Рыбалка

• Автор теми MaX
  • Дата створення

sjava78

Користувач
Повідомлення
104
Репутація
3
Steelfragяка була,на ту і на мотав.я ж не думав що можуть бути якісь проблеми,перший раз з ниткою маю діло:)

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Повідомлення
506
Репутація
31
Ще на деяких пластикових шпулях буває не зашліфоване після відливки місце стику двох половинок форми, за які також може чіплятись шнур. І що ще гірше, на забросах шнур буде сататись об такі місця.

acbar

Користувач
Повідомлення
71
Репутація
7
sjava78, якщо тебе в гуглі не забанили, то пошукай вирішення цього питання, В 90% цю проблему можна вирішити. Блін, а в regza самий кращий профіль намотки шнура.

• Подобається
Реакції: sjava78

sjava78

Користувач
Повідомлення
104
Репутація
3
сьогоднішні результати змагань:1 місце-900грм.(Олежка).2 місце-260грм.(Кислиця Олександр).3 місце-240грм.(Савченко Юрій).отже,на майбутнє,змагання треба мабудь проводити зненацька,без обьяв,так щоб окунь не знав;)

• Подобається
Реакції: Федька

sjava78

Користувач
Повідомлення
104
Репутація
3
чому фото не грузиться?

Steelfrag

Користувач
Повідомлення
124
Репутація
19
доброго вечера всем!)
был сегодня на хранилище окунь клюет отлично поймал десятка 3 окунуней и два толстолоба один окого 3 кг второй около пяти ) вотаквот порыбачил) фото будет поже

• Подобається
Реакції: Oleg_P

Oleg

Користувач
Повідомлення
191
Репутація
41
Заскучив я вже за карасем, вирішив його пошукати на водосховищі недалеко від моста на Півневу Гору зі сторони впадіння р.Гнилий Ріг.

Основна маса в цих місьцях ловить батареями пружин із дзвіночками, але це не моє. Тому, як завжди, з однією маховою.

Місце вибрав подалі від скупчення рибаків. Риба відізвалась на прикормку одразу, кльов був непоганий. На хробака більше покльовував карась (хоча і невеличкий) та густера, на опариша - краснопера та плотва, ну і якщо встигала перехопити - уклія.

Але місце треба обирати рительно, бо майже всюди дно заросло "кропивкою". Це дуже заважає рибалити.

Рекомендую як непогане місце для відпочинку з гарантованим кльовом якщо не карася, то іншої білої риби. Тільки не забувайте прибирати за собою сміття, щоб і для інших було приємно відпочити. Бо після тих горе-риболовів вже не відчуваєш того задоволення від риболовлі.

Ще додам що усі п'ять видів риб дегустував у смаженому вигляді :) І на диво (саме тут) найсмачнішою для мене виявилась краснопера! а вже за нею карась.

Oleg_P

Користувач
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
44
Хоча по прогнозах погоди мав бути сильний дощ, а по прогнозу кльова - поганий кльов, - ми з молодшим сином все-таки вирішили не втрачати один з останніх вільних днів відпустки і порибалити на голубих озерах.
Приїхавши на місце підготували лодку і ВПЕРЕД!
Почався невеликий дощик але скоро закінчився.
Не клювало ні на джерки ні на ультралайт і навіть малька не було видно.
Після 10 години ранку вже почали думати що прогноз кльова правильний і треба збиратись додому або переїхати на інше озеро. Але повертаючись до берега періодично зупинялись і намагались здобути довгоочікувану покльовку.
І ось, нарешті, змінивши місце і приманку на Strike Pro Buster Jerk (габарити примани заценіть на першій фотці :) ), я відчув удар щучки, підсічка і передача спінінга для сина для її вивожування і "транспортування" в лодку. Син справився з цим завданням.
Нарешті джероковий сезон відкрито!
Фотосессія:

Повертаючись до берега вдалось зловити ще пару окунів:

Oleg_P

Користувач
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
44
доброго вечера всем!)
был сегодня на хранилище окунь клюет отлично поймал десятка 3 окунуней и два толстолоба один окого 3 кг второй около пяти ) вотаквот порыбачил) фото будет поже

А по-подробнее можно?
На что ловил...?

ОбиВанКеноби

Користувач
Повідомлення
68
Репутація
2
Коли попадаєш на стаю товстолоба можна і на блешню ловити і на пустого гачка, головне грамотно підсікти) а так... хліб, тісто, мастирка, все цей проглот всмоктує) Вчора за раками пірнали, попали на стаю, то жах.. їх просто сотні, деякі як дельфіни))

• Подобається
Реакції: Oleg_P

Steelfrag

Користувач
Повідомлення
124
Репутація
19
А по-подробнее можно?
На что ловил...?
ловил сначало воблерами окуней потом окунь начал отказываца от воблеров решыл поставить виброхвос манс головка 8 грам и под тот берег))
первый заброс удары есть ну не подсикаеца думаю что ето за бред такой второй заброс тоже самое потом длиная пауза и подсечка и тут понеслась врекцеон трещит шнура на шпули все меньше и меньше ))) тут он и здох ето был первый ) а второй раз забрасываю все тоже самое ну етот меня мучал минут 15-20 )
и ещо был обрыв толстолоба побольше ну у меня шнур не выдержал 4 кс на розрыв
ощущения не забываемые ну был побольше чем тот что на 5))

• Подобається
Реакції: Oleg_P та Федька

acbar

Користувач
Повідомлення
71
Репутація
7
Вчора вирішив потестити свій новий UL форелевий комплект на предмет роботи по окуню з різними приманками.Вийшов правда стрес-тест як для мене так і для спіна з котушкою. Поки я її витягував, від адреналіну і задоволення робив так як мій аватар:). Ніколи б не подумав що в форелевих спінах такий запасс пружності, чесно кажучи приємно здивований.Вага 2.300
Федка , дякую за катухен, працює як швейцарський годинник.

Вкладення

• Фото-0129.jpg
    Фото-0129.jpg
    56.4 КБ · Перегляди: 77

Steelfrag

Користувач
Повідомлення
124
Репутація
19
Вчора вирішив потестити свій новий UL форелевий комплект на предмет роботи по окуню з різними приманками.Вийшов правда стрес-тест як для мене так і для спіна з котушкою. Поки я її витягував, від адреналіну і задоволення робив так як мій аватар:). Ніколи б не подумав що в форелевих спінах такий запасс пружності, чесно кажучи приємно здивований.Вага 2.300
Федка , дякую за катухен, працює як швейцарський годинник.

что за спин? ручка довольно знакомая=)
с починым;)