Есть ли дружба между девушкой и парнем?

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
gossip girl сказав(ла):
Звісно є. Я дружу з хлопцем вже 8 років і ще ніколи в нього не закохувалася.Він мене підтримує,допомагає і захищає.З ним я можу поговорити про все:про хлопців,про проблеми.І зовсім не думаю в нього закохуватися.
А он в тебя?
 

gossip girl

Користувач
Реєстрація
07.10.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Він мене також.Ми просто друзі.

добавлено через 2 минуты
А он в тебя?
 
C

Chuk

gossip girl сказав(ла):
Він мене також.Ми просто друзі.
Повір, це тільки ти так вважаєш ;)
Взагалі, більшість дівчат так вважають, в цьому немає нічого дивного! А от хлопцям треба мати це на увазі!!! ("Динамо" це не тільки футбольна команда).

Люди завжди бажають отримати те, чого в них нема! (Запереченнь нема). Так от. Дівчата хочуть дружби (це не їхнє), а володіють любов"ю, хлопці - навпаки!!!

Цю думку я вважаю беззаперечною. Хтось може мені доказати зворотнє?
 

MisTake ^_^

Користувач
Реєстрація
19.09.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
29
Дружба між хлопцем і дівчиною завжди є,навіть якщо ти з цим хлопцем(цією дівчиною)зустрічаєшся!!!

добавлено через 1 минуту
Без дружби цього всього не може бути!!!
 
C

Chuk

:D Молодець!
Тільки з фрази замінити слова " навіть якщо", на "коли"! Получиться досить мудро!:)
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
:D
дружба = платонічна любов?
Ок. Поясніть тоді.
Друг дитинства. Ми завжди були любителями такої собі платонічної романтики. По кришах полазити, філософські теми розвинути, по концертах походити, душу вилити, поплакатись, погнати, всі діла. І пили, і спали на одному ліжку, і помагали в хатніх справах одне одному. І нічого. Правда всі мої кавалери до нього страшно ревнували :D , а пізніше, коли знайомилися з ним ближче, то проблема зникала сама собою.
Кладучи серце на руку, кажу -- думки не було. В жодного з нас.
Ну і?
Патологія?
 
C

Chuk

Forever_Autumn сказав(ла):
Кладучи серце на руку, кажу -- думки не було. В жодного з нас.
Не відповідай за нього ;) Людська душа - потьомкі!
Forever_Autumn сказав(ла):
В нього сміливості не хватило...
А ти була лідером у вашй компанії! І з дитинства то трохи інша дружба... Скажи що зараз ти з ним по криші лазиш... і спиш в одному ліжку? ;)

Щасття жінки - бути бажаною!
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Chuk,
донедавна лазили. І спали. Поруч :D .
Останній рік бачимось рідко, бо він живе у громадянському шлюбі :).
Всі задоволені і щасливі.
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
Chuk,
донедавна лазили. І спали. Поруч .
Останній рік бачимось рідко, бо він живе у громадянському шлюбі :).
Всі задоволені і щасливі.
ну, да. Bсключение. Может, даже не временное.
Это группа риска. И это факт.
Большинство хдравомыслящих людей были бы против наличия такой дружбы у партнера.
 
C

Chuk

Ладно, звернемось до народної мудрості, до фолькльору.
Подивіться Comedy Club російський, той випуск (вроді) де вони їздили в Китай. Там пан :)-) ) Нєзлобєн видає конкретні умови хлопчачо-дівочої дружби!!! :D (молодець!).
Ось подібний приклад!

Допусим у дівчини (нехай це буде навіть Forever_Autumn) є хлопець, якого вона любить. Вони живуть разом чи давно зустрічаються, або навіть вони одружені - без різниці. Головне - любов!

Вона: Привіт коханий, ти де?
Він: Привіт, в бані з друзями!!! Нам тут чотко! :)
Вона: А хто там?
Він: Наташка, Катя, Свєта... :D
...
Дружба (така) рулить!!!
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Comedy Club - це не фольклор, це відстій людей нетрадиційної орієнтації...
Це раз.
Два - думала , ти наведеш більш варті уваги аргументи, ніж тупий анекдот...
Мні чекати чогось "вразумітєльного"?
 
C

Chuk

Forever_Autumn сказав(ла):
Comedy Club - це не фольклор,
Нехай для тебе це не авторитет...
Але хвантазії не хвата представити собі таку ситуацію?
Сама ж то спала з хлопцем у якого є громадянська дружина? Вона то, майбуть, не сильно вірить в таку дружбу?
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
ЦЕ не авторитет, це фігня на постном маслє)))

Не з ним, а поруч. А це різні речі. Вона в курсі. І мене сприймає на ура.
Просто людина поважає почуття інших людей. Так само як і я поважаю інші.
Так що, шановний, не треба опускатися до ідіотських стерепотипів O:)
 
C

Chuk

Я, шановна, не опускаюсь... Я описую тобі реальну ситуацію, а ти з цієї ситуації ніяких висновків не робиш...

Оскільки ніхто іншій більш не хоче брати участь у диспуті, я я залишаю за собою право його пока не продовжувати. (Не переходити на особистості)
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Чому?
Боїшся, що я тобі доведу, що тут твоя непохитна ідея і стандарт починає здигатися від прикладів з мого життя?:) хіхі :)
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
Не з ним, а поруч. А це різні речі. Вона в курсі. І мене сприймає на ура.
Просто людина поважає почуття інших людей. Так само як і я поважаю інші.
Так що, шановний, не треба опускатися до ідіотських стерепотипів

Вопрос (просто чтоб определиться). А что бы ты делала, если бы она была против?
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Нежный ветер сказав(ла):
Вопрос (просто чтоб определиться). А что бы ты делала, если бы она была против?
Якби вона була БИ проти, я відступила би в сторону. Хай між собою розберуться. Це не бермудський трикутник і далеко не любовний.
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
Якби вона була БИ проти, я відступила би в сторону. Хай між собою розберуться. Це не бермудський трикутник і далеко не любовний.
Спасибо, понял=)
Хотя, кажется, что у той девушки или железные нервы)) или желание несмотря ни начто не отпускать человека.
Кстати, тут еще и такой момент, что у мужчин и женщин несколько разный взгляд на такие вещи.
Лично я убежден, что это все-таки группа риска.
в 90% случаев это заканчивается либо попыткой изменения отношений, либо "дружеским" сексом. Поэтому лично я был бы категорически против наличия таких "друзей" у своей девушки.
 
C

Chuk

Forever_Autumn сказав(ла):
Якби вона була БИ проти, я відступила би в сторону
Тобто дружбі - кінець! :-p
Forever_Autumn сказав(ла):
що тут твоя непохитна ідея і стандарт починає здигатися від прикладів з мого життя?
В мене теж багато прикладів, бо багато прожив - тому ідея моя досить стійка!!!:) А твої приклади попахують "динамо"! ;) Га?
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Chuk,
=-O ..дружбі кінець?...здається мені, ви трохи низько плаваєте...Взяти до уваги нюанси життя близької людини і закінчити дружбу-- це кардинально протилежні речі.
Мені невідомо, чим тобі попахують мої приклади. Те, що прожив ти, і те, що прожила я -- це теж різні речі. У кожного свій досвід, і мені шкода, що у тебе він саме такий, який заставляє тебе опускатися до стереотипів.
До речі прикладів є достатньо як на підтримку моєї думки, так і на підтримку твоєї.

Життя - багатогранне і різноманітне, а ліпити все під одну косинку, як це робите ви обидва -- пробачте, це тупо O:).
Дружбі не кінець і кінець не наставав, коли дівчата мого товариша були проти. Я його сприймаю окремо від них, але його думку бачу і відчуваю. Щасливо живе - то й ура. На пиво все одно завжди встигнемо піти: з його громадянською дружиною чи без неї. Вона мені довіряє ;) Кому це краще знати, як не мені :)
Попри свій тоталітаризм по відношенню до людей, до близьких я - досить гуманна і вмію зрозуміти, коли треба зробити крок назад чи крок вперед по відношенню до таких друзів.

Нежный ветер сказав(ла):
Поэтому лично я был бы категорически против наличия таких "друзей" у своей девушки.
А в мене тільки такі друзі і є. Хлопцям (деяким. Обраним..))) варто більше довіряти, ніж дівчатам. Тому серед дівок друзів таких не маю і не збираюся мати - з мене хватить. А те, що мені казали, кажуть чи казатимуть щодо моїх друзів мої кавалери.... Не цікавить мене така їхня егоїстична думка. Бо кавалери приходять і пропадають, а друзі залишаються. Один раз я ради "кохання" похерила друзями. І усвідомила, яку помилку зробила. Бо "коханого" нема, а друзі залишились.
А всі ці ідіотські стереотипи...Група ризику...дружній секс...ще там щось. Є зустрічання. Є дружба А є секс. А дружнього сексу нема. Принаймі у мене.