чи є ще патріоти?!...

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
PATRICK сказав(ла):
тобі все подобаєцця?
ти патріот?
...тебе почитати то дійсно можна зі сміху луснути...

PATRICK сказав(ла):
а якшо в тебе буде можливість виїхать жить і працювать за дорожче (на порядок ).
де б ти залишився?
...з твоїх слів ...я можу жити в другій країні...говорити на другій мові....і при цьому бути патріотом своєї країни....даааа... з такими понятями, наш народ дійсно далеко зайде...
Бачив я таких патріотів...в Штатах такого брата хватає...да і в Євросоюзі непогано живуть...сидять за столом пьють горілочку...і кричать, один перед другим, в повний голос, які вони патріоти...оце дійсно справжні сини і доньки своєї Батьківщини...на них держиться вся наша Україна...
А ще є набагато крутіші патріоти...заробітчани, які їздять в Росію на заробітки...поїдуть, пороблять на клятих москалів...і приїжджаючи в Україну, починають розказувати, які вони патріоти, як вони ненавидять російської мови, самих росіян...і замість того, щоб подякувати сусідній державі, за те що дала заробити якусь копійку, ці горе - патріоти починають розказувати, які ці москалі погані, немає спасу бідній Україні від них...от так з наших патріотів і виростають різні націоналісти...яким в першу чергу потрібно не благополуччя нашого народу, а чим посильніше нашкодити комусь...
...є навіть така притча, яка дуже підходить для українського народу...
одного разу, дозволив Бог для українця, загадати любе бажання, але при цьому сказавши,що сусід получить в два рази більше...довго думав чоловік...і накінець сказав : "виколи мені одне око"
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Бачив я таких патріотів...в Штатах такого брата хватає...да і в Євросоюзі непогано живуть...сидять за столом пьють горілочку...і кричать, один перед другим, в повний голос, які вони патріоти
не перегинай. не впадай у крайнощі. то ж не всьо так категорично.

я так розумію, ти ладен любить кожного, хто живе тут і скаже шо українець?
нетреба прикидатись вівцею. ти ж розумієш, шо ті дядьки, які повинні (ба ні. навіть зобов"язані) керуватись національними інтересами, просто пілюють наних. то ти їх вважаєш Україною? ото дійсно запроданці

щодо
і приїжджаючи в Україну, починають розказувати, які вони патріоти
харош гнать.
хто таки справжній патріот, не буде кричать біля кожного вугла. (бля, повторююсь)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
PATRICK сказав(ла):
я так розумію, ти ладен любить кожного, хто живе тут і скаже шо українець?
...взагалі то я поважаю всіх людей...мені немає різниці, яка в нього національність, колір шкіри...чи говорить він по російські, чи по китайські...чи живе на Сході чи на Заході...якщо хтось погане буде говорити про історію мого народу чи національні символи, я завжди стану на захист...так само якщо якийсь націоналіст буде ображати інші народності нашої країни...я також в стороні не залишуся...на мою думку патріотами не народжуються, а стають...і в першу чергу все залежить від самої держави...на яких принципах вона виховує свою націю...
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
якщо хтось погане буде говорити про історію мого народу чи національні символи, я завжди стану на захист...
Саме це я і вважаю патріотизмом.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
...взагалі то я поважаю всіх людей...мені немає різниці, яка в нього національність, колір шкіри...чи говорить він по російські, чи по китайські...чи живе на Сході чи на Заході...якщо хтось погане буде говорити про історію мого народу чи національні символи, я завжди стану на захист...
а якщо людина за певних обставин живе не на Україні, але попри всі твої попередні слова, любить свою Батьківщину, знає її історію, поважає традиції?

ти ж сам ставиш обмеження (так би мовити критерій приписки). якшо живеш не на Україні, то двері до лав патріотів закриті?
хтів би отримати щиру відповідь на питання.

добавлено через 4 минуты
Знахарь сказав(ла):
і в першу чергу все залежить від самої держави...на яких принципах вона виховує свою націю...
згоден. держава має виховувати достойних наслідників для підтримування, продовження справ у національних інтересах.

ти бачиш як держава виховує патріотів?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
PATRICK сказав(ла):
якшо живеш не на Україні, то двері до лав патріотів закриті?
...він має бути патріотом тієї країни в якій живе...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
...він має бути патріотом тієї країни в якій живе...
чити думаїш, шо переїхавши на деякий час (нехай тобудуть заробітки, тимчасові проекти, з інших причин...) до іншої країни ти вже не патріот?

а повертаючись назад додому, знову можна себе таким вважати?

дуже прошу пояснить: як місце проживання впливає на патріотизм? якщо буде Ваша ласка, опишіть логічний зв"язок (якщо він існує)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
PATRICK сказав(ла):
дуже прошу пояснить: як місце проживання впливає на патріотизм?
...я думав Патрік, що ти сам здогадаєшся, який звязок має місце проживання до патріотизму...і так представ собі ситуацію, що інші національності, які проживають на території України...насправді є патріотами зовсім других країн... і до чого це може привести...далі розвивати свою думку мені впадляк...думаю сам зможеш зрозуміти, що я хотів сказати...да і ще добавлю, що заробітки ніякого відношення до місця проживання не мають...якщо це тимчасово...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Знахарь,
а чи можеш пояснить, як до сих пір діаспора плекає надію на краще майбутнє для своїх нащадків, які проживають в Україні? чому вимушені переселенці приділяють вивченню традицій, історії, політичних ситуацій України більше ніж ми, ті які живуть тут?
http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=188092&postcount=187
ти знаєш що для України і українства зробила та людина? більше ніж ми всі разом взяті.
і хто після цього патріот?

Знахарь сказав(ла):
інші національності, які проживають на території України...насправді є патріотами зовсім других країн... і до чого це може привести...
оті інші національност працюють на ТВОЮ країну, даючи їй шанс зрости економічно і всьо такоє... де трабла?
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
А насправді, що включає в собі таке слово як патріот?
Патриот: человек, который не заказывает блюдо, указанное в меню, если не может выговорить его название:)
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Знахарь,
складається враження, що ви поняття "патріотизм" путаєте з якоюсь фанатичною сліпою відданісттю.
Знахарь сказав(ла):
Патріот-це людина, якій подобається все в своїй країні....і політики, і зарплати, і люди, і все все все....
ну на рахунок людей ще куди не йшло, але пардон, щого це мені мають подобатись політикі і зарплати??? з якої це радості???
на мою думку патріотизм і любов до країни і до народу тієї країни змушує людей за неї переживати і прагнути до кращого життя! а не " блін мене все влаштовує, ну бандити, але мені подобається, ну ціни виросли, зарплати ні, але я ж блін, патріот. все все люблю і все мені ок!"
вибачайте якась тупа у вас філософія. дух патріотизму і змушує людей, щось міняти на краще, жити краще, турбуватись про свою країну тощо. а не сидіти склавши руки і думати " а блін пофігу все. справжній патріот не буде перейматись низькім рівнем життя і беззаконням. його все влаштовує."
Знахарь сказав(ла):
..з твоїх слів ...я можу жити в другій країні...говорити на другій мові....і при цьому бути патріотом своєї країни....даааа... з такими понятями, наш народ дійсно далеко зайде...
поясніть а чому ні???
Знахарь сказав(ла):
Бачив я таких патріотів...в Штатах такого брата хватає...да і в Євросоюзі непогано живуть...сидять за столом пьють горілочку...і кричать, один перед другим, в повний голос, які вони патріоти...оце дійсно справжні сини і доньки своєї Батьківщини...на них держиться вся наша Україна...
А ще є набагато крутіші патріоти...заробітчани, які їздять в Росію на заробітки...поїдуть, пороблять на клятих москалів...і приїжджаючи в Україну, починають розказувати, які вони патріоти, як вони ненавидять російської мови, самих росіян...
а не блін! то ж тра сидіти вдома на ср*ці під батареєю, дудлити горілочку тутечкі і кричати один одному," ! якій я патріот!!! то торба, от живу в гівні, грошей на хліб нема, дітей вдягнути нема, вивчити нема. но я блін патріот!!! я звідси нікуди не поїду! і грошей мені не треба і дітям не треба, виховую патріотами"
ви вибачайте ще раз, це блін взагалі дурість. імхо!!! скількі людей вимушені були виїхати за часів срср? а? митців, журналістів, вчених, письмеників, поетів. дехто повернувся, а дехто не може, бо там вже родини, домівки, але вони свою країну люблять, не забувають, цікавляться її життям і працюючи у благодійних фондах їй допомагають.
далі заробітчани. ви знаєте у мене багато знайомих на заробітках за кордоном і що всі вони не мають права називатись патріотами???це з якої такої радості? так, люди є різні. дехто вирвавшись звідци спить і бачить як би на пмп залишитись за кордоном. але є інші. так вони на заробітках, бо там платять більше, бо треба квартири тут купляти, дітей вчити, на старість відкласти. у мене друг проробив чотири роки в португалії, вернувся і почав тут свою справу, створив робочі місця, працює і свою країну любить і патріотом він був і там і тут. і багато таких, хто гроші сюди вкладає в свою країну.
і ви занаете взагалі, мене ці розмови про те що заробітчани не є патріотами вже дістали. у вас є квартира, чи ви живете з батьками? ви вважаєте, що у молодої людині, родини зараз є можливість купити своє житло(квартира в нетішині одн.кім. 30000 у.е.а в киеві? рівному?) а свою справу відкрити можна? а дітям забеспечити навчання у гарному вузі?
ви дійсно так думаєте, цікаво ким ви працюєте. а ще більш цікавить скількі людей не мають можливості працювати так, що б за свою працю отримувати пристойну платню. і так вони їдуть на заробітки, але вони патріоти! вони дбають про свої родини і їдуть заробляти не тому що не поважають свою країну, а тому що політики в ції країні не особливо і переймаються проблемами свого народу.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Патриотизм - разрушительная, психопатическая форма идиотизма. (c) Джордж Бернар Шоу
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
TALIKA сказав(ла):
далі заробітчани. ви знаєте у мене багато знайомих на заробітках за кордоном і що всі вони не мають права називатись патріотами???це з якої такої радості? так, люди є різні. дехто вирвавшись звідци спить і бачить як би на пмп залишитись за кордоном. але є інші. так вони на заробітках, бо там платять більше, бо треба квартири тут купляти, дітей вчити, на старість відкласти.
...свої казочки підете в дитячий садок розказувати...да любий би з ваших знайомих, положив би великий "болт" і на Україну і на її народ, якби йому тільки би запропонували більш менш пристойну роботу і зарплату за кордоном, да і сімю свою забрав би туди, звісно якщо ваші друзі в Острозі на "учеті" не стоять...а так люба нормальна людина зробила би саме так...і не потрібно мені тут таких голосних слів говорити про патріотизм... найшлася тут Жанна Дарк...

TALIKA сказав(ла):
митців, журналістів, вчених, письмеників, поетів. дехто повернувся, а дехто не може, бо там вже родини, домівки, але вони свою країну люблять, не забувають, цікавляться її життям і працюючи у благодійних фондах їй допомагають.
...ви ще забули додати спортсменів...от Андрій Шевченко (нападник Челсі)
дійсно справжній патріот...назвав свого сина Джордан...це напевно в честь якогось українського баскетболіста...те саме і стосується Віталія Кличка, син в нього також має американське громадянство...
...і взагалі я своїми постами хотів показати, що патріотів в нашій країні дуже мало...і краще Вам Таліка піти десь на вуличку пройтися,подихати свіжим повітрям,та й послухати як наш народ живе...а то складається враження, що крім форума ви більше і ні з ким не спілкуєтесь...да і телевізора в Вас немає...десь колись ви писали...
...да і ще...даю вам домашнє завдання...спитайте всіх ваших друзів... чи були би вони згідні, проміняти свою Батьківщину на постійне місце проживання в якійсь розвинутій країні світу...ну звісно з класненькою зарплатою так тисяч 10 у.є. в місяць...да і ще й при цьому з непоганою квартиркою...спитаєте...от тоді і далі подискутуємо...
p.s. ще би хтілося дати Вам Таліка маленьку пораду...дуже вже агресивно Ви свої пости пишете...сходили би Ви провірилися...а то так і до нервового зриву себе доведете..
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
всі ми чимось патріоти!!! такими нас Україна зробила! такими нас вчать бути Шевченко, Олесь, Українка, Франко! такими були майже всі поети!
P.S. - патріот немає комплексів!!!
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
...ви ще забули додати спортсменів...от Андрій Шевченко (нападник Челсі)
ти ще згадай Тараса Шевченка, який у свій час проживав у Петербурзі. невже і він не дотстойний Вашого титулу "патріот" ???

...і взагалі я своїми постами хотів показати, що патріотів в нашій країні дуже мало...
ну... крім Вас, пане Великий Патріот, мабуть більш нікого :D

от прям всі так і думають і марять виїхать. один знахар залишицця. може харош вважати себе самим достойним і самим розумним. лишень Ви один знаєте що творицця в Україні?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
PATRICK сказав(ла):
ну... крім Вас, пане Великий Патріот, мабуть більш нікого
Я думав, що так "плоско" шуткувати вміють лише діти...
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Знахарь сказав(ла):
...свої казочки підете в дитячий садок розказувати...да любий би з ваших знайомих, положив би великий "болт" і на Україну і на її народ, якби йому тільки би запропонували більш менш пристойну роботу і зарплату за кордоном,
а ви за моїх знайомих не підписуйтесь. може хтось би і поїхав, і родину би забрав, а дехто і відмовився би, бо і тут непогано живе і країну свою любить.
Знахарь сказав(ла):
звісно якщо ваші друзі в Острозі на "учеті" не стоять...
ну мої друзі взагаліто все більше в адміністраціях і на престижних роботах працюють. так вже склалось.
Знахарь сказав(ла):
.і не потрібно мені тут таких голосних слів говорити про патріотизм... найшлася тут Жанна Дарк...
ууу. а хто тут почав кричати хто є "патріотом", а хто ні? ну в такому разі ви напевно тру-патріот, який тількі один і знає кого називать "патріотом" а кого ні, чи не так?
Знахарь сказав(ла):
...ви ще забули додати спортсменів...
цікаво цікаво. скільки років Кличкі жили і тренерувались у німечинні, а на ринг виходили з прапором України на плечах? а скільки наших спортсменів тренуються і проживають за кордоном, тому що тут просто нема де тренуватись, га? але чомусь більшість на олімпіадах і змаганнях Україну представляють і нагороди отримують під гімн України. і, доречі, може то не ваша справа, яке громадянство має син Кличка? може це справа самого Кличка, людини, яка для іміджу країни зробила більше ніж усі наші політики каголом своїм. ( і доречі сина Шевченко називала його дружина і як мати вона напевно могла назвати як хотіла.) і знову чи маете ви право судити людину, яка має "золотий мяч" як найкращій футболіст європи і допомагала/є фінансувати дитячу збірну України? доречі десь тута ви розписували, як українські діаспори з закордону допомагають дитячим будинкам і інтернатам на Україні.
Знахарь сказав(ла):
краще Вам Таліка піти десь на вуличку пройтися,подихати свіжим повітрям,та й послухати як наш народ живе...а то складається враження, що крім форума ви більше і ні з ким не спілкуєтесь...да і телевізора в Вас немає...десь колись ви писали...
ви так переймаєтесь моїм самопочуттям? ой прошу не треба. про мене є кому піклуватись. і гуляю я не менше двох годин на день) дитина, бачте)
а телевізора не маю, це правда. а навіщо? високоінтелектуальний "дом2" дивитись?:D "танці з зірками"? :cool: і дитині своїй мізки засмічувати непотрібом типу "покемонів" і "сейлормун" не збираюсь. нє, у мене малий має чудову колекцію нормальних, адекватних фільмів і мультиків і переглядає періодично. а ще він вчить букви, малює і танцює. чи ви напевно думаєте, що єдине джерело інформації це телебачення? а про газети, журнали, інтернет ви чули? я багато з людьми спілкуюсь, так що ви не переживайте, у мене друзі і знайомі по всій Україні живуть, я багато подорожую і щось вже напевно знаю як хто живе.
і на рахунок форуму не переймайтесь. бачте я сюди захожу через інтернет, а інтернет у мене швидкісний, якісний і працює цілодобово. от в мене сторінка форуму, а з нею ще двадцять згорнуті у браузері лежать. мені так зручніше.
а загалом то не ваша соба справа чим я займаюсь і де знаходжусь. це форум і якщо хтось має від вас іншу думку, хм, ну таке вже життя, а висловлювати свої думкі має право кожен. і не тра було переходити на особистості, ок?
Знахарь сказав(ла):
...да і ще...даю вам домашнє завдання...
домашні завдання давайте своїй дружині (як там, знайшли таку, що весь час слідкує за собою?), своїй дитині ну на крайній випадок своїй мамі. ок?
Знахарь сказав(ла):
p.s. ще би хтілося дати Вам Таліка маленьку пораду...дуже вже агресивно Ви свої пости пишете...сходили би Ви провірилися...а то так і до нервового зриву себе доведете..
ой! мій "агресивний пост" викликав у вас занепокоєння? та ви що?
не переживайте, з нервами у мене все ок.
а моя агресія цілком направлена на ваші коментарі.
ти ба "хто за кордоном, той не патріот" і цими висказуваннями ви особисто мене образили, бо є у мене друзі і рідні за кордоном. хтось навчається, хтось працює. і ті, хто працюють, поїхали не через марення про кращі краї, а щоб оплатити навчання дітей, операції рідним, окреме житло. і зрештою, декому не було що їсти.
а ще мене дійсно бісить, коли хтось вішає ярликі "непатріотів" мільйонам інших заробітчан, а у кожного були свої причини шукати роботи за кордоном.
з.і. і доречі я себе патріотом ніколи не називала. бачте, на мою особисту думку, патріоти окрім того щоб язиком чесати, мають ще для своєї країни щось робити. а я вдома виховую двох маленьких синів. Україну люблю, і мову, і історію, і культуру, і вишиванки, і пісні. і людей в цілому люблю, щоправда не всіх, від деякіх мене нудить.
успіхів і всіх благ.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Я думав, що так "плоско" шуткувати вміють лише діти...
народна мудрість сказав(ла):
як дбаєш, так і маєш

твої погляди дуже сильно перегукуються з екстремізмом і націоналізмом.
як так?
ти ж вроді нормальий чувак. з академії, вся фігня... маєш розуміть питання
натомість, ти опускаєшся до образ, переходиш на особистості...
негоже так поступати справжньому патріоту, який любить кожного, хто проживає у твоїй державі
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
PATRICK сказав(ла):
ти ж вроді нормальий чувак. з академії, вся фігня... маєш розуміть питання
натомість, ти опускаєшся до образ, переходиш на особистості...
негоже так поступати справжньому патріоту, який любить кожного, хто проживає у твоїй державі

...вибачаюся Патрік...просто Таліка, дуже негативно своїми постами впливає на людей...а в академії я ніколи не навчався...ти щось трішки наплутав...