Волейбол

_Em_kA_

Користувач
Реєстрація
13.03.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Вік
30
Наші дівчата з 4 кшоли взяли 1 місце!!!! молодці дівчата! :-* А катюФка ваще кульна!! сама маленька в команді:D :D Класно грала)) маладесА))
А перша школа 3 місця взяла....)):'(
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Завтра, 19-20 березня, у ЗОШ №2 будуть проходити змагання з волейболу серед хлопців.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Да змагання були чудові. Но все одно не хватає ізюминки. Можу запропонувати чудового іграка. Звати Іра. Навчається у Костополі. Знаєм таку? Сьгодні буде проводитись гра в УТЦ. Думаю що вона розірве усіх. наслідки гри напишу пізніше.
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Іра? Юрковська? Розірве вона... А на рахунок УТЦ, то в нас там кожен понеділок проходять ігри, ти що, будеш кожного разу писати?
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Сьогодні на 2 години в СК(спорткомплекс) відбудуться змагання з Валейболу дівчат з командою хлопців з іншого міста(непам"ятаю якого) приходьте вболівайте)))
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
готова к игры

добавлено через 1 минуту
давай сегодня на игре всех порвем? надеюсь сегодня настроение будет у всех
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Кать, ми хіба з хлопцями граєм? я думала з дівчатами....а команда із Стар-Кона
ПРИХОДЬТЕ))
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Команда ДІВЧАТ Нетішинської зборної з валейболу виграла гру!! Вітаємо Дівчат))
З.І. Вибачте за незручності - ніхто не знав шо балкончік не відкриють:-(
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Маринчик сказав(ла):
Іра? Юрковська? Розірве вона... А на рахунок УТЦ, то в нас там кожен понеділок проходять ігри, ти що, будеш кожного разу писати?

Вибачайте гра прошла трохи паскудно. Бідолашна Ірішка бігала по всьому полі і робила все можливе, щоб хоть якось спасти гру. Спершу пробувала підбадьрити команду, но деякі пришли накурені, з вивихнутими руками і ногами і т.д. Ну вобще програли три партії.


А на рахунок УТЦ я кожного понеділка писати не буду. Про кого? На мою думку і по розмовам Іруні в тій команді ду вона грала проти УТЦ не має підходящих гравців.


Нетешин------FOREVER

добавлено через 5 минут
Angel_ButterFly сказав(ла):
Сьогодні на 2 години в СК(спорткомплекс) відбудуться змагання з Валейболу дівчат з командою хлопців з іншого міста(непам"ятаю якого) приходьте вболівайте)))

Заходив на 20 хв. Бачив вроді нічо.
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Волейбол-це цікавий вид спорту,який потребує довгих трєнєровок,я раніше 2 роки ходив на волейбол,у мене з'явилися нові друзі,це так само як і інші види спорту,їздиш,та находиш різних друзів,мені дуже подобається волейбол,всім раджу піти на трєнєровкі та спробувати,може у вас все вийде.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
FoLtOn сказав(ла):
Волейбол-це цікавий вид спорту,який потребує довгих трєнєровок,я раніше 2 роки ходив на волейбол,у мене з'явилися нові друзі,це так само як і інші види спорту,їздиш,та находиш різних друзів,мені дуже подобається волейбол,всім раджу піти на трєнєровкі та спробувати,може у вас все вийде.


Да чувачок може й стоїть спробувати но краще дівчат ніхто не вмїє грати. Просто це все: ну там всякі фінти прижки і т.д. дівчати сприймають дуже легко. Ну а от хлопцям я би радив зайнятися чимось інадшим.




Не обіжайтесь це лише моя пропозиція.
 

Рома

Користувач
Реєстрація
22.12.06
Повідомлення
65
Репутація
0
_Oftimus_Prime_ сказав(ла):
Да чувачок може й стоїть спробувати но краще дівчат ніхто не вмїє грати. Просто це все: ну там всякі фінти прижки і т.д. дівчати сприймають дуже легко. Ну а от хлопцям я би радив зайнятися чимось інадшим. Ти хочеш сказать шо девчонки играють лучше пацанов?я тебя уверяю ти сильно ошибаешся.Сколько я играл девчонки никогда у меня и моей каманди не выигрували.
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
leon сказав(ла):
Давайте в суботу в часиков 6, а где встречаемся???
Возьмите меня з собой Льонь, я хорошая волейболистка:-[

добавлено через 6 минут
_Oftimus_Prime_ сказав(ла):
Да чувачок може й стоїть спробувати но краще дівчат ніхто не вмїє грати. Просто це все: ну там всякі фінти прижки і т.д. дівчати сприймають дуже легко. Ну а от хлопцям я би радив зайнятися чимось інадшим.

Ти колись зайдеш до мене на игру чи ни.Хлопци також дуже класно грають я бачила паро игор кстати вони були просто клас.Ще мени подобаються як играють наши Нетишинськи вони просто
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
_Oftimus_Prime_ сказав(ла):
На мою думку і по розмовам Іруні в тій команді ду вона грала проти УТЦ не має підходящих гравців.
ти собі думай шо хочеш, а Іруні, як ти виражаєшся, передай, шо вона не пуп землі, а просто високої думки про себе, надто високої


_Oftimus_Prime_ сказав(ла):
Заходив на 20 хв. Бачив вроді нічо.

і як це ти зайшов мені цікаво?спеціально для тебе відкрили балкон?
_Oftimus_Prime_ сказав(ла):
Ну а от хлопцям я би радив зайнятися чимось інадшим.
а у хлопців це дуже непогано виходить і вони грають не гірше нас, я б навіть сказала навпаки

добавлено через 3 минуты
Вітаю наших дівчат з 2-им місцем на Відкритій Першості області, яка проходила у місті Кам'янець-Подільський!
1.Нагорна Марина
2.Сіровська Катя(Баттерфляйка :) )
3.Масолова Настя(Бандітка :) )
4.Яцкова Таня(Таню_Ха :) )
5.Юрковська Іра
6.Міщенко Катя(Катерінка :) )
7.Мазур Настя
8.Дратвінська Іра
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
И как у него поднилась рука такое написать идиот. Микласно играли против Камянцив и тем более Черницов

добавлено через 2 минуты
Лапочка сказав(ла):
Как самочуствие после игри. ДЕВЧОНКИ ВИ СУПЕР

добавлено через 2 минуты
Лапочка сказав(ла):
ЧЕРНИВЦЫ ОТСТОЙ!!!!!!!!!!!! ПРАВДА МАРИШКА

добавлено через 43 минуты
ДЕВКИ ТРЕНИРУЙТЕСЬ ПОТОМУ ЩО МИ НА СЛЕДУЩЕЙ НЕДЕЛЕ ЕДЕМ В РОВНО.И ИГРАЕМ ПРОТИВ РЕГИНКИ МИ ДОЛЖНИ ИХ ПОРВАТЬ. МАРИН ЯК ТИ ДУМАЕШ МЕНИ ГРАТИ ЗА ВАС ЧИ НИ?ПИСЛЯ ТОГО ЩО ЗРОБИВ КУЗЯ

добавлено через 10 часов 12 минут
ПОКА ДЕВЧОНКИ И ПАРНИ ЗАНИМАЙТЕСЬ СПОРТОМ И НЕЖАЛЕЙТЕ ПОТОМУ, ЩО СПОРТ ЭТО ЖИЗНЬ!!!!!!!!;)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Рома сказав(ла):
Сколько я играл девчонки никогда у меня и моей каманди не выигрували.


Навіть не знаю що сказати. Можливо ті команди що у вас програвали, Або вини не достатньо тренувалися , Або в них до змагань було дуже плёве відношення.

добавлено через 3 минуты
Лапочка сказав(ла):
Ти колись зайдеш до мене на игру чи ни.Хлопци також дуже класно грають я бачила паро игор кстати вони були просто клас.Ще мени подобаються як играють наши Нетишинськи вони просто

На гру я то зайду. Я просто висловив цю біглу мислю. Адже я знаю шо хлопці також лупляться нормально в цей вид спорту. Не раз бачив по ящику показували волейбольний турнір. Я сидів прямо у захваті.

добавлено через 10 минут
Маринчик сказав(ла):
ти собі думай шо хочеш, а Іруні, як ти виражаєшся, передай, шо вона не пуп землі, а просто високої думки про себе, надто високої




і як це ти зайшов мені цікаво?спеціально для тебе відкрили балкон?

а у хлопців це дуже непогано виходить і вони грають не гірше нас, я б навіть сказала навпаки

Може Ірка й високої думки про себе але я написав те що вона мені казала, може трохи накрутив собі всякого лайна.


Зайти на балкон було не проблема. У мене куча там знакомих.


Те шо у хлопців досить непогано виходить то я давно знаю. Адже часто дивлюсь спортивні матчі.


Ладно шановна не сприймай це близько до серця. я лише написав свою думку. Як що шо не так то відразу напиши в лічку і я удалю ті слова які тобі не сподобаються. Ок?

добавлено через 2 минуты
Маринчик сказав(ла):
добавлено через 3 минуты
Вітаю наших дівчат з 2-им місцем на Відкритій Першості області, яка проходила у місті Кам'янець-Подільський!
1.Нагорна Марина
2.Сіровська Катя(Баттерфляйка :) )
3.Масолова Настя(Бандітка :) )
4.Яцкова Таня(Таню_Ха :) )
5.Юрковська Іра
6.Міщенко Катя(Катерінка :) )
7.Мазур Настя
8.Дратвінська Іра

Я також хочу привітати ваших дівчат з 2-м місцем. Прікольно. Так тримати. Чудово зіграли. Я за вас вболіваю.
 

(Band_tka)

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
30
Маришка я тя убью как увижу!!!!!!!!!!!пасибки за поздравления будем старатся на первые места!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
=)))))))))))))))))))))
я тебе також ЛЮБЛЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ)))
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
Як у вас там успєхі у волейболі,перші місця є?:)