Uefa champions league

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Як я і казав один матч проти Мю на свому полі, це не показник(по великому рахунку Бврса, ще й у матчі проти Шальке повинна була пакувати валізи). МЮ в цьому році машина для вбивств, я з самого початку казав, шо їм світить фінал, а вот в фіналі можливо все, всетаки один матч!!!!
 
B

BEN LADEN

МаРшАл сказав(ла):
ЯК НА МЕНЕ ТО ЛІВЕРПУЛЬ ВИЙДЕ В ФІНАЛ
miwania сказав(ла):
я тоже так думаю что Ливерпуль. выйдет в Финал.
Ія скажу, шо Лівер має вийти у фінал... Причом мат4-то буде явно цікавішим, всьотакі гол Ліверу тре кідать полюбом... короче шду-нідашдусь сівотнішнєва ма44а...
З.І. думаю буде забито більше 3-ох голів... (надіюсь всі у ворота Пєті - чіловєка-танкіста)...
З.І.2. хоть би тіки не дотянули до додаткового часу і пінальків... я єтого нівидіржу *CRAZY*
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
BEN LADEN сказав(ла):
хоть би тіки не дотянули до додаткового часу і пінальків... я єтого нівидіржу
це вже буде зовсім не цікаво... дежа вю....
 
C

Colin

Барса так і не змогла забити. Класна команда вилитла із ліги, але пройшла ще краща!!!!
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Я думаю сьогодні Ліверпуль виграє в Челсі 2-0.А в фіналі програє МЮ 2-1 або 1-0.
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
Twisted,
На рахунок того шо Ліверпуль сьогодні виграє в Челсі питань нема але ЛІвер щас досить в хорощій формі і як пише FIFAyer,
там буде лиша 1 гра а фінал є фінал і 2 командам прийдеться викладатися навіть не на 100% а на всі 1000%.

добавлено через 3 минуты
А ЯК НА ВАШУ ДУМКУ ЧИ СПРАВЕДЛИВО ОСЬ ТАКЕ В ФУТБОЛІ ЯК МЯЧ ЗАБИТИЙ НА ЧУЖОМУ ПОЛІ нап. ІРАЮТЬ 2 ОДІНАКОВІ КОМАНДИ ПО СИЛІ АЛЕ 1 КОМАНДА ЗІГРАЛА НА ВИЇЗДІ 1-1 А ДОМА 0-0 І КОМАНДИ ВРОДІЬИ Й ЗІГРАЛИ В НІЧИЮ АЛЕ ПРОХОДИТЬ ДАЛІ ЛИШЕ 1 КОМАНДА.
ЯК НА МЕНЕ ТО ЦЕ ПРАВИЛО ВІДЖИЛО І ТРЕ ЙОГО ВІДМІНИТЬ ХАЙ КОМАНДИ ВИЯСНЯТЬ МІЖ СОБОЮ ХТО СИЛЬНІШИЙ !!!!!!!!!1
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
Мда...ну не знаю....от читаю ваші пости,і ба4у що всі ви проти Челсі...нічим не погана команда...,Але врахуйте той фактор ,що вони грають вдома...і Челсі як любий світовий гранд вміє грати дома....такщо мій прогноз....1-1(1-0)....допольнітельнє...;) :cool:
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
Bogdan,
Ми не протів Челсі а реально дивимось на речі Челсі щас не в найкращій своїй формі а Ліверпуль якраз набирає обертів а те що Челсі буде дома грать то воно не сильно і поможе адже з Ліверпуля прийде таож багато фанів підтримати свою команду.
 

CCCP

Користувач
Реєстрація
25.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Думаю будет 2-2
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
На рахунок Ліверпуль - Челсі, то думаю буде 2:1, а на фінал ще рано щось загадувати...
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
DjFuflik,
якраз нормально адже фінал незабаром!!!!!!
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
МаРшАл,
Вінал то незабаром, але ще не вияснилися всі його учасники!
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
от говоримо шо Ліверпуль пройде далі Челсі але матч тіки буде ввечері такшо там може бути все і навіть таке як Челсі порве ЛІверпуль!!!!

добавлено через 40 секунд
DjFuflik,

а іфнал незабаром такшго прогнози можна робити вже щас!!!!
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
МаРшАл сказав(ла):
Ми не протів Челсі а реально дивимось на речі Челсі щас не в найкращій своїй формі а Ліверпуль якраз набирає обертів
На рахунок того що ти реально оцінюєш ситуацію то це я сомніваюсь. Я б раніше потрібного не відносив Челсі до рангу передчасного аутсайдера! Як всім нам відомо аристократи добре вміють вигравати на рідному полі, про це свідчить останній матч їх з МЮ який закінчився рахунком 2:1! Я б неспішив що до перебігу і кінця цього матчу!
МаРшАл сказав(ла):
а те що Челсі буде дома грать то воно не сильно і поможе адже з Ліверпуля прийде таож багато фанів підтримати свою команду.
Так це шо ти написав тут взагалі тут смішно:D Кількість вболівальників на полі тої чи іншої команди незалежить від бажання йти чи не йти! Чи ти думаєш що вболівальники Челсі нехтіли йти на гру яка проходила в Ліверпулі*JOKINGLY* Все залежить від кількості мість яке виділяється фанам команд на виїзних і домашніх матчах. Такшо якби нехтіли вболівальники Ліверпуля прийти на матч буде їх меншість, як і на енфілдроуд вболівальників Челсі! Допоможе олдтрафорд для аристократів!!!Та щей як!!!
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
В Челсі тоже великі шанси пройти далі,вони грають в нічейку і вже в фіналі так шо вони будуть (наверно)оборонятися на всю ,а на контер атаках можуть забити!!!!
Я думаю буде 0:0або 1:1
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
vasik,да там 2 команди будуть битися за перемогу адже 2 командамвона потрыбна!!!!!
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
МаРшАл сказав(ла):
да там 2 команди будуть битися за перемогу адже 2 командамвона потрыбна!!!!!
То це ясно шо вони будуть боротись за премогу,але в Челсі більші шанси
бо в них 1 гол на виїзді, і вони грають вдома..
Тиск трибун має Челсі пловірити в перемогу,і якщо ігра добре піде в них то вони мають прходити далі...
А якщо Ліверпуль виложится на всі 101% то Челсі буде кранти!!!
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
важко шось говорити по поводу цього матча, соперники проводять явно не лучші свої созони...
арістократи сядуть в оборону і якшо не будуть ловити мух, то непропустять....
мерсісайдци будуть чавити так як вони вміють...
челсі слабше за лівер... але свої стіни і результативна нічия на енфілд роуд можуть вивести челсі в фінал...
ой бідний риисе...
хотя я за лівер.... Ліверпуль вперед!!!!!!!!!!:)

добавлено через 5 минут
ой забув про рахунок, вже матч почався але думаю не пізно..2-1, або 1-1
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Я за CHELSEA!!!
CHELSEA вперед!!!
P.S шот 1-1 или 0-0
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
да жаль....=( шкртела замінили... хююпя вийшов...