Рейтинг магазинів та торгових марок м. Нетішин

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
Во всех магазинах Наш Край + пицирия Билисимо снизили количество товаров на которые надается скидка. Скидка сосотавляет теперь около 30% от всех продаваемых там товаров. Связано это со штрафом налоговой инспекции для Пицирии за уклонение от налогов владельцем данных заведений. Сумма штрафа складает около 70 000 тис.грн. Ворона долеталась..., ПВС допрыгался - вскорем доберутся и до ночных продаж алкоголем...
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Мася сказав(ла):
Купили системний блок у Фокстроті. Після того, як він почав сам виключатись, ми звернулись в магазин, де слухали їхні розмови про ремонт 3 місяці, а після вони повернули так і не змогли нічого зробити (обіцяна гарантія). Подзвонила другу, поломка видалась смішною і була усунена за 15 хв.
Те ж саме було з телевізором. Ремонтували вони його 2,5 міс. і не змогли зремонтувати - завезли до мастера, зробив за день.
Більше справи з Фокстротом я мати не хочу.
Вам треба познайомитись з користувачем форуму Luka, він вам на власному досвіді розкаже скільки і що повинні ремонтувати, і як з цим боротись...
Web сказав(ла):
Ну вот купил я молоко, пришел домой, разрезал пакет - вылил молоко в банку, пакет выкинул в мусорное ведро... тут пробую молоко - скисшее. Мне что его назад в пакет переливать чтоль... Да и продавец может сказать мол чего ты мне тут подсовываешь, откуда я знаю что это именно то молоко что ты у меня купил... и в принципе, по своему, он прав.
Ну, якщо справа дійшла до того, що продавець вам ніби то не вірить, просто попросіть надати книгу скарг, це ваше законне право і святий обов'язок продавця надавати її за першою вимогою, і побачите як продавець почне вам вірити...
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Explorer сказав(ла):
Сообщение от Мася
Купили системний блок у Фокстроті. Після того, як він почав сам виключатись, ми звернулись в магазин, де слухали їхні розмови про ремонт 3 місяці, а після вони повернули так і не змогли нічого зробити (обіцяна гарантія). Подзвонила другу, поломка видалась смішною і була усунена за 15 хв.
Те ж саме було з телевізором. Ремонтували вони його 2,5 міс. і не змогли зремонтувати - завезли до мастера, зробив за день.
Більше справи з Фокстротом я мати не хочу.
"Фокстрот" - почесний лідер по скаргам споживачів в міське товариство захисту прав споживачів "КонтрАкт".
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Explorer сказав(ла):
Вам треба познайомитись з користувачем форуму Luka, він вам на власному досвіді розкаже скільки і що повинні ремонтувати, і як з цим боротись...
дякую)
обов"язково скористаюсь Вашою порадою ;)
Буйвол сказав(ла):
"Фокстрот" - почесний лідер по скаргам споживачів в міське товариство захисту прав споживачів "КонтрАкт".
та це діло ми вже зрозуміли.
 

AlcoholFree

Користувач
Реєстрація
08.02.10
Повідомлення
47
Репутація
1
фокстрот - дешевий Китай!
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Буйвол сказав(ла):
"Фокстрот" - почесний лідер по скаргам споживачів в міське товариство захисту прав споживачів "КонтрАкт".
Якщо не допомагають комітети і товариства, то існують ще такі, мабуть, більш дієві засоби впливу, як суди...
 

Emma

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
35
slon сказав(ла):
В "свечке" возле большого базара просроченные продукты и сдачу неправильно считают, да и обслуживание на нулевой отметке.

Ага))) Там сонное царство ,а не магазин! На счет сдачи ,то факт,но мне дали сдачи на 70 гривень больше ,чем нужно было)))))):D
Когда к ним приходиш ,ощущение не передаваемое, продавец с глубоким вздхом ехххх,ели- ели передвигается к покупателю.Но мы как то уже привыкли))))))
 

Emma

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
35
А да,кстате касается любителей Курочки гриль)))
С мужем неоднократно заходя в супермаркет Фуршет ,наблюдаем не выносимую вонь,извините, не то ,что бы вонь,а тухлятиною прёт на пол магазина от полок с куриным мясом...
С пустя некоторое время на полках мяса нет,а вот от кулинарии начинается приятный запах Курочки гриль..Так и говорит манящим запахом: Приятного аппетита покупатель:D
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Як не крути, а мясна точка рулить) відношення ціна-якість відмінне! Взуття в Нетішині взагалі не купую, універмаг взагалі зневажаю за їх ціни і якість) Футболки, джинси, кофти в основному затарюю на хенді, інколи може пощастити і на взуття.
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
Вчера резко подпортился "рейтинг" магазина "Добробут", что возле третьей школы. Купила я у них просроченую пепси-колу. Причем срок годности кончился пол года назад. И это не первый случай. Неделю назад я тоже хотела купить ту же колу, но она была просрочена на пол-года! Они ее оказывается поставили назад на прилавок и опять же мне ее вчера и продали) Также я покупала томатную пасту, опять же с просрочкой, а продавец ее при мне обратно поставила! И так с каждым третьим продуктом в этом магазине!

Служба защиты прав потребителей, где вы!?
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Ослик_Иа,
А офіційну "предяву" в товариство захисту прав споживачів (Занюк Юлія Олександрівна, Незалежності 12 А, к. 303) або в виконком (Шевченка, 1, 3-й поверх), спеціалісту у справах захисту споживачів - Рудик Людмила Миколаївна, подати слабо ? Також можна звернутись до депутатів, але не від ПР, бо власник магазину підтримувала їх на минулих місцевих виборах.
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
Буйвол сказав(ла):
А офіційну "предяву" в товариство захисту прав споживачів
так я ж даже не знала где оно у нас. Ещё раз нарвусь на такую ерунду- отнесу им. Одной заявы мало, нужно к ней ещё приложить чего-нибудь подпорченое.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
бажано упаковку купленого товару із датою виробництва та терміном придатності
товарний чек
і бажано свідка який підтвердить, що Ви купували цей товар саме в тому магазині
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Ослик_Иа, краще б ви все вищесказане виклали у книзі скарг і пропозицій. Я вважаю, що це обов'язковий мінімум дій кожного свідомого споживача. Набагато більше було б користі ніж від балталогії тут, на форумі.
Ослик_Иа сказав(ла):
И это не первый случай. Неделю назад я тоже хотела купить ту же колу, но она была просрочена на пол-года! Они ее оказывается поставили назад на прилавок и опять же мне ее вчера и продали) Также я покупала томатную пасту, опять же с просрочкой, а продавец ее при мне обратно поставила!
Ви бачите, ваша байдужість у цьому питанні вилізла вам же "боком". А не втюхану вам томатну пасту втюхають комусь іншому, і ви у цьому "бєзпрєдєлє" частково взяли участь.

3-20-78 телефон комітету у справах захисту споживачів. Я записав його собі у телефон, і всім раджу. Тільки як завжди, приготуєшся до чогось, а воно не відбувається :D

P.S. Може, давайте вже писати про події вже після звернень і скарг?! Не важко ж написати 3 рядки у книзі скарг, чи витратити хвилину на дзвінок у комітет. Просто так писати, що там то дурять, там обважують, там прострочене продають тупувато ІМХО. Думаю у кожному магазині можуть втюхати прострочений товар. Тут важливої інформації =0. Більш цікаво як реагують працівники-власники магазинів на скарги, і, відповідно, як відпрацьовують свої гроші служби, що повинні захищати наші права...
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Ослик_Иа сказав(ла):
так я ж даже не знала где оно у нас. Ещё раз нарвусь на такую ерунду- отнесу им. Одной заявы мало, нужно к ней ещё приложить чего-нибудь подпорченое.
И обязательно потребуйте чек, как доказательство того, что вы покупали именно у них.
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
Это был первый мой "случай" у нас в городе! До этого только в Севастополе я с ними воевала и умудрилась даже туфли вернуть без каблука))) Помучалась конечно и время потратила, но... Я всегда проверяю сроки годности и условия хранения продуктов, а в этот раз просто спешила)))
 

DeeDee

Користувач
Реєстрація
26.02.11
Повідомлення
26
Репутація
0
В магазині "СаМ" біля третьої школи погані холодильники. Купив з друзями морозиво відкрили вийшовши з магазину, а воно розтавше:-( класС:D
 

Vizavi

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
60
Репутація
1
вищесказане виклали у книзі скарг і пропозицій. Я вважаю, що це обов'язковий мінімум дій кожного свідомого споживача
- при этом обязательно нужно указать свое ФИО, адрес и контактный телефон, иначе жалоба не будет рассматриваться. И после проверки орган, ее проводивший, должен вам отчитаться о действиях по жалобе
 

docent

Користувач
Реєстрація
13.08.10
Повідомлення
1
Репутація
0
ФОКСТРОТ РЕСПЕКТ все звідти і хорошої якості, не ломається працює, а на рахунрк Китаю то його продають всі відомо що 97% дрібної техніки виготовляється там причому самих елітних виробників.
 

Bartolomeo

Користувач
Реєстрація
28.07.11
Повідомлення
1
Репутація
0
docent сказав(ла):
і хорошої якості, не ломається працює
Продається по завищених цінах, опломбоване, що потім кабель SATA відходить, а ти маєш з цим бігти в сервіс.