







біля "собачого" півостровуSteelfrag сказав(ла):цей перекат десь біля виходу?
Бачу що карасикі проскакують постійно, а не пробували іншу насадку підібрати саме під карасів?_Батя_ сказав(ла):Сегодняшний вечерний улов на Горине)
Сама краща це та яка клює і ловиться)))tenks сказав(ла):самая лучша риба в бочаниці

_Батя_ сказав(ла):Хотел спросить у знающих рыбаков что это за рыба ниже густырьки


творіння вінницьких майстрів, але не "головастик"Steelfrag сказав(ла):шо за воб?
де такого можна купити і головастіка ?Oleg сказав(ла):творіння вінницьких майстрів, але не "головастик"
тонучий, залізна лопасть, дуже високочастотна гра