Uefa champions league

  • Автор теми Автор теми Фόбоς
  • Дата створення Дата створення
"Реал" 1-0 "Лион"

Роналду 6' [Гол]


Мю 1-0 Мілан

Рунні 12' [гол]
 
Як і очікувалося імена в футболі нічого не вирішують...Реал пролітає...1-1 на 75 хвилині...і шансів забити 2 мячі мадридцям просто не реально!
А МЮ просто знущається над міланцями)))3-0
 
мда....неочікував я такого від ліона, молодці хлопці поборолись!!
81мин. Статистика владения мячом у нас 63% на 37% в пользу мадридского Реала. А вот счет на табло для хозяев очень плохой.

добавлено через 13 минут
"Реал" 1-1 "Лион"

первый матч 0 - 1

Роналду 6' [Гол]
[Гол] 76' Пьянич


"Манчестер Юн." 4-0 "Милан"

первый матч 3 - 2

Руни 13' [Гол]
Руни 47' [Гол]
Парк 60' [Гол]
Флетчер 88' [Гол]
 
сушай абыдна да!
МЮ вкотре довів перевагу англійського футболу над італійським, прекрасний матч і результат теж радує
щодо реалу то має бути соромно, стільки бабок вкинули і в 1/4 не потрапили - завтра мабуть знов нового тренера будуть шукати.
"Реал" (Мадрид, Испания) 11 25.00%
прийміть мої співчуття ви вірили.
 
DevL_MayCRy сказав(ла):
"Манчестер Юн." 4-0 "Мил
хех жаль той Мілан,а коментатори кстате правильно кажуть: Мілану потрібні нові гравці і нова кров бо з цим складом діла вже не буде
 
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
сушай абыдна да!
МЮ вкотре довів перевагу англійського футболу над італійським, прекрасний матч і результат теж радує
щодо реалу то має бути соромно, стільки бабок вкинули і в 1/4 не потрапили - завтра мабуть знов нового тренера будуть шукати.

прийміть мої співчуття ви вірили.
Та це проклятий клуб=) вони вже 6 років не пробиваються в 1/4!:-D
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
завтра мабуть знов нового тренера будуть шукати.
Ага і з ним пів команди ще на 500 млн*ROFL*
 
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
Мілану потрібні нові гравці і нова кров бо з цим складом діла вже не буде
яб не сказав, якби Неста грав у захисті і Кахабер, результат був би іншим, а от те що тренер ліванув від них оце і є їхньою проблемою, Леонардо тримає команду на балансі, але як бачимо не достатньо для ЛЧ
 
Италия боится потерять место в Лиге чемпионов


Президент Итальянской федерации футбола Джанкарло Абете заявил, что он всерьез опасается того, что в сезоне 2011/12 Италия потеряет одно место в Лиге чемпионов.

«Это может случиться, потому что наши команды всерьез не воспринимали Кубок УЕФА, а теперь не воспринимают Лигу Европу. Однако этот турнир имеет такие же высокий статус и цену, как и Лига чемпионов. Так что к нему не следует пренебрежительно относиться. Поэтому на данный момент мы все должны очень постараться. И будем надеяться, что Германия не обойдет нас в рейтинге УЕФА», - сказал Абете.
 
DevL_MayCRy сказав(ла):
И будем надеяться, что Германия не обойдет нас в рейтинге УЕФА», - сказал Абете.
ну судячи з протистояння Баварія - Фіорентина мабуть таки німці обійдуть
тим більше із 3-х команд у ЛЧ залишилась 1-а і то мабуть не на довго :-D
Тай Юве ще може постраждати від англійців
 
Янукович при владі....))) і ми пропускаємо самий найкращий матч))) Челсі - Інтер....і будемо дивитися московську команду ЦСКА...яка влетить Севільїї 3-0))))....із за цього матчу я вже Януковича не люблю
 
Знахарь сказав(ла):
Янукович при владі....))) і ми пропускаємо самий найкращий матч))) Челсі - Інтер....і будемо дивитися московську команду ЦСКА...яка влетить Севільїї 3-0))))....із за цього матчу я вже Януковича не люблю
а він тут вже причому?
хотя...

якшо матч не будуть показувать,то я хоть склади команд напишу
Основа Челсі: Тернбулл, Івановіч, Террі, Алекс, Обі-Мікел, Баллак, Малуда, Лемпард, Жирков, Дрогба, Анелька.
Запас: Тейлор, Брума, Баллетті, Карвальйо, Коул, Калу Старідж.

Основа Інтера: Сезар, Самуель, Майкон, Лусіо, Дзанетті, Мотта, Снейдер, Камб*яссо, Пандєв, Міліто, Етоо.
Запас: Тольдо, Сантон, Кордоба, Матерацці, Станковіч, Марига, Куарежма.
 
непоняв юмора
в неті пише шо має щяс іти матч Севілья - ЦСКА
але ж показують то Челсі - Інтер=)
 
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
в неті пише шо має щяс іти матч Севілья - ЦСКА
але ж показують то Челсі - Інтер=)
ахаххаха ну ти гониш ти віриш НЕТу?
тож і так ясно шо будуть цей матч показувать це центральний матч туру..!!
 
Та це просто Янукович на форум зайшов, прочитав шо Знахарь написав..і подумав шо затупив)). І вирішив, щоб показували Челсі-Інтер
 
Челсі 0-0 Інтер (Перерва)

Севілья 1-1 ЦСКА (Перерва)
Нецид, 39 (0:1), Перотти, 41 (1:1)
а тут тоже ще цікаво буде
 
'63 Севилья 1 : 2 ЦСКА М
 
отак то воно буває
Шось Рома твої прогнози ні на рахунок Челсі ні на рахунок ЦСКА не справдилися :-(
ще чого доброго німці завтра барсу виб"ють
 
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
отак то воно буває
Шось Рома твої прогнози ні на рахунок Челсі ні на рахунок ЦСКА не справдилися
ще чого доброго німці завтра барсу виб"ють
Да ЦСКА молодці...а от на рахунок Інтера і Челсі я писав колись :
http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=389281&postcount=1428
 
Знахарь сказав(ла):
от на рахунок Інтера і Челсі я писав колись :
ну давай конкретніше ст. 71
Знахарь сказав(ла):
Ладно хто тоді зі мною поспорить?..що цього року Челсі візьме ЛЧ...жду.
;-)
ну це звісно можна описати твоїми же словами "страшне невезіння"
Інтер має потенціал, але ж всеж дождемось жеребкування :-)