чи є ще патріоти?!...

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
MandrivniK сказав(ла):
В якому класі вчать писати власні назви (у тому числі й країн) з великої букви...?
А якщо це принципово так написано... то про що з тобою ще можна говорити...?
В этой теме каждый высказывает своё мнение по поводу патриотизма, а не учят писать. Пиши по теме и не придирайся к словам. Главное что бы было понятно сторону каждого из вас, а не кто и как пишет...
Йа ваапсче счас на албанцкам нашну песать! и ниипёт...
 
Н

НеПре

Василий сказав(ла):
А у кого-то нет ни своего жилья, не зарплаты в 2700 грн. И работать 10 жизней на какую-то однушку у них нет никакого желания. Поэтому и едут туда где будет потом не стыдно смотреть в глаза своим детям.
Как уже говорил Патрик .... если ты поедеш за границу, тебе нихто не подаст высокооплачиваемую роботу на тарелочке, надо иметь диплом, и не просто диплом, а такой что б его приняли, а не сказали "иди ты назад к себе в Украину, сварщик второго разряда...". И то, будь у тебя хороший диплом, тебе не будут доверять.... а может ты террорист???

kolya сказав(ла):
Чи якщо поставити справжнього патріота, то він для когось щось буде робить забувши про себе чи можливо він обезпечить безбідне життя своїм дітям і внукам, а про всіх інших вже подумає в останню чергу. Тому патріотами може називати себе тільки прості люди які живуть можливо не зовсім бідно, але й не багато, а коли потрапить такий патріот до влади чи згадає він про ті слова, що говорив
Если он действительно будет заробатывать деньги для себя..... тогда это не "справжній патріот"....
MeV сказав(ла):
....."что ты пытался сделать для того что бы жизнь в украине стала лутше"....и тратата...у каждого свое мнение... можна подумать вы,"патриоты"..много сделали для этого...
Если так будет думать каждый.... никто ничего не зделает!!:-(
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
сваливаю с этой дискусии,.. удачи!!! а то вижу что как горох об стену.... я ж вас не упрекаю в том что вы такие прям патриоты..... то какого ..вы прицепились... каждый имеет свое мнение..и его высказал...
карочееееееееееееееееееее.... всем паааааааааа.....
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Prescott сказав(ла):
В этой теме каждый высказывает своё мнение по поводу патриотизма, а не учят писать. Пиши по теме и не придирайся к словам. Главное что бы было понятно сторону каждого из вас, а не кто и как пишет...
Йа ваапсче счас на албанцкам нашну песать! и ниипёт...

Та хоч на "євриті" пиши... Зауваження було іменно по темі... Який патріотизм чи не патріотизм коли людина не знає про що йде мова... є ще багато "синонімів" - "україна", "окраїна", "хохляндія", "малоросія" та інші... - візьми на замітку... тобі що більше підходить?
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Prescott сказав(ла):
До речі - хтось мені казав що на весні (точно не пам'ятаю місяць) - мають розпустити весь парламент і обрати все заново... Можли це і допоможе чимось. Принаймі надіюсь...
А я сумніваюсь нове керівництво нічим не буде краще за старе ИМХО.
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
MandrivniK сказав(ла):
Та хоч на "євриті" пиши... Зауваження було іменно по темі... Який патріотизм чи не патріотизм коли людина не знає про що йде мова... є ще багато "синонімів" - "україна", "окраїна", "хохляндія", "малоросія" та інші... - візьми на замітку... тобі що більше підходить?
Людина знає про що йде мова! Ти просто придерся до того що вона написала Україна з маленької букви. А це вже не по темі... лол
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
- Чем отличается обычный человек от патриота?
- Обычного делают папа с мамой, патриота - вся страна...
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
НеПре сказав(ла):
если ты поедеш за границу, тебе нихто не подаст высокооплачиваемую роботу на тарелочке, надо иметь диплом, и не просто диплом, а такой что б его приняли
Я уже работал заграницей, без диплома, и получал столько, сколько на станции никогда не заплатят. Вон, в Канаде клинер (уборщик) получает 1500$, этого хватает на жизнь, на съём жилья, и ещё на машину, так как машины там дешевле, чем у нас стоят, да и бензин тоже стоит дешевле.
 

werwolf

Користувач
Реєстрація
21.06.06
Повідомлення
33
Репутація
0
вася

Я уже работал заграницей, без диплома, и получал столько, сколько на станции никогда не заплатят.
Ну то чого ти там не залишився? Шось несподобалось? Не вертався ти б краще...а то бач який модний, та я..та закордоном...та бабки лопатой, а ви тут з своєю Україною....
сцу.....
 
Н

НеПре

Василий сказав(ла):
Я уже работал заграницей, без диплома, и получал столько, сколько на станции никогда не заплатят.
Красавчик!!!! Все я срочно собираю вещи и уезжаю!!!! :)
К стати раз ты уже роботал за границей... зачем приехал???
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Василий сказав(ла):
Я уже работал заграницей, без диплома, и получал столько, сколько на станции никогда не заплатят. Вон, в Канаде клинер (уборщик) получает 1500$, этого хватает на жизнь, на съём жилья, и ещё на машину, так как машины там дешевле, чем у нас стоят, да и бензин тоже стоит дешевле.
Невже краще тим буржуям сраки підтирати (чи уборщіком гамно чистить), ніж достойно українця жить в себе на Україні???=-O

За рахунок таких як ти "цивілізовані країни" вибираються із третього сорту... стають на порядок вище, так би мовити
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
А что в нашей стране в данное время можно свободно найти работу? Взять хотя бы наш город?? Где тут можно устроиться женщине??? Нигде!!!
Вот поэтому и едут, как сказал Патрик, подтирать зады итальянским матронам за деньги, которые тут не заработать.
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
PATRICK сказав(ла):
Невже краще тим буржуям сраки підтирати (чи уборщіком гамно чистить), ніж достойно українця жить в себе на Україні???

За рахунок таких як ти "цивілізовані країни" вибираються із третього сорту... стають на порядок вище, так би мовити
Если бы здесь так платили как там, и не было такой сильной инфляции - то никто никуда не старался уехать... Говорят - "не в деньгах щастья" - но только не в этой стране....
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
werwolf сказав(ла):
Ну то чого ти там не залишився? Шось несподобалось? Не вертався ти б краще...а то бач який модний, та я..та закордоном...та бабки лопатой, а ви тут з своєю Україною....
сцу.....
НеПре сказав(ла):
Красавчик!!!! Все я срочно собираю вещи и уезжаю!!!! :)
К стати раз ты уже роботал за границей... зачем приехал???
Вернулся по семейным обстоятельствам. Приезжал в Украину на свадьбу сестры и так получилось, что на свадьбе встратил свою будущую жену. А через год женился и пока работаю в Киеве. Платят не так как раньше, зато жена рядом ;)
PATRICK сказав(ла):
Невже краще тим буржуям сраки підтирати (чи уборщіком гамно чистить), ніж достойно українця жить в себе на Україні???=-O
Уж лучше задницы их буржуям подтирать за дорого, чем своим нахаляву.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Prescott сказав(ла):
Если бы здесь так платили как там, и не было такой сильной инфляции
Василий сказав(ла):
Уж лучше задницы их буржуям подтирать за дорого, чем своим нахаляву.
Хтось мені розчехлить чому наші їдуть закордон працювать?
Може тому, що їсти дома немає? чи може тому, що діти голодні, нівдягані бігають? чи худоба дохне щороку?

Чи може тому, що "єврорімонт" нема за шо забацать? нема за які кошти імпорні обої купить? чи може через те, що дві свої приватні квартири не влаштовують хазяїна і треба ше одну?

Схаменітесь люди!!!
Ви їздите по закордонам, працюїте на них (щодо праці нічого не маю проти... робота така, як вона є), а натомість ви отримуєте лиш якісь кошти (зазвичай мізерні, як на закордонні мірки)... нехай це багато по міркам нашим, укранїським, проте, ніхто за вас не побдає, як ненька...

звідси висновок: Василий -- може підтирати сраки за гроші... Прескотт -- корисна, невдоволена батьківщиною, людина...
Жаль вас...:-(
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
Хтось мені розчехлить чому наші їдуть закордон працювать?Може тому, що їсти дома немає? чи може тому, що діти голодні, нівдягані бігають?
Именно. Или ты думаешь, что люди едут заграницу потому что заелись?
Моей тётке на пенсии пришлось ехать в Италию, чтобы прокормить себя и свою дочь студентку. Или ты хотел бы, чтобы они патриотически умери с голоду здесь?
PATRICK сказав(ла):
звідси висновок: Василий -- може підтирати сраки за гроші... Прескотт -- корисна, невдоволена батьківщиною, людина...
Жаль вас...:-(
А вывод такой PATRICK:
Ты просто не знаешь жизни.

добавлено через 2 часа 12 минут
PATRICK сказав(ла):
проте, ніхто за вас не побдає, як ненька...
О том как ненька дбае здесь: http://donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=1&id=513
 

Prescott

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
PATRICK сказав(ла):
Прескотт -- корисна, невдоволена батьківщиною, людина...
Саме так! Ти правий! І якщо в цій країні щось не зміниться - я напевне поїду звідси. І не для того щоб працювати і заробляти гроші (мається на увазі що це не основна мета), а для того щоб там жити в кращих умовах... Доречі ти був за кордоном? Я так гадаю що ні...
PATRICK сказав(ла):
Хтось мені розчехлить чому наші їдуть закордон працювать?
Може тому, що їсти дома немає? чи може тому, що діти голодні, нівдягані бігають? чи худоба дохне щороку?
Тому що там умови для життя - в десяткі разів краще!
 
Н

НеПре

Я вас хорошо понимаю ..... Всех .... И патриотов и нет... давайте уже закроем эту тему.... ничего мы не добьемся.... Лутьше писать на другие, более веселые темы.......:)
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Я був за кордоном не працював а їздив по справах, а ось мій брат пропрацював 6 років на стройці в чужій країні, хоч він і не був звичайним робітником, а займав невеличку посаду - всеодно жалії про ті роки затрачені за кордоном. Зараз він влаштувався на зарплату в 5 разів меншу ніж отримував там і жеве він на неї краще і має він більше.
А з приводу відсутності роботи в Нетішині - звідки ви взяли що тут її немає??? Роботи багато але працювати лінуються, та не те що працювати навіть шукати людям лінь. до мене часто звертаються люди якім потрібні працівники і ті хто шукає роботу, як одних так і других багато!
так що даремна ця вся ваша розмова, комусь здається що більше заробить там то не хай собі їде, а тим хто хоче працювати то й і тут буде жити в достатку!!!
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Василий сказав(ла):
Ты просто не знаешь жизни.
Ну куди ж мені... бачу ти жизь пожив, дафіга побачив, тобі видніше
Василий сказав(ла):
гиги... кльова сцила... от тільки в мене інету нема... х.з. про шо там пишуть:-[
Prescott сказав(ла):
Тому що там умови для життя - в десяткі разів краще!
А що тобі мішає створити умови тут? слабкість, лінь, невпевненість, чи ше щось???
зкордон цих вад не забере, навіть навпаки...