бум двигатся дальше??
Если вопрос ко мне - сформулируйте, пожалуйста, конкретнее, а то суть вопроса понять невозможно...
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
@БУЛЬДОЗЕР что именно сформулировать?? человек имеет свое представление о свободе..и он такой свободы как на видео не хочет..это его позиция..что в этом плохого?? мы же за свободу? или таки нет??
 
  • Подобається
Реакції: kolya

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Но! Если прокуроры, судьи, другие "правоохранители" - вместо того, чтобы честно выполнять свои обязанности, и сажать на скамью подсудимых и за решётку реальных преступников
А якщо вони спробують посадити реального злоцинця і прийде його друг з автоматом визволяти, що тоді?
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
А якщо вони спробують посадити реального злоцинця і прийде його друг з автоматом визволяти, що тоді?
от до чого це?)) Ти маєш на увазі, що прокуратурі потрібно брати взятки за справи, щоб не приходили з автоматами?)) Коля напевно ніколи не мав справ з прокурором) Не дай Бог, звичайно)
 
  • Подобається
Реакції: БУЛЬДОЗЕР

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
от до чого це?)) Ти маєш на увазі, що прокуратурі потрібно брати взятки за справи, щоб не приходили з автоматами?)) Коля напевно ніколи не мав справ з прокурором) Не дай Бог, звичайно)
З такої логіки виходить, що прокуратури зосвсім не потрібно, а потрібно озброєтесь автоматами і правий буде той у кого їх більше.
 
  • Подобається
Реакції: радар

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
что именно сформулировать??
Вопрос сформулировать. Вы спрашивали:
вы чето нарушаете????? или переспим и бум двигатся дальше??
Вот я из этого ничего не понял, и попросил уточнений.

человек имеет свое представление о свободе..и он такой свободы как на видео не хочет..
Можно подумать, я сплю, и вижу такую свободу. Я только высказался о приоритетах. Потому что - чем такие как у нас были прокуратура/суды/органы - так им, на самом деле, не затрещины раздавать, а попросту разогнать следовало бы, и назначить новых, ещё незамаранных людей. Люстрация, одним словом. Никак просто без этого. Иначе снова всё уйдёт в трясину.

А якщо вони спробують посадити реального злоцинця і прийде його друг з автоматом визволяти
Не придёт.
Козьма Прутков говорил: "Зри в корень!" Сашко не бандитов или преступников "вызволять" пришёл в Ровенскую районную прокуратуру, а выяснить, какого банана они там тянут волынку с делом об убийстве женщины в с.Ставки (вероятно, во время гражданских протестных акций). И как выяснилось, никто там и в ус не дует. Вот и не сдержался мужик. Лично я понимаю его гнев, и фиг я его стану осуждать. Повторяю ещё раз: если следственные и другие государственные органы не выполняют надлежащим образом своих функций, или - тем более - выполняют вместо этого функции платных исполнителей заказух - нефиг скулить, когда в результате происходит бунт, и им начинают кидать затрещины. Я бы на их месте ещё спасибо сказал, что не вешают...[DOUBLEPOST=1393780221][/DOUBLEPOST]
З такої логіки виходить, що прокуратури зосвсім не потрібно
Чем такая прокуратура - так уж 100% лучше самому с автоматом правды искать...[DOUBLEPOST=1393782455][/DOUBLEPOST]Полная версия скандального видео...
 

Верховин

Користувач
Реєстрація
30.06.12
Повідомлення
16
Репутація
6
Это не правильно.Так нельзя делать.Это страну показывает в плохом свете.
 
  • Подобається
Реакції: kolya

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Это не правильно.Так нельзя делать.Это страну показывает в плохом свете.
Тобто те. що вбивця на свободі через те, що цей сопливий прокурор без вказівки свого начальника-щура не хоче виконувати свої посадові обов"язки по затримці вбивці - це правильно, а те що йому привселюдно надавали лящів - це не правильно? Може порадите яким чином їх заставляти працювати?

У неділю ввечері в Нетішині місцевий рецидивіст-наркоман побив трьох випадкових перехожих, серед яких була і жінка! Його затримала самооборона, доставили у відділок міліції. Постраждалі зняли побої, написали заяву про злочин, а наш прокурор його відпустив! Тепер кожен з нас ризикує щохвилини зустрітися з цим покидьком на вулиці сам на сам! ЩО З ЦИМ РОБИТИ?????? Кликати до нас цього Бєлого? Іншого виходу нажаль я не бачу!!!![DOUBLEPOST=1393917005][/DOUBLEPOST]
А якщо вони спробують посадити реального злоцинця і прийде його друг з автоматом визволяти, що тоді?
Коля, тобі так сильно Мазурок не подобається? А чому ж ти, справедливий наш, мовчиш за кримського бандита Аксьонова, який зі зброєю в руках прийшов не заставляти владу працювати, а сказав - що він тепер влада. Сказав, що він тепер і прокурор, і суддя, і міліція!!! Ну но Коля, ти ж за справедливість! Чи на цьому твоя справедливість закінчується? Я тобі відповім чому! Тому що ти чудово знаєш, що навіть якби Мазурок дійсно почав чинити якийсь "бєспрєдєл", його зупинять і свої, і прості люди! А от Аксьонова не зупинить ніхто! Так, він не буде роздавати лящів на камеру, він буде вбивати за високими мурами і стінами! Він буде наймати кілерів! Чи може це Мазурок вбив в Криму за останні чотири роки п"ятьох мерів? Ти чув про таке на Рівненщині?
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Spoch, того наркомана дійсно хотіли відпустити, але самооборона відслідкувала ведення справи і вчора була присутня на суді. чоловіку дали 60 діб - подумать.
 

Glavcom

Користувач
Реєстрація
02.09.10
Повідомлення
4
Репутація
3
Перше слово у назві теми - це так і задумано ?
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
а вас це дивує?? подивіться дату коли створили тему "Spoch, 26 лют 2010"..та і самій темі це вже обговорювалось..