Рыбалка

  • Автор теми Автор теми MaX
  • Дата створення Дата створення
Oleg_P,
На дамбі на бичка непогано карандаші клюють...На донку з різінкою...Вчора за ніч з 35-ти гачків попалось 15 судачків і окунів..Правда бувають ганяють..
 
_RoJeR_ сказав(ла):
Oleg_P,
На дамбі на бичка непогано карандаші клюють...На донку з різінкою...Вчора за ніч з 35-ти гачків попалось 15 судачків і окунів..Правда бувають ганяють..

Спасибо за инфу, но для меня рыбалка - это удовольствие, а сидеть и бояться, что поймают, конфискуют средства ловли, оштрафуют - это не для меня.
А что на крючках было?
 
Шановні рибалки! Де зараз можна з вудкою посидіти і шоб хоч шось спіймати? Дайте будь ласка якусь наводку ;)
 
Читая форум "Рыбалка" несколько раз встречал сообщения, в которых писали, что для ловли в определенных местах необходима лодка.
Поэтому даю актуальную ссылку на продажу 4-х местной надувной лодки INTEX SeaHawk 4:
http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?t=21941
 
на перший-другий розрахуйсь...=)

разом на півтора кг
приємно було кабанчиків потримати=))
 

Вкладення

  • Фото048.jpg
    Фото048.jpg
    183.1 КБ · Перегляди: 165
Федька сказав(ла):
разом на півтора кг
приємно було кабанчиків потримати=))

Це сьогодні чи вчора наловив?

Я сьогодні ловив на гнилусі: зловив 5 окунів, 6-й дуже хотів жити і вже з берега пострибав у воду - хай росте.
 
А навіщо "наживку" приховувати на яку риба клює?
Що боїтеся, що всю рибу виловлять на таку саму наживку?:-D
 

Вкладення

  • пїЅпїЅпїЅпїЅ048.jpg
    пїЅпїЅпїЅпїЅ048.jpg
    176.6 КБ · Перегляди: 170
таке питання де мона наловини нормально раків=)
 
А може хто в курсі по які ціні зараз приймають раків?
 
Сьогодні на гнилусі ловив з smok_sv. Я зловив 10 окунів. Він - напевно сам напише.
 
Ф?бо? сказав(ла):
А може хто в курсі по які ціні зараз приймають раків?
якшо багато є то я взявби чуток, канєшно за ціну я нічого не знаю :-)
 
Можу дуже багато :) Скільки тобі Славко треба ?
 
хто підскаже чи на храніліщі ловиться карась?? зараніє спасіба.
 
і я б не дорого взяв
 
где можно поймать трофейного карпа
 
AdMiRaL_DyPa,Mendor,
Відписав в приват!