Любовь после брака

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Kicya Leapardavna сказав(ла):
але далеко не останню.
Не последнюю, но меня смешат рекомендации, что нужно там узнать внутренний мир, пожить вместе и только тогда, если всё устраивает женится, а внешность, это так, обёртка. Внутренний мир меняется ещё быстрее внешности. Сегодня внутренний мир человека один, а завтра он может изменится до неузнаваемости.
А девушкам, которые находят кучу оправданий (родила ребёнка, меня и так любят, нет времени и тд) чтобы не следить за собой хочу сказать, что есть девушки, которые в вашем же положении это успевают. Поучитесь у них;)
Vadim.Megabit сказав(ла):
Kicya Leapardavna,
я как увидел во сколько времени было отправлено твое предпоследнее сообщение, аж испугался.. 05-47... это бессонница? или ночной образ жизни? :)
Это можно назвать одним словом - Когалым. Пора начать писать книгу "Когалым как образ жизни";)
 

Kicya Leapardavna

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
43
[OFF]Вадім. Япона мать. Ну чого баньки вивалив?
Жирафам, тугодоходящим, і просто фомамнєдатьопам паясняю - нє, блін. Подивися уважно вище пости, порийся в неті, подивися карту Росії - всьо стане на круги своя. офтоп вєка йокелемене...
[/OFF]
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Vadim.Megabit,
mr. Василий,
харош розводити оффтоп! питання про Когалимську зимову сплячку і її вплив на Українську натуру - в лічку до Кіці :)
далі буду бить...
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Итак продолжаем тему...нашел я очень хорошую книгу называется "Канон семейного счастья"...в ней расматриваются основные правила как сохранить гармонию в супружеских отношениях...книга написана суфийскими мудрецами.
Вот СЕМЬ ГЛАВНЕЙШИХ ЗАПРЕТОВ И ЗАПОВЕДЕЙ

1.Запрещается на сорок первый день после свадьбы быть мужем и женой.Супругам надлежит каждый сороковой день становится женихом и невестой...
2.Запрещается невесте каждый сорок первый день (со дня свадьбы) оставлять свою внешность без изменений.
3.Запрещается использовать одни и те же благовония.
4.Запрещается супругам больше сорока дней спать в той же постели и оставлять ее на прежнем месте.
5.Запрещается принимать кушанья из рук одного и того же повара,который обслуживал вас в течении сорока дней.
6.Запрещается каждые сорок дней после свадьбы стареть душой.Нельзя семейное счастье пускать на самотек, полагая, что ваш супруг или супруга и так никуда от вас не денется.
7.Главная заповедь:соблюдайте хотя бы некоторые из этих запретов в течение всей жизни.

Во всех этих словах кроется очень большой смысл...


А теперь давайте вместе представим такую ситуацию (пункт2 и 4)...итак...например, ваш супруг, как обычно, вечером, потягиваясь и зевая, подходит к постели, чтобы упасть после трудового дня и уснуть, а там лежит женщина...не пугайтесь...это вы в новом белье и другом облике...да еще постель какая-то другая, другого цвета! Вот это сюрприз!
Сон как рукой сняло...

Или лучше того...представьте себе, ваш муж, как обычно, входит в спальню и по прывычке, на автопилоте, поворачивается налево, а кровати там нет!
Тут же широко раскрыв глаза, он вдруг обнаруживает ее совершенно в другом месте...и опять ему становится не до сна...только он вспомнил про свою любимую храпушку (подушку)...а вы тут как тут...да еще с новым лицом...вот повезло то...
Другими словами, дамы, привлекайте весь свой талант и изобретательность для того, чтобы ваш любимый не привыкал к вам в постели и не относился как к запасной подушке...
А душа -это так...отмазка тех людей...которые думают,раз поставлены подписи в книге, то теперь он ваш и никуда не денется. Это глубокое заьлуждение!
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
Знахарь сказав(ла):
А теперь давайте вместе представим такую ситуацию (пункт2 и 4)...итак...например, ваш супруг, как обычно, вечером, потягиваясь и зевая, подходит к постели, чтобы упасть после трудового дня и уснуть, а там лежит женщина...не пугайтесь...это вы в новом белье и другом облике...да еще постель какая-то другая, другого цвета! Вот это сюрприз!
Сон как рукой сняло...
Це все цікаво, особливо білизну змінювати раз в 40 днів:D , як на мене гігієнічніше раз на тиждень.
Далі, коханий стомлений , в нього одне бажання лягти і відпочити, а тут дружина вирішила пограти в "жрицю кохання". Варіанти розвитку подій можуть бути різними. Ось декілька:
а) його це дратує , але він нічого не говонить розвертається на інший бік і засинає. Жінка залишається на одинці зі своїми думками і еротичною білизною;
б) він посилає кохану, наприклад на кухню помити посуд, або називає дурою і так само засинає;
Як на мене, то лише 10 % чоловіків будуть раді такому "сюрпризу", при умові що їм ще немає 30-35. Їх шлюбові ще немає року.
І ще не всім чоловікам подобається відверта білизна, дехто шаленіє від банальної фланелевої нічної сорочки з мережевом.
Такі експеременти потрібні, але всьому свій час. Це краще перенести на вихідні дні, а ще краще на час відпустки, і обстановку можна змінити, і чоловіка порадувати.

добавлено через 2 минуты
Знахарь сказав(ла):
Или лучше того...представьте себе, ваш муж, как обычно, входит в спальню и по прывычке, на автопилоте, поворачивается налево, а кровати там нет!
Тут же широко раскрыв глаза, он вдруг обнаруживает ее совершенно в другом месте...и опять ему становится не до сна...только он вспомнил про свою любимую храпушку (подушку)...а вы тут как тут...да еще с новым лицом...вот повезло то...
Уявила свого коханого в такій ситуації, ото "радощів" було б:D :D :D
Ржунімагу.:D :D :D
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
і знову мова про пріорітети.ї
Знахарь, це все прекрасно, особливо про кухаря сподобалось. я готую сама, може чоловіка поставити до плити? і 40 днів яешню їсти разом з дітьми.:D у вас велика квартира?от я не уявляю куди рухати ліжко. є кабінет, є дитяча, кухня-зал. може в коридор? оце так сюрприз!

Знахарь сказав(ла):
6.Запрещается каждые сорок дней после свадьбы стареть душой.Нельзя семейное счастье пускать на самотек, полагая, что ваш супруг или супруга и так никуда от вас не денется.
7.Главная заповедь:соблюдайте хотя бы некоторые из этих запретов в течение всей жизни.
Знахарь сказав(ла):
А душа -это так...отмазка тех людей...которые думают,раз поставлены подписи в книге, то теперь он ваш и никуда не денется. Это глубокое заьлуждение!
а головне! жодних протеріч! дійсно навіщо підтримка і розуміння? зачіска важливіша! а діти? а дітей до бабці на виховання і самій труси підтягнути і дёргати ліжко! от він секрет щасливого сімейного життя:D
напевно ви думаєте, що я не вмію дивувати свого чоловіка чи робити йому сюрпризи. ви помиляєтесь. але по-секрету.:-X він отримує все це через те, що кохає мене такою, яка я є. коли в піжамі готую каву, коли на дачі висажую помідорчики чи коли розхристана ганяю по-полю, намагаючись запустити повітряного змія з сином. він отримує все. і навідь трохі більше;)
з.і. успіхів вам у пошуках свого наманікюреного ідеалу. сподіваюсь ваша пасія безперечно буде гарною хазяйкою, чуйною мамою, прекрасним кухарем, гарячою коханкою і 100% красунею. :)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
L_SI сказав(ла):
Як на мене, то лише 10 % чоловіків будуть раді такому "сюрпризу", при умові що їм ще немає 30-35. Їх шлюбові ще немає року.
Да не...мужчина в любом возрасте будет довольный...просто каждому нужен индивидуальный подход...
Знахарь сказав(ла):
Или лучше того...представьте себе, ваш муж, как обычно, входит в спальню и по прывычке, на автопилоте, поворачивается налево, а кровати там нет!
Тут же широко раскрыв глаза, он вдруг обнаруживает ее совершенно в другом месте...и опять ему становится не до сна...только он вспомнил про свою любимую храпушку (подушку)...а вы тут как тут...да еще с новым лицом...вот повезло то...

L_SI сказав(ла):
Уявила свого коханого в такій ситуації, ото "радощів" було б
Ржунімагу.
Да я и сам ржу...просто все это писалось в состоянии "наркоза"...да алкоголь-это полет души...

добавлено через 4 минуты
TALIKA сказав(ла):
Знахарь, це все прекрасно, особливо про кухаря сподобалось. я готую сама, може чоловіка поставити до плити? і 40 днів яешню їсти разом з дітьми.
А зачем нам менять повара, тем более если его вообще нет?
Смысл здесь таков: периодически надо резко обновлять вкусовые качества блюд.Не будем много говорить о том , что путь к серцу мужчины лежит через желудок...
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
Знахарь сказав(ла):
Да не...мужчина в любом возрасте будет довольный...просто каждому нужен индивидуальный подход...
Не думаю, не завжди так буває. Це написано у всіх книгах для жінок на тему " Як сподобатись чоловікові", таке відчуття, що Ви їх перечитуєте регулярно.;)
Дурниці це все.
Знахарь сказав(ла):
Да я и сам ржу...просто все это писалось в состоянии "наркоза"...да алкоголь-это полет души...
:D Буває...Дайте мені пляшку"Martinі" і подругу в компанію. Ми ще й не таке напишем.:D
TALIKA сказав(ла):
а дітей до бабці на виховання і самій труси підтягнути і дёргати ліжко! от він секрет щасливого сімейного життя
напевно ви думаєте, що я не вмію дивувати свого чоловіка чи робити йому сюрпризи. ви помиляєтесь. але по-секрету. він отримує все це через те, що кохає мене такою, яка я є. коли в піжамі готую каву, коли на дачі висажую помідорчики чи коли розхристана ганяю по-полю, намагаючись запустити повітряного змія з сином. він отримує все. і навідь трохі більше
Отут я згідна на всі 100 %. Такою і має бути сім`я.

Це життя...потрібно просто вміти бути різною. А саме головне бути щирою, відкритою.
Я в своїх попередніх постах вже писала, що я за те , що жінка повинна бути охайною. Та це означає, що вона повинна бути цілодобово "гламурною лялечкою" з журналу " Playboy"
Шановний Знахарь, швидже за все Ви ще просто не зустріли ту єдину яку Ви будете кохати за те як гарно вона виглядає з зачіскою , в красивому платті і на шпильках, а ще більше будете кохати за те якою вона буває ніжною, милою вдома. І ні про який макіяж Ви не будете і згадувати. Ви просто будете кохати її такою , яка вона є. Природню красу ніколи не замінить краса штучно створена.
 

Kicya Leapardavna

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
43
Знахарь сказав(ла):
периодически надо резко обновлять вкусовые качества блюд.
За побажанням чоловіка. Більшість є прихильниками традиційно незмінної їжі.
Якщо людина ніколи не любила капусти, або паприки, то навіть самі збочені варіанти не зможуть заставити раптом їх з*їсти. Всьому є міра.
О!.Йоптіль. Пригадую якийсь радянський фільм про працівницю ЗАГСУ,яка під час церемонії казала "Уважаемые гости, сойдите с ковра". Так от: від неї пішов чоловік, до іншої, яка щодня виготовлювала йому супермегаблюда. Тривало то довго і нудно, поки він не психанув - Да надоели мне твои утки с яблками! Я нормальной пищи хочу - БОРЩА!!! І забрав манатки.
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
Я щитаю так,вот когда то в прошлом девушка и парень даже незнали друг друга и всё равно женились,выходили замуж...и у них всё было класно! не то что щас каждая пятая пара после свадьбы через год растаются... эт о4 плохо,поэтому я сщитаю если девушка встречается с парнем то они должны и пожить вместе и повстречаться минимум год вместе ну нещитая того что они ещё должны пожить сначала друг без друга... ну вот...таково моё мнение... :-[
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
L_SI сказав(ла):
Шановний Знахарь, швидже за все Ви ще просто не зустріли ту єдину яку Ви будете кохати за те як гарно вона виглядає з зачіскою , в красивому платті і на шпильках, а ще більше будете кохати за те якою вона буває ніжною, милою вдома. І ні про який макіяж Ви не будете і згадувати. Ви просто будете кохати її такою , яка вона є. Природню красу ніколи не замінить краса штучно створена.
Ну раз ви всі так серйозно говорите...то й я скажу...
Людина в свому житті закохується дуже часто...але кохання-це одна справа...,а спільне життя-це зовсім інша...Можна наперед сказати про любу сімейну пару, яка вирішила одружитися, чи буде в них щасливе життя, чи ні...все залежить від того наскільки в них сходяться характери.
Це один із головних показників щасливого сімейного життя...
 

~MasankA~

Користувач
Реєстрація
28.05.07
Повідомлення
20
Репутація
0
правильно, я наприклад проти, одруження через декілька тижнів і місяців знайомства...людину потрібно пізнати...потрібно ж знати з ким ти повязуєш своє життя, спробувати чи виходить у вас співжиття.... якщо ви змогли прожити щасливо рік, тоді ви можете спокійно одружуватися!
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Знахарь сказав(ла):
Можна наперед сказати про любу сімейну пару, яка вирішила одружитися, чи буде в них щасливе життя, чи ні...все залежить від того наскільки в них сходяться характери.
Це один із головних показників щасливого сімейного життя...
ось він! солодкій момент прозріння!!! :) ;)
характер - тобішь внутрішній світ, спільні погляди, захоплення і бажання бути вдвох. невже покохавши дівчину і зігрівши її своїм теплом, отримавши розуміння, підтримку і подарувавши серце ви покинете її, якщо вона, скажімо набере вагу після пологів чи вперто не захоче розлучатись зі своїм старенькім халатиком? адже це не головне.
якщо це звісно - кохання, а не закоханість:)
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
Знахарь сказав(ла):
Ну раз ви всі так серйозно говорите...то й я скажу...
Людина в свому житті закохується дуже часто...але кохання-це одна справа...,а спільне життя-це зовсім інша...Можна наперед сказати про любу сімейну пару, яка вирішила одружитися, чи буде в них щасливе життя, чи ні...все залежить від того наскільки в них сходяться характери.
Це один із головних показників щасливого сімейного життя...
Ну от нарешті, ми змогли Вас переконати, що головне в сімейному житті не макіяж і зачіска, а спорідненість душ, спільні інтереси.
На даному етапі свого сімейного життя , я встигаю і квартиру прибрати і обід зготувати, і ще й привести себе в порядок до того поки чоловік прийде з роботи.
Але я на 100% згідна зTALIKою, що це не важливо. В мене немає діток, тому є більше вільного часу, але я впевнена , що коли вони будуть і я не буду встигати зробити манікюр чи ще щось я від цього не стану менше подобатись чоловікові. Бо він сам мені говорить, що кохає мене незалежно від того, як я буду виглядати.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ось тут я виклав своє розуміння, які три етапи повинно бути в закоханих...якщо вони хочуть створити щасливу сім'ю.
Закоханість (фізична красота )-кохання(фізична красота і коли підключається душа)-справжнє кохання (сходження характерами)...і лише після цього можна створювати сім'ю...якщо немає одного з цих показників то краще не спішити в створені сім'ї...

Фізична красота-це те що подобається в людині в зовнішньому сприйняті...в кожної людини свій ідеал красоти...
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Почему в наше время так часто распадаются семьи?
багато на то причин, наприклад:
-через бажання пари по скоріше вступити в доросле життя (років в 17-18), що призводить до безлічі розчарувань;
-вудсутність почуттів (а саме кохання) до і під час одруження;
-паскудність характерів тої чи іншої сторони (бійки, постійні скандали);
-нездатність пари дивитись в одному напрямку;
-боязнь труднощів, та пошук простих шляхів їх огинання;
а також алкоголізм, вживання наркотиків, і навіть тютюнопаління.
все це призводить до розриву сімейних стосунків.

Знахарь сказав(ла):
-такая любовь очень быстро проходит...
варто задуматись а чи кохання це взагалі?
 

маруня

Користувач
Реєстрація
14.12.09
Повідомлення
8
Репутація
0
Как долго живет любовь после брака?

Живет ли любовь после брака и как долго? Мне кажется что через несколько лет супружеской жизни любовь куда-то уходит, наверное её пожирает быт, а вместо неё остаётся привычка, обязаности, может привязаность друг к другу.....*KISSING*
 

маруня

Користувач
Реєстрація
14.12.09
Повідомлення
8
Репутація
0
Если тебе 15, то конечно всё такое кажется туфтой:-|
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
така тема уже існує, тому переношу туди, може думки деяких форумчан дадуть вам відповідь
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
маруня сказав(ла):
Живет ли любовь после брака и как долго? Мне кажется что через несколько лет супружеской жизни любовь куда-то уходит, наверное её пожирает быт, а вместо неё остаётся привычка, обязаности, может привязаность друг к другу.....
Любов як логіка, вона або є, або її нема. І якшо вона була до одруження то і після одруження буде, можливо в іншій формі...... Покрайній мірі в мене так. Можливо в когось інакше......