Что мне НЕ нравится в нашем городе

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
DoubleMUS сказав(ла):
А вот пусть и пишет профком ХАЭС, только поубедительнее
И Горисполком пусть подключается
Пусть небо упадёт на землю, но я не сдвинусь с места! Пусть мне это не нравится, но действовать должны другие! :D Так?

Лично меня вполне устраивает стоянка Одесского поезда в Кривине. Если не втыкать - всегда сесть успеешь. А если форсмажор - мадам стопкраник "клац"... чудненько. :-p
 

DoubleMUS

Користувач
Реєстрація
28.05.07
Повідомлення
20
Репутація
0
zZzara сказав(ла):
Пусть небо упадёт на землю, но я не сдвинусь с места! Пусть мне это не нравится, но действовать должны другие! Так?
Нет не так.

depth сказав(ла):
Дык обращайтесь, пишите обращения, жалобы (лучше коллективные) в профком, горисполком. Тогда будуд для них основания что-то делать.
Принцип: делайте вы, а я посмотрю что получится - не пройдёт. Хочеш сделать хорошё - сделай сам.
Надо подумать над этим, при том коллективно.
Думаю, что эта проблема достойна обсуждения.
Стоп-кран не выход.

добавлено через 18 часов 13 минут
ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОСТЬ ОСТАНОВОК ПОЕЗДОВ НА СТ. КРИВИН!!!!!
depth сказав(ла):
Дык обращайтесь, пишите обращения, жалобы (лучше коллективные) в профком, горисполком. Тогда будуд для них основания что-то делать.
Сегодня выяснила, что все соответствующие письма в Ж.Д. были написаны ПК ХАЭС, вопрос актуален и сегодня, о данной проблеме поставили в известность даже Деркача.
Ж.Д. сопротивляется, но надеюсь этот вопрос решиться положительно:)
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
DoubleMUS сказав(ла):
Сегодня выяснила, что все соответствующие письма в Ж.Д. были написаны ПК ХАЭС

Молодец, что выясняла хотябы! :)

З.Ы. Не ПК, ППО (первичная профсоюзная организация)
 

DoubleMUS

Користувач
Реєстрація
28.05.07
Повідомлення
20
Репутація
0
zZzara сказав(ла):
Молодец, что выясняла хотябы!
В похвалах твоих не нуждаюсь
Я в этом заинтересована и делаю, что могу

З.Ы. "хотябы" пишется раздельно. Вот так: хотя бы

добавлено через 23 часа 32 минуты
Kiara сказав(ла):
Малолетки на мопедах! Это чтото!!!! Куда гаишники смотрят(или кто там теперь?). Гуляла я как то с дочуркой(ей 1.5 года) напротив Фокстрота, она бежала, споткнулась и упала, в полуметре от ее головы прнесся уродец на мопеде! Это НОРМАЛЬНО? Там постоянно с маленькими детками гуляют, а они носятся как угорелые.

Анекдот по теме:
- Почему ты не воспитываешь своего щенка?
Он совершенно не умеет вести себя на улице. Лает, гоняется за мотороллерами.
- Жду, когда вырастет.
Будет ловить и закапывать их в огороде.
 
И

Игорь

Бити треба не тих, хто людям будує, а того, хто надає дозвіл на знос дитячих площадок і неузгоджене з мешканцями будівництво!
 

Tochka

Користувач
Реєстрація
16.06.07
Повідомлення
5
Репутація
0
zZzara сказав(ла):
Очень не нравится, когда приезжаешь на Голубые озёра или на земснаряд, или же просто выходишь к речке, а там - и бутылки битые, и пластиковые, и пакетики из-под всякого барахла... :mad:
А це все до речі наше виховання і це все залежить від нас

добавлено через 2 минуты
В нашому місті мені не подобаються діти.Діти 13-15 років,які сидять на лавках курять і бухають.А взагалі я люблю своє місто,бо воно моє.
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
"золоті ворота" - дістали!!!

народ, зрозумійте мене вірно, але бувають моменти, коли я просто ненавиджу цей заклад!!!
я проживаю шевченка 24. ті, хто живуть поряд зі мною погодяться, що це просто жах якійсь. мене дістала їхня естрада. гучність ненормальна. мої вікна виходять у двір і на канал і їх не можна відкривати, тому що до 12 ночі волає "белия рози, белия рози..." вчора гулянка припинилась 11:50. я маю маленьку дитину, яка і так погано спить через зубки, животики. так до того всього реально не можу відкрити вікно, щоб її не розбудити.
я розумію і приватний бізнес і бажання весілля догуляти до першой зірки-зорькі. але ж це вже виходить за всі норми. ]:-> ]:->
йти і збирати підписи? писати листа...куди? власники прозорих натяків не розуміють. дістали! страшно дістали!!!>:eek: *STOP*
не маю впевненість, що мене підтримують. відгукніться ті, кого ця ситуація теж виводить з себе. може зберемось, щось придумаємо?
 
И

Игорь

йти і збирати підписи? писати листа...куди? власники прозорих натяків не розуміють. дістали! страшно дістали!!!

В Нетішині цей метод не діє, бо дає можливість нахаляву заробити гроші можновладцям, а прості люди і далі слухатимуть темними ночами на проліт "беліє рози".

Судовий позов з вимаганням вплатити немалу моралку і зобо"язати власника збудувати звукоізоляційний мур або виконувати встановлений режим тиші і тільки так. Всі інші люди можуть приєднатися до позова як третя сторона і чим більше тим краще. Боріться без посередників(влади), буде набагато швидше і результативніше.
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Игорь,
легше написати ніж зробити. набагато легше. щоб йти до суду необхідно мати неспростовні докази. написати спочатку листа до власника, він його скоріш за все проїгнорує. мати певну кількість звернень до міліції за порушення режиму (не факт, що їх зареєструють і нададуть відомості про них) законодавство про моральні збиткі Дуже слизьке.
і зрештою маючи досвід спілкування з судами України можу зтверджувати на 95% що результату не буде, якщо справу взагалі до суду доведуть, а як доведуть то розгляд може тривати роками.а я зараз не можу спати.
та і не тількі я.:-(
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Оооооооо.... це всі звуки що в мене залишились з приводу цієї ситуації, бо всю решту слів у вигляді матюків я висловлюю вслух сама собі і своїм домочадцям кожен тиждень з п"ятниці по неділю (з тих пір, як це все почалося, не було ще жодного вихідного дня без весілля в Золотих воротах).
Мене це вже так дістало, що я готова їм туди бомбу закласти і стерти цей заклад з лиця землі... От буквально вчора, щоб далеко не ходити, 23.00, виходжу на балкон, музика ВОЛАЄ на весь наш двір (живу теж на Шевч. 24, і ще більше співчуваю людям, які живуть в сусідньому будинку, який ближче до самого бару). Мене вже, бл№, дістали ці Белиє рози, Розовиє рози і бл№ ведучі ті дістали. Кожен вихідний день ось уже не перший місяць весь наш двір мабуть відчуває себе так, ніби знаходиться на весіллі.
Я не можу вдень вікдрити навіть форточку в своїй кімнаті, яка вікнами виходить в той бік, тому що мене вже за№%ла та музика весільна, і фільм якийсь подивитись просто нереально, музика глушить.
Я не думаю, що хоч одна пара, яка там одружується, буде щаслива, бо я собі уявляю, скільки людей кожен вихідний посилає тихих матів (хоча хочеться піти і накричати те все їм там у мікрофон) в адрес тих молодих і того бару вцілому.
Тому, якщо ви збираєтесь одружуватись, подумайте... Якщо це будуть Золоті ворота, то пам"ятайте, що весь час вашого весілля, весь наш двір буде вас стиха ненавидіти.
Я вже сама думала щось робити, в газету писати, чи що.... Але це ж нічого не дасть, блін.
TALIKA, дякую, що підняла цю тему. Сама не хотіла тут писати, бо не змогла б втриматись від купи матюків, ітак не втрималася. Звиняйте.

добавлено через 25 минут
Ха, придумала.. Можна зібратись двома будинками, піти на весілля і закидати всіх помідорами (гнилими). Не повірите, але я готова й до такого!
 
И

Игорь

Візьміть на прокат усілок на 1Квт і тільки 23-00 стукне із сусіднього будинку(найближчого) на хвилин з 20 (по кругу) декілька фраз запустіть, щось типу "Ми вимагаємо тиші. Просимо усіх розійтись по домівкам. Попереджаємо по-доброму!" А ті люди, яким не дали погудіти самі все зроблять за вас з господарем закладу!
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Игорь,
А ти думаєш, до 23.00 це не дістає? Цілий день, починаючи з обіду!!! Кожні вихідні, коли люди хочуть відпочити після робочих буднів!!!

добавлено через 2 минуты
До речі, чула, що так само страждають люди в тому дворі, де знаходиться "Айвенго".
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
_lola_ сказав(ла):
До речі, чула, що так само страждають люди в тому дворі, де знаходиться "Айвенго".
Судячи з того що тут розказують то в нас тихіше буде. В мене вікна в протилежну сторону виходять, то зовсім не чути, а з іншої сторони то звичайно музика заважає, але закриті вікна допомагають.
 
И

Игорь

Ну раз таких буйних закладів в місті вже багато - є сенс об"єднуватись в громадську спілку, або прикупити трішки ртуті:-X ...
 
M

Midnight Fantasy

_lola_ сказав(ла):
До речі, чула, що так само страждають люди в тому дворі, де знаходиться "Айвенго".
да...а я вот живу в китайской стене и нас тоже достают свадьбы, которые проходят в 4 школе... "Живая музыка" перед входом в школу до самой ночи... ладно бы они пели ещё хорошо:), а то весь день просто уши в трубочку закручиваются и хочется убежать подальше от дома...
Неужели нельзя всё отмечать в помещении, не мешая окружающим домам?...
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
А вы думаете из "Горыни" плохо музыку слышно? ;)
А салюты по поводу и без уже достали. При этом бахают
как до 11 вечера. так и глубокой ночью, все зависит от
количества перед этим выпитого и наличия деньгов на
эти самые салюты.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
kristi сказав(ла):
А салюты по поводу и без уже достали.
Майже кожні виходни ввечері не дають спати тільки заснеш, як починається.
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
може є сенс пройтися підписи зібрати? чи зібрати двійко-трійко сусідів і нанести "візит ввічливості", пояснити наше бачення ситуації? а може запросити керівництво до себе "на чай" об 11:30 щоб вони переконались, наскількі дістають.
я більше не можу так жити. кожні вихідні одне й те саме одні ті самі пісні (а репертуар залишає бажати кращого) і одні ті самі "стаємо у хоровод!" "ворушіться!" "вітаємо олю/васю" "гопця, дриця, гоп-ця-ця"
ну скількі то буде тривати?! як що ми будем мовчати, терпіти тра буде до холодів.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Шум силою більше ніж непомнюскільки децибел після 22.00 - це порушення громадського порядку.

Якби у вас в дворі в 23.00 сів який-небудь придурок на ударнику іграти музику ви б позвонили на 02, щоб його забрали. Так само і тут треба робити. Якщо не буде явної реакції зі сторони правоохоронних органів, то хоча б будуть зафіксовані скарги.

Потім можна буде писати колективні звернення до мерії чи на сесію нардепів наших ненаглядних, враховуючи бездіяльність міліції.

Колективне звернення можна писати так: людина яку це дістало найбільше пише пост "Звернення..." з указанням адресатів, інші коригують, я на прінтері роздрукую. Ви підходите його підписуєте і все. Тільки дасте мені копійок на марки і папір:) .

Але починати треба з міліції, бо вона повинна охороняти громадський порядок.

Ці салюти в 12 ночі, до речі, мого малого теж лякають і потім треба його півгодини заспокоювати, а музика від "Золотих воріт" не дає спати. Живу біля бані.