Чемпіонат і кубок України по футболу

Fingers

Користувач
Реєстрація
25.02.09
Повідомлення
79
Репутація
0
roma-ua сказав(ла):
команда входить в сезон... через 1-2 матча зовсім інша гра буде і результат також...
ойй недумаю... наступна гра з Донецьким металургом, а Д.К. з ними завжди важко грали та й ще й на виїзді, далі буде 3акарпаття теж на виїзді, а на тому городі не думаю що Динамо зможе змістовну гру показати, потім Металіст тут даже нема шо казать і так все ясно що гра буде важкою..! такшо суди сам.. я лише цитую факти
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
Fingers сказав(ла):
ойй недумаю... наступна гра з Донецьким металургом, а Д.К. з ними завжди важко грали та й ще й на виїзді, далі буде 3акарпаття теж на виїзді, а на тому городі не думаю що Динамо зможе змістовну гру показати, потім Металіст тут даже нема шо казать і так все ясно що гра буде важкою..!
буде важко... тим більше з такою реалізацією ... це єдиний мінус в Динамо на даний момент. буде добра реалізація-будуть і рахунки зовсім інші...
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Fingers сказав(ла):
ну да...
а Динамо вже 3 тур неможе забити більше одного м'яча... насторожує така результативність..!!
Так це погано але шо вони виграють 5-0 а шо 1-0 кількість очок не зменшується.
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
футболіст сказав(ла):
Так це погано але шо вони виграють 5-0 а шо 1-0 кількість очок не зменшується.
якщо против таких команд вигравати з грахунком 1-0..2-1, то молодих ми в цьому сезоні в основі не побачимо...наприклад при рахунку 3-0, можна випустити на другий тайм ... та й якщо ж виграє ж 1-0 походу матчу, є вилика ймовірність того, що втратиш очки... так що потрібно вигравати по 2-0 і більше ) а не по 1-0...
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Ворскла 0-1 Таврія
Фещук 67

добавлено через 7 минут
От вже й Динамо виграє 0-1 забив Мілевській
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
футболіст сказав(ла):
Ворскла 0-1 Таврія
мда. щось Ворскла цього сезону розчаровує. грають то добре, але виграти не можуть :-(
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Металург 1-1 Динамо Київ
Догрались. Вот вам і реалізація моментів
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
футболіст сказав(ла):
Догрались. Вот вам і реалізація моментів
бач а ти кричав яка різниця з яким рахунком вигравать? вот тобі і різниця....
шо забили б 3 і догравали б матч спокійно, а шо так як вийшло шо 2 тайм весь на ниточці тримався.... така напруга була..
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
ALik сказав(ла):
бач а ти кричав яка різниця з яким рахунком вигравать? вот тобі і різниця....
шо забили б 3 і догравали б матч спокійно, а шо так як вийшло шо 2 тайм весь на ниточці тримався.... така напруга була..
плюспиццот
П.С а взагалі. пес розвалив повністю команду яку створив Палич! попродавав Алієва.Бангуру.Діакате ( аренда ). Гільєрмо. які того року довели команду до півфіналу Кубка Уєфа!... при Паличі команда грала в дуже гарний футбол... приємно було дивитися... був результат... рік назад Динамо було на голову вище всіх команд Чемпіонату. а зараз бігають з всякими Кривбасами на рівних і то... зараз ще Гамула бахне Динамо в Ужгороді буде "взагалі кульно"... а на після матчевих пресконференсіях пес говорить " Команда прибавляет от матча к матчу" ... :-
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
С початку сезону не думав шо Шахтьор замахнеться на чемпіонство, але тепер....
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Зоря - Шахтар 0:2
тільки я не зрозумів чого грали у Донецьку ?

Дніпро - Чорноморець 3:1
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
Металлист - Металлург З 4:0
Голы: Валяев, 23, Девич, 59, Эдмар, 61, Олейник, 79

Металлист: Горяинов, Селин, Путивцев, Папа Гуйе, Бордиян, Валяев (Поступаленко, 83), Эдмар, Рыкун (Слюсар, 68), Антонов (Девич, 46), Олейник, Жажа

Металлург З: Коваль, Кривцов, Тейку, Невмывака, Полевой, Тигорев, Степаненко, Опанасенко (Сидорчук, 75), Аржанов (Карауш, 86), Цыгырлаш (Писоцкий, 66), Алозие

Предупреждения: Олейник - Степаненко, Полевой, Невмывака
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
тільки я не зрозумів чого грали у Донецьку ?
Шахтар в тьорках з Зорею...і в першому крузі грали ці команди в Луганську (на той час так Шахтарю було вигідніше).
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Сьогодні півфінали КУ. Зараз їду в Луцьк на гру Волині! Вперед, Волиняки )
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
=) помахаїш нам ручкою з стадіону:)
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
хай би краще на поле прорвався, через захисний барєр беркутів
та не, нашо? шо б ше дубінками по спині і тд... получив? легше просто буде помахати!!
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
мда... я ше якось поняв нічию з Металургом на виїзді, но програвати для Закарпаття і грати у нічию із Ілічівцем які боряться за місця у премєр лізі!!! Це вже вибачте занадтто!!! давно я казав шо цей Таракан не приживеться у Динамо, гнать його вже давно нада!! а ті вдалі виступи у першому колі тільки у П.Л., то ше робота Сёміна, тоді цей прийшов на команду яка ше була привчана грати за схемами Юрій Палича, а зараз Д.К. показує його футбол і ми бачимо цей плачевний результат його роботи! з 5 матчів 8 очок (з 15 можливих) і мінус 1 сходинка у чемпіонаті! і + далі гра з Металістом шо вони там робити будуть я незнаю...еслі для Закарпаття летіти 1-0 то вже мовчу шо буде з Металом:'(
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Газаєв сильний тренер, що він і доказав в матчах ЛЧ, да і виграш в Шахтаря 3-0 тоже багато про що говорить. Але йому не цікаво в чемпіонаті України...Сьомін пішов з команди. тепер і Газаєв хоче втікти. Сильним тренерам в нашому чемпіонаті поки що немає що робити. Взяти наприклад Росію...там Локомотив, Динамо, Зеніт, ЦСКА, Рубін, Спартак...і люба з цих команд може за чемпіонство боротися.