Uefa champions league

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Vadya сказав(ла):
2. Для Матераці можна було і недати сразу другу жовту, міг би дати йому ше пограти, я думаю там нетакій фол був як Торес падав. Футбол це не балет шоб від кожного дотику падати.
Хоть я и за Ливерпуль но согласен с Vadya-й , судья помог сламать игру Интеру.
Хоть и они уже в начале посыпались, но всеже защита стояла, а после удаления, Ливерпуля был увереный на 75-90% то что выиграют этот матч (половину дуэли.)
Интер дал возможность им сыграть так как они захотели.
В этой противостоянии думаю всё ясно. Хоть как будут говорить Интре будет биться, но Ливерпуль не дас шанса на победу в ввыизном матче.

добавлено через 2 минуты
GANGSTER сказав(ла):
Ліверпуль - красавчик! Ви бачили - футболісти інтера довше ніж на 2-3 дотика мяч не могли втримати! Матч супер! Джерард - мужиг! Який мяч в дальню поклав... Щодо Інтера... таке відчуття шо вони вперше побачили мяча... Ше до видалення Матераци то якусь командну гру показували а далі... мовчу!
Лично мне такие матчи ненравяться, доменирования одной команды. На открывает какогото интересна к просмотру, тошлько одна мысль сколько забьют ОНИ.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
miwania сказав(ла):
Хоть я и за Ливерпуль но согласен с Vadya-й , судья помог сламать игру Интеру.
це все виправдання, він ті дві карточки заробив і не треба розказувати шо він навмисно вигнав матраскіна
З.І. якби хотів зломати інтер то міг би поставити пенальті, там 3 рази в штрафній інтера м!яч попадав в руки для захисників
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Згоден з Ozzy,
рефері міг принаймі парочку раз поставити пенальті в ворота Інтеру, а що до червоної картки, то Матрікс її цілком справедливо заробив!!!!!!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Fishman сказав(ла):
а що до червоної картки, то Матрікс її цілком справедливо заробив!!!!!!

Ozzy сказав(ла):
він ті дві карточки заробив і не треба розказувати шо він навмисно вигнав матраскіна
...повністю не згідний з тим, що суддя зробив...якщо так судити, то в кожному матчі, суддя може по 2-3 гравці удаляти...одну жовту карточку дати, то да спору немає, Матераці її заслужував...але ж перед тим як давати другу, повинно дійсно бути серйозне порушення...а його не було...ну придержав рукою Торреса....ну і що?...любий би другий суддя простив би Матераці...та ще й цей випадок на початку першого тайму...

Суддя-сцука....він повністю вбив інтригу цього протистояння...шансів щоб пройти далі в італійського клубу, десь процентів 10....
Одне, що радує, так це те, що фанати Інтера цього суддю не забудуть...а кого вони не забувають, той довго не живе!!!
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Знахарь сказав(ла):
...повністю не згідний з тим, що суддя зробив...якщо так судити, то в кожному матчі, суддя може по 2-3 гравці удаляти...одну жовту карточку дати, то да спору немає, Матераці її заслужував...але ж перед тим як давати другу, повинно дійсно бути серйозне порушення...а його не було...ну придержав рукою Торреса....ну і що?...любий би другий суддя простив би Матераці...та ще й цей випадок на початку першого тайму...
повинно дійсно бути серйозне порушення...а його не було...- вот это словатого человека который,неплохо орентируеться в футбольных... вообщем Пипл, мы остаемсяпри своих взглядах, а вы при слвоих..

Знахарь сказав(ла):
Суддя-сцука....він повністю вбив інтригу цього протистояння...шансів щоб пройти далі в італійського клубу, десь процентів 10....
Одне, що радує, так це те, що фанати Інтера цього суддю не забудуть...а кого вони не забувають, той довго не живе!!!
да итальянцы гарячии парни но кишка у них тонкая)), а если зделают это то клуб будет не то чтобы оштрафован но и дисквалифицырован.:) :cool:

добавлено через 3 минуты
Vadya сказав(ла):
1. Пенку не поставив 100%
да она была но мог уже тогда похоронить Интер.
После защитники разыпались как песок..:-( и тогда уже воовсе не хотелось бы смотерть футбол.
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Ліверпуль-Інтер

Я думаю що Ліверпуль і Інтер рівні але вчора перевага була у Ліверпульців вони просто грали в себе дома от і все.
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
_AMATOR_ сказав(ла):
Я думаю що Ліверпуль і Інтер рівні але вчора перевага була у Ліверпульців вони просто грали в себе дома от і все.
чуєш а ти дивився цей матч в Інтера бало 1 чи 2 удари по воротах. Там Ліверпуль по всіх статтях їх виграв. А коли вийшов Вієра тоді Інтер хоть в атаку пішо 1 чи 2 раза. А Ліверпуль виграв цілком справедливо якби вони реалізували всі свої моменти вони могли виграти і з набагато більшим рахунком.
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
ZoMbI сказав(ла):
чуєш а ти дивився цей матч в Інтера бало 1 чи 2 удари по воротах. Там Ліверпуль по всіх статтях їх виграв. А коли вийшов Вієра тоді Інтер хоть в атаку пішо 1 чи 2 раза. А Ліверпуль виграв цілком справедливо якби вони реалізували всі свої моменти вони могли виграти і з набагато більшим рахунком.
Бачу ти за Ліверпуль.

добавлено через 1 минуту
я розумію але на мою думку вони по силі однакові.

добавлено через 2 минуты
А ти не задумувався над тим як кажуть "ДОМА І СТІНИ ДОПОМАГАЮТЬ".
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
_AMATOR_ сказав(ла):
Бачу ти за Ліверпуль.

добавлено через 1 минуту
я розумію але на мою думку вони по силі однакові.

добавлено через 2 минуты
А ти не задумувався над тим як кажуть "ДОМА І СТІНИ ДОПОМАГАЮТЬ".
побачимо як Ліверпуль на виїзді зіграє
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
ZoMbI сказав(ла):
побачимо як Ліверпуль на виїзді зіграє
ОК ПОБАЧИМО.

добавлено через 1 час 26 минут
Yaris сказав(ла):
МЮ, бараса, лівер або інтер, реальні клуби яким по силі виграти....
Я тебе підтримую їм і правда посилі виграти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>:eek: >:eek: >:eek:

добавлено через 2 часа 37 минут
Ozzy сказав(ла):
Сообщение от miwania
Хоть я и за Ливерпуль но согласен с Vadya-й , судья помог сламать игру Интеру.
ти не прав там було все чесно.
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
а шо ви тіки за лівер з інтером взялися, вон рома шо вичворила з реалом...
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Yaris сказав(ла):
а шо ви тіки за лівер з інтером взялися, вон рома шо вичворила з реалом...
А Олімпіакос з Челсі???:D :D :D
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
А Олімпіакос з Челсі???:D :D :D
Ви шо тільки основні матчі згадуєте а про інші згадувати чи тільки нормальні клуби попадають во вніманіє.:D :D :D
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Fishman сказав(ла):
Шальке-04 - Порту - тут сказати щось важко, думаю все таки Порту!
Рома - Реал - Галактікос думаю будуть сильнішими, вони зараз на ходу
Олимпиакос - Челси - тут і говорити не має про що - Челсі
Ливерпуль - Интер - схиляюсь все таки до перемоги Інтера(хоч вболівати буду за Ліверпуль)
...тре буде на ставки сходити за прогнозами Fishmanа, правда ставити все навпаки...;)
...ну що ж давайте далі робити прогнози...правда не всіх матчів....а вибираємо матч в якому ви впевнені...


Арсенал - Милан. Накануне

Ударное трио Канониров к бою готово!Это противостояние будет едва ли не самым показательным в 1/8 финала. "Детский сад" Венгера, против "дома для престарелых" Анчелотти.

Впрочем, это точно не будет касаться вратарей. В свете последних кадровых проблем обеих сторон может получиться уникальная ситуация: с одной стороны 38-летний Валерио Фиори, с другой его ровестник Йенс Леманн. Что-то сразу не припомнится подобное противостояние.

Канониры подошли к матчу в несколько угнетенном состоянии. Это и унизительное поражение от МЮ в Кубке Англии 0:4, и цеоый ряд травмированных исполнителей. Угадать состав, который выставит Арсен Венгер, практически нереально. Перед недавней битвой на Олд Траффорд, превратившейся в избиение, у француза не могли сыграть 14 исполнителей, часть из которых "железные" игроки основы.

Но последние новости из стана лондонцев оптимистичные. Клиши, Фламини, Адебайор, Санья, Уолкотт и Денилсон вернулись в строй и смогут выйти на поле. А вот Мануэль Алмуния по-прежнему лечится от вирусного заболевание и место в воротах доверят Йенсу Леманну.

Под большим вопросом участие в поединке Джуру, ван Перси, Диаби и Росицки. Как минимум двое из них оказывают серьезное влияние на действия команды, и прежде всего, в атаке.

У Милана не сыграют Дида, Роналдо, вряд ли сможет выйти на поле Калач. А вот Пато, скорее всего, будет готов к поединку. Впрочем, не факт, что юного бразильца выпустят в мясорубку на Эмирейтс.

Паоло Мальдини: "Адебайор очень нестандартный игрок. Он и бегает много, но и думает на поле просто отлично. Раньше таких футболистов было трудно найти".

Карло Анчелотти: "Я очень уважаю Арсена Венгера. Он сделал отличную команду из молодых игроков. Против Арсенала мы должны сыграть так же, как в Мюнхене и Манчестере в прошлом году".

Арсен Венгер: "Это будет показательный тест для нас. В среду мы будем в роли "претендентов на титул", потому что им владеет наш соперник. У них есть уровень и опыт, но мы та команда, которая может их обыграть. Пришло время показать наше качество".

Сеск Фабрегас: "У соперника одна из лучших средних линий в мире. Если вы позволите им подумать на секунду больше обычного, то получите мяч в свои ворота. Но мы не боимся Милан. Арсенал хочет занять их место и мы должны показать, что готовы для этого".

Арсенал (ориентировочный состав): Леманн - Санья, Галлас, Туре, Клиши - Эбуе, Фламини, Фабрегас - Глеб - Адебайор, Эдуардо

Милан (ориентировочный состав): Фиори - Кафу, Неста, Каладзе, Мальдини - Гаттузо, Пирло, Амброзини, Зеедорф - Кака - Джилардино

Дисквалифицированные: нет

Травмированные: Алмуния, ван Перси, Росицки, Диаби, Джуру - Роналдо, Калач, Дида

Под угрозой дисквалификации: Адебайор, Денилсон - Гаттузо

Прогноз football.ua: 2:1


...Мілан не програє...і більше одного мяча не пропустить...а так матч буде скучноватий, так як Мілан в центрі весь час буде пресингувати...та й вперед великими силами італійці навряд чи підуть...

...думаю буде 0-0...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Yaris сказав(ла):
вон рома шо вичворила з реалом...
Може вже повторюся але шо тут розкажеш коли власне матчу той не бачив, як та Рома виграла, я незнаю! Але 2:1 то не є добрий результат для домашнього матчу, бо Реалу у відповіді треба тільки забити хочаб 1 мяч і не пропустити, і Рома прощавай, чесно кажучи у мене великі сумніви шо Рома пройде далі.
_AMATOR_ сказав(ла):
Ви шо тільки основні матчі згадуєте а про інші згадувати чи тільки нормальні клуби попадають во вніманіє
А зараз і остались нармальні сильні клуби от про них і говоримо сьогодні ще 4 гри будем ще й про них.
Мій прогноз на матчі
Арсенал - Мілан 2:1
Селтік - Барселона 1:0
Фенербахче - Севілья 0:2
Ліон - МЮ 1:1
побачим шо тут нагадав :)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
...я думаю будуть такі результати:

Арсенал - Мілан 0-0
Селтік - Барселона 1-1
Фенербахче - Севілья 2-1
Ліон - МЮ 1:1
...подивився склад Мілана...і вирішив...Мілан сьогодні виграє
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Арсенал-Мілан 0-1
Селтік-Барса 0-1
Фенербахче-Севілья 3-4
Ліон-МЮ 0-2 або 0-3
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Арсенал-Мілан 1-2
Селтік-Барса 1-2
Фенербахче-Севілья 0-1
Ліон-МЮ1-2

добавлено через 54 минуты
поки шо барса програє селтіку 2-1