Бокс

H

HeDoUmOk

От спорта треба іногда отвлікатись.Шота курнуть і дета пийнуть.Ну шоб стрес сняти от напряженія.НЕПОМІШАЄ!!!!!!!!!!!!;) :D
 
K

keeway

HeDoUmOk сказав(ла):
От спорта треба іногда отвлікатись.Шота курнуть і дета пийнуть.Ну шоб стрес сняти от напряженія.НЕПОМІШАЄ!!!!!!!!!!!!;) :D

Тобі може і непомішати, а другим може помішати.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Бокс, бокс. Раніще я думав шо пацани запусуються щоб там бути сильним, ніколи не бути ніким обіжаним і т. д. А зараз в мене зовсім помінялася думка. Бокс - це не тільки життя, а ще й не поганий заробіток. Звичайно як що ти професійний боксер.

RESPECT всем боксёрам.

Вітою всіх з прошедшим змаганням. Всі ті хто заням призові місця, всі молодці. А ті хто не заняв - старайтесь. Адже не відразу стають лідерами.

добавлено через 2 минуты
HeDoUmOk сказав(ла):
От спорта треба іногда отвлікатись.Шота курнуть і дета пийнуть.Ну шоб стрес сняти от напряженія.НЕПОМІШАЄ!!!!!!!!!!!!;) :D

От скажи навіщо відволікатися від спорта себе всякими гадостями. Ад же якщо ти займаєшся певним видом спорту, то вже не стоїть портить своє здоров'я.
 
H

HeDoUmOk

Бонахова лутша баксьорша в Україні!!!!!!!!!:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
я опять з новостями про Мейвезера

В американском городе Орландо (штат Флорида) завершился поединок по правилам реслинга между лучшим боксером мира во всех весовых категориях Флойдом Мейвезером-младшим и известным рестлером Биг Шоу (настоящее имя Пол Уайт), проходивший в рамках шоу Wrestlemania XXIV. Поначалу Мейвезер, сильно уступавший своему сопернику в росте и весе, «проигрывал» матч, однако в конечном итоге одержал победу «нокаутировав» Биг Шоу ударом кастета.
вот силка на такий собі план на бой
http://youtube.com/watch?v=IVzPZNdr-q4&feature=user
а вот силка на сам бой
http://sports.espn.go.com/broadband/video/videopage?videoId=3321655
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Люди в кого є бій Андрія Котельника? Який проходив з суботи на неділю? Мож хто хаписав, бо я втикун провтикав!!!!!!!!!!! Дуже хочу подивитись.....
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Вперше в історії українського професійного боксу бій за звання чемпіона світу відбудеться в нашій країні. 19 квітня у київському Палаці Спорту у головному поєдинку вечора, організованого компанією K2 East Promotion, тимчасовий чемпіон WBA у напівсередній вазі українець Юрій Нужненко захищатиме свій титул у зустрічі з мексиканцем Косме Ріверою. Суперник нашого боксера наддосвідчений – в його активі близько 20 титульних двобоїв. Рівера двічі боксував за звання найкращого на планеті – у 2005-му мексиканець програв Забу Джуді, а наступного року Хоелю Хуліо. Нокаутованим Косме був лише одного разу – у бою за звання абсолютного чемпіона світу проти Заба Джуди.
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Для наступного поєдинку українця Володимира Кличка зарезервували арену, - повідомляє німецьке авторитетне видання «Більд». За твердженням його журналістів, чемпіон світу WBO та IBF Кличко-молодший та обов’язковий претендент за версією всесвітньої боксерської організації Тоні Томпсон проведуть поєдинок у німецькому Гамбурзі. Навіть попри те, що Володимир і досі немає дозволу із IBF, вже називається конкретна дата і місце – 12 липня – «Колор Лайн Арена». Нагадаємо, що титульного бою із українцем також вимагає обов’язковий претендент за версією міжнародної боксерської федерації росіянин Алєксандр Повєткін. І лише після офіційного дозволу організації Кличко зможе вийти у ринг.
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
;) зараз проходять змагання в острозі,заватра фінал...і доречі наші боксери показують не погані результати,примають участь як і хлопці,так і дівчата.:)
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
В матче-реванше Антонио Маргарито, как и в их первом бою, вновь нокаутировал Кермита Цитрона.

Бой начался, без предварительной разведки в обоюдных обменах. Начиная со второго раунда поединок перешел на среднюю и ближнюю дистанцию, где Антонио Маргарито выглядел предпочтительней. Он наносил больше и был точнее.Развязка наступила в 6 раунде, после удара Маргарито в корпус соперника, после чего бывший чемпион IBF, не смог подняться до окончания отсчёта рефери.

Антонио Маргарито, стал новым чемпионом IBF в полусреднем весе и мы может теперь ожидать его обьединительного боя, с чемпионом WBA, Мигелем Анхелем Котто, которое может состояться летом этого года.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
а хтоб сумнівався , Маргаріто ше той чувак , він кому угодно сюрприз приподнесе.

мене інше цікавить хто буде переможець пари Б.Хоп-Д.Кользаге
в неділю по 1+1 7-00 непрпустіть.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Я повністю згідний з результатом , странно якось проходять бої Хопкінса , ніодного розміну в якому булиб точні удари , все якось просто викидання ударів по площадям і воздух, неміг понять чого коментатор постійно повторяв про вагову категорію , шо Кользаге не в своїй вазі і т.д. всетаки Кользаге все життя провів у вазі 76кг а Хопкінс у 72кг і тіки останній бій проти Тарвера провів у 79кг і вже став тут як в своїй рідній а Джо ні. я думаю шо різниця в 3 кг тут вопше неграє ролі , Джо навіть міг їх ненабирати , і всетаки несмотря на бій і несмотря на результат Хопкінс остаєця в мене один з трьох улюблених спортсменів (інші двоє це Зінедін Зідан і Ленс Армстронг ) .
ну ми любим бокс таким який він є . да?:)
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Трошкі накопав з інета:

Поветкин определился с датой следующего боя
Российский боксер-тяжеловес Александр Поветкин проведет свой очередной бой 19 июля 2008 года. Этот поединок станет для россиянина, являющегося официальным претендентом на титул IBF (Международная федерация бокса), последним перед встречей с чемпионом по версии этой организации. Чемпионский бой должен состояться не позднее 26 ноября, сообщает агентство спортивной информации "Весь Спорт".
Поветкин рассказал, что пока ему неизвестно ни имя его следующего соперника, ни место, где пройдет поединок. Россиянин отметил только, что в настоящее время рассматриваются варианты проведения этого боя в Германии или в Москве. По словам Поветкина, ему все равно, кто станет его очередным соперником.
Российский боксер стал официальным претендентом на титул IBF, принадлежащий украинцу Владимиру Кличко, 26 января после победы над американцем Эдди Чемберсом. 23 февраля Кличко-младший добавил к поясу IBF звание чемпиона WBO (Всемирная боксерская организация), победив россиянина Султана Ибрагимова.
Вскоре после этого украинец объявил, что сначала он встретится с официальным претендентом WBO Тони Томпсоном, а затем с Поветкиным. Команда российского боксера подала протест в IBF, и эта организация обязала Кличко встретиться с россиянином не позднее 26 ноября. Бой Кличко - Томпсон состоится 12 июля в Гамбурге.
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Люди, так получилося, що я не зміг подивитися бій Юрія Нужненка проти Косме Ріверо.....може хто записав бій? дайте пліз!!!!!!!!! Буду дуже вдячний.....
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
я тоже недивився , але в новинах все розказали як в 3м раунді получив Юра розсічку , і після декількох осмотрів бій закінчився після 10го ранду з нічийним результатом по судівським запискам. Пояс залишився у Нужненка.
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Люди, може в кого є Чемпіонат Світу 2007 між любітелями? Неповню де він проходив, но там дуже цікаві і мочні бої.....буду вдячний, якщо в когось анліміт - скачайте будь ласка.... :)

добавлено через 11 часов 9 минут
Чемпіонат проходив в Чікаго по мужикам.....буду дуже вдячний, якшо хтось скачає або ше десь пробьє....
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
напишите как там финал а то я на работе был и не сходил на женский турнир?
 

Светланка

Користувач
Реєстрація
22.02.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Два первых - Малая, Танюха.
Три вторих - Иванка, Юля, Белочка.
Два третих - Лиля, Танюха Х.
Ну в общем умнички!!!!!Я за них ооочень рада. Чмафкаю.
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Светланка сказав(ла):
Ну в общем умнички!!!!!Я за них ооочень рада. Чмафкаю.
я тоже очень рада ,теперь хоть кушать нормально можна))))))))))
 

fenya

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
133
Репутація
0
Вік
38
belka сказав(ла):
я тоже очень рада ,теперь хоть кушать нормально можна))))))))))
да уж перед соревнованиями вечная проблема возникает---лишний вес!у когото это пару грамм,а у когото *трагедия*киллограмм)но после мучительного режима,недоеданий наступает период жизни(кушанья)!я поздравляю всех Девушек боксёрок-которые принимали участие в соревнованиях!и показали очень хорошие результаты!;)