Футбольний фан клуб

Лутший футболист Европы??

  • Андрес Иньеста

    Голосів: 3 42.9%
  • Лионель Месси

    Голосів: 0 0.0%
  • Криштиано Роналдо

    Голосів: 4 57.1%
  • Я бы отдал голос другому (можно указать в теме)

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    7
  • Опитування закрито .

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
vasik сказав(ла):
Ветерани непогано грали але їм не повезло
Ну в слідуючий раз повезе...
Ветерани сьогодні взагалі не грали...я наприклад простояв всі ігри...сил не було навіть на те щоб пару метрів пробігти...
lazer сказав(ла):
а ветерани обще супер чуть быльше фарту і нам булоб пі.....ц !!!
...одне чим ветерани сьогодні запамяталися, це тим що не могли мяч за середину поля вивести...
Yaris сказав(ла):
наша команда я, васік, лежа і богдан, рвали всі команди.........
...від вашої команди я ждав набагато більшого, для Нікітоса ви попадали постійно....і це при тому, що в вашій команді Васік, Лєжа Гангстер, да і чувак з шарфіком непогано на "кєди" давав....одним словом позор...з таким складом ви мали всіх виносити на "ура"...
Lezha_gangstar сказав(ла):
Сьогоднішні матчі напевно найкращі були за всі попередні розом взяті...
...це завдяки тому, що на полі зявилася нова команда "люди в чорному"...

Кого би я сьогодні відзначив, так це безумовно Нікітоса...давно я не зустрічав таких класних гравців...не знаю, але в минулих іграх, він так не грав...думаю з сильними партнерами він грає слабше, а коли сьодні грав за слабу команду, то проявив себе як справжній лідер...ніхто сьогодні навіть близько не грав так як Ярік...

Розчарував своєю грою Лєжа Гангстер...замість того, щоб повести команду за собою, він навпаки ще більше усугубляв гру, постійним своїм "скигленням" на партнерів...якщо і далі буде продовжувати в тому ж дусі, то з видів спорта йому більше підійдуть шахмати...а футбол це в першу чергу командна гра, і тут главне дисципліна в команді...
Васік тоже грав неважно...часто передержує мяча...грати треба на швидкості...це одна із головних особливостей подальшого прогресу...
Ярісу не хватає техніки...сила є...швидкість тоже...а от з технікою проблеми...

А так ігри були слабенькі...ну й ще раз повторю, що лише команда Нікітоса грала в бистрий, технічний, атакувальний футбол...
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Знахарь сказав(ла):
більше підійдуть шахмати..
:D :D :D

добавлено через 1 минуту
Знахарь сказав(ла):
я наприклад простояв всі ігри.
А який гол зі своєї половини завалив!!!!
Воротар так і не зрозумів звідки тей мяч зявився, і куди зник!
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
Хлопець в шарфіку це я :D , да я згідний повністю , з цими словами ... А Ярік сьогодні справді показав , як потрібно грати футбол, але були моменти коли він не був лідером ,нічього не міг вдіяти з хлопцями , але все ж таки він молодець*OK* *OK* *BRAVO* .А на рахунок моєї команди , могли грати краще.... ЯКби грали на скоростях і в ПАС , а так майже всі грали на свою користь прикро:-( :-( >:eek:. І гол хороший забив Знахарь прям ,як у ФІфа о7 *BRAVO*
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Розчарував своєю грою Лєжа Гангстер...замість того, щоб повести команду за собою, він навпаки ще більше усугубляв гру, постійним своїм "скигленням" на партнерів...якщо і далі буде продовжувати в тому ж дусі, то з видів спорта йому більше підійдуть шахмати...а футбол це в першу чергу командна гра, і тут главне дисципліна в команді...
Якщо ти про мене такої думки , то в мене зовсім нема бажання грати з тобою чи навіть проти тебе.... так шо....:-(..... но я неможу не согласитись з тим шо сьодні я трохи дуплив:-[ ...буває:) ...
Знахарь сказав(ла):
Кого би я сьогодні відзначив, так це безумовно Нікітоса...давно я не зустрічав таких класних гравців...не знаю, але в минулих іграх, він так не грав...думаю з сильними партнерами він грає слабше, а коли сьодні грав за слабу команду, то проявив себе як справжній лідер...ніхто сьогодні навіть близько не грав так як Ярік...
Да не спорю ЯРІК ФОРЕВЕР І РЕСПЕКТ....
Жалко що таких гравців немає а професійному футболі...*BRAVO* *THUMBS UP
Но є один мінус... він трохи не врівноважений.....і якщо його гравці помиляються він то на них на кричть, а той щей дасть сильного НОСКА=-O
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
А на рахунок ШАХМАТ...
Я наприклад не погано граю:D :D :D
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Yaris сказав(ла):
в мене був порваний правий бамп...=)
Ти не один. У мого кеда сьогодні був останній робочий день!

добавлено через 1 минуту
Lezha_gangstar сказав(ла):
А на рахунок ШАХМАТ...
Я наприклад не погано граю
Універсал!!!!
І в баскетболі зреху мячи ложить, жесть...:D
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
Універсал!!!!
І в баскетболі зреху мячи ложить, жесть...
Що давай зіграєм в БАСКЕТ і тоді, побачим як ти тоді заговориш....:-p
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
FIFAyer сказав(ла):
Ти не один. У мого кеда сьогодні був останній робочий день!
вот і менно, мого ше можна зробить, і я не хтів його доривати, вже пару днів так бігаю, вже сдав в ремонт...=)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Lezha_gangstar сказав(ла):
Якщо ти про мене такої думки , то в мене зовсім нема бажання грати з тобою чи навіть проти тебе.... так шо....
Я просто хотів сказати, що ти якщо взяв на себе сміливість бути лідером команди, то і маєш відповідати своєму статусу...настроїти команду...повести за собою...бути справжнім лідером...а в тобі цього я нічого не помітив...так що виправляйся, якщо дійсно хочеш бути в футболі не останньою людиною...
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Знахарь сказав(ла):
...від вашої команди я ждав набагато більшого, для Нікітоса ви попадали постійно....і це при тому, що в вашій команді Васік, Лєжа Гангстер, да і чувак з шарфіком непогано на "кєди" давав....одним словом позор...з таким складом ви мали всіх виносити на "ура"...
ми їм програли 2 гри і 2 виграли і 1 нічья
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Yaris сказав(ла):
ми їм програли 2 гри і 3 виграли.....
Но в вас состав дійсно самий-самий, сьогодні був. Слідуючий раз треба вас трохи розділити!
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Я просто хотів сказати, що ти якщо взяв на себе сміливість бути лідером команди, то і маєш відповідати своєму статусу...настроїти команду...повести за собою...бути справжнім лідером...а в тобі цього я нічого не помітив...так що виправляйся, якщо дійсно хочеш бути в футболі не останньою людиною...
НЕ спорю і за мене трохи і гра не пішла в команди.....*SORRY* *SORRY*
*ІСПРАВЛЮСЬ* !!!!!!!:D
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Я просто хотів сказати, що ти якщо взяв на себе сміливість бути лідером команди, то і маєш відповідати своєму статусу...настроїти команду...повести за собою...бути справжнім лідером...а в тобі цього я нічого не помітив...так що виправляйся, якщо дійсно хочеш бути в футболі не останньою людиною...



Да Лєжа тобі правду люди говорять задумайся троше4ки, ти граєш Нормально я нічього не кажу ,але більше потрібно грати в ПАс ,грати не на себе ,а на команду...:cool: :-[ ;)
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Bogdan сказав(ла):
Да Лєжа тобі правду люди говорять задумайся троше4ки, ти граєш Нормально я нічього не кажу ,але більше потрібно грати в ПАс ,грати не на себе ,а на команду...:cool: :-[ ;)
Та давно вже я задумався....;)
ВСЬО УХОДЖУ З ВЕЛИКОГО ФУТБОЛА....
І переходжу на ПЛЕТІННЯ...*ROFL* *ROFL* *ROFL*

добавлено через 1 минуту
ФІФАЄР
ТО коли ти там хоч шо б я по іншому заговорив...:D
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Bogdan сказав(ла):
грати не на себе ,а на команду...
Чо ви гонете на хлопця, сказав:"ІСПРАВЛЮСЬ!"
Мужик сказав, мужик зробив!
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
Чо ви гонете на хлопця, сказав:"ІСПРАВЛЮСЬ!"
Мужик сказав, мужик зробив!
*THUMBS UP *THUMBS UP *THUMBS UP *THUMBS UP *THUMBS UP *THUMBS UP
Останій одяг відам, но зроблю...:D
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
Lezha_gangstar сказав(ла):
Та давно вже я задумався....;)
ВСЬО УХОДЖУ З ВЕЛИКОГО ФУТБОЛА....
І переходжу на ПЛЕТІННЯ...*ROFL* *ROFL* *ROFL*

Плетіння -- Це круто :D :D . Якщо тобі подобається то іди ;) ;) :D :)
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Lezha_gangstar сказав(ла):
ТО коли ти там хоч шо б я по іншому заговорив...
Я не проти зіграти. Якшо дійсно маєш бажання, можем вийти на корти.