ВО "СВОБОДА"

Чи віддали б Ви свій голос за ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "СВОБОДА"


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    274

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
А мені цікаво, як будуть розприділять людей за способом мислення? І чому Фаріон можна приходити в садочки і нести єрись? Основи свободи людини записані в "Декларації прав людини". Зокрема:
Стаття 18

Кожна людина має право на свободу думки, совісті і релігії;
це право включає свободу змінювати свою релігію або переконання і
свободу сповідувати свою релігію або переконання як одноособово,
так і разом з іншими, прилюдним або приватним порядком в ученні,
богослужінні і виконанні релігійних та ритуальних обрядів.

Стаття 19

Кожна людина має право на свободу переконань і на вільне їх
виявлення; це право включає свободу безперешкодно дотримуватися
своїх переконань та свободу шукати, одержувати і поширювати
інформацію та ідеї будь-якими засобами і незалежно від державних
кордонів.
Виходить, що "Свобода" порушує основні принципи прав людини. Так чим вони кращі за комуністів, яких так ненавидять?
 
  • Подобається
Реакції: Самашедший

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Послідовність «Свободи» добре впливає на її сприйняття українцями

Хоча до виборів президента 2015 року залишється ще багато часу, підготовка до них почалася. Директор політико-правових програм Центру Разумкова Юрій Якименко розповів новинній службі «Голос Америки», що поки обставини складаються так, що рейтинг ВО «Свобода» може рости.
«„Свобода” діє послідовно, і це їхня головна перевага. Говорити, як це вплине на підтримку партії населенням, ще рано. Але якщо політична сила проголошує певні цінності та доводить свою відданість їм практичними діями, не йде на поступки партіям влади навіть там, де може мати особисті вигоди — це добре впливає на бачення її громадянами», — зазначає пан Якименко.
http://razumkov.org.ua/ukr/expert.php?news_id=3795
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Хм, ось випадково наткнувся, "Откуда берет деньги "Свобода"? Документы и факты" http://polemika.com.ua/news-119950.html теж все досить послідовно.

Хотілося б почути послідовні пояснення саме викладених фактів, а не тільки коментарі типу "...дуже турбує банду януковича зростання рейтингу Свободи..."
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Хм, ось випадково наткнувся, "Откуда берет деньги "Свобода"? Документы и факты" http://polemika.com.ua/news-119950.html теж все досить послідовно.

Хотілося б почути послідовні пояснення саме викладених фактів, а не тільки коментарі типу "...дуже турбує банду януковича зростання рейтингу Свободи..."

Питання напевно не за-адресою направлене бо особисто мене не цікавить питання звідки гроші бере свобода? Хоча я знаю, що від Хмельницької ВО "Свобода" до Верховної Ради було обрано приватного підприємця Олександра Мирного, який на запитання Нетішинців в КЗ "Палац культури": "....скільки Ви заробляєте?" Відповів, що був період коли він декларував прибутки більше семи міліонів грн. ..... А Нетішинську Свободу гроші цікавлять лише в контексті оплати за виготовлення агітаційних листівок або оплати пального при поїздці на заплановану акцію..... На вищезазначені цілі фінансування здійснюється лише за рахунок членських внесків або благодійної допомоги місцевих підприємців.
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

УРАН-235

Користувач
Реєстрація
28.09.13
Повідомлення
7
Репутація
2
От я не розумію логіку людей!
От ви читаєте всілякі там статті в інтернеті чи в газетах чи там дивитесь по телебаченню якісь там новини про "Свободу" і в основному негативні . Я хоч і простий громадянин України, не є членом будь якої партії, студент, просто дивуюсь як ви отак просто не замислюючись вірите всій цій маячні! От задумайтесь хто зараз тримає переважну більшість телеканалів, газет, радіостанцій, та сайти серйозних газет?
Звісно що то є структури підконтрольні нашій владі а саме правлячій партії (умовно назвемо її) "хАРТІЯ лЕГІОНІВ" (я сопдіваюсь всі зрозуміли про кого йдеться), так от ви бачили наскільки мало є телесюжетів та політичних статтей про провладних людей, проте багато бруду ллється на ту ж саму Свободу. Я як студент-політолог писав наукову роботу з приводу виборів до Парламенту і був приємно вражений коли з'ясувалось (ОБ'ЄКТИВНО), що Свобода здобула таку підтримку дійсно завдяки своїй послідовності, своєю патріотичною програмою, а головне, що в людей західних регіонів вже є досвід того як Свобода діє там при владі. І люди задоволені бо бачать певну роботу партії, не має того розкрадання держ майна, депутати тих місцевих і обласних рад дійсно продуктивно працюють на благо населлення. І аж ніяк причиною того не могли бути гроші, бо для передвиборчої кампанії використано набагато менше коштів ніж іншими партіями, що пройшли до парламенту, то про які ж там спонсортва "лЕГІОНАМИ" свободівців можуть бути ???
реально всі гроші які партія має то є виключно членські внески та багодійна допомога підприємців та прихильників даної партії.
Так що навчіться врешті не просто сприймати всю ту КАШУ яку вам кидають як собакам кістку " нате читайте обсмоктуйте, гризіть" навчіться задумуватись над тим хто і для чого ці провокації пишуть!
 
  • Подобається
Реакції: Українець

УРАН-235

Користувач
Реєстрація
28.09.13
Повідомлення
7
Репутація
2
Так, шо не треба Свободу рівняти до інших партій, вони реально не такі як всі, але в хорошому розумінні слова. Я прихильно ставлюсь до цієї партії, і в основному через те, що побачив всю суть цієї партії через об'єктивні факти (наукові)
а не якісь там " заказні" (більш за все) статті, якими хочуть підірвати імідж Свободи. Просто не ведіться на це, як казали в тій рекламі " думай головою що буде над головою"
так і тут думайте головою а не пачкою гречки чи 200 грн. якими у вас хочуть купити ваш голос (ви ж зараз заробит 200 грн. а потім вони у вас вкрадуть мінімум 2000 грн.), а дійте свідомо і голосуйте за тих хто дійсно хоче робити на благо народу України, а це от якраз такими є лише "Свобода" (шкода що лише вони одні , а не всі наші депутати)
 
  • Подобається
Реакції: Українець

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Згідний, не можна вірити телебаченню. Тому просто послухаємо виступ одного з лідерів даної партії
Яке вони мають право вказувати мені як своїх дітей називати? І де їм жити? Говорять про свободу, а на справді якщо щось не по їхньому то виїджай звідси. От і вся свобода.Чи хочете сказати, що це відео теж підробка?

Я прихильно ставлюсь до цієї партії, і в основному через те, що побачив всю суть цієї партії через об'єктивні факти (наукові)
Наукові факти підтверджується дослідами і математичними формулами.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Яке вони мають право вказувати мені як своїх дітей називати? І де їм жити? Говорять про свободу, а на справді якщо щось не по їхньому то виїджай звідси. От і вся свобода.Чи хочете сказати, що це відео теж підробка?
Це відео нічого Вам особисто не вказує, а знято як навчальний посібник для таких "щирих українців" як Ви і абдуліна (з маленької букви написано свідомо). Та в абдуліну особисто я не вірю, а у Вас думаю, що є всі можливості стати справжнім патріотом на СВОїй БОгом ДАній землі.
Лекцію читала Ірина Дмитрівна Фаріон — український політик та мовознавець. Член Політради ВО «Свобода», Народний депутат України сьомого скликання. Кандидат філологічних наук, доцент НУ «Львівська політехніка».
 
  • Подобається
Реакції: адмиралъ

адмиралъ

Користувач
Реєстрація
28.09.13
Повідомлення
10
Репутація
7
Згідний, не можна вірити телебаченню. Тому просто послухаємо виступ одного з лідерів даної партії
Яке вони мають право вказувати мені як своїх дітей називати? І де їм жити? Говорять про свободу, а на справді якщо щось не по їхньому то виїджай звідси. От і вся свобода.Чи хочете сказати, що це відео теж підробка?


Наукові факти підтверджується дослідами і математичними формулами.
оуу я канешно не занимаюсь в научной деятельности, но вот имею знакомых в етой сфере и знаю что все научные исследования (а так он и указал) делаются на основе математическими фактами и научными доказательствами.
 

адмиралъ

Користувач
Реєстрація
28.09.13
Повідомлення
10
Репутація
7
И вобше етот УРАН-235 конечно слегка ботанист, по научному здесь так залепил, но в принципе я с ним согласен, мы реально превратились в каких то рабов что ли, нам нам подали какую то инфу и мы свято верим что ето истина, и вовсе не думаем. Так вот из-за етого на ми и управляют как марионетками.
 

адмиралъ

Користувач
Реєстрація
28.09.13
Повідомлення
10
Репутація
7
отоносительно Фарион, то может она и слегка сильно сказала про то что те кто не Маричка а Маша пускай убираются, но суть в принципе правильная, в том смисле что мы должны защищать українську мову, и содействавать тому что б наши дети тоже знали родной, государственный язык, и я хоть в основном русскоязичный, учу свою дочку даже со мною говорить украинским, и сам с ней сатраюсь так же говорить, хочу что бы того чего не научили меня , я смог научить свою дочь.
 

УРАН-235

Користувач
Реєстрація
28.09.13
Повідомлення
7
Репутація
2
я бачу мої слова не залишили байдужими кількох людей, але хочу сказати для "адмирала": чого це я "слегка ботанист"?? це добре, що ти поділяєш мою думку але не треба ображати одне одного.
 

адмиралъ

Користувач
Реєстрація
28.09.13
Повідомлення
10
Репутація
7
ооо наш дорогой УРАН-235, я не хотел тебя обидеть, извини. Про етим я хотел тебе наменкуть что ты слишком по научному пишеш, а мы проще как простые люди, хотя и такие как ты тоже нужны. Так что извини, не хотел обидеть.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Та в абдуліну особисто я не вірю, а у Вас думаю, що є всі можливості стати справжнім патріотом на СВОїй БОгом ДАній землі.
От Землі я якраз і патріот. Відповім словами Віктора Цоя: "Я считаю, что человек живет на планете, а не в государстве". І зовсім не важливо як хто кого називає, якою мовою говрить, українською, російскою, суржиком чи чимось інщим, вірить в Аллаха Іссуса чи Велеса головне бути справжньою людиною. Всі люди родились рівними, це повинен бути основний закон. Нажаль в цій "лекції", про рівність не йдеться, а скоріше навпаки. І стає страшно, що цю "лекцію" читають дітям, які не усвідомлють цього і такими діями можна посіяти тільки ненависть до інших дітей. От і вся "свобода" всі вільні тільки повинні бути щирими українцями, говорити виключно на українській мові і думати так як скаже партія, а інакше їдьте звідси.
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
реально всі гроші які партія має то є виключно членські внески та багодійна допомога підприємців та прихильників даної партії.

Казус «Свободи»: Гроші партії

и по ссылкам в конце статьи.

P.S. Тягнибок и один из его замов называли фамилию человека спонсируючего партию. в результате расследования оказалось, что этот "бизнесмен" по факту "гол как сокол". зачем было им врать?