Велоспорт та велотуризм

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
;) І було нормально *THUMBS UP *THUMBS UP *THUMBS UP
 

romamil

Користувач
Реєстрація
27.08.09
Повідомлення
41
Репутація
0
киньте фотки якщо є:)
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
romamil,
Фоток немає, не фоткались.
З приводу дороги можу сказати що не легка, їхати доводилось по набитій колії, де багато калюж, деякі такі що ховається каретка + вітер і сніг, дай завалитись на бік досить легко.
Але покатались на славу, жалко що ніхто більше не поїхав.
 

romamil

Користувач
Реєстрація
27.08.09
Повідомлення
41
Репутація
0
нажаль я був на роботі:-(
давайте може ще на на цих вихідних (4 дня!) спробуємо, може народу більше підтянеться по прогнозу вроді погода нормальна
хто за, пищіть!
 

KVER

Користувач
Реєстрація
06.01.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
45
:) был я давиче в киеве в "Экспоплазе" на выставке "велобайк" зделал пару фоток интересных великов, да блин вставить сюда неполучается (вроде небольшие 5мегапикс) :-(
 

KVER

Користувач
Реєстрація
06.01.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
45
кое-что опишу словами
из новшеств: мацал, щупал, жмакал сидел, фоткал пока не прогнали меня :)-D шутка) велик, в котором и передний и задний аммортизаторы блокируются отдельными кнопками. Нажал - и велик превращается из "почти горного" в "почти кроссовик" неамортизированый. Впечатление - прикольно, универсально, реализовано удобно, технически надёжно, но 44000грн :) оно на мой взгляд не стОит.

в кроссовиках всё больше углепластика и стекловолоконных технологий, держал в руках колесо вообще =-O без металла
много оригинальных, весёлых, складных, и просто :) прикольных, удобных и интересных ярких ивеликов :) типа прогулочных, дамских, для велотриала и т.п.

фидел демонстрацию непробиваемых велоколёс - садишся на него и оно под твоим весом ездит по битому стеклу :)

много новых технологий в плане непромокаемой вело-одежды амуниции и снаряжения

целый отдельный стенд (буржуй с переводчицей представлял) велосипеды на аккамуляторах: моторчик встроен в переднее колесо(сразу и незаметно даже :) ) а заднее колесо крутиш ногами как обычно. включать электротягу можно и как помощь ногам (например под гору или песок) и как самостоятельный двигатель-в последнем режиме при скорости 40км/ч аккума хватит на 40 км. Если ехать с горки кнопкой включаеш моторчик в режим генератора и он заряжает аккум.

Но эти велики "великами" уже назвать трудно - это скорее эдакий ЭКОЛОГИЧЕСКИЙ МОПЭД :D короче это не для нас...
 

romamil

Користувач
Реєстрація
27.08.09
Повідомлення
41
Репутація
0
я думаю краще буде в суботу поїхати десь на годин 10.00?! хто ще готовий поїхати пишіть!
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
я б проїхався б, але виходить тільки на 9 число, так як 10-11 працюю.
До речі в 10-11 годин їхати це досить таки рано, ще не та погода щоб так рано виїжджати.
 

romamil

Користувач
Реєстрація
27.08.09
Повідомлення
41
Репутація
0
можна і 9-го
пишіть в кого які ще пропозиції:)
 

romamil

Користувач
Реєстрація
27.08.09
Повідомлення
41
Репутація
0
то хто рішився? напишіть! якщо буде пару чоловік, то можна їхати
давайте завтра в 12.00 біля першої школи маршрут придумаємо походу,
пишіть!
 

romamil

Користувач
Реєстрація
27.08.09
Повідомлення
41
Репутація
0
погода- ШЕПЧЕ!!! хто на покатушки!!!???
 

romamil

Користувач
Реєстрація
27.08.09
Повідомлення
41
Репутація
0
було тільки двоє, а жаль, погода була чудова:)
 

Вкладення

  • IMG_3417.JPG
    IMG_3417.JPG
    70.5 КБ · Перегляди: 62

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Погода чудова та була робота. Не змогла.
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Проїхались зі знайомим щойно до Кривина через ліс, назад трасою, в лісі повно снігу і дорога хоч і накатана, але фактично лід і болото, а трасою повно піску і калюж.
 

Вкладення

  • DSC00002_resize.JPG
    DSC00002_resize.JPG
    219.2 КБ · Перегляди: 46

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
не заходив на форум , та всерівно я вже вам не складу компанії
:) все по лісам я вже відкатав , вже три дні по чучуть катаю по трасі , в Славуту і обратно 38км легенька тринька 1ч 15хв . В Кривині біля церкви сильно спортилась дорога а так нічо мона їхати.
11.02 біля мене на шосерах на 13.00 на зупинці, хто хоче прирулюйте . Шосери !
 

PALMER

Користувач
Реєстрація
16.11.08
Повідомлення
34
Репутація
3
Я как рас еду человека провожать в это время! А так бы подкатил:( давно уже хочу с тобой катнуть лёгенькую треньку.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
:-( все накрилась тринька, дорога мокра і вона не висохне. шо з цею погодою. Палм бач без тебе нам неполучиця :) .
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Небачу шосейного велоруху? чого ніхто нічого не пропонує?
Я і сам прекрасно тренуюсь, і писати давейте поїдемо в Славуту я не буду , можливо хіба приєднаюсь коли до компанії, новачків-слабачків. Така сама історія і з Рівенськими шосерами предложив їм приєднятись до мене бо хочу катнути на Дубно у неділю то відмовляються кажуть що не хочуть за мною ригати або і не відповідають нічого, морозяця. :-(
 

vasiliydetochkin

Користувач
Реєстрація
11.12.10
Повідомлення
16
Репутація
0
Велосипед!

Ну ребята- пришла долгожданная весна!!!УРА!И по-тихоньку все чаще и чаще вижу любителей лисапедов!!Хочу создать данную тему,для того чтоби любители железних штучек с педальками и цепью могли обмениваться впечатлениями,хвастаться, советоваться, делиться своим опітом, ну и просто общаться!Вот совсем недавно и я преобрел себе такой вот байк: 2012-03-05 13.32.22.jpg,DSCN0004.JPG Очень приятно ездить по лесу,за город молчу!Реально КАЙФ!А на чем ганяет наше население????

P.s.Пардон за орфографию-нету русского!