(хелп) Свідки Єгови

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Сегодня ко мне приходили свидетели иеговы. Агитировать.
- И как?
Да как... потеряли смысл жизни, и ушли...
:D

А серьезно... читайте библию в контексте... не в комментариях, а именно в контексте то что там написано... кто смеет комментировать писание самого Бога? Правда переписанное рыбаками... пастухами... написанная для простых людей да так, что требуется комментирование... Бог что, недоразвит или глуповат что кто то смеет утверждать что его писание требует разьяснений от простых рабов? :D

К стати маленький факт, до 18 века христианской церковью было запрещено чтение простолюдинами святого писания (под страхом отлучения от церкви), только в церкви и только из уст "спецподготовленного персонала" - священников... и почему это? :)

Я читал библию... выдавать свои ощущения не буду, они далеки от просветления и постижения благодати... выдавать свои коменты не хочу дабы не оскорблять чувства искренне верующих людей... хотя мне их искренне жаль...
 

S.T.A.L.K.E.R

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
12
Репутація
0
Wo_lf сказав(ла):
ПОТРІБНО привести цю людину до звичайної християнської церкви і щоб священник з нею поспілкувався!!!
це що його силою завести туди? :-| У же до Вас все продумано цими "свідками".
Мало-помалу обучаемому показывают материалы, подрывающие его доверие к традиционным Церквам и их служителям. У Свидетелей Иеговы священников нет. Более того, наличие духовенства, по их мнению, - признак диаволопоклонничества.
Stealth,
щось ваші докази якісь ніякі, ось що я найшов у неті про їхні "пророцтва":
Специфичным хобби свидетелей является периодическое объявление неминуемых концов света. По последним подсчетам, апдейтили свои показания они уже девять раз, и это не предел.
...
свято верят в скорый приход всеобщего конца света и агитируют всех вступать в их ряды, ибо спасутся только члены данной секты, якобы. Они вычитали в Библии, что после тотального экстерминатуса неверных и установления мирового рая для иеговистов, господин Б-г выберет себе в помощь 144000 правителей и именно влиться в эти 144 тыс. — объект тайного фапа любого свидетеля, хотя не понятно, чем там управлять в раю, да и как до этого Б-г справлялся миллионы лет сам? К тому же, каждый Свидетель знает, что все, входящие в эти 144000, должны были войти в секту до 1914 года и, следовательно, ни одному из ныне живущих Свидетелей это не грозит в принципе.
...
Чарльз Рассел утверждал, что в 1914 году наступит конец света. Позже он передвинул этот срок на год. А в 1916 году конец света наступил для самого Рассела. Судья Ратерфорд, принявший организацию после смерти ее основателя, продолжал пугать «Свидетелей» Армагеддоном, предсказывая, что в 1918 году Бог уничтожит все церкви и миллионы их прихожан. Когда в назначенные сроки ничего не произошло, конец света был перенесен на 1925 год.
В 60-е годы сектанты опять вспомнили о конце света, назначив его на осень 1975 года. Сегодня Бруклин точных дат уже не называет.
Ссилки: lurkmore, protigor
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
які останні дні, про шо ви марете, тримати людей в постійному страху перед кінцем світу комусь вигідно!

...Толком не понимая, что в ожидании мая вся жизнь декабрь(с)
 

фея

Користувач
Реєстрація
20.10.09
Повідомлення
63
Репутація
1
и вообще,откуда люди взялись согласно Библии?????????Детей у Адама с Евой было двое и оба мальчики...упс...
 

Web

Наш человек
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
44
Репутація
0
Вік
39
фея сказав(ла):
и вообще,откуда люди взялись согласно Библии?????????Детей у Адама с Евой было двое и оба мальчики...упс...
Там чуток по другому. Детей было изначально двое, потом через сто лет появился Сиф (Seth). + Появились какие-то девочки...
Т.е. по сути Каин и Авель женились на сестрах от Каин+Ева; Авель+дочка Каина и Евы и тп...
т.к. согласно библии (Ветхому завету) Они жили по 800 с лишним лет. Вот и мешались там кто с кем
http://www.bible.com.ua/bible/r/1/5
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
фея сказав(ла):
Детей у Адама с Евой было двое и оба мальчики...упс...
Читайте детальніше. Фу як гидко, коли люди не знають про що говорять. До Єви була ще Ліліт, вигнана з раю до того.. Землі, поза межами Едему, населяли ісполіни. Там було звідки дітям братись. Не тупіть. Читайте, більше читайте. Може отупієте, відмовитесь від телевізора, комп'ютера.. і перестанете постити всяку фігню.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Stealth сказав(ла):
Одкровення 16
Чаші гніву Божого виливаються на землю.
ви тільки й говорите що потрібно боятися і бла бла...
то ж Бог це любов. думаю смислу наказувати своїх дітей йому не має, ми самі накажемо себе)) а чи багато з вас живе в гармонії з природою?...
таке відчуття що для деяких релігія це спосіб перекласти свою відповідальність на когось іншого. вродь давно відомо що всі катаклізми це наслідки діяльності людини, а не гнів божий:D
правильна молитва як енергетичний оброз - сильна штука, але оце "спаси и сохрани..." може харош клянчити, супермен не прилетить, він спасає америку:D
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
vitalom сказав(ла):
Ни один Свидетель Иеговы не зделал никому из вас ничего плохого
поки свідки єгови не робили мені нічого поганого, я їх не трогала, але зараз! По-перше, вони забрали туди мою близьку (дуже!) людину; по-друге, один колишній сусід під предлогом допомогти затянув до себе в квартиру і почав до мене приставать. Потім хотів пару раз (за день) зайти до мене в квартиру, грубо сам відчиняючи двері. П'яний! І п'яним я його бачила дуже часто, за винятком тих днів, в які він ходив на ваші зібрання. Що? Цього учать у вас еа зібраннях? Цього Біблія вчить?

добавлено через 5 минут
Dimikcus сказав(ла):
свідки єгови це не нормально, а бабки-гадалки з яйцями - норма. Лол
Свідки єгови - зятягуюсь якимось чином до себе, в інших країнах вони давно під забороною, а бабки-гадалки... Вони ж не проповідують тобі якусь віру, ти хочеш - йдеш до них, взнаєш "на чому серце зупиниться", що тебе жде в майбутньому, хочеш віриш в це, хочеш ні, і все. Забуваєш. А ті люди які попали до свідків, там часто і пропадають....

добавлено через 1 минуту
vitalom сказав(ла):
Я бы эту тему закрыл
вибачте, але не Ви цю тему відкривали, не Вам її і закривать
 

ROOT

Користувач
Реєстрація
08.07.07
Повідомлення
10
Репутація
0
интересно что говорят эти "свидетели" на то, что их организация объявляла уже несколько концов света, а даты эти прошли и конца не случилось.
если даже их основатель ошибался с датой, то что говорить про его последователей?
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
ROOT,
вони зараз говорять що "скоро", це не рік-два, а 30-50 років
 

Bo_Om

Користувач
Реєстрація
10.12.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
36
Читав здається на вiкiпедiї. Якось перед очiкуваним кiнцем свiту, свiдки побрали пiд заставу великi кредити... А коли кiнець свiту пройшов i чомусь всi лишились не ушкодженими (хвала Аллаху), банки почали забирати майно. Багато (!!!) людей залишились без криши над головою. Де ваш Бог свiдки? Вiн видав вам по новiй квартирi? Чи хоч по коробцi? Вiн просив вас так розпоряджатися своїм майном? Менi не жалко їх, жалко їхнiх близьких, тих хто їх любить.
 

ROOT

Користувач
Реєстрація
08.07.07
Повідомлення
10
Репутація
0
SystemA,
головне в них питати не "коли ж настане кінець?", а "чому ви ТОДІ помилялися, і чому не один раз а декілька"
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
ROOT,
питала, кажуть що в Біблії не пише точної дати. І я замітила, що свідки ніколи не можуть дати якусь конкретну відповідь на любе питання. Тільки водичку ллють
 

Bo_Om

Користувач
Реєстрація
10.12.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
36
Ти не загрузиш людину питаннями і не відвернеш її від віри. І не беріть свідків в загальному, відповіді людини залежать від самої людини, фантазїї і знань самої віри.
Цікаво чи давно він приєднався до свідків і чим його віра заважає йому і тобі. Просто є такі віруючі, що по них не скажеш. Нормальні люди...:) Курять, п'ють, займаються сексом... Короче ведуть себе як усі нормальні люди :)
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
Bo_Om сказав(ла):
Цікаво чи давно він приєднався до свідків і чим його віра заважає йому і тобі
Звичайно йому не заважає... Йому там добре, так само як наркоману добре після дози. А щодо мене... Мені не те що заважає, ось: http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=437494&postcount=20 одна з причин.
Звичайно, можна сказати, що я егоїстка, і так далі, але коли людина тако відверто говорить, що йому важливіше спасіння (тобто віра в єгову) за сім'ю, і що він готовий пожертвувати всім і всіма заради віри, то вибачте мене...
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Віра повинна бути в душі, серці, а не робити з цього показуху, що я такий то такий то вірю в того-то того-то, вірте хоть в Васю Пупкіна, але робіть це тихенько, і не робіть з цього цирку, не затягуйте людей туди силою.
А то таке відчуття що чим більше людей перетягнеш в свою віру тим більша вілла буде в "раю" чи де там...
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
Bo_Om сказав(ла):
Нормальні люди... Курять, п'ють, займаються сексом... Короче ведуть себе як усі нормальні люди

то по твоєму курити і пити це нормально?:-|
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
psix,
ну так вони ж всіх "спасти" хочуть, не дивлячись на те, хоче людина цього чи ні... :-(
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Overkill сказав(ла):
то по твоєму курити і пити це нормально?:-|
Ну за куриво я нічого сказати неможу, а вот за те що пити в Біблії є слова: "Пей, но не упивайся..."