Uefa champions league

_seriy_

Користувач
Реєстрація
25.09.09
Повідомлення
27
Репутація
0
Пятов рахіт
 

frequenz

In vino veritas
Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
1 263
Репутація
0
Арсенал 5 : 0 Шахтар ))
а матч, то ще триває))
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
frequenz сказав(ла):
Арсенал 5 : 0 Шахтар ))
блін я цих захищаю а ці рахіти 5 банок пропускають 70 хвилин
от як так можна?

поки що забивали Сонг, 19 (1:0), Насри, 42 (2:0), Фабрегас, 60 (3:0, с пенальти), Уилшир, 66 (4:0), Шамах, 69 (5:0)
 

T1T@N

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
103
Репутація
2
5-1 це піпєц я в шокі....
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
мда...... що тут сказати, не знають наші хлопчики, що таке грати проти команди яка бігає! Звикли, що в Україні всі пішком ходять, Брага мала вставляти, не вийшло, так Арсенал другим складом на місце поставив! Соромно за Український футбол! Ах да один всетаки всунули, але то атакою назвати якось язик не повертається, тай як би там бив Луіс Адріано, то разу з 20 забив би. Арсенал молодці, скільки моментів створили- стільки забили, 14 голів в 3 матчах.... А нашим одне побажання - пасти баранів в Українському чемпіонаті....
П.С. Вже давно не дивлюся Динамо, була надія тільки на Шахтар, вмерла надія....
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Ф?бо? сказав(ла):
Ах да один всетаки всунули, але то атакою назвати якось язик не повертається
І то забив бувший гравець Арсенала :D
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
І то забив бувший гравець Арсенала
Досі не мож зрозуміти, чого Луческу тримає його в заміні, а випускає Андріано, навіть колись Леоненко вроді сказав, що Луіс Адріано це взагалі не футболіст, а бог зна що !
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Ф?бо? сказав(ла):
що Луіс Адріано це взагалі не футболіст, а бог зна що !
ну для мене то це троюрідній брат Брандао :D
але сумувати не варто навіть з такою грою шахтар може вийти з групи
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Родич то точно, десь ще Мілевський родич їхній, по дідовій лінії , що у війну сиротою лишився :) Та з групи вийде, а далі що ??? чорна діра.....во всіх смислах слова :)
 

SLAVIK

Користувач
Реєстрація
30.11.09
Повідомлення
142
Репутація
0
Луческу: "Шахтар" і "Арсенал" грали на одному рівні

"Шахтар" і "Арсенал" грали на одном рівні у матчі 3 туру Ліги чемпіонів. Про це після гри заявив наставник донецького клубу Мірча Луческу.

"На прес-конференції перед грою я сказав, що цей раунд складається із двох матчів. Перший з них ми зіграли сьогодні, другий потрібно провести в Донецьку. Пробачення сьогоднішньому результату немає. Ми зробили "Арсеналу" три подарунки: пропустили два безглузді гола, плюс пенальті, який суддя призначив, напевно, під тиском публіки.

При рахунку 3:0 уже все було зрозуміло. А до першого гола суперник нічого не створив біля наших воріт, і тільки завдяки нашим подарункам команди пішли на перерву з таким результатом. Найголовніше тепер зробити правильні висновки із сьогоднішньої гри й добре підготуватися до матчу, який відбудеться в Донецьку через два тижні. Сподіваюся, у матчі-відповідь моя команда буде сміливішою й упевненішою у своїх силах, - цитує тренера офіційний сайт "Шахтаря".

Також Луческу залишився невдоволений діями арбітра гри з "Арсеналом".

""Арсенал" володів перевагою, що не дивно, адже вони грали вдома. Крім того, мені не сподобалося, як деякі моменти інтерпретував арбітр. "Арсенал" показав гарну, організовану гру. Ми ж у першому таймі допустили дві помилки, які й вплинули на результат матчу. Спочатку П`ятов не зміг зафіксувати м'яч, у результаті чого "Арсенал" повів у рахунку. Ну а друга помилка - у пасиві такого досвідченого гравця, як Срна. Проте , я вважаю, що сьогодні "Шахтар" і "Арсенал" грали на одному рівні."
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Доречі про Брандао Бачу в матчі проти Жиліни відмітився - мав шанс забити- 10 см від стійки стояв, но опять шось не то =)))
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Хто там казав шо Шахтар може боротися з переше місце з Арсеналом? Їм за друге боротись треба.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ну я думав шо може но вчорашній результат заставив задуматися
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
напишіть хтось всі вчорашні результати матчів ЛЧ
крім Шахтаря
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Подивився вчора матч Шахтаря до рахунку 4-0...після другого мяча в грі стало все зрозуміло. До речі Шахтар на виїзді не вміє грати... Барса, Мілан, Рома - всі ці команди громили Шахту в себе вдома...Валенсія, Селтік, Спортінг - то легенько розминалися...пройшло вже 8 років з приходом Луческу - а вони як влітали всім в гостях так і продовжують і з цим тренером так воно буде завжди.
По грі розгрому не мало бути...якби звісно не Пятов...зажирів хлопчина...в українському чемпіонаті, коли до воріт гірників за гру наближаються 3-4 рази - звісно він супермен...а от коли тре було дійсно показати свій клас - то ляп за ляпом.
1-ший гол - це в мене в селі навіть краще стоять голкіпери - хоть і в чоботях і фуфайці грають))
2-гий - сильний удар по центру воріт...знову ж таки в селі в тих самих чоботах воротар би просто не зміг би від мяча втікти))
3-тій гол (пєнальті) - це просто цирк як захист криє гравців при кутовому...Адріано під час польоту мяча вспів положити на газон 4 чоловіка))
Ну думав тут вже Пятов реабілітується за перші два мячі...
4 - ий гол доказав одне...на воротах в нас сьогодні нікого немає...все що туди не летіло - все залітало.
5-ий гол не бачив...але думаю що Шахтарю пора зайнятися пошуком нового голкіпера...тому що якщо згадати що він в кожному серйозному матчі чудить - то 5-1 скоро буде в нас рахуватися нормальним
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Результати 19.10.10

Спартак Москва 0 - 2 Челси
Реал 2 - 0 Милан
Рома 1 - 3 Базель
Олимпик 1 - 0 Жилина
Брага 2 - 0 Партизан
Аякс 2 - 1 Осер
Бавария 3 - 2 ЧФР
Арсенал 5 - 1 Шахтер
 

футболіст

Користувач
Реєстрація
20.12.09
Повідомлення
221
Репутація
0
psix сказав(ла):
Подивився вчора матч Шахтаря до рахунку 4-0...після другого мяча в грі стало все зрозуміло. До речі Шахтар на виїзді не вміє грати... Барса, Мілан, Рома - всі ці команди громили Шахту в себе вдома...Валенсія, Селтік, Спортінг - то легенько розминалися...пройшло вже 8 років з приходом Луческу - а вони як влітали всім в гостях так і продовжують і з цим тренером так воно буде завжди.
По моєму це ти казав шо Шахтар має боротися за перше місце з Арсеналом бо той вже давно не гранд. Ну шо переконався шо шахтарю тіки за друге боротися, а про перше вони можуть навіть не думати.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
футболіст сказав(ла):
По моєму це ти казав шо Шахтар має боротися за перше місце з Арсеналом бо той вже давно не гранд. Ну шо переконався шо шахтарю тіки за друге боротися
так Шахтар дома виграє в Арсенала...тому що Арсенал на виїзді грає не набагато краще за наших)))
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
опана
Тотонхем б*є рекорди Шахтаря=))
вже 3-0 в матчі з інтером вони програють
іде 22 хвилина
Дзанетти, 3 (1:0), Это`о, 10-пен. (2:0), Станкович, 12 (3:0)