D&D

Дід Грибубля

Користувач
Реєстрація
29.05.09
Повідомлення
58
Репутація
0
В цій темі я хотів поговорити про D&D (я маю наувазі не комп'ютерні ігри), чи про щось схоже (GURPS, AD&D, 7th Sea, VTM та інші). Особистий досвід, враження, поради чи просто веселі моменти.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
цьо тіпа наркота???
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Doity&Dodivana мабуть.
 

Дід Грибубля

Користувач
Реєстрація
29.05.09
Повідомлення
58
Репутація
0

Umbrella

Користувач
Реєстрація
14.11.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Ви про Dungeon&Dragons?

Раніше грала.
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
Дід Грибубля, не все могут понимать, о чем идет речь. В Нетешине (и вы сами это могли заметить) это "движение" не особо развито. Так что, наверное, стоит начать с того, что просветить "необразованных" ;), что же такое это ваше "D&D". O:) Ну и в общем про ролевые игры рассказать, особенно про настольные :-p
 

Дід Грибубля

Користувач
Реєстрація
29.05.09
Повідомлення
58
Репутація
0
Шановна Котяра, той хто з цим зустрічався зразу зрозуміє. Я і надіявся почути саме цих людей.
Але ти дійсно права і я постараюсь виправити свою помилку.
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0

Umbrella

Користувач
Реєстрація
14.11.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Дід Грибубля, Навіть не думала, що в Нетішині є рольовики. ) На рахунок гри - класна штука. Хоч я і серйозно цим ніколи не захоплювалася.

Обожнюю світ Forgotten Realms. *_*

Стаття у вікіпедії.
 

Дід Грибубля

Користувач
Реєстрація
29.05.09
Повідомлення
58
Репутація
0
Історія настольних ігор дуже давня. Вчені до цього часу сперечаються, що з'явилось раніше: настольні ігри чи столи.)))
Але далі розмова піде не про загальновідомі ігри (Шахи,нарди, доміно, го і т.д.).

ИМХО Я розбив би так:
Колекційні карткові ігри (Magic the Gathering, Берсерк, Небожители, World of Warcraft Trading Card Game та інші) - ігри в яких використовуються колекції карток, зібраних гравцем на свій розсуд та гра проходить у вигляді певної складної картярської гри. Правила ігор:
Magic the Gathering:http://www.wizards.com/magic/rules/MagicRulebook_10E_RU.pdf
Берсерк: http://www.berserk.ru/Final/1.jpg, http://www.berserk.ru/Final/2.jpg
Небожители(Цікавий флеш-ролік, раджу) http://godlike.ru/flash
World of Warcraft Trading Card Game: http://www.wowc.ru/rules
Настольні ігри в яких використовуються дошка, кубики, та фігурки - типу замисловаті шахи.
live-action role-playng game чи історичні баталії. В них відбувається все на відкритому небі. Це може бути як розіграш історичної події так і цілком вигаданий сюжет з фентезійними персонажами. Скажімо історичні ви можете щорічно побачити на день міста Кам'янця-Подільського (на який з'їзджаються люди з усіх куточків Європи). Ось наприклад декілька фото:
Переглянути вкладення 100825 Переглянути вкладення 100826 Переглянути вкладення 100827
Та саме Рольова гра.
Рольова гра - RPG (англ. Role-playing game) - гра розважального характеру, в якій учасники приймають певні ролі та колективно створюють історію або слідують уже існуючій, у видуманих ситуаціях діючи відповідно до своїх ролей. Учасники приймають рішення, спираючись на словесний образ персонажа, а дії завершуються успіхом чи провалом згідно визначеній системі правил, норм та принципів. У межах правил гравці можуть вільно імпровізувати; їхній вибір у кожній ситуації формує інсценування та результат гри.
Дія гри відбувається у світі гри, який значним чином впливає на перебіг подій у грі. Ігровий майстер (англ. Dungeon Master - DM або Game Master - GM) пропонує гравцям сюжет, розділений на модулі, рольову систему розвитку персонажу й раси самих персонажів, їх уміння тощо.
Головна мета RPG - отримати задоволення від самого процесу гри. Це фундаментально відрізняє рольову гру від настільних, картярських, спортивних та інших.
Рольова гра має епізодичний характер, зазвичай у вигляді щотижневих сесій протягом місяців або навіть років, хоча існують і односесійні постановки сюжету. Вона є формою узгодженого, спільного творення історії. На відміну від того, хто переглядає фільм чи читає книгу, який є пассивним учасником, гравець RPG сам приймає рішення, які утворюють сюжет. Іноді, гравці говорять від свого імені, а іноді - від третьої особи, пояснюючи дії свого персонажа; це залежить від особистого ставлення, зацікавленості та захоплення гравцем того, що відбувається.

Історія рольових ігор
У ранніх роках ХХ століття присвоєння ролей було головною тематикою в грі Jury Box та у "Театральних іграх". У 60х роках відомі групи реконструкторів, такі як The Sealed Knot (Британія) і "Товариство Творчого Анахронізму" ("Society for Creative Anachronism") почали виконувати інсенізації "творчої історії", вносячи фантастичні елементи. У 70х роках під натхненням "Меча і Магії" (Sword & Sorcery) виникли фантастичні "бойові ігри" (англ. wargames), у яких кожен гравець контролював лише одну ігрову одиницю (unit) або "персонажа". Так, ранні традиції рольової гри включали типові для "бойових ігор" правила зображення персонажа.
"Підземелля і дракони" (англ. Dungeons & Dragons) - гра, опублікована в 1974 році компанією TSR Дейва Арнесона та Ґарі Ґіґакса, стала першою комерційно доступною рольовою грою. Її не таким широкомасштабним попередником була "Chainmail" (1867). Ґіґакс сподівався випустити близько 50 000 копій на продаж суто у фанат-магазинах. Але після впевненого закріплення в книжкових магазинах це стало просто культом...
Ще одною ранньою грою був "Мандрвіник", оформлений Марком Міллером і вперше опублікований у 1977 році фірмою GDW (Game Designer's Workshop). Початквовою задумкою була система гри за науково-фантастичними пригодами, в такому ж сенсі, як Dungeons & Dragons були системою звичайних (класичних) фантастичних пригод.
Dungeons & Dragons стали предметом суперечок у 80х роках, коли їхні опоненти пред'являли претензії щодо негативного духовного та психологічного впливу. Проте наукові дослідження поставили під сумніви ці наклепи. Деякі психлоги підтримують рольові ігри як здоровий і цікавий спосіб практикувати навички читання та арифметики, розвивати фантазію. І все-таки, хоча більшість прийняла рольові ігри, деякі продовжують заперечувати їх.
Через великий успіх гри, термін "Dungeons & Dragons" іноді використовують для загального позначення фантастичних рольових ігор.
Такі ігри, як GURPS (англ. Generic Universal RolePlaying System) та "Чемпіони" також застосовували ігровий баланс персонажів. Пізніше Vampire: The Masquerade та подібні ігри послужили виділенню сказання та планування гри, удоскокналення персонажа поза правилами і боями. В подальші роки нестача правил була компенсована літературною технікою, розвинулись такі ігри, як Dogs in the Vineyard, які ставили акцент на вхід гравця в напружену ситуацію, щоб дати гравцям моральну силу в протягом історії.
{Дані взяті з Вікіпедії}

Ще запропоную один текст, Переглянути вкладення 100824.
 

Дід Грибубля

Користувач
Реєстрація
29.05.09
Повідомлення
58
Репутація
0
Umbrella, не хотіла би спробувати з нами?
 

Umbrella

Користувач
Реєстрація
14.11.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Дід Грибубля, "з нами" це з ким? :)
 

Дід Грибубля

Користувач
Реєстрація
29.05.09
Повідомлення
58
Репутація
0
Дід Грибубля, "з нами" це з ким? :)
Це декілька людей які мали спільну зацікавленість, але не могли поодинці реалізувати її в Нетішині. А ось одного разу ми зустрілись і вирішили спробувати.
 

Sandro

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
27
Репутація
0
Вік
35
Ого... и такие темы поднимаются на форуме.

Дід Грибубля сказав(ла):
Це декілька людей які мали спільну зацікавленість, але не могли поодинці реалізувати її в Нетішині. А ось одного разу ми зустрілись і вирішили спробувати.
Интересно, а где вы мастера откопали?)))
 

Sandro

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
27
Репутація
0
Вік
35
Мне, как фанату, действительно интересно =)
Нет, сами игры "вживую" я не наблюдал, но достаточно неплохо знаю механизмы игры... выуживал информацию по капелькам после впечатления от виртуального мира.
Я бы даже сказал, что мечтал, когда в нашем городе можно будет собрать партию для игры =)
 

Файоли

made of fire
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
90
Репутація
0
Sandro сказав(ла):
Я бы даже сказал, что мечтал, когда в нашем городе можно будет собрать партию для игры =)
Так присоединяйся, поиграешь. ;)
Если что, пиши в приват.
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Всім привіт!
Я люблю комп'ютерні RPG і дуже давно хотів пограти "за столом":). Читав про такі ігри, але з механікою D&D слабо знайомий...
Іноді з друзями грали в дуже спрощену власну версію настольної рпг, яку можна назвати грою з натяжкою:) Просто "баловство":)
Я, як і Sandro, теж мріяв про те, щоб з кимось пограти. Берете до себе???:)
 

Файоли

made of fire
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
90
Репутація
0
Octavarium сказав(ла):
Ну попробуем. :)
Только сразу хочу сказать - мы начали играть по четвертой редакции D&D. Предупреждаю, потому что многим она не нравится. =)
В принципе, я и сама от нее не в восторге - слишком много там, имхо, странного, а местами и лишнего, усложняющего процесс игры. Может, мы и сами потом вернемся к третьей редакции (или 3,5) - эту пока только пробуем... Но пока все-таки играем на четвертой - так что если это устраивает, то вэлкам, пиши в приват. ;)