Бокс

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Дэвид Хэй победил Энцо Маккаринелли
В ночь на воскресенье состоялся объединительный бой в первом тяжелом весе по версиям WBC, WBA и WBО, в котором чемпион мира по версиям WBC и WBA англичанин Дэвид Хэй во втором раунде нокаутировал чемпиона мира по версии WBО своего соотечественника Энцо Маккаринелли, сообщает Reuters.

Надалі Девід Хей планує перехід у супер важку категорію. Будем ждать супер чемпіона з тяжей , возможно це другий Холіфілд .
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Хороший бій, ЗОЗО Заржавелі дякую за тошо виставив, багато чого научився з цього бою..... Москаєв мігби виграти, якби не застоювався і більше двигався і наносив одинарні удари...я так думаю, помойму цей Пітер виграв колись у Володі Кличка...і літом він буде з ним битись знову, а я думав шо з Маскаевим, жаль....але Пітер теж красавчег, вроді кабан, але так бистро кідає удари і жостко шо піпец....будем надіятись шшо Володя його прибьє. :))
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
KypeR сказав(ла):
так думаю, помойму цей Пітер виграв колись у Володі Кличка...
-непутай Володя Кличко колись виграв у Пітера одноголосним рішенням суддів , хоть і мав проблеми в початкових раундах .

будем надіятись шо Володя його прибьє. :))
- Влодя неприбє Пітера я читав шо претендети на бій з Володьой це А. Повєткін і Т.Томпсон , і скоріше Томпсон у нього промоутери кращі бій плануєця на липень серпень отак ось.

а Р.Чагаєв в цей місяць має підписати контракти на бій проти Валуєва , бій реванш .

А Пітера , діпутат Віталій Кличко прибє . :) , для фіз підтримки , даби незабувати стару реміслуху.
хотя думаю Пітер і Дон скоріше з Рахманом договоряця да і історія для боя є і імя у Рахмана , а потом можна буде і заявляти цену на Пітера соотвєтствующу , і начне косити капусту Пітером , Дон Кінг :)
 
B

BiZnEsMeN

Petake :-) сказав(ла):
- Влодя неприбє Пітера я читав шо претендети на бій з Володьой це А. Повєткін і Т.Томпсон , і скоріше Томпсон у нього промоутери кращі бій плануєця на липень серпень отак ось.

а Р.Чагаєв в цей місяць має підписати контракти на бій проти Валуєва , бій реванш .

А Пітера , діпутат Віталій Кличко прибє . , для фіз підтримки , даби незабувати стару реміслуху.
хотя думаю Пітер і Дон скоріше з Рахманом договоряця да і історія для боя є і імя у Рахмана , а потом можна буде і заявляти цену на Пітера соотвєтствующу , і начне косити капусту Пітером , Дон Кінг
нормально росказав ....... всё по полочках:) *BRAVO* *OK*звідки ти че все знаеш?

добавлено через 3 часа 32 минуты
оооо кстаті всім любитилям боксу з 20 березня по 22 вроді в нетішині будуть проходити змагання "відкрита першість м.Нетішин" мають приїхати: Камянець-подільськ,Тернополь ,і ще деякі команди(непомню вже).Хто хоче приходьте в зал БОКСа,подивитесь .....:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
BiZnEsMeN сказав(ла):
нормально росказав ....... всё по полочках звідки ти че все знаеш?
читаю новини , щас я уже за боксом поверхносно слідкую , а колись з 1999-2003 я кожен бой , кожен журнал "Ринг" , кожну інфу собирав .
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
Свалил таки Питер блин.Жаль хорошего дядька Маскаева.:-(
 
F

FrisS

ууу Бокс класна штука. Люблю по телику дивитися особіно коли два брати Клички бються.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
АУ боксери ! як вам мордобітіє сьогоднішнє?
 
B

BiZnEsMeN

дауж Пакіао(вроді правильно (фамілія) красавчеГ,хотя і Маркез непогано виступив,але Пакіао був рєще і більше ударів наніс.Красивий бій ,мені сподобався!!!:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
да? а мені здалося шо з тактичної сторони бою переміг Маркез , але те шо він падав у 3 раунді , недає перемоги у бою повністю тому перемога Пакмена , реально сильний чувак.
 
B

BiZnEsMeN

Ну шо ніхто нехоче прийти на змаганя в Нетішині?=-O ну ви гоните,пропустите пів життя:D Завтра починаются змагання,на скільки годин скажу в вечері;) БОКСЕРИ:D :D :D
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Будуть битись 1994-95 роки і дівчата по віку без ограніченій, можливо будуть битись і старші.....приходьте буде цікаво, будем підримувати наших майбутніх Чемпіонів!!!!!!!!!!!!
 

_М_а_L_а_Я_

Користувач
Реєстрація
25.02.07
Повідомлення
43
Репутація
0
А можна я прийду???...:D ...Да да да,дівчата також будуть...Приходьте буде дуже цікаво...;) ...
 
B

BiZnEsMeN

Давайте валіть в зал Буде дуже цікаво на 14-00(сьогодні) на 12-00(в суботу) і накінець фінальні бої на 11 (в неділю).Давайте йдіть !!!шо ви дома висидете?!?!?!;)
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Люди завтра фінали, приходьте будуть цікаві бої....будуть битись і старші... підримуйте нас!!!!!! Начало в 11.00.
 

Yozh

Користувач
Реєстрація
04.07.06
Повідомлення
47
Репутація
0
А де фінали будуть проводитись?
KypeR сказав(ла):
Люди завтра фінали, приходьте будуть цікаві бої....будуть битись і старші... підримуйте нас!!!!!! Начало в 11.00.
 
B

BiZnEsMeN

Yozh сказав(ла):
А де фінали будуть проводитись?
Фінали будуть проходити в залі боксу, там де тренажерний зал ,це на великому стадіоні майже нвпроти трибун(біля бару "СТАРИЙ ТОМАС"). Прихотьте!!!!;)
 

v_o_i_n

Користувач
Реєстрація
23.03.08
Повідомлення
7
Репутація
0
ОООО я приду на бокс