Велоспорт та велотуризм

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Покатушка на велобайкерах 24 квітня, в п'ятницю, о 19 годині вечора, коло мерії.
Всім раді, приїзжайте.:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
а якшо в 19-00 то приїду .
прохання до народу хоть відписати тут шоб знати кого чекати
правильно буде збір устроїти в 18.45 а старт в 19-00 проїхатись вокруг земснаряду наприклад в прогулочному темпі.
Я якрас потреную розділку а потом з вами розімну мишцу :)
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Не достучалися. Стільки народу кругом на велосипедах катаються, проявляйте ініціативу, кидайте свої ідеї - єдиний Petake уперто намагається.
Petake :-) сказав(ла):
прохання до народу хоть відписати тут шоб знати кого чекати
 

SpiDer

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
41
Репутація
0
02.05.09 Біля ДК о 15.00, приїзжайте хто хоче.
Хто їде відписуйте на тему чи в личку
 

PALMER

Користувач
Реєстрація
16.11.08
Повідомлення
34
Репутація
3
Всем всем всем желающим,массовая покатушка явка обязательна и 100% кто имеет хоть какойто велик приезжайте!!!
 

stas

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
29
Репутація
1
Вік
45
Цікаво як пройшов велопробіг. Чи як завжди пшик вийшов, далі оголошень діло непішло?

п.с. шкода що пізно побачив оголошення , так би поїхав.
 

SpiDer

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
41
Репутація
0
Я теж хтів поїхати але побачив запізно.
Можна зібратися 21.05.09 біля ДК і проїхатися навколо міста, хто за пишіть на тему або в личку.
З.І. Треба не менше 6 чоловік.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
SpiDer сказав(ла):
Я теж хтів поїхати але побачив запізно.
Можна зібратися 21.05.09 біля ДК і проїхатися навколо міста, хто за пишіть на тему або в личку.
З.І. Треба не менше 6 чоловік.

ти вкурсі шо 21.05 завтра ? кого ти тут собиреш за сутки , нада за неділю обявлять про покатушку або хочаб за 3 дні .
і краще на вихідні субота неділя , але я пас , я шосер ви мене недоженете не та категорія .

а велопробіг Нетішин -Новомалин- Нетішин і запізно виставив наш Палмер , хотя знаю не його вина , і якби не він то і ніхто нечувби про цей велопробіг - покатушку.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
в суботу катаю ТТ гонку на куску траси Нетішин-Кривин стар від повороту на свалку розворот в Кривині.
з 10-00 до 12-00 30хв розминка , ТТ гонка 15хв і відпочнок година
мтб приїжайте кому цікаво !
в ході відпочинку можливо проїхатись разом за для популяризації шосейного велоспорту . тепм повільний .
SpiDer тебе касаєця. і samson :)
збір і точка ожидяній СТАРТ
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
24.05 ВЕЛОДЕНЬ !!!
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Фотки

Новомалин і їхня історія.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Велодень пройшов , буя Я на вело параді у Рівному фото .
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
вже достав статус атомщика .
якшо не атомщик значить вали з кабінету .
і де атомщики які велосипедисти на форумі ? чи у вас атомщиків своя пісочніца ? хотьби поспілкуватись з вами.
підхожу якось в березні до Базана у виконавчий кабінет спорту та молоді він поводив поводив мене вокруг да около і на цьому все , а я хотів взяти участь у 3-4х стартах по велоспорту ну це ЧУ серед ветерані в такіх містах як Біла -Церква, Чернівці, Хмельницький, Феодосія але підтримки ніякої неотримав . я не атомщик от і все .
Виграти я там непланую але для опиту нада спробувати .
пообіцяв мені заслужений тренер України з Рівного шо поїду 10.06 у Білу Церкву . будем ждать а вдруг .
:) в газеті дивлюсь опублікували фото велопробігу - покатушки у Новомалин а мені на ньому шось нефатає забагато атомщиків а samson немає .
і стаття " Велопробіг на честь перемоги " 320км за добу подолав на велосипеді Вячеслав Поліщук , МАЙСТЕР ГІДРОТЕХНІЧНОГО ЦЕХУ ХАЕС.
Мужик , неспорю силу волі має і проїхати 320км думаю з 10 чол може найдеця в Нетішині .
і правильно шо написали в газеті , але опять атомщики . а остальні люди в Нетішині хіба не такі ?.
Покажіть хтось з атомщиків Вячеславу Поліщуку наш велофорум може шось підкаже, ато я скіки некатав а в газеті мене немає .
але він до дня перемоги проїхав 320км за 19год
а я для чого ? да просто так для себе для тренувань катаю по 250км за 9 годин шо тут написати . Це не для газети .
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Для когось важливо потрапити до газети, а іншим достатньо отримувати задоволення від велопокатушок. У кожного свої цілі...
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Oleg неотримуючи заловолення непроїдеш 320км за сутки тіки заради газети НВ :)
а кататись в своє задоволення це значить непривлікати інших до велоруху . І думати тіки за себе.
кста Oleg а ти незнайомий з Поліщуком?
може він непроти замахнутись на брєвєт Карпати-Поділля 1200км з лімітом часу в 90годин . якшо можеш передай будь ласка інфу таку .
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Petake :-) сказав(ла):
кста Oleg а ти незнайомий з Поліщуком?
Особисто не знайомий. Не знаю як зараз, але раніше в нього був дорожній вел. На шосейніку я його не бачив.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Наступним у планах Поліщука велотуриста з 22річним стажем, є одноденний велопробіг Киів-Кузнєцовськ-Нетішин а це не мало не багато 550км , 320км за 19 год і ше за 5год остаєця 230км нормальний план.
по нормах рендонеров Audax Randonneurs Ukrainiens 607 км за ліміт max. 40:35 год/хв
нада Поліщука ознакомити з правилами рендонеров
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Oleg сказав(ла):
Для когось важливо потрапити до газети, а іншим достатньо отримувати задоволення від велопокатушок.
Олег, ти правий. Задоволення від велопробігу я отримала, хочу ще.
Кручу педалі, кручу
Мишей на шосе не ловлю
Вдихаю повітря, наче птах
Велопробіг - це суперстарт.:)