Громадський контроль за владою

  • Автор теми XXL
  • Дата створення
Статус
Закрита.
T

Triton

На какую женщину №2 намекают, уж не на БЕСподобную ли Олю?
Зы.
Самое интересное почитать в комментариях к этой публикации.
:D :D :D
 

T1T@N

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
103
Репутація
2
Нарешті демократичні сили Нетішина - Фронт Змін, Батьківщина, Наша Україна, Свобода обєдналися та засудили політику яку ведуть мер Омельчук О.І. та її брат Преподобний В.С.
 

Вкладення

  • Безымянный-2.GIF
    Безымянный-2.GIF
    39.7 КБ · Перегляди: 43
  • Безымянный.GIF
    Безымянный.GIF
    33.1 КБ · Перегляди: 41

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
T1T@N сказав(ла):
Нарешті демократичні сили Нетішина - Фронт Змін, Батьківщина, Наша Україна, Свобода обєдналися та засудили політику яку ведуть мер Омельчук О.І. та її брат Преподобний В.С.
T1T@N сказав(ла):
Нарешті демократичні сили Нетішина - Фронт Змін, Батьківщина, Наша Україна, Свобода обєдналися та засудили політику яку ведуть мер Омельчук О.І. та її брат Преподобний В.С.
Прочитавши ці заяви, згадались кадри з фільму "Весілля в Малинівці", коли отаман Гриціан тавричеський на запитання пересічного українця діда Нікіфора "Чи є у вас какая нікакая програма ?" відповів, "я отаман ідейний і я і всі мої хлопці (бандити) стоїм за народ", на шо дід Нікіфор прошепотів "знову будуть грабити". Згадується той факт, що свого часу голову Нетішинської ПП "Наша України", заступника міського голови з гуманітарних питань міський суд визнав корупціонером" і наклав штраф.
Проте як 23 депутати фракції "Батьківщина" вирішили долю земельних ділянок за пологовим будинком, не чув лише глухий. Місто знає своїх "героїв". Чи можуть такими здобутками хизуватись міський голова та її брат ? Навряд чи.
 

T1T@N

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
103
Репутація
2
Буйвол сказав(ла):
Прочитавши ці заяви, згадались кадри з фільму "Весілля в Малинівці", коли отаман Гриціан тавричеський на запитання пересічного українця діда Нікіфора "Чи є у вас какая нікакая програма ?" відповів, "я отаман ідейний і я і всі мої хлопці (бандити) стоїм за народ", на шо дід Нікіфор прошепотів "знову будуть грабити". Згадується той факт, що свого часу голову Нетішинської ПП "Наша України", заступника міського голови з гуманітарних питань міський суд визнав корупціонером" і наклав штраф.
Проте як 23 депутати фракції "Батьківщина" вирішили долю земельних ділянок за пологовим будинком, не чув лише глухий. Місто знає своїх "героїв". Чи можуть такими здобутками хизуватись міський голова та її брат ? Навряд чи.


Шановний В. Ф. Бойко хватить їм зад лизати. Напишіть правду, що за брата обідно, що їх разом з вами від корита відбили. А Бесподобну підсрачниками всі ганяють на даний час.
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
T1T@N сказав(ла):
Нарешті демократичні сили Нетішина - Фронт Змін, Батьківщина, Наша Україна, Свобода обєдналися та засудили політику яку ведуть мер Омельчук О.І. та її брат Преподобний В.С.
Ознайомившись з цими заявами, згадався фільм "Весілля в малинівці". Той епізод коли дід Нікіфор запитавши у атамана Гриціана тавричеського "Чи є у вас какая нікакая програма", почув у відповідь "А як же я атаман ідейний. І я і всі мої хлопці стоїм за народ". На що дід Нікіфор (життєвий досвід не проп`єш) промовив пошепки, знову грабити будуть.
В Бібілії сказано "по справах їхніх пізнаєте їх". Згадується рішення суду яким голову ПП "Наша Україна", заступника міського голови Смишляєва Є.О. визнали корупціонером. Ніколи не забуду як депутати БЮТ минулого скликання вирішили долю земельної ділянки за пологовим будинком. До речі кажуть що корупціонер теж має там ділянку яку намагається продати, але ніхто не хоче платити 2 тис. у.о. за одну сотку. Місто знає і памятає своїх "героїв". Чи можуть такими "досягненнями" на сьогодні хизуватися міський голова і її брат ? Навряд чи. Куди їм до тих акул, що другу каденцію правлять в раді.

добавлено через 3 минуты
T1T@N сказав(ла):
їх разом з вами від корита відбили.
Будь ласка факти в студію.

добавлено через 2 минуты
T1T@N сказав(ла):
обєдналися та засудили політику яку ведуть мер Омельчук О.І. та її брат Преподобний В.С.
ТІТАН поясніть чому на другій заяві відсутній підпис голови ПП "Удар" ?
 

T1T@N

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
103
Репутація
2
Буйвол,
Якщо ви мене довго переконуєте в чомусь значь ви не праві......
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
T1T@N сказав(ла):
Якщо ви мене довго переконуєте в чомусь значь ви не праві.....
Ніхто нікого не переконує, я просив лише оприлюднити факти, які можливо відомі лише вам. А оцінити факти зможе кожен форумчанин.
 
T

Triton

Чья корова мычала б, а ваша Буйвол хай помолчит…

Вы на прошлой каденции депутатов киваете, чтобы свои огрехи показать как малозначимые? Фактов хотите? Пожалуйста, вас за языки никто не тянул!
Здесь, ваша БЕСподобная Оля Омельчук сладко поет: - «Шановні нетішинці, приєднуйтесь до нашої благодійної акції збору коштів.
Доведімо, що якщо не влада, то громада здатна подбати про своїх дітей. Доведімо, що виховувати дитину у Нетішині безпечно, і у разі біди, кожен з нас простягне руку допомоги іншому.»

Вы же, Буйвол, во время выборов, тоже обещали избирателям своего участка бесплатную юридическую помощь и в той же теме, уже предлагаете не помощь, а обмен: - «Міняю ваше бажання на свій досвід.»

Знаю, что юристам, по складу своей работы приходится защищать как право, так и преступление. "Кто платит тот и музыку заказывает", поэтому у большинства юристов нет своей, конкретной позиции по отношению к преступлению. Вы зарабатываете на обеих сторонах баррикады.
Поэтому, я считаю, что вы, с вашей Омельчук – юристы из большинства.


«Уважаемый» Валерий Федорович Бойко, пока такие люди как ВЫ в депутатах, порядка и справедливости в городе не будет! Вы с Омельчук хотите заработать на потерянном здоровье наших детей!
Да вы, буйвол, с вашей Gromada Ольга Омельчук точно «дешевые» менялы!

ПОЗОР ВАМ!!!
 

T1T@N

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
103
Репутація
2
Буйвол сказав(ла):
Ніхто нікого не переконує, я просив лише оприлюднити факти, які можливо відомі лише вам. А оцінити факти зможе кожен форумчанин.


Мені не потрібно доводити фактів потрібно лише вийти з свого підїзду, видно що в нас в місті мер і його заступники відсутні.
Із всіх лише ви пане бойко захищаєте Бесподобних, а ви просто тиак нічого не робите. Скільки вам заплатили за те, що ви їх постійно відмазуєте на форумі?;)
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
T1T@N сказав(ла):
захищаєте Бесподобних, а ви просто тиак нічого не робите. Скільки вам заплатили за те, що ви їх постійно відмазуєте на форумі?
Для того щоб пізнати якою є людина потрібен час. Преподобного знаю 3 1994 року. Чудово памятаю той кіоск на якому зараз знаходиться Беліссімо. Людина створила себе сама і дає роботу для 250 чоловік. Майже в кожному випуску "НВ" подяки від людей за благодійну допомогу. Будь-які факти, як іб давали підстави його зневажати мені не відомі.
Аналогічно щодо його сестри, молода дівчина вчилась і працювала у Великій Британі, заробила на квартиру у Києві, в той же час як один з нинї діючих депутатів займався рекетом у Польщі і Німеччині, а інша депутатка там же у Польщі займалася першою професією. Звісно що вони не примириться, бо не можливо примирити полум`я і воду. Щодо плати то кожен судить по собі. В захисники не наймався, а заради справедливості висловлюю свою думку про те що знаю.
 

HARMONY

Користувач
Реєстрація
16.09.07
Повідомлення
23
Репутація
4
Буйвол сказав(ла):
Чудово памятаю той кіоск на якому зараз знаходиться Беліссімо.

К чему эта брехня, на месте Белиссимо находилась детская игровая площадка, которую снесли, лишив тем самым детей из 220 го общежития места для игор.
 

аноним

Користувач
Реєстрація
01.03.12
Повідомлення
31
Репутація
7
Буйвол сказав(ла):
в той же час як один з нинї діючих депутатів займався рекетом у Польщі і Німеччині, а інша депутатка там же у Польщі займалася першою професією
Законодатель должен удалять из государства сквернословие, потому что из привычки сквернословить развивается и склонность к совершению дурных поступков

Аристотель


Каков человек, такова его и речь

Сократ
 

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
T1T@N сказав(ла):
не потрібно доводити фактів потрібно лише вийти з свого підїзду, видно що в нас в місті мер і його заступники відсутні
Ну тоді берем вище - і губернатор і кабінет міністрів і президент винен що у нас такі були дороги. Зато в цьому точно не винен начальник ЖКО якого всіма силами захищають деякі депутати. Просто смішно.
А щодо Преподобного то він дійсно свій бізнес побудував з нуля і при цьому не вдавався до якогось беззаконня чи криміналу. Людина дійсно заслуговує на пошану.
Ті які нічого не роблячи хочуть стати міліонерами, просто заздрять йому. А хапнути ім не дають!!!
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
HARMONY сказав(ла):
К чему эта брехня, на месте Белиссимо находилась детская игровая площадка, которую снесли, лишив тем самым детей из 220 го общежития места для игор.
=-O =-O =-O Ігровий майданчик???? Це у якому році він там був??? Чи ви маєте на увазі те коло лавочок, на яких постійно влаштовували сабантуї зовсім не діти???
 
T

Triton

Spoch: - "Чи ви маєте на увазі те коло лавочок, на яких постійно влаштовували сабантуї зовсім не діти???"

Spoch, а че енто вы так широко рот разинули, а где мне теперь посидеть с моей бабкой, серенаду ей спеть. То-то, лавочки не только для деток, так же они и для взрослых дядь и теть. К слову, я там в молодости еще и в теннис играл (стоял стационарный теннисный стол, а где он сейчас?).
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Triton сказав(ла):
Spoch, а че енто вы так широко рот разинули, а где мне теперь посидеть с моей бабкой, серенаду ей спеть. То-то, лавочки не только для деток, так же они и для взрослых дядь и теть. К слову, я там в молодости еще и в теннис играл (стоял стационарный теннисный стол, а где он сейчас?).
Так тому що ніякого дитячого майданчика я там дуже давно не бачив. Стояло "три поросьонка" біля яких на лавочках було вічно повно алкашні. І це в центрі міста!!! Якщо вам подобалось співати серенади, перекрикуючі п"яний мат, то я з дітворою обходив цей "дитячий майданчик" дев"ятою дорогою.
А щодо тенісного столу, то він там де й ваша молодість - у минулому.
зі: а в середині 80-х там була чудова гірка, де я катався на санках:-X
 

HARMONY

Користувач
Реєстрація
16.09.07
Повідомлення
23
Репутація
4
Spoch сказав(ла):
ніякого дитячого майданчика я там дуже давно не бачив
Не живёте вы в 220-м и никогда не жили - сытый голодного не поймёт.
Spoch сказав(ла):
Стояло "три поросьонка" біля яких на лавочках було вічно повно алкашні.
Поросята стояли под самой горкой, за Белиссимо, это для освижения памяти, а теперь вопрос риторический - чьи были поросята и кто был рассадником сбора алкашни в вечернее и ночное время?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
HARMONY сказав(ла):
Не живёте вы в 220-м и никогда не жили - сытый голодного не поймёт.
Цитата:
Ні, не живу. Та знаю, що жодного (не рахуючі вже убитих на Курчатова та поряд з Рибою-м"ясом) толкового дитячого майданчика в місті не існує. І це порблема не тільки 220-го.
HARMONY сказав(ла):
Поросята стояли под самой горкой, за Белиссимо, это для освижения памяти, а теперь вопрос риторический - чьи были поросята и кто был рассадником сбора алкашни в вечернее и ночное время?
Я чудово пам"ятаю, де вони стояли і за чутками знаю чиї вони були. Тільки ось не потрібно розкидатися такими голосними словами, як "розсадник". Бо таких "розсадників" у кожному дворі вистачає. І не вина у тому торговців алкоголем чи сигаретами. Хворе суспільство, і заборонами на продаж алкоголю його не вилікуєш.
 
S

Sasha_SM

Господа не ругайтесь. Детская площадка возле 220 была и тенисный стол тоже стоял. С рассадником я согласен. Дай таким как преподобный волю они и в детских садиках откроют рюмочные. Spoch, алкоголики и те кто любит частенько закинуть 100ку за воротник - больные люди. Согласны? А больных как известно надо лечить! Что произошло с игровым бизнесом? Дабы спасти зависимых от этой "чумы" людей, игровой бизнес закрыли. Считаю, что алкоголизм гораздо большая беда, которая тоже выносит из дому последние деньги и вещи, убивает в закоулке, насилует в подъездах, сжигает квартиры и дома, рожает детей-уродов! А вы с депутатом-буйволом говорите о какойто лицензии и правах бизнесменов.
 
Статус
Закрита.