Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

yamaha-ru

Користувач
Реєстрація
08.05.08
Повідомлення
21
Репутація
0
По поводу зарыбления.
По предварительной договорённости с рыбным господарством с. Берега если у них получится то 21.05.2013 во второй половине дня мы получим рыбу. Заказано 40 кг. амура по 25 грн. = 1000 грн. вес от 100 до 300 грам. приблизительно 300 экземпляров. Карп 125 кг. по 20 грн. вес 100 -300 грам. около 900 штук. Плюс затраты на транспортировку около 400 грн. Вся информация по тел. 067 384 70 49. По поводу милиции, нас не должно интересовать каким образом они работают главное чтобы было меньше браконьеров (Они составляют акты админ нарушения и изымают снасти).
 

B_V_V

Користувач
Реєстрація
11.08.06
Повідомлення
174
Репутація
18
Вік
41
Уже поехали за рыбой, ближе к 18.30 должны вернутся (может немножко позже, смотря как дорога), может немного позже, всем желающим приезжайте, собираться будем там где была волейбольная площадка! по месту увидете!
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Федька, де взяти такі відро, а то теж хочу свої улови з подібним ефектом фотографувати)))
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
хз, сам шукаю, давно вже таке хочу:D
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Федька, де взяти такі відро
я бачив Шкода по місту їздить у неї на фаркопі вісить, і то може поменше буде.
Доречі нерест до коли??
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
До уваги рибалок-аматорів!
15.06.13 буде проведено змагання (тільки члени "Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС") з лову окуня на спінінг. Виїзд від "СК" о 5:00. Заявки в ППО ХАЕС.*OK*
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Третій виїзд з махом на річку

Поплавець більшої ваги дозволяє кращий контроль оснастки на течії.



Як слідство, почали проскакувати непогані підлящикі.



Хоча кльов був не дуже, можливо причина у піднятті рівня води.
 

Oleg_P

Користувач
Реєстрація
03.04.10
Повідомлення
225
Репутація
20
Вік
47
Что случилось на водохранке? - сегодня на разрешенном участке ни одного рыбака, есть несколько человек за мостом и человек 5-6 на гнилухе
 

Алим

Користувач
Реєстрація
26.05.13
Повідомлення
2
Репутація
0
Oleg_P сказав(ла):
Что случилось на водохранке? - сегодня на разрешенном участке ни одного рыбака, есть несколько человек за мостом и человек 5-6 на гнилухе

Рыба ушла на дальний кардон).
Были там знакомые ребята пару дней назад словили два карасика с ладошку на троих
 

n1ggaZ|SeeJay

Користувач
Реєстрація
12.07.06
Повідомлення
20
Репутація
0
Федька, Oleg, скажіть будь ласка, що це за місця де ви ловили
на остальніх фото....
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
n1ggaZ|SeeJay сказав(ла):
скажіть будь ласка, що це за місця де ви ловили
на остальніх фото....
я ловив на Горині недалеко від мосту по дорозі на АЕС

гарних місць дуже багато, я навіть впевнений що ловив не на найкращому
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
сьогоднішній ранок на дальньому озері.різний селікон кидав-не хоче,а от на бляху-колібалку(совдепівська "Лєна") будь-ласка.було ще два сходи,нажаль не бачив що саме,не дотягував до лодки.судак-1.550грм,щука-380грм. питання:від чого при забросі частенько бороду робить,я вперше користуюсь ниткою,мабуть щось не врахував?
 

Вкладення

  • судак.jpg
    судак.jpg
    317.7 КБ · Перегляди: 77
  • судак2.jpg
    судак2.jpg
    174.3 КБ · Перегляди: 73
  • Подобається
Реакції: ЗвЕрЬоК

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
sjava78, не врахував - катушку. Для комфортної рибалки шнуром - це основне на що треба звернути увагу. Катушка повинна правильно укладувати шнур на шпую:
- профіль намотки бажано щоб був або рівним, або оберненим конусом;
- не повинно бути провалів під бортами (на катушці з фото під верхнім бортом його видно) в таких місцях витки не щільно прилягають один до одного і намотка в таких місцях рихла, що сприяє скидуванню петель;
- на відміну від жилки, нитка м'яка і вбирає вологу, після забросу, коли нитка в не натянутому стані, вона деколи лягає поверх бортика, і будучи вологою чуть "залипає" і не сповзає з нього, утворюючи петлю. А при наступному забросі ця петля з під витків починає витягувати нитку, утворюючи бороду. Треба виробити привичку, щоб після кожно забросу рукою заводити шнур в ролік лєсукладувача, а не чекати поки він сам по дужці туди запригне. Це також в рази зменшить кількість петель. Якою б дорогою не була катушка, така ситуація там також актуальна.
- якщо у катушки висока фрикціонна гайка, або ж поля її не втоплені в шпулю, то може також виникати ситуація аналогічна попередній.

і провали і профіль непонятний
406260445c80.jpg


конус
6ccf000ea11d.jpg


пряма
Yzobrazhenye_012.jpg
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
мабудь повернусь знову до жилки,якщо вже допече)))
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
sjava78,
если я не ошибаюсь то ета катушка больше к фидерной ловле так как фрекцеон нижний
или я всеже ошибаюсь:D
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
Steelfragяка була,на ту і на мотав.я ж не думав що можуть бути якісь проблеми,перший раз з ниткою маю діло:)
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Ще на деяких пластикових шпулях буває не зашліфоване після відливки місце стику двох половинок форми, за які також може чіплятись шнур. І що ще гірше, на забросах шнур буде сататись об такі місця.