Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
sjava78, якщо тебе в гуглі не забанили, то пошукай вирішення цього питання, В 90% цю проблему можна вирішити. Блін, а в regza самий кращий профіль намотки шнура.
 
  • Подобається
Реакції: sjava78

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
сьогоднішні результати змагань:1 місце-900грм.(Олежка).2 місце-260грм.(Кислиця Олександр).3 місце-240грм.(Савченко Юрій).отже,на майбутнє,змагання треба мабудь проводити зненацька,без обьяв,так щоб окунь не знав;)
 
  • Подобається
Реакції: Федька

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
чому фото не грузиться?
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
доброго вечера всем!)
был сегодня на хранилище окунь клюет отлично поймал десятка 3 окунуней и два толстолоба один окого 3 кг второй около пяти ) вотаквот порыбачил) фото будет поже
 
  • Подобається
Реакції: Oleg_P

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Заскучив я вже за карасем, вирішив його пошукати на водосховищі недалеко від моста на Півневу Гору зі сторони впадіння р.Гнилий Ріг.

Основна маса в цих місьцях ловить батареями пружин із дзвіночками, але це не моє. Тому, як завжди, з однією маховою.



Місце вибрав подалі від скупчення рибаків. Риба відізвалась на прикормку одразу, кльов був непоганий. На хробака більше покльовував карась (хоча і невеличкий) та густера, на опариша - краснопера та плотва, ну і якщо встигала перехопити - уклія.



Але місце треба обирати рительно, бо майже всюди дно заросло "кропивкою". Це дуже заважає рибалити.

Рекомендую як непогане місце для відпочинку з гарантованим кльовом якщо не карася, то іншої білої риби. Тільки не забувайте прибирати за собою сміття, щоб і для інших було приємно відпочити. Бо після тих горе-риболовів вже не відчуваєш того задоволення від риболовлі.

Ще додам що усі п'ять видів риб дегустував у смаженому вигляді :) І на диво (саме тут) найсмачнішою для мене виявилась краснопера! а вже за нею карась.
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Хоча по прогнозах погоди мав бути сильний дощ, а по прогнозу кльова - поганий кльов, - ми з молодшим сином все-таки вирішили не втрачати один з останніх вільних днів відпустки і порибалити на голубих озерах.
Приїхавши на місце підготували лодку і ВПЕРЕД!
Почався невеликий дощик але скоро закінчився.
Не клювало ні на джерки ні на ультралайт і навіть малька не було видно.
Після 10 години ранку вже почали думати що прогноз кльова правильний і треба збиратись додому або переїхати на інше озеро. Але повертаючись до берега періодично зупинялись і намагались здобути довгоочікувану покльовку.
І ось, нарешті, змінивши місце і приманку на Strike Pro Buster Jerk (габарити примани заценіть на першій фотці :) ), я відчув удар щучки, підсічка і передача спінінга для сина для її вивожування і "транспортування" в лодку. Син справився з цим завданням.
Нарешті джероковий сезон відкрито!
Фотосессія:
0146269be157.jpg
24403ba0acc5.jpg

9b7e8e6b1971.jpg


Повертаючись до берега вдалось зловити ще пару окунів:
42d471a23919.jpg
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
доброго вечера всем!)
был сегодня на хранилище окунь клюет отлично поймал десятка 3 окунуней и два толстолоба один окого 3 кг второй около пяти ) вотаквот порыбачил) фото будет поже

А по-подробнее можно?
На что ловил...?
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
Коли попадаєш на стаю товстолоба можна і на блешню ловити і на пустого гачка, головне грамотно підсікти) а так... хліб, тісто, мастирка, все цей проглот всмоктує) Вчора за раками пірнали, попали на стаю, то жах.. їх просто сотні, деякі як дельфіни))
 
  • Подобається
Реакції: Oleg_P

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
А по-подробнее можно?
На что ловил...?
ловил сначало воблерами окуней потом окунь начал отказываца от воблеров решыл поставить виброхвос манс головка 8 грам и под тот берег))
первый заброс удары есть ну не подсикаеца думаю что ето за бред такой второй заброс тоже самое потом длиная пауза и подсечка и тут понеслась врекцеон трещит шнура на шпули все меньше и меньше ))) тут он и здох ето был первый ) а второй раз забрасываю все тоже самое ну етот меня мучал минут 15-20 )
и ещо был обрыв толстолоба побольше ну у меня шнур не выдержал 4 кс на розрыв
ощущения не забываемые ну был побольше чем тот что на 5))
 
  • Подобається
Реакції: Oleg_P та Федька

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
Вчора вирішив потестити свій новий UL форелевий комплект на предмет роботи по окуню з різними приманками.Вийшов правда стрес-тест як для мене так і для спіна з котушкою. Поки я її витягував, від адреналіну і задоволення робив так як мій аватар:). Ніколи б не подумав що в форелевих спінах такий запасс пружності, чесно кажучи приємно здивований.Вага 2.300
Федка , дякую за катухен, працює як швейцарський годинник.
 

Вкладення

  • Фото-0129.jpg
    Фото-0129.jpg
    56.4 КБ · Перегляди: 77

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
Вчора вирішив потестити свій новий UL форелевий комплект на предмет роботи по окуню з різними приманками.Вийшов правда стрес-тест як для мене так і для спіна з котушкою. Поки я її витягував, від адреналіну і задоволення робив так як мій аватар:). Ніколи б не подумав що в форелевих спінах такий запасс пружності, чесно кажучи приємно здивований.Вага 2.300
Федка , дякую за катухен, працює як швейцарський годинник.

что за спин? ручка довольно знакомая=)
с починым;)
 

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
Ні, до мормишок ще не опустився, але обов'язково попробую. В основному воблерочки і мікроджиг ну і ще планую розжитись мікроколеблом.
 
  • Подобається
Реакції: Steelfrag

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Подарунки від улюбленої річки на день народження :)


Густера, як завжди, перша на прикормці.


Плотви не багато, але дуже приємних розмірів.


Головників було не багато, але декількох рекордних екземлярів не зміг приборкати. Хоча задоволення від боротьби отримав велике. Після трьох закілошних, які обірвались в зарослях срелолисту, руки ще довго не слухались. Одного навіть встиг погладити :)

Хоча і невеличкі добре пручаються.


Потім пішли лящі, також бійці серйозні, але з ними трошки легше. Як втомляться, лягають на бік і повільно прямують до підсака.