Uefa champions league

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
psix сказав(ла):
Найшов цікаву статистику на уєфа.ком, кому цікаво - предоставляю:
Манчестер щось цього року грає в дуже обережний футбол, всі там по стока наколотили а ці всього лише 9, зате пропустили 2
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
Манчестер щось цього року грає в дуже обережний футбол, всі там по стока наколотили а ці всього лише 9, зате пропустили 2
від захисту коли граєш - менше сил тратиш...а так як МЮ бореться на всіх фронтах - то вони фізично не в змозі в кожній грі показувати атакуючий і видовищний футбол...от на класі і виграють собі матчі
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
ну в одній четвертій далеко на класі не заїдеш, адже там вже всі таким класом як вони, якщо не сильніші
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
NoMoneyNoCrysis, ну чого є Шахтар, є Шальке...якщо повезе то до полуфінала можна не напрягатися
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
завтра жеребкування) якщо я не помиляюся.
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Знахарь сказав(ла):
NoMoneyNoCrysis, ну чого є Шахтар, є Шальке...якщо повезе то до полуфінала можна не напрягатися
хДД ну протів Шахтаря вони якраз таким класом нікуди і не заїдуть. от з Шальке ще можуть, а в Донецьку їм точно нічого не світить
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
пха..Шахтар пройде в 1.2 тільки, якщо попаде Шальке чи Тотенхем.І то не факт, а з іншими командами їм рано сперечатися, не доросли ще
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
хДД ну протів Шахтаря вони якраз таким класом нікуди і не заїдуть.
Шахтар слабенька команда для ЛЧ і те що вони пройшли в 1\4 це просто недорозуміння...в слідуючій стадії Шахтар просто винесуть з великим рахунком...і не важливо хто Донецьку попадеться
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Знахарь сказав(ла):
Шахтар слабенька команда для ЛЧ і те що вони пройшли в 1\4 це просто недорозуміння...в слідуючій стадії Шахтар просто винесуть з великим рахунком...і не важливо хто Донецьку попадеться
Рома, дякую, проплакався - я вже не один раз писав: "М"ячик круглий і поле прямокутне". Та і "Шахтар" нині на ходу, плюс до цього всього сам Пеп сказав шо нехоче бачити наш клуб в суперниках.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
psix сказав(ла):
"М"ячик круглий і поле прямокутне"
так говорять ті хто ніколи в футбол не грав і слухають його по радіо

psix сказав(ла):
Та і "Шахтар" нині на ходу
на якому ходу?:D

psix сказав(ла):
плюс до цього всього сам Пеп сказав шо нехоче бачити наш клуб в суперниках.
ну да куди там Челсі і Ман Юнайтед до Шахтаря :D ....короче psix не сміши людей, а то складається враження, що весь твій футбольний простір - це радіо ера, чи на крайняк голос америки:D
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
УЕФА дисквалифицировал Венгера и Насри.

Тренер "Арсенала" Арсен Венгер и полузащитник Самир Насри дисквалифицированы на один еврокубковый матч по причине неподобающего поведения 8 марта в ответном матче 1/8 финала Лиги чемпионов УЕФА против "Барселоны".

На сегодняшнем заседании Контрольно-дисциплинарная инстанция УЕФА (КДИ) постановила, что Венгер и Насри пропустят следующий матч в еврокубках. Отдельно на "Арсенал" был наложен штраф в размере десяти тысяч евро.

Ранее УЕФА открыл дисциплинарные дела на представителей лондонского клуба. "Арсенал" может подать апелляцию в течение трех дней с момента получения письменного извещения.

КДИ также наложила один матч дисквалификации на помощника "Тоттенхэма" Джо Джордана по следам инцидента, случившегося 15 февраля в Италии в первом матче 1/8 финала Лиги чемпионов с участием лондонцев и "Милана".

Джордан будет отбывать наказание в четвертьфинальной встрече, которая состоится 5 или 6 апреля. Как и в случае "Арсенала", виновная сторона может подать апелляцию, сообщает официальный сайт УЕФА.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
psix сказав(ла):
Та і "Шахтар" нині на ходу, плюс до цього всього сам Пеп сказав шо нехоче бачити наш клуб в суперниках.
якщо чесно то дійсно так ржу, до цих пір не можу відійти:D :D ...ти Пепа послухай то він і з Кривбаса зробить гранда футболу))))).
А хто повівся на лапшу Гвардіоли - той справжній, навіть не дилетант, - телепень :D :D ...і до речі в нашій країні з кожним роком таких стає все більше і більше
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Знахарь сказав(ла):
Вибачте о "Вєлікій Сансей футбола", я більше небуду Пепа слухати, буду тільки Вас слухати.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Всеж я думаю Гвардіола сказав так не просто. Оскільки з шахтарем він зустрічався і в груповій стадії, один раз вирвавши перемогу на останіх хвилинах, а вдома програвши, і в суперкубку, звісно те що Шахтар перший раз за історію потрапив до 1/4 не робить його мега зірку, але якби не старалися гравці та тренер то навряд чи їм це далося
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Всеж я думаю Гвардіола сказав так не просто
Він так сказав, тому що просто хоче попасти на цю команду, тому що вона ще раз повторюся дуже слабенька і пройти її це раз плюнути для любого суперника...але я бачу що тут дійсно зібралися люди, які хоть і дивляться футбол, але нічого в ньому не розуміють.
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
В 13.00 по киевскому времени в Швейцарии началась жеребьевка четвертьфинала Лиги чемпионов. На эту стадию помимо "Шахтера" пробились победители трех последних розыгрышей турнира "Интер", "Барселона" и "Манчестер Юнайтед", а также "Реал", "Челси", английский "Тоттенхэм" и немецкий "Шальке". Пары четвертьфиналистов Лиги Чемпионов определил знаменитый британский футболист Гарри Линекер.

Соперником донецкого "Шахтера" на этой стадии стал клуб "Барселона". Первый матч четвертьфинала пройдет в Испании. Победитель этой пары сыграет с победителем пары "Реал" - "Тоттенхем".

В других парах сойдутся:

"Реал" - "Тоттенхем"
"Челси" - "Манчестер Юнайтед"
"Интер" - "Шальке"

Четвертьфиналы будут сыграны 5-6 и 12-13 апреля, полуфиналы 26-27 апреля и 3-4 мая. Финал назначен на 28 мая и пройдет на английском стадионе "Уэмбли" в Лондоне.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Знахарь сказав(ла):
і пройти її це раз плюнути для любого суперника...
Ну Рома не пройшла ?
Знахарь сказав(ла):
Він так сказав, тому що просто хоче попасти на цю команду
Ну не знаю може він тобі звітує що він каже і чому,вже спори не важливі жеребкування все вирішило.
Знахарь сказав(ла):
але я бачу що тут дійсно зібралися люди, які хоть і дивляться футбол, але нічого в ньому не розуміють.
Давай не будемо ображити когось, бо почнемо згадувати твої слова сказані того чи поза того року ;)
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Знахарь сказав(ла):
але я бачу що тут дійсно зібралися люди, які хоть і дивляться футбол, але нічого в ньому не розуміють.
з усіх що тут писали, по-моєму, на футболі не розумієшся лише ти.
якщо Гвардіола сказав, що не хоче на Шахтар попадать, значить він і правда не хотів (хоть і попав). але Шахтар взмозі пройти любого суперника. хіба що лише ти там мєга прєдсказатєль який вже бачить хто виграє ЛЧ
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
До речі правильно zenia раніше писав - що тут тільки всяку єрєсь вміють постити з футбольних сайтів, розуму щоб зрозуміти, що Шахтар як грав 4-5 років назад - так і грає - ні в кого не хватає. І тільки "чудо", що попало до нас в групу у вигляді Партизана і Браги - потім нульова Рома - дало їм залізти так далеко. Одним словом смішно з тих, хто тут щось побачив нового в донецької команди...якщо вони Арсеналу в важливому матчі 5-1 попали - то про що тут ще можна говорити? А з Барсою буде всі 7-1 :D і це ще не предєл)))
Одним словом пишіть і далі свої ідіотські пости)))...а я вже тут появлюся після матчу з Барсою - щоб ще раз з вас поржати))))
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
NoMoneyNoCrysis сказав(ла):
але Шахтар взмозі пройти любого суперника.
хватить так гнати)))) шахтар міг би пройти шальке ну може при везінні тотенхем, але проти реалу, мю, челсі і т.д. шансів в нього нуль. і не треба про рому писати. зараз всі італійські клуби ніякі, тільки інтер ще шось бігає і то до першої нормальної команди.