Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
alien сказав(ла):
З.І. А по вашому підпису
можна зробити висновок, що ви не будете соромитися дістати сітку якщо у вас не буде клювати)

ы-ы-ы
а я ничего такого и не утверждал...

alien, вот только ты занимаешься незаконным выловом рыбы, и еще осмеливаешься вылезти на форум и обвинять нормальных рыбаков в том, что к тебе в сети рыба не хочет идти

з.ы.: есть такая поговорка: Мутишь - мути тихо
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
планую замовляти джиг-головки для микроджига на гачку (№ 2, 4, 6) Гамакатсу, 3 грами, ціна 1,5 грн за штуку
кантора знаходиться в хірьківській області
щоб удешевити доставку шукаю зацікавлених для спільного замовлення.
може й скидка...
також там можна замовити розбірні чебурашки 2-18 грам (1-1.5 грн) і 10-грамові джииг головки, також на гачку Гамакатсу (по 2.5 грн)
 

Вкладення

  • db28b1850f01.jpg
    db28b1850f01.jpg
    25.3 КБ · Перегляди: 63
  • 057159517531.jpg
    057159517531.jpg
    17.3 КБ · Перегляди: 53
  • 094007586c5b.jpg
    094007586c5b.jpg
    13.2 КБ · Перегляди: 57

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
TelweN сказав(ла):
Ти представ річку чи озеро без хижака!!Він вибиває всю нездорову рибу,ганяє її,контролює популяцію і тд...
Я десь говорив що в озері не має бути хижака? Я говорив лише про те, що окуня розвелося занадто багато і його вилов має бути доречним у будь якому вигляді, головну небезпеку становить саме мілкий окунь популяція якого поїдає 70% малька щойно зявившогося на світ. Густера теж має високу популяцію саме через неї інші травоядні риби відчувають нестачу харчування. На будь яких водоймах контролювання популяції певного небаженого виду риби проводиться лише сітками. Говорили ще й про те, що ніхто з браконьєрів не випустить, наприклад, карпика. якщо він спіймається раз з густерою, скоріше за все так, але якщо це буде 1 карп на 50 густер, то чи не логічно що інші карпи будуть краще рости і їх популяція збільшиться, а тут я думаю всім буде добре адже банально карп смачніший за густеру)

TelweN сказав(ла):
Якби ти займався спінінгом,ти б знав скіки грошей горить на снасті,які ти обриваєш об сетки.
Шановний, я вже говорив, що я також ловлю на спінінг і знаю ціну снастям, але чомусь я тільки 1-2 рази обірвав об сітку, всі інші рази об корчі і тд. Ще раз повторюсь, якщо з вами сталося таке лихо - закидайте драч, витягуєте ту сітку і всі проблеми, або просто не ходіть у ті місця де постійно стоять сітки, щоб просто не псувати собі настрій, благо у нас дуже багато місць де можна зловити рибу і де ніколи не стоять сітки.
TelweN сказав(ла):
Ти б знав як зараз легко зловити щуку,гарного окуня і так далі
Хе, легко тільки у магазині зловити ну чи на зарибленому платному ставку, а у нас не легко, але й не дуже важко. Хочеш гарного судака, окуня? купуй лодку, якщо морж то просто вплав через гарячий канал, потім 2хв ходьби до водосховища і вуаля, там риби просто тьма. Ще на дальне озеро з боку входу річки ось тут бажано ловити на живця. там же тільки далі від русла на донку ловити сома і щуку. Гарних місць для лову дуже багато, булоб більше бажання їх знайти, ато я бачу що сучасні рибалки окрім ,плотини,холодного,гарячого і гнилухи з картами нічого не знають.
TelweN сказав(ла):
А про порівняня сетки з спінінгом.....ти б краще змовчав.Не треба бути генієм шоб поставити сетку, а шоб ловити на спінінг,голова на плечах обовязкова.
Ловля на спінінг дуже проста, відкидаємо всі блесни, твістера беремо живого бичка/окуня, нанизуємо його на кручок, закидаємо а тепер у нас 2 варіанта: або покласти спінінг на підставку і чекати покльову, або повільно тягнути до себе. Все дуже просто, булоб терпіння якого не вистачає твістерістам, для них найкращий вихід - це горинь, або водосховище зі сторони гарячого але і там головний конкурент вашим пластмасовим приманкам - це надвисока популяція ЖИВИХ дрібного окуня і верховодки. Риба зовсім не дурна якою її вважають і ловитися на штучні приманки/сітки буде тільки при дуже великій удачі.


Гу Га сказав(ла):
alien, вот только ты занимаешься незаконным выловом рыбы, и еще осмеливаешься вылезти на форум и обвинять нормальных рыбаков в том, что к тебе в сети рыба не хочет идти
Годі фантазувати, такого я не писав.
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ти такого не писав але з твоїх слів випливає що ти ярий прихильник сіток! та ще й захищаїш свою популяцію браконьерів!
з твої слів випливає що сітки це самі беззахисні і чесні знарядя лову!?
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
B_V_V сказав(ла):
ти такого не писав але з твоїх слів випливає що ти ярий прихильник сіток! та ще й захищаїш свою популяцію браконьерів!
з твої слів випливає що сітки це самі беззахисні і чесні знарядя лову!?
Спробую ще раз по пунктах пояснити
Я проти:
- вилову риби з ікрою вудкою/спінінгом/сіткою;
- масового вилову риби під час жору вудкою/спінінгом/сіткою
- рибаків які щодня ловлять рибу відрами вудкою/спінінгом і роблять трагедію коли бачать рандомного рибалку який вірішив поставити сітку бо хоче накормити свого кота/дружину/дитину інваліда рибою, але не хоче викидати сотні гривень на норм. оснастку.
- ловлі риби на 100500 жерлиць/переметів/сіток однією людиною в будь який час.
- відлов вудкою/спінінгом/сіткою малька благородних порід риб типу карпа, судака, лина, форелі, марени і тд.

Я за:
- безпощадний вилов окуня/густери будь чим і будь коли
- ловлю на ятіри і вичеркнення їх зі списку браконьєрських засобів
- ловлю вудкою/спінінгом/сіткою але з обмеженням кількості вилову, довжиною сіток, кількості гачків і тд.
- риболовлю з підводною рушницею/руками/списом
- ловлю на павука, так як ним швидше накачаєш м"язи ніж щось зловиш
- Вільну Україну
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
alien сказав(ла):
Я проти:
- рибаків які щодня ловлять рибу відрами вудкою/спінінгом і роблять трагедію коли бачать рандомного рибалку який вірішив поставити сітку бо хоче накормити свого кота/дружину/дитину інваліда рибою, але не хоче викидати сотні гривень на норм. оснастку.

аж цікаво стало, як це вудками можна відро риби наловить (на ставку карасиків) ще повірю, а спінінгом....., аж цікаво... І ти думаєш, що рибак прийшов на рибалку, 2 рази закинув..і потім що? пішов додому???? він може за день 400 раз закинуть спінінг, а як тобі впадло кидать, і псіхи беруть, бо нічого не клює, звісно найпростіший спосіб поставити сітку...

і ще десь ти писав, що на спінінг більше можна риби вдень зловить, чим сітку поставить....якщо ти такий спец, давай на вихідні підем, і я побачу, який ти спец по спінінгах, і скільки ти риби зловиш........

B_V_V сказав(ла):
але з твоїх слів випливає що ти ярий прихильник сіток!
щось також схиляюсь до такої думки
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Кошка в коробке сказав(ла):
спінінгом....., аж цікаво...
Гарячий канал. спінінг. консервована кукурудза. карась
Кошка в коробке сказав(ла):
ти думаєш, що рибак прийшов на рибалку, 2 рази закинув..і потім що? пішов додому???? він може за день 400 раз закинуть спінінг, а як тобі впадло кидать, і псіхи беруть, бо нічого не клює, звісно найпростіший спосіб поставити сітку...
Зрозумійте, для одного рибалка - це довгий і цікавий обряд танцювання з бубном навколо спінінга, для іншого риболовля не приносить задоволення йому просто потрібна риба і він не бачить прикола купувати рибу у тих хто ловить її на сітки(а продають її виключно ті хто ловить на водосховищі кілометрами сіток) якщо можна самому її поставити.
Кошка в коробке сказав(ла):
і ще десь ти писав, що на спінінг більше можна риби вдень зловить, чим сітку поставить....якщо ти такий спец, давай на вихідні підем, і я побачу, який ти спец по спінінгах, і скільки ти риби зловиш........
В Травні сходим, візьмем сітку, спінінг, пляшку і норм порибачим і експеримент проведемо.
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ну Вы блин даете, я еще по малолетству ловил всем и даже было в арсенале сетки, но чтоб сетка хотябы раз проиграла спинигу не помню, если рыба идет на спининг то сети она просто забивает! нет канешно если Вы ставили сети из проволки которые дачи огораживают тогда ясно че так их оправдывете, а у других то сети из тонкой лески, из плетенки, они то почему то не жалуються на щет уловов!
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
ну кто где был на выходных?
знакомые были на гнилухе то ничего, по дороге заехали они на гарячий то карасиков немного надергали)
 

Rayan.ua

Користувач
Реєстрація
23.12.07
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
29
а на гарячем можно ловить на удочку???
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Rayan.ua сказав(ла):
а на гарячем можно ловить на удочку???
На території гарячого, холодного, дамби ловити не можна там же метровими червоними буквами пише. Хоча це мало кого зупиняє, там цілодобово на спінінги/вудки карасів дьоргають.
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
Jeka,
рыба есть, ловить уметь надо
 

_RoJeR_

Користувач
Реєстрація
26.11.08
Повідомлення
12
Репутація
0
Коли не прохожу біля Горині сидять багато рибаків...Може хтось знає що там ловиться і на що?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
_RoJeR_, я бачив в проводку на опариш бель ловили
 

$CorpSe$

Користувач
Реєстрація
21.11.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Dimikcus сказав(ла):
Під вербою, біля місця дядька василя.
Дивись, бо зловлять
__________________
І нетільки зловлять ше й в шию можуть лати!
(Тільки без образ)
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
_RoJeR_ сказав(ла):
Коли не прохожу біля Горині сидять багато рибаків...Може хтось знає що там ловиться і на що?

я был на горене! первый раз пошол 3.5кг Окуня !

на второю рыбалку 2.2кг Окуня!

и вчера 1.5кг Окуня!

все на червяка!

тараньки полный балкон):D :D
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
на дальном не кто на жывца судака не пробивал ловить??
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
та ладно, не все же рассказывают свои уловистые места, кому интересно прити на рыбалку а там уже кто то сидит, пускай это даже став в какой то деревне) человек знает так пусть и ловит там на здоровье, я уверен что у многих здесь есть свои какието "тайные" места про которых он мало кому говорил, а здесь в большинстве пишут ,так сказать, про стандартные "уловистые", про котоые и так некотыре знают)
так что нужно самому искать и пробывать где лучше где хуже ловиться))