Uefa champions league

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
але я впевненний у чистій перемозі київлян))), тому максимум що сьогодні світить французам це нічейка)
того року писали мені що я хреновий прогнозист, ну-ну))))
Знахарь сказав(ла):
Краще би замість Динами цей матч показали би)))
тільки другий тайм, таі в інеті трансляцію знайти не проблема.
Знахарь сказав(ла):
там Михалик чудив страшно) із за цього після першого тайму вже дивитися не було що)
та не один він, .перший пенальті там всеодно лівий. поки алкаш буде головний, в києві команди не буде
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Знахарь сказав(ла):
з групи Динамо ж вийде з ним
Так само як вчора
Знахарь сказав(ла):
впевненний у чистій перемозі київлян))), тому максимум що сьогодні світить французам це нічейка)
Повторюся:
psix сказав(ла):
З такою грою в ЛЧ робить немає що. В Зімбабве на чемпіонат між племенами!
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
але з групи Динамо ж вийде з ним, то навіщо його міняти?
додому вийде :D щастя буде якщо в лє попаде.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Приємно здивували білоруси. Матч не бачив але по текстовій трансляції мені здалося що вони себе дуже комфортно почували в Франції. А вот москвичі не дуже порадували, вели 1-2, але попали. Челсі з Юве накатали нічейку яка нам на руки. Можна сказати що день для нас склався не погано -)

Всі результати:
лига_чемпионов_19092012.JPG
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
psix сказав(ла):
Челсі з Юве накатали нічейку яка нам на руки
судячи з того матчу на руки нам лє буде) хто дивився той зрозуміє
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Ozzy,
Я дивився, да ,там була битва титанів, ну про виліт в ЛЄ можна буде говорити після туру 2-3. Бо як говориться "с чем черт не шутит" -) Подивимся які козирі "кроти" зможуть викинути в матчах з Челсі і Юве. Вон БАТЕ вчора в драбадан Лілль рознесли, а хто міг до гри сказати шо вони хоть один пункт в Франції візьмуть? Так шо.... поживем увидим ©
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Во БАТЕ, во красавци - Баварію в драбадан 3-1, сильно.
league_champions_2_10_2012.jpg
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
я так поняв, що Шахта вчора могла наказувати Ювентус????
п.с. ставте опитування на переможця ЛЧ і дружно голосуємо за БАТЕ :)))))))
думки матеарілізуються ухахахахахахахахаха. але якщо серйозно то ріал красавчікі
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
там суддя підсуджував для юве, там навіть на повторі чітко видно як адріано тянули, коли закидували мяч почті в штрафну площадку юве.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
судячи з того матчу на руки нам лє буде) хто дивився той зрозуміє
Судячи по вчорашньому матчі можем і з вашим юве тягатись, хто дивився той зрозуміє)
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
подивимся, як вони з Челсі потягаються :-p
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy, ще раз пересвідчуюся що Сьоміна дарма погнали....а ти і далі вболівай за Юве))
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
правильно зробили, що прогнали. мені наприклад Динамо Блохіна більш симпатичніше по першим двум матчам, і щоб ви, пан Знахарь, не казали, але гравці справді більш дисципліновано і зібраніше стали грати.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь,
при сьоміні вони б злили)))))
Sho0Ter сказав(ла):
там суддя підсуджував для юве, там навіть на повторі чітко видно як адріано тянули, коли закидували мяч почті в штрафну площадку юве.
не тягнули, а не підсужували шахті як в чу. подивись чемпіонат італії і подивись як там тримають і штовхаються.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Украина отрывается от преследователей в таблице коэффициентов

Удачные выступления отечественных клубов на евроарене позволили Украине достаточно серьезно оторваться от своих главных конкурентов.
Конечно, шансов догнать Португалию практически нет, но сохранить седьмое место в таблице коэффициентов Украине вполне по силам. Нидерланды уступают около двух пунктов, Россия же вовсе отстала почти на пять очков.

Нынешний евросезон складывается для украинских команд удачно. Подтверждением является тот факт, что по итогам текущего футбольного года Украина вовсе является третьей, уступая лишь Испании и Англии.
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
В следующем году сгорает наш лучший кофф 16 с копейками,так что радоваться очень даже рано,можно опуститься на 9-10 место...
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
zenia, є варіант з виходом всіх 4 команд в плей-офф, а в ідеалі і прохід в подільші стадії турнірів, такщо не все так погано ;)