Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Федька сказав(ла):
Oleg_P, можеш викласти фотки зі мною і моїм "крупняком". я також поулибаюсь

Я не можу тебе так підставити.
 

smok_sv

Користувач
Реєстрація
14.04.08
Повідомлення
63
Репутація
0
фото-фото!!!:D
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
В неділю вийшов винищувати щук на дальнє озеро.Є дві жертви по 900г.
 

Вкладення

  • Photo-0025.jpg
    Photo-0025.jpg
    142.7 КБ · Перегляди: 133
  • Photo-0026.jpg
    Photo-0026.jpg
    112 КБ · Перегляди: 117
  • Photo-0027.jpg
    Photo-0027.jpg
    45.4 КБ · Перегляди: 122

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Федька сказав(ла):
рибалка це творчий процес з елементами задоволення, а не тільки "цінна інфа" і "чьоткий атчьот", тому без гумору тут не обійтись)))
Oleg_P, можеш викласти фотки зі мною і моїм "крупняком". я також поулибаюсь

А по-моему это флуд и бесполезные сообщения, так что Вам в тему Юмор, создавайте там подтему Рыбалка и прикалывайтесь сколько влезет.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Oleg_P сказав(ла):
А по-моему это флуд и бесполезные сообщения, так что Вам в тему Юмор, создавайте там подтему Рыбалка и прикалывайтесь сколько влезет
+1

Шановні давайте прислухаємось ?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
освіжимо тему...

вчусь дропшоту:D
 

Вкладення

  • Фото049.jpg
    Фото049.jpg
    480.2 КБ · Перегляди: 160
  • Фото065.jpg
    Фото065.jpg
    168 КБ · Перегляди: 163
B

bigtot

Поконкретнее расскажи что это и как это и где ловил!??
 

smok_sv

Користувач
Реєстрація
14.04.08
Повідомлення
63
Репутація
0
Федя, и как первый улов?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
bigtot сказав(ла):
Поконкретнее расскажи что это и как это и где ловил!??
ловив на водохранці
дроп-шот це модернізований джиг, удобно там де волохате дно

http://www.google.com.ua/#hl=ru&biw...&aqi=g3&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=f6cc98a8055b082e
smok_sv сказав(ла):
Федя, и как первый улов?
троха не зрозуміле запитання=)) сподобалочь те, коли кльов на активні приманки скис, я ще зміг випросити десяток покльовок
 

pivo

Користувач
Реєстрація
19.10.08
Повідомлення
52
Репутація
0
сьогодні на дальньому озері !!!!!!!
 

Вкладення

  • IMG0338A.jpg
    IMG0338A.jpg
    84.8 КБ · Перегляди: 103

smok_sv

Користувач
Реєстрація
14.04.08
Повідомлення
63
Репутація
0
ну что, поздравим нашего друга и моего кума Oleg_P с переходом на новый уровень ;)
Олежка, расскажи нам :)))
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
мабуть купив мультіплікатора, і тепер мочить сомів не падєцкі:D
а який номер нового рівня, і по якій системі?
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
smok_sv сказав(ла):
ну что, поздравим нашего друга и моего кума Oleg_P с переходом на новый уровень ;)
Олежка, расскажи нам :)))

Помимо ловли на ультралайт-лайт снасти/приманки решил попробовать освоить ДЖЕРКИНГ (сайты о ловле на джеркбейты http://www.jerkbait.ru/, http://jerkbait.com.ua/).
Джеркинг предполагает ловлю специальным спиннингом с триггером (курком), с большим тестом (например 20-70 гр, 60-120 гр.) с мультипликаторной катушкой на специальные (большие) приманки (10-20 см.). Ловить на такую снасть у нас можно в основном щуку.
Почти месяц искал бюджетный вариант такой снасти. И вот сегодня на мои иминины (день ангелаO:) ) включаю интернет и вижу только-что вывешенное объявление о продаже подходящего мне набора (очень дешево - в 2,5 раза дешевле реальной стоимости*YAHOO*) http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=15758.
Короче, с помощью кума, я его купил.
Мультипликаторную катушку тоже уже нашел (по цене в 2 раза дешевле новой) и на следующей неделе должны привезти. *YAHOO*
На следующие выходные буду пробовать осваивать новый для меня вид ловли.:D

P.S. Smok_sv - ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!*THUMBS UP *DRINK*
Федька - прошу не прикалываться, у меня сегодня праздник:D
Пока писал это сообщение - Федька уже успел:D Ну и ладно, я решил пересмотреть свое отношение к этому. Прикалывайтесь на здоровье, но флудить не надо!>:eek:
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Федька сказав(ла):
мабуть купив мультіплікатора, і тепер мочить сомів не падєцкі:D
а який номер нового рівня, і по якій системі?

Почти угадал:D .
На сомов пока не собираюсь.
 

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
Да, судячи з рівня і ціни на снасті ти мабуть вирішив мязи накачати на риболовлі. 250 грам спін + 300 грам мульт і ще джерк впертий на воді десь біля 20грам, так до весни і Апполоном станеш. Ти тільки руки міняй для спіна щоб обидві накачані були. Ну вбий мене, але не бачу сенсу в купівлі даного набору для ловлі. Ну дуже вже важко на наших запресованих рибалками водоймах, буде знайти щук на кіл 3 і більше ( а даний комплект для такої риби і призначений).Ну щож будем чекати звітів з рибалки джерком. Тільки риба зфотографована на кухні в раковині ( як на попередніх звітах) до уваги не береться, так рибачити можуть усі.
Ну звичайно із св,ятом тебе, ні хвоста ні чехуї.
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
acbar сказав(ла):
Да, судячи з рівня і ціни на снасті ти мабуть вирішив мязи накачати на риболовлі. 250 грам спін + 300 грам мульт і ще джерк впертий на воді десь біля 20грам, так до весни і Апполоном станеш. Ти тільки руки міняй для спіна щоб обидві накачані були. Ну вбий мене, але не бачу сенсу в купівлі даного набору для ловлі. Ну дуже вже важко на наших запресованих рибалками водоймах, буде знайти щук на кіл 3 і більше ( а даний комплект для такої риби і призначений).Ну щож будем чекати звітів з рибалки джерком. Тільки риба зфотографована на кухні в раковині ( як на попередніх звітах) до уваги не береться, так рибачити можуть усі.
Ну звичайно із св,ятом тебе, ні хвоста ні чехуї.

А скільки важить твій спін і катушка?
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
acbar сказав(ла):
250 грам спін + 300 грам мульт і ще джерк впертий на воді десь біля 20грам
Не знєш - не пиши. Мій спін важить 135 гр., а твій скільки? І з джерками ти не вгадав, вони набагато важчі - від 20 до 150 гр. (ті що я купив - 17, 36, 70 гр.). А мульт дійсно 300 гр.

acbar сказав(ла):
Ну вбий мене, але не бачу сенсу в купівлі даного набору для ловлі. Ну дуже вже важко на наших запресованих рибалками водоймах, буде знайти щук на кіл 3 і більше ( а даний комплект для такої риби і призначений).

Цікавий ти мужичок, - на початку року ти теж писав, що хочеш придбати джерковий набір=-O , але в тебе немає лодки та автомобіля:

acbar сказав(ла):
Зараз правда надоїдає одна думка про джерковий спін з мультом, але тут потрібно лодку мати . А щоб возити лодку потрібно автомобіль купувати, от я і думаю та ну його нафіг за для одного спіна стільки витрат

В мене є і лодка і машина, а ловити я збираюсь не тільки в нас;) .

acbar сказав(ла):
Ну щож будем чекати звітів з рибалки джерком.

А навіщо писати звіти, якщо в нас дуже неблагодарні форумчани. Наприклад, після написання повідомлення №1504 до мене звернулось 5 форумчан з запитанням "Де ти ловив?" і не один з них перед цим не нажав кнопочку "дякую" за це мое повідомлення. От і думаю навіщо тратити на цих неблагодарних... свій час.

acbar сказав(ла):
Тільки риба зфотографована на кухні в раковині ( як на попередніх звітах) до уваги не береться, так рибачити можуть усі.

Ти на свій, практично єдиний=-O , в цьому році звіт (в якому 1 стрічка звіту та 1 фотографія умивальника:D ) подивись (http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=422764&postcount=1264), а потім вказуй як робити звіти:D
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Oleg_P сказав(ла):
А навіщо писати звіти, якщо в нас дуже неблагодарні форумчани. Наприклад, після написання повідомлення №1504 до мене звернулось 5 форумчан з запитанням "Де ти ловив?" і не один з них перед цим не нажав кнопочку "дякую" за це мое повідомлення. От і думаю навіщо тратити на цих неблагодарних... свій час.
благодарний ти наш, а чи не рано ти записав себе в неперевершеного гуру? тебе досі розпирає від власної гордині і обіди:D
Oleg_P сказав(ла):
Ну и ладно, я решил пересмотреть свое отношение к этому. Прикалывайтесь на здоровье, но флудить не надо!
поки не видно...)))
дядько акбар - вєлікій профі:D він ловить і відпускає (доречі помітив, що тільки французи цілують своїх риб=))), а у нас бояться хробачків), а фоткати не встигає, патамушо процес в першу чергу.
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Федька сказав(ла):
благодарний ти наш, а чи не рано ти записав себе в неперевершеного гуру? тебе досі розпирає від власної гордині і обіди:D

Нікуди я себе не записував. Я - початківець.:-p
Просто, я вважаю, якщо хочеш отримати від людини добро - зроби йому добро (вмієш питати - вмій і дякувати);) . Чи ти вважаєш, що треба дякувати тільки ГУРУ та профі, які 1-2 раза в рік пишуть коротенькі звітітики=-O .

Федька сказав(ла):
дядько акбар - вєлікій профі:D він ловить і відпускає (доречі помітив, що тільки французи цілують своїх риб=))), а у нас бояться хробачків), а фоткати не встигає, патамушо процес в першу чергу.

Я дуже радий за нього, але треба ж і з людьми ділитись досвідом:D .