Такси города Нетешин

• Автор теми Feb
  • Дата створення

Доволен ли я городским такси?

• Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    459

CCCP

Користувач
Повідомлення
26
Репутація
0
Раньше постоянно ездил на 056, но один раз ждал их 40 минут возле нон-стопа. Два раза звонил, пока ждал этим уродам - "машина уже едет". Тут ехать 2 минуты из центра. Больше с ними не езжу

B_DaviS

Користувач
Повідомлення
205
Репутація
1
Вот только что приехала со знакомым таксистом...и он сказал что с завтрашнего дня цена проезда по городу будет 7 грн.=-O !!!
Наглость и только:-| !!!

Гу Га

Користувач
Повідомлення
116
Репутація
0
а че пешком далеко ходить?

И

Игорь

Нічого страшного тут нема. Навіть навпаки - один позитив. Накінець деякий період на наших дорогах стане безпечніше: таксисти більше стоятимуть ніж літатимуть.
Якось жили люди в місті без нашестя таксистів і нічого, ніхто не жалівся.

B_DaviS

Користувач
Повідомлення
205
Репутація
1
Гу Га сказав(ла):
а че пешком далеко ходить?
ага а дощ??? Ще й який я від таксі поки добігла додомці то вся змокла!!!!
Игорь сказав(ла):
Якось жили люди в місті без нашестя таксистів і нічого, ніхто не жалівся.
Ага,до хорошого бистро звикаєшь! Але,що робити як вже звикли!*PARDON*

Drive

Користувач
Повідомлення
11
Репутація
0
Тарифи на послуги служб таксі м. Нетішин.
По місту - 7 грн,
Гаражі: Автолюбітель, Автомобіліст, р-н хлібзаводу, АПО, АТЦ - 8 грн,
Піонерна база - 8 грн,
"Хуторок" - 10 грн,
"Віраж" - 15 грн,
"Свідки Єгови" - 8 грн,
МРЕО - 10 грн,
УТЦ - 10 грн,
ХАЕС - 12 грн,
УПТК ХАЕС - 17 грн,
с. Кривин (ЖД) - 18 грн, (в два кінці - 25 грн),
Понтон. міст - 20 грн,
с. Солов"є - 15 грн,
м. Остріг (центр) - 30 грн,
Рибгосп - 30 грн,
Голубі озера - 40 грн,
с. Комарівка (центр) - 30 грн,
ОРУ, ЖДЦ - 15 грн,
с. Полянь, Колом"є - 30 грн,
"Ковчег" - 40 грн,
с. Крупец - 35 грн,
м. Славута - 50 грн,
м. Шепетівка - 100 грн,
м. Рівне - 150 грн,
м. Здолбунів - 120 грн,
"База вознюка" - 25 грн.
За містом - 3 грн/км.

Вот такие цены.=-O

Еще узнал что служба 052 и 055 объединились.

G

Gal4ena

користуюсь таксі тільки коли потрібно....055.
раніше каталась з причини і без...
а зараз з їхніми тарифами простіше пройтись та подихати всіжим повітраям...
правда трохи більше часу займе,зато безкоштовно....:D :D

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Повідомлення
692
Репутація
59
Alla сказав(ла):
Я раз в селі на поїзд ішов 2 км в дощ і ветер прямо в лице дув і нічого живий. А таксі рідко коли користуюсь пару раз прийшлося з Кривина доїхати і то був трохи нагружений речами, а коли без нічого то бувало, що з Кривина пішки доходив і нічого, а то хіба в нас таке велике місто, щоб по ньому на таксі кататись.

B_DaviS

Користувач
Повідомлення
205
Репутація
1
kolya,
тю.....а я сахарная и нежная:-p :-p O:)

slon

Ихтиандрыч
Користувач
Повідомлення
122
Репутація
1
Вік
41
Такси

kolya сказав(ла):
Я раз в селі на поїзд ішов 2 км в дощ і ветер прямо в лице дув і нічого живий. А таксі рідко коли користуюсь пару раз прийшлося з Кривина доїхати і то був трохи нагружений речами, а коли без нічого то бувало, що з Кривина пішки доходив і нічого, а то хіба в нас таке велике місто, щоб по ньому на таксі кататись.
В тот раз когда ты шёл на поезд стояло б на обочине TAXI, я сомневаюсь чтобы ты не заказал. Такси хорошая и иногда очень полезная вещь!

S

SilentKiller

Alla сказав(ла):
а как раньше... без машины зато под красивым зонтиком : ))) и на сэкономленные 7 грн тянешь 1.5 литра пива : )))) помоему экономия на лицо да + полезнее иногда ходить, чем все время сидеть и ездить...
Alla сказав(ла):
а я сахарная и нежная
ты наверно и не моешься - расстаять боишься? : ))))) повеселила... +1

Кум

Користувач
Повідомлення
347
Репутація
21
таксі подорожчало, бо вони дурненькі думають, що піднімуть ціни і будуть завжди гроші лопаю гребсти.
Але ж чим вигіднішим виглядає бізнес, тим більше народу буде ним хотіти займатись, тому з часом таксистів стане ще більше і в результаті доход кожного з них не збільшиться, а може навіть зменшиться. Тільки при цьому чекати клієнтів прийдеться 90% часу, а не 75% як зараз:D

Drive

Користувач
Повідомлення
11
Репутація
0
Я вообще думаю, что наши таксисты зажрались могли бы погороду 5 грн. так и оставить херли тут того города в машину садишся и вылазиш из неё дольше чем едеш.

Гу Га

Користувач
Повідомлення
116
Репутація
0
таксисты ваще ахерели, носяться по городу будто на гоночном треке, правил не соблюдают, такое ощущение что парава купили.....
выйдешь на пешеходный переход так и смотри что-бы эти уроды тебя не сбили, будто специально караулят...

Lukas

Користувач
Повідомлення
20
Репутація
0
На рахунок наших таксистів : всі тут хвалять як гарно їде машинка по рівній доріжці, за твої ж бабки. Що тут особливого?!!!! В інших містах не так?!!!!!! Не помічав! Що тут хорошого????!!! Це їхній обов"язок(приїжджати по дзвінку і везти куди скажуть), з того моменту як вчепили шашки на авто!
Я не розумію тих, яким це здається верхом сервісу!
А коли те безголове несеться по дорозі не дотримуючись жодних правил???!!! Вам це подобається!!? Я розумію що приємно промчатись із вітерцем відчуваючи себе королем за 7-8 грн., але коли дорогу переходитиме Ваша дитина чи родич, друг, а воно нестиметься 80-100км/год?
Вам подобатиметься постійна загроза нашій безпеці від цих горе-драйверів?
А коли вони з"їжджаються у будь-якому місці дороги, заради того щоб привітатись???!!!
Кому це подобається?
ЗАДУМАЙТЕСЬ!! ХТО ТОДІ ВИ??!!!

kristi

Користувач
Повідомлення
239
Репутація
0
Lukas,

ты сначала тему, начиная с первого поста, почитай-
авось на все свои лозунги ответы найдешь.
Для этого, в принципе , она и создана.

Lukas

Користувач
Повідомлення
20
Репутація
0
kristi, Я читав.
У більшості випадків всім все дуже подобається, і от це найбільше дивує. І це ні в якому разі не лозунги(варто було б знати як лозунги звучать і виглядають).

S

SilentKiller

Гу Га сказав(ла):
таксисты ваще ахерели, носяться по городу будто на гоночном треке, правил не соблюдают, такое ощущение что парава купили.....
выйдешь на пешеходный переход так и смотри что-бы эти уроды тебя не сбили, будто специально караулят
ыыы ты еще в Киеве не жил : ))) в каждой пробке в первых рядах таксисты... день час пик на метро 20 минут на трамвае 30 минут на троллейбусе 40-50 минут на марщрутке 50-1час на такси 5 минут... им даже пробки пофиг : )))) как они так ездят я не знаю.. но знаю 1 таксистами не становяться ими рождаються... : ) респект таксистам - не раз выручали когда РЕАЛЬНО опаздывал : )