Про роботу форума

Aver

Користувач
Реєстрація
30.03.12
Повідомлення
10
Репутація
7
Вік
40
А тут как в IRC (бывшем) админ имея власть решал кого банить а кого подловить от скуки и забанить.
А форум единственное место где решает админ, а пользователь на втором плане.
Это всетаки городской форум и для его улучшения мнения пользователя должно учитыватся.
Видать тут такой порядок, не нравится удалю, не тут написал, удалю, о тема умерла удалю. На форуме тишина, а значит порядок.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
то чому ви видалили мої обяви про продаж мого акваріумного грунту - він теж розмножуєтся?
в вашому випадку мабуть так, я вам пояснював в приват хочете поясню ще тут..
1 повідомлення в темі було є грунт такий-то ціна така-то і грунт такий-то ціна так-то..друге повідомлення в темі грунт такий-то продано залишився тільки один..третє повідомлення в темі є знову 2 види грунту, при купівлі 25 і більше кг ціна менша ніж вказано в першому повідомлені..це те що ви називаєте спекуляцією.
за що тема була видалена, а ви отримали бан.

Вы хотите помочь людям (форум для людей) или просто показать свою власть в виртуальном мире форума интерлинк, отказывая предложениям форумчан?
правильно ви сказали це форум, а не торгова площадка якими є сайти типу аукро, сладно і т.д. і навіть не дошка оголошень... тут треба спілкуватись і щось обговорювати, а не робити зручно для торгівлі. от на сайтах, які спеціалізуються на продажах і купівлях можете розказувати як вам і шо робити для того, щоб вам було зручно продавати.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
На форуме запрещено писать хрень!
Хрень от не хрени админ отличает на глаз! ©

Впрочем повторюся - сегодня админ сделай для аквариума, завтра админ сделай для еще какой-то байды и через неделю на что станет похож форум?[DOUBLEPOST=1380657018][/DOUBLEPOST]
не тут написал, удалю, о тема умерла удалю.
т.е. где хочу там и пишу, и так должно быть? Или же тема мертвым грузом висит полгода и она тоже должна быть?

Пример: Продам килограмм помидор (30.07.2013) - и эта тема висеть должна примерно год, или может дольше?
Или же продам шерстяные носки в разделе "Нерухомість" - но она тоже имеет право на жизнь в сием разделе?
На www.detsad.ru смело топаем!
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Это всетаки городской форум и для его улучшения мнения пользователя должно учитыватся.
ще і для вас повторюсь...правильно це форум..форум це спілкування обговорення і аж ніяк не основна мета форуму це допомога в купілі-продажу різного роду товарів.. не подобається як в нас це організовано велкам на аукро,сландо і інші подібні сайти.
 

Aver

Користувач
Реєстрація
30.03.12
Повідомлення
10
Репутація
7
Вік
40
А если тема есть, но писать продам,куплю нельзя для чего же такая тема? Кому она создана?[DOUBLEPOST=1380657714][/DOUBLEPOST]И чем же мешает то что кто-то хочет поделится живностью продать или купить. Не заходите в тему аквариумистов и не будет глаза мозолить. Займет на диске пару метров, беда большая.
 
  • Подобається
Реакції: Oleg_P

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
А если тема есть, но писать продам,куплю нельзя для чего же такая тема? Кому она создана?
Чи то лижи не їдуть, чи то в Карпатах сніг не випав?
У меня такое чуство что вы норкотеки и то очень психотропные жрете ложками. Где написано что в созданных темах в барахолке неможно писать? Или может там темы после создания сразу закрывают админы?

И чем же мешает то что кто-то хочет поделится живностью продать или купить.
Создан в барахолке раздел Разное - вперед и с песней, продавай!

Не заходите в тему аквариумистов и не будет глаза мозолить.
Может мне и на форум не ходить?

Займет на диске пару метров, беда большая.
А ты нам оплатишь этих пару метров на диске?
Дорогие мои, не забывайтесь, мы и так свои деньги платим как за хостинг так и за домен плюс тратим свое время. И я еще где-то должен искать пару метров на диске?

Впрочем выше я писал - что дискуссии как таковой больше не будет а будет переливание с пустого в порожнее. Зачем засирать форум хламом? Мы вам вполне конкретно ответили - мы этой фигни что вы предложили делать не будем. Конец!
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
И чем же мешает то что кто-то хочет поделится живностью
ви читаєте тільки те що хочете??? хочете поділитись от тема яка так і називається Отдам без-воз-мез-дно! (тоесть даром) продати на комерційній основі теж можна як це зробити теж описано Правила розміщення платних оголошень
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Хотілося б хоч тут отримати відповідь чому видаляються мої теми з барахолки без пояснення і попередження?
В якомусь плані я згоден, що вони (точніше деякі з них) не зовсім відповідають вашим недосконалим (на мій погляд) правилам.
І, мені здається, що краще створити одну тему, а не 15... якщо я правльно зрозумів дії дюже пильного модератора
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82

РозаМашка

Користувач
Реєстрація
31.03.06
Повідомлення
33
Репутація
7
При применении любого из форумских стилей Aurora ники юзеров в темах под аватаром становятся нечитаемыми практически. Сделайте поконтрастнее.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Сделали - удалили стили авроры -)
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Молодець ,але пане мабуть спочатку потрібно попередити даму ,що щось нетак. Я бачте незавжди розмовляю-СУРЖИКОМ.То можливо ,щось і не зрозуміла.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Кхи-кхи, щось я зовсім нічого не зрозумів...
 
  • Подобається
Реакції: kolya

Марик

Користувач
Реєстрація
08.11.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Чому видалили моє повідомлення про продаж взуття??
 

wowka

Користувач
Реєстрація
21.01.08
Повідомлення
12
Репутація
2
та блін, дістав "богомодератор" сонік. я і зараз не здивуюсь, що моє повідомлення видалить без пояснення і з баном, бо тільки так він собі піднімає самооцінку((((( цей форум всі давно облюбували як такий, де можна продати і купити щось з рук саме в нетішині. а не бігати по всеукраїнським і паритись з пересилками. на всі аргументи одна відповіть "то зробіть свій і хай там продають все що хочуть". був колись інтерлінк - було все більш-менш нормально, а тепер якесь недоробло мнить себе чорт-зна-ким!!!!!
ще раз повторюсь - цей форум не є форумом фактично, а сайтом для купівлі-продажу. тож не дратуйте людей і не ставте їм палки в колеса!!!!!
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Даний ресурс по суті і є форум, це ви з нього робите "барахолку". Купуйте, продавайте, але не порушуйте правил нашого ресурсу і буде вам щастя.
На рахунок хамського відношення до нас (Адміністрації) - на перший раз я (Саме я) банити не буду, і просто даю усне попередження. Подальші хамські "висери" буду "Наказывать, жестоко наказывать!" ©
 
  • Подобається
Реакції: kolya

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
ще раз повторюсь - цей форум не є форумом фактично, а сайтом для купівлі-продажу. тож не дратуйте людей і не ставте їм палки в колеса!!!!!
ще раз повторю цей ресурс є форумом, якщо я захочу зробити з нього барахолку я зроблю платне розміщення повідомлень і побачим як ви будете тут розміщувати свої повідомлення про продаж.

був колись інтерлінк - було все більш-менш нормально
був інтерлінк він платив людям зарплату, давав сервера для розміщення вашого хламу і інтернет безкоштовно. тепер це все оплачує група людей з власної кишені і витрачає свій особистий час, отже вона сама встановлює за що треба брати плату, а що можно робити безкоштовно. не подобається вам це вперед на аукро, сландо, кідстафф і т.д. і качайте там свої права.
 

wowka

Користувач
Реєстрація
21.01.08
Повідомлення
12
Репутація
2
був інтерлінк він платив людям зарплату, давав сервера для розміщення вашого хламу і інтернет безкоштовно. тепер це все оплачує група людей з власної кишені і витрачає свій особистий час, отже вона сама встановлює за що треба брати плату, а що можно робити безкоштовно. не подобається вам це вперед на аукро, сландо, кідстафф і т.д. і качайте там свої права.
читати вмієш??????? -

цей форум всі давно облюбували як такий, де можна продати і купити щось з рук саме в нетішині. а не бігати по всеукраїнським і паритись з пересилками. на всі аргументи одна відповіть "то зробіть свій і хай там продають все що хочуть".





якщо я захочу зробити з нього барахолку я зроблю платне розміщення повідомлень і побачим як ви будете тут розміщувати свої повідомлення про продаж.
- вперед!!!!!!!!!!!!!! тоді вже точно тут все ляже.


зі. вперше стикаюсь з таким високомірним хамом як ти(((((((((((( якби був би розумнішим - давно зміг би заробити на цьому "форумі", не ображаючи людей, а навпаки. а так .... ну то й носись з ним як курка з яйцем![DOUBLEPOST=1384855468][/DOUBLEPOST]
не подобається вам це вперед на аукро, сландо, кідстафф і т.д. і качайте там свої права.
я так бачу, ти читати не вмієш, або щось не розумієш -

на всі аргументи одна відповіть "то зробіть свій і хай там продають все що хочуть".



я зроблю платне розміщення повідомлень і побачим як ви будете тут розміщувати свої повідомлення
вперед!!!! і тут все ляже!!!!

зі. був би розумним і не ображав би людей, то давно би вже мав гроші за цей форум. а так - ну й носись з ним як курка з яйцем!!!!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Форум в першу чергу є засіб спілкування, а аж ніяк не засіб продажу, а барахолка це його другорядна функція, а не основна. Так що, не путайте грішне з праведним, якби він задумувався, як барахолка то мав би зовсім інший вигляд. Колись була ідея зробити 2 різних ресурсах, але вони не були реалізовані і скоріш за все і не будуть.
Об'яви були і будуть безкоштовними, але якщо людина хоче розкрутити власний бізнес за рахунок нашого форума, не вложивши в його розвиток ні копійки, то такого ніколи не буде, так само як не буде афер, обманів, наркотиків ітп.

- вперед!!!!!!!!!!!!!! тоді вже точно тут все ляже.
Якби не sonic, то тут би вже давно все лягло. Я не можу назвати людини, яка більше за нього зробила в розвиток ресурсу.
зі. був би розумним і не ображав би людей, то давно би вже мав гроші за цей форум.
Ми робили форум не для отримання, якогось величезного прибутку, ми не контакт чи фейсбук, основна мета бути хоча б не в мінусі. Всі гроші отримані від реклами в даний момент ідуть на розвиток ресурсу.
[DOUBLEPOST=1384860886][/DOUBLEPOST]
тож не дратуйте людей і не ставте їм палки в колеса!!!!!
Фокса на вас немає :)