Як ви ставитесь до Голодомору?

на вашу думку потрібно визнати голодомор, як акт геноциду над укр. народом


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    168

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
У меня деда посадили в 1934 на 10 лет, за пол ведра зерна!
Так что это как-бы и моя проблема!!!
якщо пішло на те, то у мене в 1934 посадили дєдушку за те що його брат втік в Америку
 

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Игорь сказав(ла):
ми ж всі освітченні люди
Не ображайся, але не зовсім видно.
Kiara сказав(ла):
Ничего уже НЕ ИЗМЕНИТЬ! Ну признаете, что геноцид, и что??? Комуто легче станет? Или ктото за это кару понесет?
Не згідний абсолютно. Якщо так думати, то навіщо жити в сучасному світі. Нехай нас і далі всі нищать, топчуть нашу мову і культуру. Нехай російську зроблять другою і єдиною державною,а що - нічого ж не змінити, бо ж ми тварі безмолвні. Так чи що?
А легше стане тим, хто пережив цю страшну трагедію і досі живе з жахливими спогадами тих днів. І понесли би відповідальність ті, хто давав накази вимітати останні крихти в українського селянства, якби наші Верховні козли прийняли жорсткіший закон. Ви чули який закон прийняв парламент Франції про геноцид вірмен у Туреччині? Якщо ні то просвічу -
за публічне невизнання - кримінальна відповідальнісь. Наголошую - парламент Франції про геноцид вірмен. А в нас зі скрипом, не з першого разу, ледве прийняли про голодомор українців.СОРОМ!!!
І ще одне, навіще це для тих хто зараз живе в Україні - та для самоповаги, адже як ви самі до себе ставитесь то так до вас ставитимусь і інші. Це стосується як окремих людей так і цілих народів.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Мого діда в ті часи побили пліткою, 20 ударів, він стримав біль, після чого втратив усі зуби. Йому сказали, що коли пікнеш, то втратиш життя. Але дід всеодно не вижив. А ви тут сперечаєтеся за те, що вже не змінити. Одним словом нічого не змінити, хтось готовий виступити проти сили?
 
И

Игорь

Сообщение от Кузя : Не ображайся, але не зовсім видно.
Я не ображаюсь, але якщо вказуєш на помилки чиїсь, то хоча б сам їх не роби. З етичних міркувань їх перераховувати не стану. Це до теми не відноситься.
Колись і ми прийдемо до того, що потрібно буде прийняти і не один закон, щоб хоч якось виправити помилки наших політиканів. На початку нашої незалежності в Україні правили 99% замаскованих і незамаскованих комуняг. Вони ніколи б не визнали голодомор геноцидом і зараз теж саме, адже це був би 100відсотковий доказ, що комуншиський режим нічим був не кращий фашиського! І це автоматично був би вирок для комуністичної партії.

Поки покоління замаскованих і незамаскованих комуняг-політиканів не згине з політичної карти України, до тих пір в Раді буде розклад, як зараз, 50 на 50, і це буде ще один привід для поділу України!
 

Kiara

Користувач
Реєстрація
12.10.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
44
Кузя сказав(ла):
Якщо так думати, то навіщо жити в сучасному світі. Нехай нас і далі всі нищать, топчуть нашу мову і культуру. Нехай російську зроблять другою і єдиною державною,а що - нічого ж не змінити, бо ж ми тварі безмолвні. Так чи що?
Нет, не так. Ты сам понял что написал? Будущее можно изменить, и нужно менять, и это наше право. Зачем допускать, что б нас топтали сейчас? А вот нсчет прошлого
Kiara сказав(ла):
Ничего уже НЕ ИЗМЕНИТЬ!
Кузя сказав(ла):
І понесли би відповідальність ті, хто давав накази
Покажи мне хоть одного, кто может понести наказание за это на сегодняшний день. Они уже стлели в своих гробах (мир праху ихнему)
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Kiara сказав(ла):
Покажи мне хоть одного, кто может понести наказание за это на сегодняшний день. Они уже стлели в своих гробах (мир праху ихнему)
гріхи батьків переходять їх дітям (біблія)
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Антеуфл сказав(ла):
гріхи батьків переходять їх дітям (біблія)
В біблії сказано та не доведено. І не кожен схиляється до біблії.
 
D

donerjack

Сын не отвечает за отца, а отец за сына - да.
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
samson сказав(ла):
В біблії сказано та не доведено
К счастью, библия не нуждается в доказательствах. Она просто есть.
А относительно голодомора- нравится эта тема или нет-это наше прошлое, а забывать прошлое- не иметь будущего. Те проблемы, которые возникают в обществе сегодня важны сейчас, а голодомор -историческая проблема, которая долго будет оказывать социальное влияние на общество.
Во многих странах признают исторические трагедии, например, такие , как холокост, или французский террор во время революции, почему мы должны делать вид, будто ничего не происходило?! Признавая совершенные ошибки публично, общество таким образом сводит к минимуму их повторение в будущем.
 

Kiara

Користувач
Реєстрація
12.10.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
44
Антеуфл сказав(ла):
гріхи батьків переходять їх дітям (біблія)
Ну если на то пошло, то Бог тоже не приходит палкой карать. И если уж их грехи перешли к ихним детям, то они понесут кару не от того, признают-непризнают, а за сами деяния своих отцов. Но это все относительно. А кто понсет кару в реалии, сейчас, после признания геноцида, вот о чем я спрашивала
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
kristi,Антеуфл,
я вас не вчу, але звурніть увагу на слово БІБЛІЯ (воно пишеться як і Коран так інші книги різних релігій з великої букви)
 
B

BEN LADEN

Я В ШОЦІ...

Driver, Jul_S, OlegCh, SEXIK, Kiara
Якщо чесно, то в мене просто немає слів...=-O =-O. На мою думку, це найчорніша сторінка в історії України, яку має пам'ятати кожен поважаючий себе УКРАЇНЕЦЬ. В 11 класі, коли я вивчав Історію України, мене просто розривало від ненависті до Сталіна і Ко]:-> ... а ви тут таке пишете:-|. Ви явно не сини і доньки нашої неньки України, Ви - (нецензура)... Подумайте своїми "головами", скільки українців було закатовано голодом, почитайте Історію України, почитайте книгу "Жовтий Князь" Багряного (який сам пережив голод), знайдіть в інеті інформацію про голод в Україні, написану не українцями... Можливо тоді до Вас дійде "Що таке голодомор і чому його потрібно визнати"!!!
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Открытый опрос: другие пользователи будут видеть как кто проголосовал.
Опции опроса
на вашу думку потрібно визнати голодомор, як акт геноциду над укр. народом
- так потрібно визнати
- хай так і буде
- ні однозначно
А кто подскажет, чем второй вариант ответа отличается от первого?

Кстати, хоть и не по теме, но все же: в последнее время на форуме все больше некорректных опросов (то вопрос раком-боком, то ответы никуда не годятся), вам не кажется?
 

cvoy

KамеraD
Користувач
Реєстрація
13.03.06
Повідомлення
65
Репутація
1
Как Я стафлусся до Голодомора ? Да также как и мой дедуля, после освобаждения из Бухххенвальда в 21 год отроду... (лес Бухина кст) америкосами и пяти годами leter in KaLyiyMааа..., да как и к ваще ИСТОРИИ - шо было то уже было. . .
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
BEN LADEN сказав(ла):
знайдіть в інеті інформацію про голод в Україні, написану не українцями...
І бажано не росіянами(хоча винятки бувають)
JohnSparrow сказав(ла):
А кто подскажет, чем второй вариант ответа отличается от первого?
коли ця тема створювалась то я думав що ще Голодомор не визнали і то му під цим пунктом малось на у вазі, що:
Arkhangel7 сказав(ла):
А ще смішно,що Ющенко їздить по різних країнах трубить щоб голдомор визнали геноцидом над укр народом, тоді як наш парламент неможе визнати
 

Kiara

Користувач
Реєстрація
12.10.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
44
BEN LADEN сказав(ла):
Ви явно не сини і доньки нашої неньки України,
Нет, мы не сыновья и не дочери. Мы вообще детдомовские для нашей "Неньки..." Любящие родители к своим детям так не относятся как наша страна к нам (я имею ввиду не географическое положение Украины, а правительство, которое строит нашу жизнь). А за что тогда нам ее любить? За что я должна ее любить, когда в 90-е годы мы сидели без денег, когда вместо зарплат давали чеки и балачучки, когда три раза в день ели слипшиеся макароны... За что любить? За то что когда я училась, мама с отцом сидели впроголодь ради того, чтоб я получила образование? В конце концов, может мне полюбить ее за то, что когда мой ребенок лежал в реанимации, стране было пос..ть, выживет ли еще одна "донька неньки Украины". Так как мы можем назваться детьми этой страны, когда она нас ненавидит и запихивает с каждым днем в ж..пу по самое передать невозможно? Я могу приводить еще тысячу примеров, почему я не питаю к этой долбаной (мягко говоря) стране полный негатив. А ты BEN LADEN,
наверное еще сидишь у родителей на шейке, которые тебя кормят и одевают, и у тебя нет других проблем, как только покричать что ты такой вот патриот. А столкнись ты с серьезной проблемой и посмотришь как твоя любимая страна утопит в дерьме.

добавлено через 2 минуты
BEN LADEN сказав(ла):
скільки українців було закатовано голодом
А тебя не смущает, что сейчас и голодом нас вроде не морят, а смертность превышает рождаемость. Почему так? И если нас было 52 миллиона, то через 4 года нас стало 48, теоритически нашей нации осталось просуществовать 48 лет?
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Kiara сказав(ла):
почему я не питаю к этой долбаной (мягко говоря) стране полный негатив
Розчарований:(((
При чому тут країна??? Я с тобою згідний стосовно цих проблем вони зачепили не тільки тебе, а всіх хто жив на зарплату або був безробітний, але я чомусь вважаю себе сином УКРАЇНИ і горжусь цим! я люблю свою батьківщину, хоча би за те що я ще є і в даний момент не все так погано. Я собі можу багато чого дозволити як і всі ми, а ви, шановна Kiara подивіться новини світу і дайте відповідь чи так вже погано ми живемо. Ми не вибираємо собі батьків так як і не вибираємо собі батьківщину! А що стосовно тих гнид що сидять на керівних посадах нашої держави то я їх майже всіх перестріляв би - як би вони старалися для народу УКРАЇНИ то ми би вже давно зажили гарним життям. Але в мене є ще одна думка стосовно цього стану справ - ми доволі недавно стали незалежними, можливо ще все попереду.
 
B

BEN LADEN

Кажу тобі Спасибі КІАРА за твоє "сообщеніє", накінець-то ти показала хто ти є!!!:-(
Kiara сказав(ла):
Нет, мы не сыновья и не дочери.
Про що я і говорив...
Kiara сказав(ла):
А за что тогда нам ее любить?
Це твоя Батьківщина і любити ти повинна цю країну хоча б за те що ти тут народилась (якщо це точно так, бо після твоїх постів цього однозначно сказати неможна) і дожила до своїх ... років. Тебе лякають проблеми, що виникають у державі??? Ти думаєш їх не було у інших держав??? Почитай історію!!!
Kiara сказав(ла):
А ты BEN LADEN, наверное еще сидишь у родителей на шейке, которые тебя кормят и одевают
І знову двійка... ("Кормлюсь" я практично сам, одягаюсь з 5 років сам)
Kiara сказав(ла):
и у тебя нет других проблем, как только покричать что ты такой вот патриот
Проблем у мене хватає, вирішувати не вспіваю, але як був я патріотом так ним і залишусь.
Kiara сказав(ла):
А тебя не смущает, что сейчас и голодом нас вроде не морят, а смертность превышает рождаемость. Почему так? И если нас было 52 миллиона, то через 4 года нас стало 48, теоритически нашей нации осталось просуществовать 48 лет?
Твоя теорія невірна....
Куча народу, подібних до тебе, втікає з України, прагнучи краще жити... А потрібно вирішувати проблеми, а не втікати від них.
Я вкурсі, що смертність перевищує народжуваність, але це лише ще одна проблема, повір скоро прийдуть кращі часи, я в це вірю.
 

Heaven

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
34
Kiara,
Из твоего поста я понял, что ты не "донька України" только потому, что у тебя проблемы. А если бы ты жила хорошо, ты бы кричала "Я ПАТРИОТКА", да?
Получается, что ты елементарная глори-хантерка... Бросаеш в дерьме и ждёш щастливого конца, что бы появится опять, только теперь уже вся такая белая, пушистая.... фе...

P.S. Извиняюсь, может слишком грубо, но это первые впечатления...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Kiara сказав(ла):
За что я должна ее любить, когда в 90-е годы мы сидели без денег, когда вместо зарплат давали чеки и балачучки, когда три раза в день ели слипшиеся макароны...
В это время много народу ели макароны, не ты одна...

Kiara сказав(ла):
Так как мы можем назваться детьми этой страны, когда она нас ненавидит и запихивает с каждым днем в ж..пу
не надо путать... это ты, видать, ненавидишь...

Антеуфл сказав(ла):
Я собі можу багато чого дозволити як і всі ми, а ви, шановна Kiara подивіться новини світу і дайте відповідь чи так вже погано ми живемо
Таки так... Війни у нас нема (тьху-тьху-тьху, щоб і не було)

Невже варто зненавидіти країну в якій ти народився (народилась) лише через якісь труднощі, проблеми...??? Тисячі УКРАЇНЦІВ не зрадили своїй батьківщині навіть під тягарем різних режимів, навіть при загрозі здоров"ю чи життю.
Ти, Kiara, хочеш найти винуватця в Державі (чи в тих дебілах, які сидять в уряді), а сама ти хіба не українка? хіба ти не змогла правильно вирішити питання? Чи ти сиділа склавши руки???