Велоспорт та велотуризм

SpiDer

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
41
Репутація
0
Давайте завтра насемь часов возле ДК
 

BIKE

Користувач
Реєстрація
09.04.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Я смотрю нужно по-чаще заходить сюда:) Глядишь и новых рекордсменов узнаю. Мой рекорд Нетишин-Устилуг (граница с Польшей)-Нетишин (450 км) за 20:47 (16:20-педаляж) 27.55 км\ч средняя. Выезд в 3:00, финиш в 23:47. на следующий день на 7:00 на работу на 12 часов.:) а вообще это серъёзный удар по организму даже для подготовленного человека. Полищук со мной согласится. Не советую так над собой издеваться
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
розкажу трохи про своє сьогоднішнє тренування.

виїхав в 10.10 , вїхав в Остріг а там повно мусоров поперекривали всі входи і виходи я думав і мене непустять але їду незвертаю уваги на них вони проводять мене взглядом мовчки. доїжаю до центру а там гонка ролєров , обігнав я з десяток пока виїхав в бугор , в Рівному з обїздної повернув на Дубно на 65км які їхав проти вітру і так і їду рішив перекусити таяк брав 2 пачки вафель в карман , дістаю на ходу їм одну потім другу в одній руці вафлі в другій фляга з водою обід на ходу на швидкості 28км\ч , і чую шорох покришок приближающийся до мене з заду я повертаю голову обганяє мене четвірка дівчат спортсменок гонщиць , думаю атак дівчата обігнали , через пару сек група з 6-7 пацанов обганяє , за ними ше через пару сек ше тройка пацанов і замикающим їде тренер на машині я вже доїдаю останню вафлю і навіть хочиця їїї викинути але нада набиратись енергії я чуть відстаю і доїдаю . все тепер пора доганяти , роблю ривок до 45км\ч доганяю машину тренера вішу чуть за ним сек 20-30 обганяю і сідаю в тройку (ф1), четвертим колесом і так і їду незбивая їх роботу вони роблять зміни я третього пропускаю на своє місце сам їду ззаду проїхали з 6-7км догнали дівчат шв 36-38км\ч , дівчата уже накушались , більшу групу ми недогнали після 10км тренерська машина обганяє нашу вже четвірку і показує на розворот а сам доганяє більшу групу . хлопці послушно розвернулись а я покрутив далі а на зустріч уже їде більша група і машина тренера він мене провів взглядом якимось непонятним , про шось думаючи. все опять я наодинці . приймусь до (ф2) це оїздна міста Кременець їхав я нею перший раз на фото видно уходящу дорогу в гору і на цю гору нада виїхати підйом там на 4 км починаєця 6% шв 20-22км\ч відрізки незасікаав але після 6% починаєця виполажуваніє на глаз в 2-3% розганяю 25км\ч думаю тю горбик але потім починаїця саме важке 10% шв 15-18км\ч в ногах уже 136км починаєця дощ .
вїхав я по дощу до кільця на тернопіль і Шумск мені на Шумск проїжаю якись ларьок з навєсом а там толпа велосипедистів якби вони мені некричали і не махали руками я і незамітивби я мокрий і дощ збільшуєця через 1км починаєця страшна гроза дороги невидно вітер шквальний в спину я лечу 40км\ч нічо небачу але мені нехолодно і камфортно через 20км дощ пройшов , достаю з мокрого кармана банан куплений перед Кременцем зїв і далі вже по мокрій дорозі додому приїхав уставший на спідометру 231.15км час педаляжу 7.42 шв 30.0км\ч
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
BIKE є новий рекорд !
19.06 в 21-10 фінішував, старт був в 7-40 , 17.06.
проїхав 1100км з загальним часом 61ч 30хв, час педаляжу 46ч31хв пульс 113уд\хв шв 23.65км\ч
Старт Нетішин 0км Почаїв - (Зборів)-Бережани -Рогатин - Жидачів - (Дрогобич) -Самбір-Турка - Ужгород- Мукачево -Стрій-Львів-Рівне-Нетішин 1100км
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Ф1 якість доріг
ф2 перед Ужокським пер
ф3 спуск з Уж пер.
ф6 місце ночлєга
ф4карпати дорога Мукачево-Стрій ф5 виїзд з карпат.
 

sholeole

Користувач
Реєстрація
31.05.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Petake, давно хочу присоединиться к велосипедистам дальнобойщикам, порекомендуйте правильный велосипед. И где его можно найти. Надеюсь администраторы не посчитают это рекламой. Во время дальних переездов, что необходиомо возить с собой для быстрого ремонта велосипеда. И как быстро можно устранить прокол колеса, например в полевых условиях?
 

sholeole

Користувач
Реєстрація
31.05.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Уважаемые друзья - велобайкеры. Простите меня за мою неосведомленность. Вы рассказываете о дальних перегонах, 100 - 300 км. А что вы делаете если педаль начала сильно скрипеть в дороге, или просто пробили колесо.

Я давно задумываюсь над вопросом покупки велосипеда для шоссейных поездок и возможно робкой попытки выступить в триатлоне, но это если хватит терпения и времени на подготовку.

Наверно, если ездишь далеко, необходимо доверять своему стальному коню на все 100%. Какова интенсивность отказов транспортного средства из расчета на 100 км?

Может это и не касается темы велосипедов. Но однозначно касается темы километров. Сижу подсчитываю километраж последней недели. Пробежал 84 км.

А вообще, люди, присоединяйтесь к регулярным занятиям спортом. Бегать или ездить на велосипеде не трудно. Трудно вывести себя на улицу в спортивной форме.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
прокол якшо є запасна камера можна за 5 мин устранить неспіша .
давай до шосейніков присоїдіняйся а там буде видно дальнобойщик чи ні. :)
смотря скіки грошей мож потратить а вєл найдеця.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
ІТАК
приїхав з велогонки тур Буковини в м Чернівці .
ф-1 протокол індивідуальної гонки на час
і більше нема чим похвастатись
на групову гонку з 3х груп я непопав , старт був за 20-22км від мого місця проживання і 15км від міста , з ранку лив дощ я чекав коли він поменшає і часу добратись було в обріз а коли виїхав проколовся в місті і після того прокола камера пришла в негодность вздулась і все шо проїхала це 1 коло групової гонки для свого інтересу і Хмельницький - Нетішин сьогодні таяк мене до Хмельницька підкинули бусом а далі своїм ходом.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
в протоколі я 5й в першій групі до 35років ХМ обл.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
sholeole ну поломки це питання без відповіді.
хто скаже тобі скіки твій вєл буде ломатись на 100км.

от я їздив 1100км по карпатам і навіть непроколовся , а стоїло мені забути в рюкзаку на квартирі запаску як я проколовся за 1 км від квартири в Чернівцях перед стартом групової гонки . І остався без призів , а шанси були. я просто невстиг на старт . а 1 км іти пішки біля 10мин а в велоботінках цілих 12-15мин. а запізнився на 7-10мин .

кстаті по місту частіше проколювався ніж на марафонах по трасі.

а шо касаєця механічних поломок то я готов на свому вєлі їхати хоть в кругосвєтку.
 

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
придлагаю провести змаганя будем поки набирати людей віком від 10 до 15 років,хто хоче приняти учасьть пишіть сюди або в лічку.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
LORD сказав(ла):
Я теж хочу приймати участь, мені не 15 років.
Можна провести змагання в межах від 10 до 15 років, потім від 15 і старше. Хоча я вважаю, що всі рівноправні, незалежно від віку.
 

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
samson,
давай зробим як ти каж
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
LORD, ти там толкай день, час, місце...
Я катнуся, програвати не боюся, але для перемоги кину усі спроможні сили.
Та народ зайнятий, такого типу розваг мало кого цікавить. Може надумають...
 

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
samson,
я хочу подождати поки набереться трохи людей може хтось скажіть друзям може вони схочуть
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Физкульт-привет всем веломенам и веловуменам! Ну о-очень удивлен и о-о-очень рад что нашел данную тему на форуме у нас в Нетешине! Как-то 'налету' не удобно останавливать водителей железного коня и знакомиться, ну и вопросы там разные задавать, тут все ж получше =)
Давайте дружить! =)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
давай
тут всі за !.
я можу тіки чимось підказати шо до гонки а так то вона мені непредставляє інтересу.
перше шо мона підказати то до гонки нада просто вибрати трасу і зробити пару скаток , покатушок по заданому маршруту
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Скажите, как погода влияет на велопрогулки? Есть экстремалы которые и в дождь и в снег ездят иль обычно все как и я ждут 'с моря' погоды? Вот мне, например, погода не один раз 'наламывала' выезды =(
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
для общого розвитку хочу написати шо,
закінчилася в неділю 26.07 супер багато денка Тур де Франс 23х денна гонка , за 21день в сідлі нада подолати 3459.5 км і 2 дні відпочинку .
Україну представляло 2 учасника Ярослав Попович та Володимир Густов .

вся гонка прошла під диктовку команди Астана за яку і виступає наш Ярослав , переміг у генеральному заліку капітан Астани Альберто Контадор( іспанія) , гірську класифікацію виграв гонщик з Ліквігаз Франко Пеліцоті (італія) , кращий спринтер став з Червло Тор Хушовд,
кращим до 25років став володар 2 місця в генральному заліку Анді Шлек з Саксо Банк.
10ка генерального заліку.
1. CONTADOR Alberto 21 ASTANA 85h 48' 35"
2. SCHLECK Andy 31 TEAM SAXO BANK 85h 52' 46" + 04' 11"
3. ARMSTRONG Lance 22 ASTANA 85h 53' 59" + 05' 24"
4. WIGGINS Bradley 58 GARMIN - SLIPSTREAM 85h 54' 36" + 06' 01"
5. SCHLECK Frank 36 TEAM SAXO BANK 85h 54' 39" + 06' 04"
6. KLÖDEN Andréas 23 ASTANA 85h 55' 17" + 06' 42"
7. NIBALI Vincenzo 95 LIQUIGAS 85h 56' 10" + 07' 35"
8. VANDE VELDE Christian 51 GARMIN - SLIPSTREAM 86h 00' 39" + 12' 04"
9. KREUZIGER Roman 93 LIQUIGAS 86h 02' 51" + 14' 16"
10. LE MEVEL Christophe 106 FRANCAISE DES JEUX 86h 03' 00" + 14' 25"
прошлогодній переможець став тіки 17й
17. SASTRE Carlos 1 CERVELO TEST TEAM 86h 14' 56" + 26' 21"
наші хлопці
41. POPOVYCH Yaroslav 27 ASTANA 86h 49' 43" + 1h 01' 08"
45. GUSTOV Volodymir 4 CERVELO TEST TEAM 86h 56' 50" + 1h 08' 15"

гонка дуже різноманітна в ній є і одиночні фініші з відриву такі як перші три фото на 2й виграє етап №14 росіянин С.Іванов в генералі він 40. IVANOV Serguei 165 TEAM KATUSHA 86h 48' 56" + 1h 00' 21"
спринтерськими фінішами які в основном вигравав Марк Квендіш признаний самим взривним спринтером планети і тіки блягодаря 1 фінішу після гірського спуску Тор Хушовд заволодів майкою кращого спринтера , а Кевендіш 2й в цій класифікації. з шістью перемогами в активі. фото спринтів 4-5 .
ф-6 переможці командної гонки на час ко Каламбія
гори ф-7 , ф-8 падіння на турі на швидкості 80км\ч на спусках
і канєшно без фото Астани нельзя, ф-9