Есть ли дружба между девушкой и парнем?

C

Chuk

Forever_Autumn,
А ти цим всим не кричиш, шановна "Ну докажи, докажи зворотнє!!!"
Тебе ніхто за язик не тягнув розповідати своє життя, висновки напрошуються самі - в тебе нема коханої людини, от і дружиш...

Я себе поважаю як мужчину, протилежну стать кохати - закон природи, проти нього не попреш, а дружити завжди є з ким...

Forever_Autumn сказав(ла):
Обана!!! Недавно я писав для Нежный ветер, що хто він такий, щоб судити чужі думки. Нажаль і тобі приходиться таке зараз сказать :-(

добавлено через 2 минуты
Forever_Autumn сказав(ла):
Просто людина поважає почуття інших людей. Так само як і я поважаю інші.
Сама собі протирічиш....
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Chuk,
ну от може і проблема, що в нашій статі нема з ким дружити, доведеться позичати :D .
Chuk сказав(ла):
висновки напрошуються самі - в тебе нема коханої людини, от і дружиш...
:-| мда...висновки попахують третьою четвертю першого класу середньої школи...
А не приходило у твою геніальну голову щось з такого як: "Є з ким дружити, то нащо тоді кохати?" :D
Chuk сказав(ла):
Недавно я писав для Нежный ветер, що хто він такий, щоб судити чужі думки
Ну а ти хто такий, щоб робити подібні висновки?

Зрештою.. що мені хто має доказати? Яке протилежне?
Віриш, мені образливо якось через те, що люди мислять категоріями і стереотипами. В даній сфері ти теж. На жаль. *мну розчароване*
Так простіше - загнати все у рамки і сказати. От є так і тільки так. А два чи більше варіантів просто не приймаються.
Зачєм так дєлать...
В когось дружба є - і людина щаслива нею. В когось є дружній секс. В когось є кохання - і воно найголовніше в житті.
Навіщо кричати: дружби нема! То всьо лібідо!
Try to be more flexible ;)
 
C

Chuk

Forever_Autumn сказав(ла):
Ну а ти хто такий, щоб робити подібні висновки?
Я висновків не роблю, я бачу... Вибач, може ти прохи не так зрозуміла, важко правильно висловлювати думки, коли я тільки "... в третій четверті першого класу":D
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Chuk сказав(ла):
висновків не роблю, я бачу... Вибач, може ти прохи не так зрозуміла, важко правильно висловлювати думки, коли я тільки "... в третій четверті першого класу"
:D
Окуляри бувають різного кольору. Інколи, щоб побачити світ так, як його бачить інший, варто не надягати його окуляри поверх своїх, а зняти свої - а потім поміряти чужі.
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
Chuk сказав(ла):
бана!!! Недавно я писав для Нежный ветер, що
где???

добавлено через 1 минуту
Forever_Autumn сказав(ла):
Один раз я ради "кохання" похерила друзями.
Ну, это один случай, а могло быть наоборот.
Выбрала друзей - любимый человек ушел, потомучто не нашел... понимания к своим чувствам...

добавлено через 1 минуту
А потом друзья поженились, родили детей - и все...
У них своя жизнь... У тебя своя.
Так что не стоит говорить, что друзья всегда останутся рядом.

добавлено через 2 минуты
Forever_Autumn сказав(ла):
А всі ці ідіотські стереотипи...Група ризику...дружній секс...ще там щось. Є зустрічання. Є дружба А є секс. А дружнього сексу нема. Принаймі у мене.
Какие стереотипы. это жестокая правда жизни. Статистика.:)
Девушки чаще изменяют с другом парнем, чем с подружкой девушкой, а парни чаще изменяют с подругой девушкой, чем с другом парнем:D
Все логично...

добавлено через 3 минуты
Forever_Autumn сказав(ла):
Цитата:


Сообщение от Нежный ветер
Поэтому лично я был бы категорически против наличия таких "друзей" у своей девушки.



А в мене тільки такі друзі і є.

Ну, значит, я бы точно с тобой встречаться не стал:)
Видел я подобное. Не знаю только, насколько это близко к твоему случаю, но...
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Нежный ветер сказав(ла):
Какие стереотипы. это жестокая правда жизни. Статистика.
Статистика - це і є стереотип. Загальна планка. Косинка. Гребінь... і т.п., під яке чешуть вся і всіх.
так само і тут. Це все одно, що заявити, що всі негри сволочі і уроди, тому що статистика показує, що серед саме чорношкірих найбільша кількість непрацюючих і найвища злочинність.
Але це не стосується усіх. Є ще й винятки з правил.

Нежный ветер сказав(ла):
Видел я подобное. Не знаю только, насколько это близко к твоему случаю, но...
Скажу так. Зрада для мене - не є далеким поняттям. Причому з обох сторін цієї медалі.
Повторюю. Є друзі. Є секс. І це окремо.
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
Статистика - це і є стереотип. Загальна планка. Косинка. Гребінь... і т.п., під яке чешуть вся і всіх.
так само і тут. Це все одно, що заявити, що всі негри сволочі і уроди, тому що статистика показує, що серед саме чорношкірих найбільша кількість непрацюючих і найвища злочинність.
Але це не стосується усіх. Є ще й винятки з правил.
Да, но ориентируемся мы не на исключения, а на правила. Ведь для этого они исуществуют.
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Нежный Ветер сказав(ла):
Да, но ориентируемся мы не на исключения, а на правила. Ведь для этого они исуществуют.
от. А те, що намагаюсь я донести, так це: менше статистики, шановні. Життя базується не на ній одній :)
 
C

Chuk

А в мене склалося таке враження, що деякі дівчата просто не здатні полюбити (мають холодне серце), от тому і опускаються до такої дружби.
Це так без конкретиики ;)
Апсолютно без статистики - інтуітивно!
...(А то тут дехто любить плювати на аргументи і явні докази;) , мол це все стереотипи. Я теж можу сказати:
Forever_Autumn сказав(ла):
А те, що намагаюсь я донести, так це: менше статистики, шановні.
- це твій стереотип такий :D Гарно? Всі аргументи бити "стереотипом"?)
Природа непорушна, між чоловіком і жінкою має бути насамперед Любов, а потім дружба!!! Просте запитання. Якби мама тільки дружила з татом, деб ви взялись? Га?
Жах, якби всі дівчата тільки дружили з хлопцями (як вважають деякі "Стереотипи":D ) людство б жило багато і щасливо... та не довго :)

Так що, як було сказно "Мужчины женитесь, женщины - мужайтесь!!!"
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
З конкретикою :). Шановний "Як об стіну горохом", якщо думаєш, що це є ефективна клавіша для доведення мене до стану "вышла из себя, буду через 20 минут" , - можеш марно тратити свої зусилля, у нас вільна країна.
Єдине викликало сум. Якщо ти вважаєш, що до дружби ОПУСКАЮТЬСЯ......прийми найщиріщі співчуття мої.

З повагою, щиро Ваш,
Стереотип.
До речі, для тих, хто в танку http://slovari.yandex.ru/dict/azbuka/article/azbuka/ps7-084.htm.
А Ви, шановний Як Об Стіну Горохом, певно піддаєтеся гендерним стереотипам аж занадто ;)
Гендерные стереотипы - сформировавшиеся в культуре обобщенные представления (убеждения) о том, как в действительности ведут себя мужчины и женщины. В основном, с мужчиной ассоциируются такие слова как сильный, жестокий, равнодушный, драчливый и самоуверенный. В семье мужчина - хозяин, лидер, защитник. Женщина характеризуется как скромная, вежливая, следящая за своей внешностью. В семье она - воспитательница и кухарка.
З.І.
Як Об Стіну Горохом сказав(ла):
Якби мама тільки дружила з татом, деб ви взялись? Га?
Віриш, краще б мої мама з татом просто дружили ГГГГГгГГГГГ
 
C

Chuk

Forever_Autumn сказав(ла):
З конкретикою :). Шановний "Як об стіну горохом",
Мадам, я бачу Ви ображені. Вибачаюсь, це не мало зачепити Вашу особистість...
Forever_Autumn сказав(ла):
Якщо ти вважаєш, що до дружби ОПУСКАЮТЬСЯ
Любов - високе почуття!! Тому й і щось інше, трохи нижче... тому і опускаються... Що не зрозуміло?

А конкретно - гординя аж виперає!!! Так, що шановна Антигендерний стереотип, робіть щось з цим?;)
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Chuk сказав(ла):
Мадам, я бачу Ви ображені. Вибачаюсь, це не мало зачепити Вашу особистість...
Тю....тіште себе надіями та марними сподіваннями :D. І не зачіпайте мою особистість тим, що Ви думаєте, ніби-то її зачепили, а то плакати буду :'(
Chuk сказав(ла):
Любов - високе почуття!!
А що таке любов?.... Почнете знову сипати стереотипами, чи можливо, у Вас є думки, не засмічені останніми? ;)
Гординя не випЕрає, а випИрає. І нічого я робити з цим не збираюсь, бо то ж тільки згідно ваших гендерних стереотипів жінка повинна бути без гордині ;), а мну - Анти, не забувайте :).
 

Angelos

Користувач
Реєстрація
12.06.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Этот вопрос очень интересен,считаю что он волнует многих. Моё мнение, что всё-таки дружбы между парнем и девушкой не может быть по простой причине-это не естественно. Хотя есть и исключения. Мы всё же социальные существа. Но в моём случае дружбы нет для меня это сложно.
 
C

Chuk

Я вважаю, що привів достатньо аргументів і доводів на захист своєї думки. Якщо комусь плювати на статистику, на думку інших і на високі почуття - то його власні проблеми - бажаю міцної дружби до кінця днів своїх! ;)

Але, роблячи висновки з постів цього форуму, позволю звернути увагу на слідуюче. Дівчата прагнуть дружити, хлопці - любити!!! (чого кому не вистачає ;) )

Тому, щоб зберегти свій життєвий ресурс (нерви, час і т.п.), рекомендую хлопцям остерігатись "дружелюбних" дівчат, "дружелюбним" дівчатам - не компостувати мозги настоящим (натуральним) хлопцям!

І на завершення процитую слова одного відомого політика:
:D
 
Н

_НаськО_

Дружбы межу парнем и девушкой НЕ МОЖЕТ бить!!!! Всеравно кто-то к кому-то что-то чуствует=))
 

_VadИk_

Користувач
Реєстрація
04.06.07
Повідомлення
23
Репутація
0
Да она есть ! У меня есть такая дружба ! И я с гордостью скажу, что я не разу не смотрел на нее как на что-то большое чем друг, и уверен она тоже !
 

Злая_Полина

Користувач
Реєстрація
04.10.08
Повідомлення
7
Репутація
0
канешно жэ есть дружба между девчёнкой и парнем. Мы просто дружым а есть парни каторые и нравяца девчёнкам то они сначяла дружат а потом хотят с ними замутить
 

Sergey

Користувач
Реєстрація
15.09.08
Повідомлення
21
Репутація
0
Есть ли дружба между девушкой и парнем?
да
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Нежный ветер сказав(ла):
Ну, значит, я бы точно с тобой встречаться не стал
Видел я подобное. Не знаю только, насколько это близко к твоему случаю, но...
гиг. але є одне АЛЕ.
мої друзі завжди розуміють і поважають мій вибір без лишнього слова :)