чи є ще патріоти?!...

Pure Poison

Користувач
Реєстрація
29.08.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Вік
35
Ну хотелось бы быть патриотом, но чесно признаться я сама не знаю кто я...Если я совсем не вникаю в политические процесссы в нашей стране и не знаю за кого там мне голосовать, но наверное я не патриот (с этой стороны), бо не беру участия в ее политичесой жизни. Но то, что Батькивщину я свою люблю всем сердцем (какая бы она не была) - это стопудово. Так, что может и патриот, а может и нет...[


і то є подвиг просто любити свою країну, а не рватися до сусідів на заробітки...(metallica)

Вполне согласна, но не извесно КТО ГДЕ еще будет, КАК КОГО жизнь заставит поступать (тогда уже не думаешь про патриотизм)...:'(
 
M

MILANA

Я конечно люблю наш город,наших людей.
НО ёще лет сто мы будем в пропасти.
Надо ехать в Европу!

добавлено через 1 минуту
Смешная___КумеДна сказав(ла):
ну и что....говорят они по русски...я тож по русски говорю....и что?я враг народа?????=-O
ОООО, это мне знакомо, я за 5 лет в универе настрадалась.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
metallica сказав(ла):
то є подвиг просто любити свою країну, а не рватися до сусідів на заробітки...
Схоже на справжній патріотизм... та його можуть відчути люди, яких менше хвилює завтрашній день, які ще досить мало знають про сталу позицію влади (народ -- бидло). І що не кажіть, ВСІ політики (хто так чи інакше є влада) ніколи не подумають про нарід, його благополуччя.

Щодо заробітків... не спішіть з висновками. хто знає, куди Вас занесе доля, де Ви знайдете свій шлях;)
 
M

metallica

PATRICK сказав(ла):
та його можуть відчути люди, яких менше хвилює завтрашній день, які ще досить мало знають про сталу позицію влади
може не так зрозуміла ваш натяк, але, повірте мені, я постійно думаю про завтрашній день і якби так вчитися і працювати, щоб з голоду не здохнути. за все своє життя я не бачила добра від влади, але країну люблю, бо коли ти любиш того, що дає-це лицемірство
PATRICK сказав(ла):
Щодо заробітків... не спішіть з висновками. хто знає, куди Вас занесе доля, де Ви знайдете свій шлях
не мала на увазі,що у заробітках є щось погане, в ці слова я трохи інший контекст вкладала;)
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
metallica сказав(ла):
за все своє життя я не бачила добра від влади, але країну люблю, бо коли ти любиш того, що дає-це лицемірство
Любиш того що дає? то ж чистої води користолюбство (чи як його там)

що ж Вам держава дала окрім освіти, яку можна примінить тільки тут?

metallica сказав(ла):
не мала на увазі,що у заробітках є щось погане, в ці слова я трохи інший контекст вкладала
Прошу, розтлумачте ваші думки так, як Ви їх бачите
 
M

metallica

PATRICK сказав(ла):
Любиш того що дає? то ж чистої води користолюбство (чи як його там)
упс ,трохи ви мене не так зрозуміли. мала на увазі, шо я особисто люблю Україну не за щось, а просто люблю і все)) ну от гріє мені душу українське слово)) не розумію висловів типу *країна мені не дала нічого, за що її любити?* (мені вона дала ще меньше, але я таки її люблю (не путати з любов'ю до влади)) просто з твердження про давання випливає, що якби країна щось давала, то її любили б, що і є, як на мене, чистої води лицеміррям і користолюбством.

Metallica сказав(ла):
то є подвиг просто любити свою країну, а не рватися до сусідів на заробітки...
А чому б не працювати в Україні?
 

Geem

Користувач
Реєстрація
22.09.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Я впринципі щодо патріотизма то 50/50
з одної сторони люблю свою країну але жити тут вже неможливо.. .фігня одна в ній твориться.... ІМХО
 
N

NAS

Щодо життя тут це точно. Любити країну то люблю, її звичаї, культуру, але от коли бачиш політичну рекламу чи те що передають по новинах, (щось типу російський 2 національним) то просто дивуєшся до чого люди дожилися!
Навіщо тоді наші предки помирали за свободу України!?
Geem сказав(ла):
з одної сторони люблю свою країну але жити тут вже неможливо.. .фігня одна в ній твориться....
повністю згоден, Жим.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
metallica сказав(ла):
А чому б не працювати в Україні?
Если есть желание работать за еду, жить с родаками до конца жизни в одной квартире и воспитывать детей живя с ними в одной комнате - тогда действительно почему бы и нет:)
 
M

metallica

mr. Василий сказав(ла):
Если есть желание работать за еду, жить с родаками до конца жизни в одной квартире и воспитывать детей живя с ними в одной комнате - тогда действительно почему бы и нет
ну то залежить як працювати, як освіту отримувати:)
 

Geem

Користувач
Реєстрація
22.09.07
Повідомлення
6
Репутація
0
metallica сказав(ла):
ну то залежить як працювати, як освіту отримувати
Ну знаєш в нашій країні тяжко знайти роботу з високою зарплатою... освіту хорошу без грошей теж не можливо получити...
все внашій країні рішають гроші
хочеш освіту плати, а потім хочеш ше шоб гроші тобі платили то заплати шоб тебе туди взяли....
 
M

metallica

Geem сказав(ла):
Ну знаєш в нашій країні тяжко знайти роботу з високою зарплатою... освіту хорошу без грошей теж не можливо получити...
все внашій країні рішають гроші
хочеш освіту плати, а потім хочеш ше шоб гроші тобі платили то заплати шоб тебе туди взяли....
ну я ж якось без платіння мані поступила, і вчуся якось...так, гроші багато чого виріщують, але якщо наполегливо працювати, починаючи з першого курсу, таки воздасться:cool:
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Прочитав пости і виникло питання ХТО, ЯК НЕ МИ буде підіймати нашу країну? Що буде якщо всі будуть гнатись за грошима, до чого це призведе? Я вважаю себе патріотом своєї країни, мій патріотизм заключається у ЛЮБОВІ до своєї країни, до традиції своїх дідів, до землі на якій я проживаю! Я не поважаю нашу владу, і не лише нашу, так вона ставить перепони на шляху розвитку нашої країни, але на противагу владі є НАРОД, якому під силу ВИБОРОТИ краще життя! Отже все у наших руках, і я вірю ЩО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
 

Geem

Користувач
Реєстрація
22.09.07
Повідомлення
6
Репутація
0
metallica сказав(ла):
ну я ж якось без платіння мані поступила, і вчуся якось...так, гроші багато чого виріщують, але якщо наполегливо працювати, починаючи з першого курсу, таки воздасться
вірю, нічо не маю проти... :) я грубо сказав просто, але все ж правда там є... то моє ІМХО
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
CHipok сказав(ла):
Що буде якщо всі будуть гнатись за грошима, до чого це призведе? Я вважаю себе патріотом своєї країни, мій патріотизм заключається у ЛЮБОВІ до своєї країни, до традиції своїх дідів, до землі на якій я проживаю! Я не поважаю нашу владу, і не лише нашу, так вона ставить перепони на шляху розвитку нашої країни, але на противагу владі є НАРОД, якому під силу ВИБОРОТИ краще життя! Отже все у наших руках, і я вірю ЩО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
Я розумію ці відчуття. Мені дуже болить за Вкраїну коли її терзають катюги, я хочу для неї хорошого майбутнього, АЛЕ та ж країна (в особі влади) сує палки в колеса, не дає розвиватися ні підприємницькій діяльності, ні прогресивно крокувати до благополуччя, заможності, процвітання...
і від цього ще більше болить...

А щодо боротьби за краще майбутнє: один у полі ніхрена не воїн. Нехай стануть сотні, тисячі, навіть мільйони людей, ніколи влада не зверне увагу на них, не поступиться, не кивне пальцем.
прикро, боляче
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
PATRICK сказав(ла):
один у полі ніхрена не воїн. Нехай стануть сотні, тисячі, навіть мільйони людей, ніколи влада не зверне увагу на них, не поступиться, не кивне пальцем.
Але погодься все це буде до тих пір поки ми не станемо до влади!
 

Vrednaia

Користувач
Реєстрація
04.12.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
39
Вопрос по теме , а что вы подразумеваете под словом патриот ? Любить Украину , уважать ее законы и политиков , отстаивать ее интересы , что ??????
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Vrednaia сказав(ла):
Любить Украину , уважать ее законы, отстаивать ее интересы
І до того всього не забувати давні традиції та звичаї Українського народу
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Але погодься все це буде до тих пір поки ми не станемо до влади!
Лише у випадку коли там нікого не залишиться, бо прибрати всіх (підкреслюю, ВСІХ), хто зараз при владі, тобі не дадуть. А інакше "ігра нє стоіт свєч" і порядок ніхто не наведе
 

koba

Користувач
Реєстрація
24.06.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
35
ПАТРІОТИ ЗАВЖДИ БУДУТЬ І НІКОЛОИ НЕ ПЕРЕВЕДУТЬСЯ!!!!!!!!!!!!!!!:cool: