Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
рибаки-аматори!дайте будь-ласка номер тел.ВОХРи на рибхозі.дякую
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Улюблена Горинь

"Сьогодні не поганий день, хоча цієї ночі вже не було так тепло. А зранку взагалі здається, що літо вже закінчилось. Але коли з'явилось сонечко на горизонті я вирішив підібратися ближче до перекату, і там пошукати собі щось на сніданок. Малявки вже тут, снують туди сюди, хапапають усе що впаде. Я зайняв своє улюблене місце і почав чекати що мені принесе ріка.

Як виявилось чекав я не довго. Мені майже на голову падає коник-стрибунець! Звідки? Чому саме сюди? Всі коники зараз ліниво повзають у мокрій траві. Але довго розмірковувати не було часу, бо течія досить швидка і вмить підхопить цей лакомий шматочок. Я піднявся до поверхні та й вхопив його. Тільки но почав смакувати, одразу мене потягнула невідома сила. Потім була боротьба, мене хтось вхопив і я опинився на повітрі. А вже за мить я трохи шокований і дезорієнтований пливу по рідних місцях, та шукаю затишок щоб прийти в себе та відпочити.

Коники-стрибунці наспраді дуже смачні, але тепер я буду обережніший і не буду зразу хапати все що впаде на голову."

(с) Гориньський Головень








 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
Oleg
цей перекат десь біля виходу?
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
вчорашні вечірні трофеї з водохранки.на мою думку їсти рибі хотілось, але те на що вона охоче кидалась неможливо закинути,ітак трохи оставив на дні морському,тільки вчора куплені вертушки і твістера.довелось дразнити воблером.із-за доброго врожаю під берегом кропиви,дуже багато сходів,треба костюм або човник
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    240.4 КБ · Перегляди: 83

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Крим. Ласпі.

Вперше взяв на море спінніг, з прицілом на джиг. Колись на мідії памятаю ловилось і зранку і вдень і увечері... Сподівання трохи не випрадались, але деякий опит отримав і звичайно ж задоволення від рибалки на новій "калюжі":)

IMG_0727.jpg


Вдалось порибалити лише два дні. Зранку першого і другого дня було дуже скучно, спіймав тільки пару зеленушок. Але розмір мене приємно вразив, на мясо раніше попадались в 2-3 рази менші.
IMG_0713.jpg


IMG_0716.jpg


IMG_0724.jpg


Ввечері було трохи веселіше, обидва дні кльов розпочинався як за розкладом, о восьмій годині. Спочатку підходила ставридка, а пізніше підключалася скорпена. Усе невеличке, крупніших йоршів так і не бачив. Після сутінків активність знову вимикалася. Серед приманок у мене найкраще працювали пасивні хробаки і твістери. Проводка: звичайна джигова, або проволочки.

IMG_0730.jpg


IMG_0731.jpg
 

_Батя_

Користувач
Реєстрація
09.12.07
Повідомлення
33
Репутація
4
Сегодняшний вечерний улов на Горине)
ee9fae554a3b.jpg
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
_Батя_ сказав(ла):
Сегодняшний вечерний улов на Горине)
Бачу що карасикі проскакують постійно, а не пробували іншу насадку підібрати саме під карасів?
 

_Батя_

Користувач
Реєстрація
09.12.07
Повідомлення
33
Репутація
4
Ну сегодня карасик и густырька брали охотна на червяка)
 

_Батя_

Користувач
Реєстрація
09.12.07
Повідомлення
33
Репутація
4
Хотел спросить у знающих рыбаков что это за рыба ниже густырьки,не верховодка точно так как она не ростёт больше 20 см и не сопротевляется как хорошый карась ?
eb41b774e3ba.jpg
 

_Батя_

Користувач
Реєстрація
09.12.07
Повідомлення
33
Репутація
4
Спасибо,значит всё таки правильно подумал)
 

_Батя_

Користувач
Реєстрація
09.12.07
Повідомлення
33
Репутація
4
Сегодняшний вечерний улов на Горине,опять был пойман елец)
f1ce6d6f4d06.jpg
 

tenks

Користувач
Реєстрація
03.04.12
Повідомлення
4
Репутація
0
самая лучша риба в бочаниці
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Єльці

_Батя_ сказав(ла):
Хотел спросить у знающих рыбаков что это за рыба ниже густырьки

Як вже вірно відповіли - це яльчик.

Хотів ще додати що останні пару років стало їх набагато менше, і вже занесені в Червону Книгу України. Вони є показником чистої води.

Раніше на коників-стрибунців яльчиків ловив дуже багато, а на спінінг попадалися тільки найбільші (до 300г). А зараз майже не попадаються, інколи невеличкі.
На фото мій останній, виловлений на спінінг в 2009 році.

 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
Oleg,
шо за воб?
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Гнилушка

Поздоровались, пофоткались і розійшлись:)

IMG_0888-1.jpg


IMG_0904-2.jpg


IMG_0934-1.jpg


IMG_0943-1.jpg


IMG_0979-1.jpg


IMG_0959.jpg


IMG_0938-1.jpg
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Steelfrag сказав(ла):
творіння вінницьких майстрів, але не "головастик"
тонучий, залізна лопасть, дуже високочастотна гра
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
Oleg сказав(ла):
творіння вінницьких майстрів, але не "головастик"
тонучий, залізна лопасть, дуже високочастотна гра
де такого можна купити і головастіка ?