Uefa champions league

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Знахарь сказав(ла):
...:D ти би краще в букмекерську контору пішов би...а то брокери , вони більше по квартирам, та по банках розбираються...не ходи туди...
Называеться ищу квартиру:D :-[ из-за того и попутал:)
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Ну прогнози так прогнози (хоч і не благодарна справа, але безкоштовна:D )

Шальке-04 - Порту - тут сказати щось важко, думаю все таки Порту!
Рома - Реал - Галактікос думаю будуть сильнішими, вони зараз на ходу
Олимпиакос - Челси - тут і говорити не має про що - Челсі
Ливерпуль - Интер - схиляюсь все таки до перемоги Інтера(хоч вболівати буду за Ліверпуль)
Селтик - Барселона - можна без кометарів(єдина інтрига як зіграють в шотландії, знаючи про те як грає Селтік дома)
Лион - МЮ - англійці пройдуть(а Ліон вже кілька років не може нічого в Європі в стадії плей офф)
Фенербахче - Севилья - Севілья !!!!
Арсенал - Милан - сподіваюсь на Арсенал
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Предматчевый прогноз специалистов из football.ua

Ливерпуль, стадион Анфилд Роуд, арбитр Франк Де Блекере (Бельгия).
Роберто Манчини не один раз приезжал посмотреть за игрой Ливерпуля. И хотя он не был на матче против Барнсли, увиденное раннее его должно вполне удовлетворить. За два месяца, которые прошли с момента жеребьевки, Ливерпуль превратился с фаворита всего турнира в аутсайдера своей пары.

Внутри клуба за это время произошло столько негативных событий, что приходится удивляться возможностям команды готовиться к матчам. Уже неоднократно Рафа Бенитес был на грани отставки, а американские владельцы клубов продавали Ливерпуль в другие руки. Стивен Джеррард как-то говорил, что нормального человека такие события вокруг клуба не могут не беспокоить, невзирая на весь его профессионализм.

Поклонников Ливерпуля после поражения от Барнсли может радовать только одно: хуже уже не будет. Хотя нет. Место в чемпионате ниже четвертого - вообще мордой об асфальт. Интересно, а в самой команде верят в возможность завоевания хоть какого-то трофея. Единственная возможность - Кубок чемпионов.

Во все годы работы Бенитеса Ливерпуль неожиданно прибавлял в феврале-марте, когда приходила пора важных матчей в Лиге. Как не вспомнить прошлогоднюю победу на Барселоной или проход Ювентуса в триумфальном сезоне. Сейчас от команды Бенитеса также не ждут ничего позитивного.

Интер - фаворит пары. И даже больше. В отличие от большинства других участников плей-офф команда Роберто Манчини не обременена чемпионатом. Ближайший преследователь отстал на 11 очков, и с каждым туром разрыв только увеличивается. Неудивительно, что в игре с Ливорно наставник дал отдохнуть нескольким ключевым исполнителям, а других проверил после травм.

Новых проблем с составом оба тренеры не испытывают, что уже радует.



Ливерпуль (ориентировочный состав): Рейна - Финнэн, Каррагер, Шкртел, Риизе - Маскерано, Хаби Алонсо - Джеррард - Бенаюн, Кьюэлл - Фернандо Торрес

Интер (ориентировочный состав): Жулио Сезар - Майкон, Кордоба, Матерацци, Киву - Дзанетти, Виейра, Камбьяссо, Станкович - Крус, Ибрагимович

Дисквалифицированные: нет

Травмированные: Воронин, Аггер - Дакур, Самуэль, Сезар, Хименес

Под угрозой дисквалификации: Каррагер (Ливерпуль)

Прогноз football.ua: 1:1

...один из самых непрогнозированных матчей этой стадии турнира...две команды, которые могли бы играть в финале...но так уж вышло, что только одна продолжит участие дальше в ЛЧ...грандиозный матч...
P.S.я правда так и остаюсь при своем мнении...Ливер не оставит камня на камне от Интера...с итальянского клуба сегодня снимут "скальп"...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Мда нарешті!!!!
Значиться так, команди рівні за складами і силами всі хвалять Інтер шо він мол зараз рулить але тут думаю головне щей те що він пропускає, а це вже зовсім інша справа, як він в груповому 2 голи це як стабільно до тогож є поразка від Фенербахче, звичайно ліверпуль теж за чим показником не кращий, але хочу шоб Ліверпуль виграв бо окрім задоволення від перемоги даної команди буде можливість поспостерігати не погані бойові навики у виконанні Італійської команди :)
Доречі про Рому та Реал такі само Сподівання
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Мені кажиця що Лігу чемпіонів виграють або англійські клуби або барса чи мілан.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
_AMATOR_ сказав(ла):
або англійські клуби або барса чи мілан.
то можна було б сказати
або Англійські(4) або Іспанські(3) або Італійські(3) *ROFL* *ROFL*

добавлено через 15 минут
Доречі я попросив Модераторів щоб перейменували цю тему просто на лігу чемпіонів, бо думаю при хорошій поведінці можна буде не один сезон обговорити
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Доречі я попросив Модераторів щоб перейменували цю тему просто на лігу чемпіонів, бо думаю при хорошій поведінці можна буде не один сезон обговорити
+1... Просто так... :) ! За старання...
Щодо сьогоднішнього матчу - думаю Ліверпуль має вигравати! Непогано він виглядає в ЛЧ! Згадайте хоча б виїздну гру з Марселем... Кароче подивимось і поділимось враженнями...
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
добре я думаю що якись Англійський клуб займе (3)місце.
Іспанський клуб займе (2)місце.
Італійський клуб займе (1)місце.
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
я думаю
3. Іспанський
2. Італійський
1. Англійський
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Ливерпуль - Интер-2-2

добавлено через 31 минуту
Шальке-Порту2-2
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Ну шо які враження по першому таймі ?
Лівер переграє Інтер по всім статьям, але хоть і показує технічний красивий футбол нехватає моментів. Про Інтер мовчу :D -лапоті.
Матераці тож красавец вже встиг(хотя я думаю ненада було давать покі 2 жовту),а суддя тож якісь з будуна падає на рівному місці. Інтер наверно даже непоняв покі шо сталося :D.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
.....Ліверпуль-Інтер...0-0
1.суддю на мило...
2.Інтер грає класно...в захисті... я ще ніколи не бачив, щоб так надійно грали проти Ліверпуля
3.в другому таймі, в англійців, в хід піде тяжка артилерія(почнуть здалеку "мочити" італійців)...вийде Ріісе...цей "бізон" вміє добре прикластися по мячу...
4.шансів в Інтера на нічию "0"...
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Знахарь сказав(ла):
вийде Ріісе...цей "бізон" вміє добре прикластися по мячу...
БІзон не вийшов, а випустили оленя Крауча!!! Лівер красава, перебігує по всім статтям. А пенальті треба було давать.
1-0 Кюіт розмочив.....
2-0 Джерард вобще молодчінкаааааааа!!!!!!!! Інтеру вже можна купляти білети на трибуни на продовження Ліги Чемпіонів.

добавлено через 17 минут
Результати:
Ліверпуль - Інтер 2-0 Ліверпуль The best!!
Олімпіакос - Челсі 0-0 я не сомнівався шо ці олені навіть не виграють.
Рома - Реал 2-1 Молодці, але все рішиться в матчі відповіді.
Шальке - Порту 1-0 Тут все і так ясно.
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Хтось там казав шо Інтер на ходу порве Ліверпуля.Можна тікі поржати..
Інтер ніякій був, да жалко канешно шо Ріссе ше невипустили але Рафа наверно знав якшо випустить то винесуть іграків Інтера в сльозах :D .
Давно такого я небачив коли 21 ігрок і рефері(якому я б постави 2 б. за те як відсудив) грають на одній половині поля. Це просто побиття младенців було :D , а гол Джерарда це просто шедевр шо тут казать...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Так гарна гра Інтер дійсно гарно оборонявся, але видно не достатньо, ти м більше в меншості, Ліверу респект все-таки добили.

доречі матч я записав якщо хтось захоче пердивитись звертайтесь в ПС
FIFAyer сказав(ла):
Рома виграла вдома думаю реал теж на таке здібний.
Челсі звичайно дома теж покаже свій клас.

А взагалі нас завтра чекає ще одне Англо-Італійське протистояння
Арсенал- Мілан думаю буде не хуже чим сьогодні :))
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Vadya сказав(ла):
рефері(якому я б постави 2 б. за те як відсудив
і якіж це в нього помилки були шо ти йому аж 2 ставиш?
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Ozzy сказав(ла):
і якіж це в нього помилки були шо ти йому аж 2 ставиш?
1. Пенку не поставив 100%
2. Для Матераці можна було і недати сразу другу жовту, міг би дати йому ше пограти, я думаю там нетакій фол був як Торес падав. Футбол це не балет шоб від кожного дотику падати.
3. Скікі раз гравці допомагали собі рукой в ігрових ситуаціях він їх ненаказував, навіть штрафне недавав і ше деякі моменти.
Може він був і прав в більшості ситуаціях, але в першому таймі на мою думку він відсудив більш на користь Ліверпуля.ИМХО
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Vadya сказав(ла):
Пенку не поставив 100%
яку?
Vadya сказав(ла):
Для Матераці можна було і недати сразу другу жовту, міг би дати йому ше пограти, я думаю там нетакій фол був як Торес падав. Футбол це не балет шоб від кожного дотику падати
перед тим як торес впав матраскін його рукою тримав, вийшов зрив перспективної атаки, за це жовта дається
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Да що тут сказати, Ліверпуль молодці (хоч і передрікав перемогу Інтеру, але є ще матч відповідь) я за них вболівав, додавили все таки!!!!!! Головне тепер в Мілані вистояти!!!!!
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Ліверпуль - красавчик! Ви бачили - футболісти інтера довше ніж на 2-3 дотика мяч не могли втримати! Матч супер! Джерард - мужиг! Який мяч в дальню поклав... Щодо Інтера... таке відчуття шо вони вперше побачили мяча... Ше до видалення Матераци то якусь командну гру показували а далі... мовчу!