(хелп) Свідки Єгови

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
Як ви до них ставитесь? Якщо негативно, як я, поможіть переконати близьку людину що це не є добре. Ця людина втянулась туди, і ні про що більше чути не хоче... Лише твердить що ми живемо в останні дні і що єгова всіх спасе.... :'(
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
SystemA сказав(ла):
поможіть переконати близьку людину що це не є добре. Ця людина втянулась туди, і ні про що більше чути не хоче... Лише твердить що ми живемо в останні дні і що єгова всіх спасе....
Пропаща душа :-( Нажаль дуже важко людину яка туди потрапила переконати в протилежному, таке відчуття, що вони використовують якійсь гіпноз чи зомбування.
 

RELAX

Користувач
Реєстрація
11.05.10
Повідомлення
5
Репутація
0
попробуйте скачати з инета телепередачу просвідків егови,точніше що в них за віра і в шо!!

добавлено через 1 минуту
або зводіть його покачатися,на яйця до бабки
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
RELAX сказав(ла):
попробуйте скачати з инета телепередачу
показувала, ні про що чути і нічого бачити не хоче
RELAX сказав(ла):
зводіть його покачатися,на яйця до бабки
а заманити як? вони там таких бабок від сатани вважають
 

RELAX

Користувач
Реєстрація
11.05.10
Повідомлення
5
Репутація
0
эслы цыкаво можна попробувати покачати його пару раз,в мене мамка качае,гадае,0968668836
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
SystemA сказав(ла):
Якщо негативно, як я, поможіть переконати близьку людину що це не є добре.
Якщо тій людині комфортно в цій організації, то навіщо її переконувати? Це ж не наркомани в кінці кінців...
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
Знахарь,
а те що ця людина вважає що освіту здобувати і працювати - не обов'язково, бо єгова завжди поможе - це нормально? Те що ікони, хрести і церкви - це гріх, теж по-твоєму правильно?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
SystemA сказав(ла):
а те що ця людина вважає що освіту здобувати і працювати - не обов'язково, бо єгова завжди поможе - це нормально? Те що ікони, хрести і церкви - це гріх, теж по-твоєму правильно?
Ще раз скажу - саме головне щоб людина була щаслива...а в що вона там вірить то все фігня...головне щоб не крала))
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Знахарь сказав(ла):
Ще раз скажу - саме головне щоб людина була щаслива...а в що вона там вірить то все фігня...головне щоб не крала))
Не зовсім так... "морковка" на яку ловить ця структура построєна на обмеженості місць при спасінні.. тому звичайні фанатики так багато ходять та пропогують своє так зване "вчення" оскільки шанси врятуватись більші у того хто приведе більше нових людей...
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
SystemA сказав(ла):
Як ви до них ставитесь? Якщо негативно, як я, поможіть переконати близьку людину що це не є добре. Ця людина втянулась туди, і ні про що більше чути не хоче... Лише твердить що ми живемо в останні дні і що єгова всіх спасе....

агресією та вимогами ви нічого не добєтесь... там все складніше... пробуйте дискутувати цікавтеся темою... (тільки самі не проникніться :) ) підкидайте питання на які ця людина не може відповісти... оскільки вчать їх за певними шаблонами... то знаючи ці шаблони їх можна вибивати по трішки з колії... почніть з того... що запитайте "Скільки в Біблії релігій?"... чи є ця людина іудеєм і якщо ні то чому вона присвячує себе їхньому богу? і так далі, шансів не багато... але тему знати вам доведеться... крім того... біблія а точніше її структура побудована на принципах НЛП... загалом почитайте тут http://www.1-sovetnik.com/Dispatches/bible-content.html вашу близьку людину зловили на сумнівах... повернути її легше всьго по цим же принципах... але ой як не легко говорити з тим, хто тебе не хоче чути...
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Знахарь сказав(ла):
Якщо тій людині комфортно в цій організації, то навіщо її переконувати? Це ж не наркомани в кінці кінців...
А наркоманам коли приймуть наркотик також комфортно
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
MandrivniK сказав(ла):
підкидайте питання на які ця людина не може відповісти
як це не дивно, але він дає відповіді на ВСІ питання, які задавала я і не тільки я. Можливо я просто не знаю таких питань, на які він не дав би відповіді. От і прошу допомогти....

добавлено через 3 минуты
kolya сказав(ла):
А наркоманам коли приймуть наркотик також комфортно
от і я про те ж саме. Йому там добре, а в цьому світі - все зло
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Незнаю як вилікувати людину від бого-фанатизму, але знаю як вивести її з рівноваги. Наприклад, можна запитати: "Чи є бог всемогущим?" Якщо відповідь буде "так", то задати слідуюче "Чи може бог створити камінь якого сам не зможе підійняти?". В час коли усілякі фанатики ходили по квартирах данне запитання заставляло їх мозок закіпати і вони ледве не вицарапували мені очі) І тільки одиниці адекватних відповідали, що бог як і справжя людина ніколи не буде займатися непотрібними справами, от тоді вже починав кипіти я)
Тепер по темі, запропонуй віддати йому усе своє майно сопартійцям/тайландським знедоленим дітям/кучерявим педараст*м, нехай поживе голий і голодний на одній релігії тиждень-другий сам усе зрозуміє.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
SystemA сказав(ла):
як це не дивно, але він дає відповіді на ВСІ питання, які задавала я і не тільки я. Можливо я просто не знаю таких питань, на які він не дав би відповіді. От і прошу допомогти....
Фанатика не можливо переконати він при будь якому питанні буду стояти на своєму і вірити о він правий.
Колись коли я в школі, навчався я перші класи в сільскій школі, то в нас в класі навчалася одна дівчини батьки якої також були з якоїсь секти, здається бабтисти чи щось в тому роді, довчилися ми здається до класу сьомого і тут Оля (так звали ту дівчину) перестала в школу ходить, перші 2 тиждня ніхто навіть уваги не звертав , грипом заболіла чи ще щось, потім вчителі почали бити тривогу. Як виявилось її батьки не відпускають в школу, так як там учать тільки поганого і клас у нас поганий, наговрили, що ми там усі з неї знущаємось так як вона не така як усі. Через пару років усі дівчта по дискотеках почали ходити з хлопцями зустрічатися, а її майже ніхто не бачив сиділа вдома, потім її віддали заміж за якось просвітера (їхній священник) після того я її не бачив і нічого про неї не чув. Все таки в людини має бути вибір, що їй робити, а такі люди в неї його забирають.
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Це глуха тема, вони проповідують те що їм вложують в голову на їхніх зборах і не перепреш. А коли починаєш висловлювати свою думку що до якогось питання (Наприклад, що Бог то є любов, і він не наказує своїх дітей, тобто нас, а люди самі собі знаходять пригоди... їх це так дратує :) ) починають злитися і чуть не кричати... (можливо не всі, чи то так попадало)
І головне щоб тут без фанатизму, а то одна знайома так вдарилась в релігію, що зараз в Острозі в дурці... :-(
 

El-ninYO

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
115
Репутація
0
Та хай ходить куди хоче................... аби зла нікому не робив!!! :)
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0

Вкладення

  • 706158_bud-ostorozhen-v-svoih-zhelaniyah.jpg
    706158_bud-ostorozhen-v-svoih-zhelaniyah.jpg
    53.5 КБ · Перегляди: 198

Web

Наш человек
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
44
Репутація
0
Вік
39
Я выскажу свое мнение. Может оно покажется абсурдным, но я так считаю.
В буклетах которые они распространяют довольно много цитат, которые уж очень красиво вписываются в смысловой контекст. Так вот там довольно часто встречаются цитаты из например Корифеи - египтянам (сравнение образное) стих такой-то абзац такой-то. Или Яков - Петру и тп. Так вот я сколько не искал, оригинал текста не нашел. Такое чувство что фразы высосаны из пальца и вставлены в нужное место. А те фразы что выбраны для цитат из существующих книг, в оригинале говорят совсем о другом. Т.е. смысловой контекст цитат в буклетике и цитат в оригинале - разница на порядок.
На лицо - обман. Другое дело что его не замечают, или не хотят замечать такие "мелочи".
Я считаю что эта и другие религиозные течения, в том числе христианство/буддизм/ислам ничто иное как финансовая пирамида, просто очень хорошо прикрыта...
Обидно что "их" (заведомо так называю) принципы и религия нехило влияют на жизнь окружающих (ДР, праздники, прием гостей в доме).
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
Web сказав(ла):
Обидно что "их" (заведомо так называю) принципы и религия нехило влияют на жизнь окружающих (ДР, праздники, прием гостей в доме)
Найбільш неприємно що не хоче привітати з днем народження ні своїх рідних, ні моїх, ні друзів. От як цим рідним і друзям пояснити, що в нього "віра така" :-(