Uefa champions league

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
а... асенал повозив мілан, хоча перед матчом думав шо мілан виграє
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Арсенал Мілан 0-0. Матч був цікавий але без забитих м"ячів.
Всетакі Арсенал незміг добити Мілан і на Сан Сиро буде їм важко.
А гравці Мілана свою місію виконали думаю в них і була настановка головне непропустити, а палочка вирочалочка Мілана(Кака) сьогодні неспрацювала. І взагалі на мою думку середні лінія Арсенала була набагато краща.;)
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Арсенал Мілан 0-0
Ліон-Мю1-1
Селтік-Барса2-3
Фенербахче-Севілля3-2
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ги Ліон - МЮ я теж вгадав мабуть матч був також не поганим,


Twisted сказав(ла):

Барса дула, але шоб дути таким складом молодці шо відігралися тут Селтіку майже і не світить
Twisted сказав(ла):
Фенербахче-Севілля3-2
Неочікувано но шо поробиш відать Севілья після тих всіх передряг з тренерами та гравцями трохи не зібрана ну думаю вдома дасть бой для турків
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
да мальок тему путаю:)'(
Вообщем вот результаты лиги.:)
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Дауш от Фенербахче не ожидал такого розвития событий, мальок неочений я клуб)

Селтик показал зубки но все не всё 32:)

Манчестер Юнайтед не смог ужалить Лион, но думаю вдома они поиздеваються над Марсельцами

А на счет Арсенала и Милана , коментариев много можна писать потому что видел его.
Матч интересный вцелом, но 1-й тайм грузил пополной. А второй тай там мальок жара пошла.
Незнаю такое впичитление что игроки забыли как держать в мяч в ногах. как и в оджной так и вдругой команде игроки в простой ситуации отускают мяч или дают за сильно.
По конкретней и заметные факты ...
-Пенальти на мое мнение было, когда збивали Одебайора (Едуардо). Не то что бы збивали, а напоролся на ногу и руку. Судье можна было ставить пинальти.
-Жаль Одебайора невезло в матче, особенно последнии секунды матча.
-На счет Милана там можна много говорить но вцелом команда слила матч, а тоесть небыло такой агресивности со сторорны Кака, Зэедорфа и Пирло. А Пато воовсе как мальчик для бегания (спринта) выглядил ( :-| ) которые все время проигровал дуэли.
Чесно скажу думал Милан возьметься за агресию в 2-ом тайме. И приймусчество в 1-н мяч (котрый идет за 2)

добавлено через 31 минуту
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
ги Ліон - МЮ я теж вгадав мабуть матч був також не поганим,
гм, дай книшку по которой результат матча узнал) (кто смотрел фильм "Назад в будущее" - той поймет):D :-[
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Барса дула, але шоб дути таким складом молодці шо відігралися тут Селтіку майже і не світить
та да если они Шахтеру проиграли на выезде 2-0 то думаю барса им еще больше накинет.
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Неочікувано но шо поробиш відать Севілья після тих всіх передряг з тренерами та гравцями трохи не зібрана ну думаю вдома дасть бой для турків
Там и отмосфера будет празничная. Вообщем думаю в дома они "натянут" ... (большой сапог на маленькую ногу).
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
miwania сказав(ла):
Манчестер Юнайтед не смог ужалить Лион, но думаю вдома они поиздеваються над Марсельцами
=-O Я чогось не знаю, коли це Ліон переїхав в Марсель:D Вініматєльнєй:D
Арсенал молодці, поганяли троха міланців
А від селтіка чогось такого очікував, але в Іспанії їм нічого не світить.
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Fishman сказав(ла):
Я чогось не знаю, коли це Ліон переїхав в Марсель Вініматєльнєй
Арсенал молодці, поганяли троха міланців
А від селтіка чогось такого очікував, але в Іспанії їм нічого не світить.
Якшо чесно то я здивувався як АРСЕНАЛ рвав мілан, Міланці навіть мяч нормально не тронули більшість мячем володів Арсенал. А барса просто була сильніша хоч і Селтік в дома дуже добре грає.
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Почалося сплавляння Гранта в Челсі:-(
Лэмпард критикует Гранта

Лэмпард остался крайне недоволен своим непопаданием в основной состав на матч с Олимпиакосом.

Точнее, ему не нравится ротация состава. "Я не знаю насколько серьезно тренер планирует использовать данный метод работы, но он мне крайне не нравится".

"Во всех командах, где я выступал, был костяк, вокруг которого строилась игра. Нашему тренеру тоже нужно сделать такое".

Лэмпард вышел только на пять минут в самой концовке, а Джон Терри вовсе провел всю игру на скамейке запасных. При Жозе Моуриньо оба футболиста играли постоянно.

Грант называет главной причиной физическое состояние игроков, которые только недавно восстановились после травм. Возможно, они вынуждены будут пропустить финал Кубка Лиги против Тоттенхэма в воскресенье.

"Я хочу играть и чувствую в себе силы это делать, - говорит Лэмпард. - Мне не хотелось бы пропускать важные матчи команды".
www.football.ua
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
У Интера проблемы с обороной

Перед ответным матчем 1/8 финала Лиги чемпионов против Ливерпуля главному тренеру нери-адзурри предстоит решить серьезную проблему в центре защиты.

Дело в том, что Роберто Манчини не сможет рассчитывать на услуги двух основных центрбеков команды. Марко Матерацци, заработав красную карточку, пропустит матч из-за дисквалификации, а вот Иван Кордоба в нынешнем сезоне может вовсе больше не сыграть. Колумбиец повредил крестообразную связку и выйдет на поле не скоро.

Не будем забывать, что по-прежнему в лазарете находится аргентинский защитник Вальтер Самуэль. В итоге, выбирать Манчини практически не из кого. Скорее всего, на важнейший матч с Ливерпулем Интер выйдет со связкой Кристиан Киву - Николас Бурдиссо в центре обороны
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Да Арсенал дав жару, просто молоденькі хлопці перебігали старічков. Вот тільки Адебайор(копія нашого Брандао), на мою думку не в писується в Арсенал.
Севілью жалко, с подіваюсь хлопці ще покажуть.
Ліон, в Манчестрері ще своє отгребе.
Барса!!! Дивився вчора тільки перший тайм, це було щось. Да пропустили, два голи, з двох моментів, але шо витворяла ця команда. Реально з такою грою їм люба команда по зубам.
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Я і досі від думки не відійшов як досвічений Мілан навіть мяч не міг відібрати у молодого складу Арсеналу.Але всетаки мач був видовичним.
 

laim

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
79
Репутація
0
Мілан просто думав шо виграє але зрозуміли шо кашпец і !
Але матч конешно супер!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Кращий гол!!!

У мене виникла ідея а чому б це нам, хто не байдужий до футболу і власне цікавиться проходженням Ліги Чемпіонів не висунути свою версію найкращого гола.
Так як груповий тур уже пройшов то можна почати з нього.
Я відібрав 32 голи (= к-ті команд) які мене найбільше захопили
виставляю на доступ а Ви скачуєте, дивитесь, голосуєте.
Пропоную таку схему голосування : ви вибираєте 10 голів які вам сподобались і пишете у скільки балів від 1-10 ви оцінюєтекожен з обраних Вами голів, за кожен гол можна поставити лише одну оцінку, якщо знаєте автора гола вкажіть
тіпа так :
МЮ - Рома 1:0 Спортинг (МЮ) 10
Барселона - Ліон 2:1 (Барселона) 9
..........
Стяуа- Славія 0:1 (Славія) 2
Русенборг- Валенсія 1:0 (русенборг) 1
Якщо всі згодні то стартуємо ;)
далі будем обирати кращі 1/8, 1/4 і т.д. :)
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
виставляю на доступ а Ви скачуєте
ЯК я поняв їх можна скачати в ланскопі якщо так то звідки я взнаю твій ІР адрєс.Єслі шо то поправ.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
_AMATOR_ сказав(ла):
ЯК я поняв їх можна скачати в ланскопі якщо так то звідки я взнаю твій ІР адрєс
їх можна буде скачати у мене! якшо люди зацікавляться я дам пряму ссилку тут
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
їх можна буде скачати у мене! якшо люди зацікавляться я дам пряму ссилку тут
О то можеш дать силку я подивлюсь і іншим захочетьсь лади.
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Зозо давай посмотрим.................
+1 за идею.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Кращий гол!!!

ОК виложую голи на порталі в одному архіві будем надіятися що ніхто не удалить :)
the best of Grop stage
ну і мабуть почну >:eek:

Штудгарт-Рейнджерс 3:2 (Штутгарт) 10
Ліон-Барселона 1:1 (Ліон) 9
Мілан-Шахтар 4:1 (Мілан_Зеєдорф) 8
МЮ - Рома 1:0 (МЮ_Руні) 7
Фенербахче-ЦСКА 1:1 (Фенербахче) 6
Селтік- Шахтар 0:1 (Шахтар_Брандао ) 5
Ліверпуль-Бешикташ 6:0 (Ліверпуль) 4
Стяуа-Севілья 0:2 (Севілья_Ренато) 3
Порто-Марсель 1:1 (Марсель) 2
Рома-Спортинг 2:1 (Рома) 1
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
3o3o 3aP}|{aBeJIu,
Підтримую. Шось нове на форумі(стосовно футбола) - давно пора. Голи вже скачав, сьогодні передивлюсь і завтра напишу свій рейтинг.