Бокс

ROMIO

Користувач
Реєстрація
07.12.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Пуэрториканец Мигель Котто одержал победу нокаутом в пятом раунде над Майклом Дженнингсом и завоевал вакантный титул чемпиона WBO в полусреднем весе (до 66,7 кг). Первый раунд стороны провели в обоюдной разведке джэбами, и только во втором раунде Котто начал вкладываться в удары, в частности в левый боковой. Дженнигс же старался держаться от противника на как можно более комфортной дистанции. В третьем раунде британец снова продолжил политику невмешательства. В четвертом раунде у него началось кровотечении из носа, и на последней минуте раунде после левого бокового и серии по корпусу он оказался в нокдауне. Спустя несколько секунд еще одна комбинация по корпусу заставила его опуститься на пол во второй раз. Котто дождался, пока его противник поднялся и продолжил избиение, заперев его у канатов, но британца спас гонг. На пятый раунд Дженнингс вышел с мыслями только о защите, но застоялся у канатов, пропустил еще несколько ударов по корпусу и оказался в третьем за бой нокдауне. Дженнингс смог подняться, но его состояние вынудило рефери остановить встречу>:eek:
 

ROMIO

Користувач
Реєстрація
07.12.08
Повідомлення
5
Репутація
0
боксер ХХ-го століття Мохаммед Алі. Мохаммед Алі (справжнє ім'я - Кассіус Марцеллус Клей) народився 17 січня 1942 року в Луїсвіллі, штат Кентуккі, США.

Кассіус Клей в заможній християнській афро-американській сім'ї. В школі вчився на відмінно та добре, до того часу, як почав займатись боксом (після цього на навчання вже не вистачало часу).З 1954 року почав займатися боксом в рідному місті під керівництвом тренера Джо Мартіна. Битись поза рингом юний Кассіус не любив. В 1959 році Кассіус Клей виграв американський турнір для боксерів-любителів "Золоті рукавиці", перемігши у фіналі Джиммі Джонса. В 1960 році Кассіус Клей став переможцем Олімпіади в Римі, здобувши у фіналі перемогу над боксером з Польші Петшиковським. Пізніше протестуючи проти утисків афро-американців в США превселюдно викинув свою золоту олімпійську медаль у річку.

В 1960 році переходить в професійний бокс. В 1964 році Кассіус Клей здобуває перемогу над Сонні Лістоном і стає чемпіоном світу серед професіоналів. В 1964 році Кассіус Клей стає членом організації "Нація іслама" і став на деякий час іменуватись Кассіус Ікс (Cassius X), тим самим відмовившись від свого прізвища. 6 березня 1964 року (вже після бою з Лістоном) заявив про зміну імені на Мухамад Алі.

В 1967 році за відмову служити в збройних силах США Мухамада Алі позбавляють боксерської ліцензії і титулу чемпіона світа. Мухамад Алі відмовився служити в збройних силах, бо вважав, що чорношкірі, які зазнають утисків не забов'язані проливати кров в загарбницькій війні ініційованій урядом США. Мухамад Алі висловив свою позицію відносно участі афро-американців у війні: "Я ніколи не збирався сваритись з цим В'єтконгом... Вони ніколи не називали мене нігером".

В 1970 році Алі повертається на ринг. 8 березня 1971 року Алі зазнає першої у своїй кар'єрі поразки від тодішнього чемпіона світу Джо Фрезера (переможець Олімпіади 1964 р.). 24 жовтня 1974 року в бою з Джорджом Форменом (переможцем Олімпіади 1968 р.) Алі здобуває перемогу і стає чемпіоном світу. В 1978 році Алі приїхав у Москву, де провів декілька показових раундів з радянськими боксерами. В 1978 році Алі програв поєдинок Леону Спінксу (переможець Олімпіади 1976 р.) і втратив звання чемпіона. 15 серпня того ж року в матчі-реванші Алі перемагає Спінкса й третій раз стає чемпіоном, але зразу робить заяву про те, що йде з рингу.

Однак, незважаючи на свою заяву і вже видиму хворобу Паркінсона 10 жовтня 1980 року Алі виходить на двобій з Ларі Холмзом і програє. Наступний і вже останній поєдинок Алі проводить в 1981 році проти Тревора Бербіка і програє його. Після цього Алі назавжди йде з боксу і починає займатись суспільно-політичною діяльністю на фоні власної прогресуючої хвороби Паркінсона.

В 1996 році Алі, як великий спортсмен вшановується правом запалити олімпійський вогонь в Атланті. У 1999-му році журнал Sports Illustrated і BBC назвали Алі спортсменом століття. В 2001 році в прокат виходить художній фільм про великого боксера "Алі". Нині Мухамад Алі проживає в штаті Мічіган і веде активну суспільну діяльність.

Алі належить знаменита фраза - "Літати як метелик і жалити як бджола", яку багато фахівців називають основним принципом сучасного боксу.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Та бокс вобше перестає бути цікавим !
от і надумав уходить Джо Кользаге
і Хопкінс і Джонс Рой , Мейвезер уже рік як непоявляєця .
а нових ярких талантів нема . от радує хоть укр бокс бо маємо стіки елітних боксерів, скіки ше ніколи немали.
хто рішив опять порадувати це Ерік Моралєс своїм поверненням !
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Дождались Кличко-Гомез

Мейвезер надумав вертатись але вопрос гонарорів на першому плані , якшо їх небуде то Мейвезера ми непобачим . суперник їму байдуже чито Пакмен чи Хетон , Мослі , ОДЛ побарабану :)
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
Ура!!!!!!!!! Кличко захистив свій титул!!! Класний бій був=)
 

pRI3rAK

Користувач
Реєстрація
30.09.08
Повідомлення
1
Репутація
0
прікольний 6ой оце Кличко дав;)
 

{Dark}

Користувач
Реєстрація
17.06.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
30
бой просто ульот !!!мне понрравился!
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
Люблю дивитись бої Мохамеда Алі)і ось трошки каритнок)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
для порівняння мона подивитись бої Кличко :) , нічо общого
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
Petake :-) сказав(ла):
для порівняння мона подивитись бої Кличко
це ти для мене????якшо так,то ні)мені більш цікаво дивитись на Алі...це реально був великий боксер
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Віталій К. у останньому поєдинку був у найгіршій формі з тих що я бачив. Якби на місці кубинця був хтось інший, можливо бій закінчився інакше б. Незнаю, чи то просто не в формі був, а може і зав'язувати пора...
 
G

Gondrilla

через відсутність достойної конкуренції, Клички скоро позапливають жиром та забудуть про тренування) останній "конкуренто" с поясом Валуєв для них нижчий плінтуса, хоч і вище на голову) Клички на ринзі навіть руки у захист не піднімають, як на прогулянці) їм би з Алі потягатися або с Тайсоном молодим, ці б бистро їх до тями і до справжнього боксу привели:)
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
Gondrilla сказав(ла):
Клички на ринзі навіть руки у захист не піднімають
А ти не думаєш що це просто їхня тактика? І я б не сказав що зараз Віталій у найгіршій формі.
 
G

Gondrilla

ZoMbI сказав(ла):
А ти не думаєш що це просто їхня тактика? І я б не сказав що зараз Віталій у найгіршій формі.
о мудрий ZoMbI, саме так, тактика!) а й ще бровада і гра на публіку) не для всіх бокс - це просто спорт, для деякіх це видовищне шоу, реклама, бабки і тд)
ZoMbI, а ти справді думаєш, що проти Тайсона у розквіті сил, чи Алі, Клички билися би в стійці з руками донизу?
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
Gondrilla сказав(ла):
ZoMbI, а ти справді думаєш, що проти Тайсона у розквіті сил, чи Алі, Клички билися би в стійці з руками донизу?
ооо Алі заставивби Кличка котрогось порухатись)))а Тайосн би замісив)))
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Таваріщі, не впадайте в дитячі фантазії. Теж в дитинстві спорили хто сильніший, робокоп чи термінатор. Конкуренції нема, або її покищо невидно...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Хэй: бой с Кличко будет одним из самых лёгких

29.03.2009


Британец Дэвид Хэй заявил, что на следующей неделе будет официально
объявлено о его поединке против чемпиона IBF и WBO в супертяжёлом весе
Владимира Кличко. Также, он рассказал как именно будет бить украинца и
выразил уверенность в том, что это будет одна из самых лёгких его побед.

Напомним, ориентировочно бой должен состояться 20 июня в Германии.

"Все препятствия позади. Всё согласовано. Сейчас я жду, когда представители
Кличко пришлют мне контракт, чтобы я мог поставить под ним свою подпись и
отправить его назад".

"Я прекрасно знаю стиль Владимира, и знаю все его черты. Я знаю, почему он
был настолько эффективен на протяжении многих лет, и знаю, с помощью какой
стратегии его можно победить. Это будет один из самых лёгких боёв для меня.
Понимаю, что это звучит странно, но я долго изучал его и точно знаю, что
надо делать, чтобы победить его. И я не просто собираюсь побить его, я хочу
сделать это красиво", - заявил Хэй в интервью setanta.com.

Как водится, Хэй пообещал нокаутировать чемпиона ещё в первой половине боя.

"Двадцать одна из двадцати двух моих побед была одержана нокаутом. Я не
рассчитываю на то, что бой продлится все двенадцать раундов. Ни в коем
случае. Я буду очень удивлён, если этот поединок продлиться дольше шестого
раунда - за исключением того случая, если Владимир сделает операцию по
укреплению челюсти. Вставит себе стальные имплантанты! Как только мои удары
долетят до его головы, всё будет кончено".



NEWSru.ua
 

Евгений

Користувач
Реєстрація
04.12.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Мухаммед Али (Muhammad Ali). Провозгласив себя «Величайшим», Али всегда знал, о чем он говорит. Он стал первым человеком, завоевавшим титул чемпиона мира в супертяжелом весе три раза. Али произвел революцию в спорте, используя в бою стиль, который шел вразрез с классической техникой. Нося имя Кассиус Клей, он выиграл золотую олимпийскую медаль в 1960-м году, после чего началось его восхождение на вершину элиты супертяжеловесов. На пути к титулу чемпиона он победил Билли Дениэлса, Арчи Мура, Дага Джонса и Генри Купера. В 1964-м году Клей бросил вызов казавшемуся непобедимым чемпиону Санни Листону. В том бою Клей действительно «шокировал мир», вынудив Листона сдаться, сидя на стуле, после шестого раунда. Али был одновременно и заносчивым, и харизматичным, он вызывал бури эмоций от тех, кто любил или ненавидел его. Будучи настолько талантливым и быстрым, Али мог позволить себе нарушать два главных постулата бокса: не держать левую руку опущенной и не отходить от удара назад по прямой. Помимо этого Али обладал лучшим джебом и ручной скоростью полусредневеса.

добавлено через 3 минуты
Рой Джонс (Roy Jones). младший стал одним из самых одаренных боксеров, когда-либо вступавших на ринг. С самого начала все знали, что Рой станет великим бойцом. После Олимпийских Игр в Сеуле, где Джонс из-за самого отвратительного судейского решения в истории любительского бокса стал лишь серебряным медалистом, «проиграв» корейцу Парк Си Хуну, Рой стал настоящей сенсацией на профессиональном ринге. На протяжении десятилетия, вплоть до первого настоящего поражения в реванше от Антонио Тарвера, он считался лучшим боксером мира в не зависимости о весовой категории, побив таких грандов, как Хопкинс, Тони, МакКалум, Гриффин, Хилл, Руиз и Тарвер и став чемпионом мира в четырех весовых категориях. Рой мог выстреливать молниеносные пятиударные комбинации, наносить силовые удары под любым углом, а его работа на ногах, движения головой и корпусом делали его практически неуязвимым. Ну и, конечно же, все знают о его таланте шоумена.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Как только мои удары
долетят до его головы, всё будет кончено".

добре сказано , видно Хей не на 100% впевнений в тому шо удари долетять всетаки.

якшо Хей пропустить хоть 1 удар він буде іншої думки.

И я не просто собираюсь побить его, я хочу
сделать это красиво", - цікаво він забажав це діду морозу :)

Якшо серьозно то і Я рахую Хея най складнішим суперником для Кличко за останні 5 років ато і всю карєру . хочиця вже поскоріше взнати хто з них вийде переможцем .
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0