ВО "СВОБОДА"

Чи віддали б Ви свій голос за ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "СВОБОДА"


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    274

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Отже по питанню ... Особисто моя думка - це те, що в Україні не має автопрому.
То может и ВО Свободы нет? Так, сборище недоумков, ведь до европейской партии Свобода ну никак не дотягивает.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
mr. Василий сказав(ла):
То может и ВО Свободы нет? Так, сборище недоумков, ведь до европейской партии Свобода ну никак не дотягивает.

Так а до чого взагалі Ваше питання було? Лише для того аби підкреслити, що ви Дартан"ян? Візьміть лікарняний, одягніть капу у зуби і скажіть мені це у віччі ...
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Sergiy Ryzhuk,
т.е. если не смогли убедить людей делами, убеждаете физически. Чем тогда вы отличаетесь от "бандитов у власти", которых так называют ваши однопартийцы (от вас такого пока не слышал, но думаю вы не далеко ушли, возможно ошибаюсь)?
а вопрос был к патриотической части партии, ведь патриотов этой страны (украины) лично я в партии свобода не вижу, вообще НИ ОДНОГО!
а вот глупостей и пустословства хоть отбавляй + услышать индивидуальное мнение, ведь человеку-разумному свойственно думать своей головой. а не коллективным разумом пользоваться
вот к чему был вопрос

п.с. и до недавнего времени в украине был автопром, пусть не такой какой хотелось бы, но он был (буквально 7-8 лет назад)
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Zykov сказав(ла):
Sergiy Ryzhuk,
т.е. если не смогли убедить людей делами, убеждаете физически.
Стоп-стоп, я маю переконувати "людей", які розпочинають дискусію з образ? Ну, бачите, я переконаний, що якби за образою було негайне покарання - то світ став би точно добріший ...


Zykov сказав(ла):
а вопрос был к патриотической части партии, ведь патриотов этой страны (украины) лично я в партии свобода не вижу, вообще НИ ОДНОГО!
Хм, а я подумав, що Вам дійсно відповідь була потрібна ... але вона у Вас вже давно готова ...


Zykov сказав(ла):
а вот глупостей и пустословства хоть отбавляй + услышать индивидуальное мнение, ведь человеку-разумному свойственно думать своей головой. а не коллективным разумом пользоваться
вот к чему был вопрос
а правда було запитання?


Zykov сказав(ла):
п.с. и до недавнего времени в украине был автопром, пусть не такой какой хотелось бы, но он был (буквально 7-8 лет назад)
Ага, тобто Ви також побачили це запитання і навіть доєдналися до моєї думки! :D Тільки от мої "кулаки" Ви побачили, а констатації мене у числі "недоумків" ВО Свобода ні ... ;)


... і наприкінець - "Бандити у владі!"
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Так а до чого взагалі Ваше питання було? Лише для того аби підкреслити, що ви Дартан"ян?
Лишь для того, чтобы лучше понять в чём заключается Ваш национализм. Вернее в чём он не заключается.
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Візьміть лікарняний, одягніть капу у зуби і скажіть мені це у віччі ...
Взять больничный говоришь, а не много ли чести?
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Стоп-стоп, я маю переконувати "людей", які розпочинають дискусію з образ? Ну, бачите, я переконаний, що якби за образою було негайне покарання - то світ став би точно добріший ...
Кто мешает поехать в Запорожье и объяснить людям, что то, что они делают это вообще не то, на чём положено ездить бравым украинским националистам? И наверняка "негайне покарання" не заставит себя долго ждать.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Sergiy Ryzhuk,
1. вы являетесь представителем партии (на сколько я понял) следовательно человек который является публичным (возможно я не верно что-то трактую) из чего получается что ваше мнение и действия привлекают пристальное внимание и последующий анализ, тем более в фразе "василия" о вас лично не было ни слова, а ваш ответ тянул как минимум бы на повестку в суд в вами любимой стране (это явно не украина)
2. мне было интересно прочитать ваш ответ по поводу автопрома, но прочитал лишь фразы в духе "дайте мне самому решать что для меня удобно а что нет " и всё в этом духе - детский лепет, даже в своём роде разочаровался прочитав такой ответ, потому как по теме не было сказано ничего, только фразы которые может сказать любой человек, кажущийся патриотом какой-то страны (подставить вместо "укранинцев" и "украина" любую другую страну и будет вполне презентабельно)
3. вопрос был, но вы продолжаете играть в детство или действительно не понимаете всей сути, тогда всё моё письмо не имеет для вас ни малейшего смысла и на этом пожалуй стоит закончить дискуссию
4. вашей мысли я так и не понял, что было как было и т.д. только общие фразы да и насмешки сродни "школьникам" у нас возраст с вами не тот, надо более конструктивно вести беседу (мне так кажется) тогда будет больше пользы (мне информация, вам возможно будет интересно, раз вы сюда заходите)
5. бандиты у власти? хм ... покажите мне хоть одного не бандита у власти в любой понравившейся вам стране, мне очень интересно (я могу показать, да боюсь вы не разделяете моих убеждений и мыслей)
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Читаючи дану переписку зразу згадуються слова Віктора Цоя
Я считаю, что человек живет на планете, а не в государстве.
Тут ідуть звинувачення "Свободи" в тому що вони не на українських автомобілях їздять, а свобода в свою чергу звинувачує в недостатньому патріотизмі. Ми купуємо те що краще, а те що наші не можуть виготовляти конкурентно спроможної продукції то це вже проблеми власників заводів. Мені все рівно, яка мова буде державною і як буде називатися держава, головне, щоб дотримувалися б хоча б елементарні права людини, розвивалася економіка і промисловість і не було війни. Всі політики кажуть: "Виберіть нас і всі будуть добре жить", і це є основна брехня, так як завжди буде бідність, злочинність ітп., так створенний світ і нічого з цим не зробиш.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Zykov сказав(ла):
Sergiy Ryzhuk
мне было интересно прочитать ваш ответ по поводу автопрома
ВТРЕТЄ відповідаю на запитання - на мою думку, в Україні не має автопрому. Будь-яка інтерпритація моїх відповідей - ваші фантазії.


Zykov сказав(ла):
бандиты у власти? хм ... покажите мне хоть одного не бандита у власти в любой понравившейся вам стране, мне очень интересно (я могу показать, да боюсь вы не разделяете моих убеждений и мыслей)
Бандити у владі інших країн - це власна справа громадян тих країн. Мене більше хвилює моя країна.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
... і наприкінець - "Бандити у владі!"
А Вы не боитесь, что среди них найдутся какие-нибудь отморозки, которые попросят повторить это им в лицо?

Как обстоят дела у ВО Свобода с благотворительностью? Сколько, например, было потрачено на благотворительность в прошлом году, кому помогли и тд... было бы интересно услышать.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
kolya сказав(ла):
Мені все рівно, яка мова буде державною і як буде називатися держава, головне, щоб дотримувалися б хоча б елементарні права людини, розвивалася економіка і промисловість і не було війни. Всі політики кажуть: "Виберіть нас і всі будуть добре жить", і це є основна брехня, так як завжди буде бідність, злочинність ітп., так створенний світ і нічого з цим не зробиш.

Моїй кицькі всерівно, що я не розумію її мови і навряд чи вона знає назву країни. Та й вона мене не дуже розуміє - максимум на рівні "Йди їсти!". Її (елементарні) права не порушуються - у тарілці завжди є корм (економіка), свіжа вода (промисловість) та чистий лоток (не має війни).

Коли вона починає "гуляти", то я вирішую, в"язати її з котом чи ні, і "кандидатуру" її нареченого затверджую також я ... Нехай вибачає - ці "права" вже за межами "елементарних" ...

Ще задовго до народження Цоя було сказано: "Раби до раю не потрапляють", але, в принципі, так як вияснилось, що "раю не має", то ...
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
mr. Василий сказав(ла):
А Вы не боитесь, что среди них найдутся какие-нибудь отморозки, которые попросят повторить это им в лицо?
Я повторюю це при кожній нагоді, на кожному інтерв"ю, на кожній зустрічі з людьми, на кожній акції. Більше того, я не переховуюсь під нафантазованною авою і підписуюсь справжнім ім"ям ...

mr. Василий сказав(ла):
Как обстоят дела у ВО Свобода с благотворительностью? Сколько, например, было потрачено на благотворительность в прошлом году, кому помогли и тд... было бы интересно услышать.
А Ви з якою метою цікавитесь? Хочете доєднатися, чи традиційно облити брудом? Через мої руки проходило багато звернень про допомогу. На скільки мені відомо, на велику їх кількість була надана посильна фінансова допомога ...

Наразі я реалізую соціальний проект, вартість якого більше 1 млн. Він не благодійний, але його соціальне значення надважливе. З наступного тижня розпочнеться навчання для персоналу (робочі місця). Запуск - осінь цього року ... ось тільки не в Нетішині, бо міській владі наплювати на громаду. Ну а якщо владі наплювати, то це пряме свідчення, що влада бандитська ...
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Я повторюю це при кожній нагоді, на кожному інтерв"ю, на кожній зустрічі з людьми, на кожній акції. Більше того, я не переховуюсь під нафантазованною авою і підписуюсь справжнім ім"ям ...
У меня тоже имя реальное, да и в городе меня найти не сложно.

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
А Ви з якою метою цікавитесь? Хочете доєднатися, чи традиційно облити брудом? Через мої руки проходило багато звернень про допомогу. На скільки мені відомо, на велику їх кількість була надана посильна фінансова допомога ...
Почему традиционно? Если Вы сделали что-то полезное, так это же замечательно.

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Наразі я реалізую соціальний проект, вартість якого більше 1 млн. Він не благодійний, але його соціальне значення надважливе. З наступного тижня розпочнеться навчання для персоналу (робочі місця). Запуск - осінь цього року ... ось тільки не в Нетішині, бо міській владі наплювати на громаду. Ну а якщо владі наплювати, то це пряме свідчення, що влада бандитська ...
Если бы Вы рассказали о нём было бы вообще супер. Никто Вас тут унижать и издеваться над Вами не собирается. Просто интересно, какой он, Сергей Рыжук. Вы всё равно не сможете всем понравится, почему бы просто не сказать, я люблю то, не люблю это и ненавижу это, и кому что не нравиться, это ваши проблемы. Пока что понятно, что Вы входите в ВО Свобода, считает, что укр. автопрома нет и делает социальные проекты (какие, где, интересно же), а так же не против подтвердить человеку его больничный:). И Вы тот немногий, кто вообще отвечает на вопросы, а не приходит перед выборами, наобещает кучу бесплатных квартир и пропадает до следующих выборов.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
http://ruskline.ru/news_rl/2013/04/...inskoj_pravoslavnoj_cerkvi_v_novoarhangelske/

"Участники партий «Свобода» и «Удар» штурмовали храм Украинской Православной Церкви в Новоархангельске"

П.С. вот они патриоты и верующие люди... только патриоты не этой страны и веруют не в того бога
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Zykov сказав(ла):
П.С. вот они патриоты и верующие люди... только патриоты не этой страны и веруют не в того бога
Було б дуже дивно, якби свободівці були патріотами УПЦ МП. А бог, він взагалі один. І наврят йому, на відміну від московських попів, є вилика різниця якою мовою до нього звертаються у храмах. А щодо подій у Новоархангельську є й альтернативна точка зору http://nsk.ukrbb.net/viewtopic.php?f=2&t=80. І хто там рейдер знають ті люди, які там живуть.
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Spoch сказав(ла):
А бог, він взагалі один. І наврят йому, на відміну від московських попів, є вилика різниця якою мовою до нього звертаються у храмах.
Какой мовой не обращайся - толку никакого.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Було б дуже дивно, якби свободівці були патріотами УПЦ МП. А бог, він взагалі один. І наврят йому, на відміну від московських попів, є вилика різниця якою мовою до нього звертаються у храмах. А щодо подій у Новоархангельську є й альтернативна точка зору http://nsk.ukrbb.net/viewtopic.php?f=2&t=80. І хто там рейдер знають ті люди, які там живуть.
т.е. они патриоты УПЦ, а не страны Украина, всё правильно?
Разницы в обращении нет, особенно когда кричат "бег москалей" и "дави жидов" и всё в этом духе ... судя по всему кроме укр. языка другого быть не должно. А то что написано в непонятной статейке, без видео, фото подтверждений + никакой фактологии, а только эмоции это для "быдла" (если я правильно вас процитировал, вы же так любите выражаться).
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Zykov сказав(ла):
т.е. они патриоты УПЦ, а не страны Украина, всё правильно?
гиии))) як же ж це в стилі комуно-совєтікус)))
Zykov сказав(ла):
Разницы в обращении нет, особенно когда кричат "бег москалей" и "дави жидов" и всё в этом духе ...
Це дійсно) а ще більш особливо, коли не кричать, а роблять.
Zykov сказав(ла):
судя по всему кроме укр. языка другого быть не должно.
це вже - кожному своє) хтось окрім російської більше нічого вивчити не здатний
Zykov сказав(ла):
А то что написано в непонятной статейке, без видео, фото подтверждений + никакой фактологии, а только эмоции это для "быдла" (если я правильно вас процитировал, вы же так любите выражаться).
Саме так, тільки для бидла якраз оті фото та відео картинки, а людина мисляча може співставити факти і після цього робити висновки.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
18 травня 2013 року ідемо на Київ
imgres