Бокс

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
цікавий суперник для Кличко щас нарісувався з тяжів Девід Хей , Хей розібравшись з тяжами як з полутяжами перешов у над важку категорію і дебют удався , ТКо 5 Монті Барета і при тому шо валяв Барета пару раз на пол , замітьте шо це раніше ніж в свій час переміг Барета Кличко , мені сразу вспоминаїця приклад Евандера Холіфілда як він будучи тяжем розібрався з елітой супер тяжів . толі ше буде!
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Владимир Кличко: «Нокаутирую Хэя в 2009-м»

А 13 декабря Владимир Кличко, чемпион мира по версиям IBF и WBO в супертяжелом весе, проведет поединок против бывшего обладателя чемпионских титулов в этой весовой категории американца Хасима Рахмана. Рахман - опытный боец, физически он все еще очень силен и, по словам самого Кличко-младшего, «вполне может удивить».

Другая пара супертяжей – Николай Валуев и Эвандер Холифилд – сразятся 20 декабря за чемпионский пояс по версии WBA. Холифилд, которому в этом году исполнилось 46 лет, очень рискует своим здоровьем. Печально, когда о некогда славном боксёре менеджер будущего соперника говорит ещё до боя, что "из уважения Коля не будет посылать Эвандера в нокаут". ( з журнала "Ринг" )

Похоже, наш чемпион мира в супертяжелом весе по версиям IBF и WBO Владимир Кличко таки попал в любовные сети, Фото.

- Така впевненість у Кличко мене аж нерадує , каби непоплатився як це вже було при аналогічних обставинах 2001 зйомки у кіно "11 друзів Оушена" і стосунки з німкою ну і плани за спиной К. Сандерса дежавю.
і ось це - (по словам самого Кличко-младшего, «вполне может удивить».) я понімаю Сандерса небуло коли вивчати ну а Рахман давно знайома лічность , чим удівляти то!
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
Вітаю всіх любителів боксу з перемогою Володимира КЛИЧКА!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Dentist

Користувач
Реєстрація
07.12.08
Повідомлення
16
Репутація
0
ура

все кто смотрел сами видели)))))))) Кличко лутший)))))))
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
приєднуюсь до вітань . Кличко супер , такі точні удари просто снайпер .
Рахман канєшно мені непонравився , боявся він Кличка . і всетаки бій остановили трохи зарано, скоро будуть останавлювать в 1м раунді за явною перевагою Кличко шоб ненашкодити здоровю боксера.
 

El-ninYO

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
113
Репутація
0
C_o_S сказав(ла):
Всем фанам бокса, сам я мало в боксе всего ничего 6 месяцов, так что хотелось бы услышать советы опытных боксеров) Думаю тут такие найдуться...:-X
Не закрывай глаза-пропустишь самое интересное! Цитата Пракопича!

добавлено через 3 минуты
Шото тут не чисто! Бой в Германии,у Рахмана финанс.проблемы, таким нульовым его еще не видели, Кличко Красавчик но не так все гладко...
 

ROMIO

Користувач
Реєстрація
07.12.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Бій Віталия Кличка і Девіда Хея відбудеться у червні 2009 року

Колишній абсолютний чемпіон світу у першій важкій вазі британець Девід Хей домовився про проведення в Лондоні у червні наступного року поєдинку проти чемпіона WBC у надважкій вазі Віталія Кличка.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 667
Репутація
7
Вік
40
А коли Валуєв з Холіфілдом битимуться чи не сьогодні часом?
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
так Валуэв вже бився протыв Холіфілда....бій був такій, не очень.....правда зі сторони Холіфілда - він 46 річний гарно ще бився, був швидкий і виносливий......але він все одно не зміг виграти велетня росіяна. Переміг Валуєв за кількістб очківюююююю1 судья ладе нічью давю......другій судья нарахував на 6 ударів біше наніс валуєв.....і 3 судья теж дав перемогу валуєву з 1 переважним ударом.....я думаю що холіфілд ще добре попрацював щоб так достойно битись, але все одно куда вже йому, хай вже йде на пенсію, но всё равно красавец
 

ROMIO

Користувач
Реєстрація
07.12.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Холифилд-Валуев – «кто-то кому-то дал на лапу»

Эвандер подал протест в WBA

Бывший чемпион-супертяж Эвандер Холифилд подал протест, желая оспорить свое поражение от Николая Валуева в бою за титул чемпиона по версии WBA.

«Я не знаю, почему судьи сделали это, но это несправедливо, - сказал 46-летний Эвандер в интервью Atlanta Journal-Constitution. - Мы подаем протест, в котором, по сути, говорится: «Мы хотим отменить этот результат». Я просто хочу получить то, что принадлежит мне по праву. Я не проиграл. Я выиграл».
Тем временем, тренер Холифилда Томми Брукс открыто обвинил судей в коррупции. «Думаю, все это было заранее приготовлено для промоутеров Валуева. - сказал он. - Мне кажется, кто-то кому-то дал на лапу».

Юрист WBA Роберт Мэк сообщил, что «чемпионский комитет организации рассмотрит протест, и если его поддержат, может быть назначен реванш».
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Новозеландский супертяжеловес Дэвид Туа (49-3, 42 нокаута) и его соотечественник Шейн Камерон (22-1, 19 нокаутов) проведут поединок 6 июня у себя на родине в городе Окленд. За поединок каждый из противников получит полмиллиона долларов. У Камерона также назначен поединок на 7 марта против Лео Нолана в Гисборне. Из-за длительных тяжб со своими менеджерами Туа не выходил на ринг с сентября 2007-го.
цікавий персонаж бокса Девід Туа який він в рингу побачим через пів року ,
хто буде грати в віртуальний таталізатор ? http://fightnews.ru/total/rating/
начало почалось правда доганяти важко .
 

ROMIO

Користувач
Реєстрація
07.12.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Пуэрториканец Мигель Котто одержал победу нокаутом в пятом раунде над Майклом Дженнингсом и завоевал вакантный титул чемпиона WBO в полусреднем весе (до 66,7 кг). Первый раунд стороны провели в обоюдной разведке джэбами, и только во втором раунде Котто начал вкладываться в удары, в частности в левый боковой. Дженнигс же старался держаться от противника на как можно более комфортной дистанции. В третьем раунде британец снова продолжил политику невмешательства. В четвертом раунде у него началось кровотечении из носа, и на последней минуте раунде после левого бокового и серии по корпусу он оказался в нокдауне. Спустя несколько секунд еще одна комбинация по корпусу заставила его опуститься на пол во второй раз. Котто дождался, пока его противник поднялся и продолжил избиение, заперев его у канатов, но британца спас гонг. На пятый раунд Дженнингс вышел с мыслями только о защите, но застоялся у канатов, пропустил еще несколько ударов по корпусу и оказался в третьем за бой нокдауне. Дженнингс смог подняться, но его состояние вынудило рефери остановить встречу>:eek:
 

ROMIO

Користувач
Реєстрація
07.12.08
Повідомлення
5
Репутація
0
боксер ХХ-го століття Мохаммед Алі. Мохаммед Алі (справжнє ім'я - Кассіус Марцеллус Клей) народився 17 січня 1942 року в Луїсвіллі, штат Кентуккі, США.

Кассіус Клей в заможній християнській афро-американській сім'ї. В школі вчився на відмінно та добре, до того часу, як почав займатись боксом (після цього на навчання вже не вистачало часу).З 1954 року почав займатися боксом в рідному місті під керівництвом тренера Джо Мартіна. Битись поза рингом юний Кассіус не любив. В 1959 році Кассіус Клей виграв американський турнір для боксерів-любителів "Золоті рукавиці", перемігши у фіналі Джиммі Джонса. В 1960 році Кассіус Клей став переможцем Олімпіади в Римі, здобувши у фіналі перемогу над боксером з Польші Петшиковським. Пізніше протестуючи проти утисків афро-американців в США превселюдно викинув свою золоту олімпійську медаль у річку.

В 1960 році переходить в професійний бокс. В 1964 році Кассіус Клей здобуває перемогу над Сонні Лістоном і стає чемпіоном світу серед професіоналів. В 1964 році Кассіус Клей стає членом організації "Нація іслама" і став на деякий час іменуватись Кассіус Ікс (Cassius X), тим самим відмовившись від свого прізвища. 6 березня 1964 року (вже після бою з Лістоном) заявив про зміну імені на Мухамад Алі.

В 1967 році за відмову служити в збройних силах США Мухамада Алі позбавляють боксерської ліцензії і титулу чемпіона світа. Мухамад Алі відмовився служити в збройних силах, бо вважав, що чорношкірі, які зазнають утисків не забов'язані проливати кров в загарбницькій війні ініційованій урядом США. Мухамад Алі висловив свою позицію відносно участі афро-американців у війні: "Я ніколи не збирався сваритись з цим В'єтконгом... Вони ніколи не називали мене нігером".

В 1970 році Алі повертається на ринг. 8 березня 1971 року Алі зазнає першої у своїй кар'єрі поразки від тодішнього чемпіона світу Джо Фрезера (переможець Олімпіади 1964 р.). 24 жовтня 1974 року в бою з Джорджом Форменом (переможцем Олімпіади 1968 р.) Алі здобуває перемогу і стає чемпіоном світу. В 1978 році Алі приїхав у Москву, де провів декілька показових раундів з радянськими боксерами. В 1978 році Алі програв поєдинок Леону Спінксу (переможець Олімпіади 1976 р.) і втратив звання чемпіона. 15 серпня того ж року в матчі-реванші Алі перемагає Спінкса й третій раз стає чемпіоном, але зразу робить заяву про те, що йде з рингу.

Однак, незважаючи на свою заяву і вже видиму хворобу Паркінсона 10 жовтня 1980 року Алі виходить на двобій з Ларі Холмзом і програє. Наступний і вже останній поєдинок Алі проводить в 1981 році проти Тревора Бербіка і програє його. Після цього Алі назавжди йде з боксу і починає займатись суспільно-політичною діяльністю на фоні власної прогресуючої хвороби Паркінсона.

В 1996 році Алі, як великий спортсмен вшановується правом запалити олімпійський вогонь в Атланті. У 1999-му році журнал Sports Illustrated і BBC назвали Алі спортсменом століття. В 2001 році в прокат виходить художній фільм про великого боксера "Алі". Нині Мухамад Алі проживає в штаті Мічіган і веде активну суспільну діяльність.

Алі належить знаменита фраза - "Літати як метелик і жалити як бджола", яку багато фахівців називають основним принципом сучасного боксу.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Та бокс вобше перестає бути цікавим !
от і надумав уходить Джо Кользаге
і Хопкінс і Джонс Рой , Мейвезер уже рік як непоявляєця .
а нових ярких талантів нема . от радує хоть укр бокс бо маємо стіки елітних боксерів, скіки ше ніколи немали.
хто рішив опять порадувати це Ерік Моралєс своїм поверненням !
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Дождались Кличко-Гомез

Мейвезер надумав вертатись але вопрос гонарорів на першому плані , якшо їх небуде то Мейвезера ми непобачим . суперник їму байдуже чито Пакмен чи Хетон , Мослі , ОДЛ побарабану :)
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
Ура!!!!!!!!! Кличко захистив свій титул!!! Класний бій був=)
 

pRI3rAK

Користувач
Реєстрація
30.09.08
Повідомлення
1
Репутація
0
прікольний 6ой оце Кличко дав;)
 

{Dark}

Користувач
Реєстрація
17.06.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
30
бой просто ульот !!!мне понрравился!
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
Люблю дивитись бої Мохамеда Алі)і ось трошки каритнок)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
для порівняння мона подивитись бої Кличко :) , нічо общого