Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
про змагання хаес по осінньому хижаку вже щось чути?
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Karas =) сказав(ла):
А на них беруть не рибаків ХАЕС?
Вікові обмеження?

З "ПОЛОЖЕННЯ про клуб рибалок-аматорів ВП Хмельницька АЕС" :

1.4 Аматорською та спортивною риболовлею на водоймі ВП ХАЕС для особистого споживання мають право займатися виключно працівники та пенсіонери ВП ХАЕС і члени їх сімей, (після 16 років), що пройшли інструктаж, та отримали посвідчення встановленого зразка, і є членами товариства аматорського та спортивного рибальства.
 

smok_sv

Користувач
Реєстрація
14.04.08
Повідомлення
63
Репутація
0
Олег.Будущее.

:))))
кстати, на фото Салмо Слайдер. Такой же и у Олега
Олег, ждём таких трофеев

п.с.соррри,фотожопа на работе нет.а идея могла к вечеру и забыться:)
 

Вкладення

  • x_ae1de127.jpg
    x_ae1de127.jpg
    35.3 КБ · Перегляди: 157

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
smok_sv сказав(ла):
:))))
кстати, на фото Салмо Слайдер. Такой же и у Олега
Олег, ждём таких трофеев

п.с.соррри,фотожопа на работе нет.а идея могла к вечеру и забыться:)

Спасибо за пожелания! Буду стараться!:D
К стати, у нас на водохранилеще недавно были выловлены несколько таких (по 5-10 кг.).
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
smok_sv,
а уяви зловить такого красеня =) жаба буде давити :D

Брат мій якось ходив на спінінг вроді, не пам"ятаю куди саме, і сазана підсік десь на 10 кг., ну звісно він зірвався...жалко було брата =)
 

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
Oleg_P, прочитав я твої останні пости і склалось враження що ти ще з дитинства не вийшов в повній мірі.Мій шутливий ( хоч в кожній шут...і єдоля правди )пост по джерковому комплекту ти розібрав на часточки і із таким ображеним стилем то все понаписував. Тай репутація тобі навіщось дуже потрібна ... дитинство то все. Репутація заробляється не прискіпливим відношенням до того що тобі сказали, а вмінням слухати те що кажуть, своїми справами і відношенням до людей. Замісь того щоб прочитавши мій пост запитати , чому такий скептицизм до того і що зроблено не так,ти влаштува розбір по повній програмі. Просто ти йдеш не зовсім вірним шляхом. Повір мені купивши "салмовський" джерк за такі гроші, ти не відчуїш і десятої долі насолоди від роботи цією снастью, швидше за все ти так і не зможеш зрозуміти всіх тонкощів і нюансів джерку.Адже джерки і слайдери пасивні приманки і анімувати їх прийдеться ручками і тим що в тебе в ручках. А в ручках дрючок який абсолютно не дасть відчути роботу приманок і робити з ними те що потрібно для того щоб вони ловили рибу.Купивши гарну дорогу і робочу паличку, навіть якщо і цей метод тобі не підійде, ти завжди її зможеш продати, але ти точно будеш знати що ти до кінця зрозумів і відчув те що називається джерком. А спіни в мене дуже легкі і дуже дорогі. І кожен під конкретний вид рибалки. Для мене рибалке це не кількість впійманої риби, вона мені не потрібна, а те естетичне задоволення від володіння і гри на справжньму інструменті. Повір грати на акордеоні набагато приємніше ніж на губній гармошці, хоча по суті і те і інше гармошка.
 

Karas =)

Користувач
Реєстрація
04.08.10
Повідомлення
52
Репутація
0
Вік
24
Перша рибалка

Моя перша рибалка.
Було це на зем-снаряді...
Діло було літом.Ми з братом приїхали на земік,розклали вудочку,і побачили,що ми забулись наживку.:-( Поки брат розбирався з поплавком,я наловив жуків(літом їх там було повно:-X )
Через 10 хв.
Обсиділи місце,побачили парочку холостих покльовок.
Через 15 хв.
Перейшли на інше місце,відразу ж покльовка,але безрезультатна...:'(
Через 20 хв.
Перший і останній трофей(верховодка)*DANCE*

DSC00037.jpg




DSC00039.jpg


Бачив як щука,або жерех ганяли верховоду.
Кароче враженнь було куча.

P.S:А верховодочку ми тоді отпустили.*PARDON*
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
acbar,
Дякую за мудрі поради, частіше б писали;) .
Але я початківець, а всі початківці (крім дуже багатих) починають з дрючків.
І все-таки Ви ж хотіли займатись джеркінгом:) .
А лодки та машини є в декількох форумчан - поділимся, тому не обовязково їх купувати за ради джеркінга. Що скажете?
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
ходил испытывать новый попер ) на холодный !споймал 8 полосатых и ищо выходов было штук 10 ! так как первый раз ловил на попер))) думаю первая рыбалка убалась )))

попер вот такой http://www.strikepro.ru/poppers.htm pike pop 70
попер робочий )))хорошо работает на ОКУНЯ !
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Steelfrag сказав(ла):
ходил испытывать новый попер ) на холодный !споймал 8 полосатых и ищо выходов было штук 10 ! так как первый раз ловил на попер))) думаю первая рыбалка убалась )))
попер вот такой http://www.strikepro.ru/poppers.htm pike pop 70
попер робочий )))хорошо работает на ОКУНЯ !

Поздравляю!
Я тоже недавно свой такой-же (но 60 мм) поппер разловил щучкой;) .

А вчера вечером на старом русле разловил щучкой Salmo Slider SD7S *YAHOO*.
P.S. Пока еще старым (лайтовым) комплектом, а не джерковым:D .
 

Вкладення

  • 05102010279.jpg
    05102010279.jpg
    135.7 КБ · Перегляди: 129
  • 05102010280 1024.jpg
    05102010280 1024.jpg
    118.1 КБ · Перегляди: 130

Karas =)

Користувач
Реєстрація
04.08.10
Повідомлення
52
Репутація
0
Вік
24
Федька сказав(ла):
ловив на водохранці
дроп-шот це модернізований джиг, удобно там де волохате дно

http://www.google.com.ua/#hl=ru&biw...&aqi=g3&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=f6cc98a8055b082e троха не зрозуміле запитання=)) сподобалочь те, коли кльов на активні приманки скис, я ще зміг випросити десяток покльовок
Я собі тоже попробував зробить дроп-шот.Я уявляю його так.
drop-shot.jpg
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
TelweN Игор привет почисти личку )) немогу к тебе достучаца
сорри за офттоп
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Karas =), з тройним вертлюгом мені здається буде трохи грубовато... і те що ти намалював, називається вродь "з відвідним поводком". в цьому монтажі є свої приколи - після подьогувань спіном, на паузі, приманка буде плавно опускатися на дно. в цій оснастці поводок буде зглажувати ривочки приманки.
в дропшоті гачок привязується безпосередньо до основної лєскі і в перпендикулярному положенні. тут всі подьоргування будуть передаватись приманці. але риба падлюка не попереджує як їй буде подобатись наступно разу:D
 

Zidane

Користувач
Реєстрація
26.07.06
Повідомлення
55
Репутація
0
Вік
41
сьогодні впіймав щуку

Щука: 1 кг, 45 см.,(на дальньому озері) ... була дуже голодна - відірвала хвоста у "віброхвоста" :)
 

Вкладення

  • P7.10.10щука.JPG
    P7.10.10щука.JPG
    150.6 КБ · Перегляди: 147
  • 7.10.10щука.JPG
    7.10.10щука.JPG
    73.7 КБ · Перегляди: 137
  • 07.10.10щука.JPG
    07.10.10щука.JPG
    158.7 КБ · Перегляди: 139

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
З відвідним поводком то більш для водойм з течією, така як робіть Федька для стоячих водойм і для лову в траві. Грузило йде в траві а твістерок на офсетніку грає над травою. На пляжному озері в період підняття води сама убойна оснастка.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Zidane сказав(ла):
була дуже голодна - відірвала хвоста у "віброхвоста"
панове рибацюги, кому не потрібні обгризені остатки від віброхвостів і твістерів, з великою охотою прийму в дар;)
 

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
А "кого" ми за це будєм іметь????Хочу мать парочку бичків і парочку отих страшних скряказяблів на які ти ловив. Приїдеш звони дам, але до 14-00 в суботу бо їду до мами на день народження.
 

Wo_lf

Користувач
Реєстрація
12.11.08
Повідомлення
84
Репутація
0
Федька сказав(ла):
панове рибацюги, кому не потрібні обгризені остатки від віброхвостів і твістерів, з великою охотою прийму в дар

Що, ти їх солити будеш?