Uefa europa league

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Поки Динамо не продасть Шацьких я вболівати за них не буду...
то ти вболіваєш за шахту бо вони брандао продали?))))
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
думаю штрафні на своїй половині поля не рахуються стандартами...
кутові це теж стандарти....
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Тррр... Стаять ракєль! Ти подиви на ресурси які виділяються зараз в Динамо чи виділялись Сьоміну в Локомотиві на придбання гравців, на умови в яких працює тренер, на стадіони, на клубні бюджети! Скільки там Динамо тринькає в рік? а прикинь у скільки раз менше тратиться Метал. Якщо скласти пропорцію затрат Динамо і Метала, то Динамо вже давно б мало кубок галактики виграти....
але і скільки динамо грає на найвищому рівні, майже кожен рік в лізі чемпіонів і весь час перше-друге місце в ЧУ, а не факт що метал проведе на такомуж рівні ще пару сезонів і з цимиж гравцями (метал нагадує дуже астон вілу) побачим чи вони протримаються на вершині. І плюс в динамо прибутки більші за метал, такщо треба не тільки витрати рахувати
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
поясни що по твоєму "конструктивні атаки" і який це фарт був у києві?
Комбінаційна гра в атаці, а не каталово і "авось". Фарт це гол динамо, тобто гол валенсії в свої ворота.
чиста заслуга в марадони коли він англійцям забивав на ЧМ
Ти ще діда Панаса вспомни. Якшо обіграш 2 гравців і влучний удар не є показаням рівня гри гравця, а є показчиком на рівень командної гри, то >:eek: >:eek: >:eek:
і чогож тоді валенсія тільки 2 гола забиа якщо захисту не було?
Бо 2 ЗАБИА. Ти що матч не дивився?
Якшо наприклад Карпати в чемпіонаті україни пропустили 30 м'ячів,а Юве в італії 32, то це означає що в карпат потужніший захист???
ух давно, чогож вони тоді в ЧУ на 3 місці??? яка в них гра якщо їх пацани яким по 16-17 років возили рилом по полю???
Ну і чого це ти навів приклад? беззаперечного лідерства Києвлян? :-|
що тут правильного??? це в розпалі таке праило діє коли по 2 матчі в тиждень і аж ніяк не після перерви зимньої коли навпаки потрібно форму набирати
Може їм ше таварнячки катать по вівторках і четвергах? Навіщо лишня нагрузка? Почався чемпіонат, кубок, матчі уефа.
ти хоть знаєш хто такий Сьомін? Ти його рівняєш з маркевичом???? чого добився Маркевич? А згадай локомотив Сьоміна. А гравців, скільки гравців з металіста грає по національним збірним???
Сьомін це походу троюрідний брат сусіда, в якого мій знайомий кота купляв.
Згадай, згадай, глянь на теперішній рівень гри! одними спогадами матч не перемогти.
хахаха, ви за чемпіонатом україни спостерігаєте, друга команда... шахта вже третя)))
ХАХАтунчік, смію нарушить твою впевненість, шо незавжди положення в турнірній таблиці відповідає рівню команд.

Ну і маразм жеш ти написав. змісту 0. Спор йшов про чюдову\паскудну гру динамо.
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Так уж поставлений футбол, шо півзахисник дає паси форварду))
так ти сам і відповів, що сам по собі кравец гол не забив, да він виконав більшу половину роботи, але НЕ ВСЮ, і далеко не всю...

Wehr сказав(ла):
і шось непобачив там ігри посля якої можна стверджувати
Цитата:
навіть і не знаю хто зможе остановити динамівську машину...
покрайній мірі їх не зупинила валенсія, а валенсія як мені відомо, незнаю як тобі, не такий уж і слабкий клуб.
ginger сказав(ла):
чиста заслуга в марадони коли він англійцям забивав на ЧМ
+1
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
я б подивився шоб ти говорив коли на місце Кравця вийшов Максімка Шацьких... Там навіть хай Зідан передачкі видає, а толку ніц не буде...
ага, а як би на місце кореа вийшов би гіоане, або ше якийсь талановитий розпасовщик.... то там би не тільки паса не булоб, а щей харошу контратаку валенсія організувала б....
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
емс... думаю штрафні на своїй половині поля не рахуються стандартами...
советую, предивитися матч, і порахувати, скільки було штрафних, кутових біля "карної зони"

добавлено через 5 минут
Wehr сказав(ла):
два голи зі стандарту - це не показник гри захисту команди

А чого це тоді показник? температури? Та того захисту за весь матч небуло і близько! Через садок тяжче пробігти чим через динамівський
гигиг, знаеш реал тоже пустив зі стандарту, тоді можна впевнено казати, що рамос, пепе це защітніки ноль, пустили голь зі стандарту...
а МЮ тоже пускало голи зі стандртів і не одні, давай будемо кричати що фердінанту пора на пенсію, де логіка???? показник защіти це не тільки стандарти і навіть не кількість пропущених....
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
ginger сказав(ла):
І плюс в динамо прибутки більші за метал, такщо треба не тільки витрати рахувати
За рахунок чого в Україні команди отримують прибуток? І які з українських команд мають ті прибутки? Може Полтавська Ворскла має прибутки, чи Чорноморець Одеський? На сьогоднішній день прибутки мають тільки дві команди це Шахтар і Динамо, оскільки вони отримують за перемоги в лізі чемпіонів, вони збирають повні стадіони коли йде та сама ліга і не останню роль грає продаж різного барахла з клубною символікою, яке в Україні випускає лише Шахтар і Динамо. Чи може не так, якщо не так то проясни мені на чому базуються клубні бюджети укр. команд, а тим більше за шо вони залишаються в плюсі (тобто отримують прибуток)

добавлено через 2 минуты
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
так ти сам і відповів, що сам по собі кравец гол не забив
=-O ти бачив перший гол Динамо????

добавлено через 5 минут
Yaris сказав(ла):
советую, предивитися матч, і порахувати, скільки було штрафних, кутових біля "карної зони"
перерахуєш і скажеш мені...
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
гигиг, знаеш реал тоже пустив зі стандарту, тоді можна впевнено казати, що рамос, пепе це защітніки ноль, ппц пустили голь зі стандарту...
Дернячок. Зрівняв динамо з реалом:-|
Логіка супер. якшо динамо пропустило і реал, то в них однакові захисти.:-| . Пітрасян прям.
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
Wehr,кращеб ти нічого не писав, мало того що ти нічого не розумієш коли читаєш, так ти щей не думаєш що пишеш. З тобою навіть нема про що говорити, краще не пиши нічого ніж такий "брєд" писати

Wehr сказав(ла):
Сьомін це походу троюрідний брат сусіда, в якого мій знайомий кота купляв.

AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
і не останню роль грає продаж різного барахла з клубною символікою, яке в Україні випускає лише Шахтар і Динамо.
а хто заважає металісту продавати?
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
а тим більше за шо вони залишаються в плюсі
ну в нашій країні я думаю це ще не можливо, зі ставленням нашого люду до футболу (хочаб приклад з футбоолками, в нас скоріше куплять футболку тогож динамо на базарі, де на футболці навіть емблема криво намальована, а ніж фірмову за гривень 100)
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
оскільки вони отримують за перемоги в лізі чемпіонів
ось куди треба металісту йти, там і гроші найбільші для укр клубів
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Wehr сказав(ла):
Конструктивних атак небуло ніразу. В дома фарт неймовірний. На виїзді також. 2 голи кравця, чисто його заслуга(в обох це не була міць комбінаційної гри динамо, а індивідуальні дії кравця).
Wehr, якщо з Адміралом Дупою і можна про щось поговорити, то про тебе складається враження, що футбол ти дивишся по радіо і то тільки по святам...може вже хватить дурником прикидуватися?
Вдома в динамівців було 5 реальних моментів...ти пишеш фартило неймовірно... вони взагалі мали той матч вигравати, тільки завдяки арбітру, іспанці залишили Київ з сухими штанами...


всі гравці Динамо грають в національних збірних, в Металлісті ж один чи два...і то на бані...тренер Динамо - один із самих кращих тренерів Сх. Європи...а тут супер пупер футбольний фахівець Вехр заявляє :
Wehr сказав(ла):
Зрівнюючи гру, гравців, та тренерський склад, динамо тихенько курить бамбук.
і де ж тут логіка?...
Тепер на рахунок Шахтаря...два роки назад в груповому етапі ЛЧ Валенсія приймала Шахтар...до 30 хвилини матчу, рахунок вже був 2-0 на користь іспанців...в донецьких же футболістів за весь матч не було ні одного моменту...а іспанці собі спокійно катали мяч...хоча якби їм тре було би, то штуки 4 вони би ще положили би гірнякам...
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Wehr сказав(ла):
Харош уже, ато щікотно. Аяйай як негарно ображати старших....маленька.
то ти фантазёр епть!
Знахарь сказав(ла):
Тепер на рахунок Шахтаря...два роки назад в груповому етапі ЛЧ Валенсія приймала Шахтар...до 30 хвилини матчу, рахунок вже був 2-0
я канешно не в обіду, але я би не став згадувати шо було 2 роки назад, бо там і динамо і шахтар пускали стільки... шо ппц

добавлено через 36 секунд
Знахарь сказав(ла):
Wehr, якщо з Адміралом Дупою і можна про щось поговорити, то про тебе складається враження, що футбол ти дивишся по радіо
+1
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
я скажу одне що я думаю про динамо, шахтар і метал. саме більше я переживав за динамо, тому що вважаю що в них найбільш шансів поборотися за кУЕФА, шахтар просто розчарував, можливо, якщналагодить свою гру до матчу з ЦСКА, якщо ні то ЦСКА зараз також на підйомі і винесе шахтар... металіст, думаю що програє для динамо, защіта в них класна, напад тоже не слабенький.... но думаю що динамо на досвіді їх виграє...
це моя думка, можливо буде і по іншому, скоро побачимо...
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Yaris сказав(ла):
всі гравці Динамо грають в національних збірних, в Металлісті ж один чи два...і то на бані
Перераховую Валяєв, Слюсар, Девіч, в свій час Рикун... Це вже не один чи двоє...

добавлено через 51 секунду
Знахарь сказав(ла):
тренер Динамо - один із самих кращих тренерів Сх. Європи
Тут наприклад не заважалоб додати НА МОЮ ДУМКУ, або послатися на якиесь достовірне джерело...

добавлено через 1 минуту
Знахарь сказав(ла):
два роки назад в груповому етапі ЛЧ Валенсія приймала Шахтар
Ха ха, ти згадай шо було з Динамо при Дем'яненку, як вони тоді лігу провели... Це просто смішно...

добавлено через 1 минуту
Yaris сказав(ла):
бо там і динамо і шахтар пускали стільки... шо ппц
ну промовчати не зможу і скажу шо динамо раза в 3 більше пустило....
 

Andryha

Користувач
Реєстрація
13.02.08
Повідомлення
94
Репутація
0
Рейтинг країн в єврокубках за остані 5 років

#country 04/05 05\06 06/07 07/08 08/09 ranking
1England 15.571 14.428 16.625 17.875 11.222 75.721
2Spain 12.437 15.642 19.000 13.875 11.187 72.141
3Italy 14.000 15.357 11.928 10.250 10.500 62.035
4Germany 10.571 10.437 9.500 13.500 9.687 53.695
5France 11.428 10.812 10.000 6.928 9.571 48.739
6Russia 10.000 10.000 6.625 11.250 8.750 46.625
7Netherlands 12.000 7.583 8.214 5.000 6.166 38.963
8Romania 5.500 16.833 11.333 2.600 2.642 38.908
9Portugal 8.166 5.500 8.083 7.928 6.214 35.891
10Ukraine 8.100 5.750 6.500 4.875 10.625 35.850
11Turkey 5.375 4.000 6.100 9.750 6.750 31.975
12Greece 6.166 3.333 4.666 7.500 6.500 28.165
13Scotland 4.750 4.250 6.750 10.250 1.875 27.875
14Belgium 6.125 5.500 4.700 4.500 4.500 25.325
15Switzerland 2.625 9.375 4.100 6.250 2.900 25.250
16Denmark 1.500 3.500 6.125 5.125 7.800 24.050
Думаю шо розберетесь в таблиці шо до чого


Всього в рейтинговій таблиці 53 країни. Замикає таблицю Сан Марино з 0.250 очками.
В цьому сезоні на 27.02.09 в єврокубках залишились команди тільки з 12 країн.
Англія 5(залишилось)/9(стартувало)
Іспанія 4/8
Італія 4/8
Німечина 3/8
Франція 4/7
Росія 2/4
Нідерланди1/6
Португалія 3/7
Україна 3/4
Туречина 1/4
Греція 1/4
Данія 1/5
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
ginger, розказую для тих у кого пізнє, моя відповідь про Сьоміна такаж недоречна як і твоє тупе питання. І якщо, ти незрозумів шо я мав на увазі, то це твої проблеми і при тому шей проблеми з верхнім ярусом.
а хто заважає металісту продавати?
Буде спорос, буде і пропозиція! За динамо вболівають по всій країні, тому і попит на їхню продукцію є завжди, а толку вкладати кошти в випус стоттисяч примірників шарфів з клубною символікою метала, і намагатися продавати їх по всій Україні?
Логіка?
Wehr, якщо з Адміралом Дупою і можна про щось поговорити, то про тебе складається враження, що футбол ти дивишся по радіо і то тільки по святам...може вже хватить дурником прикидуватися?
Знахарь. Розумник? Гуру шуткі і вісєлья? Якщо я і можу прикинутись, шоб затупом відповісти тобі на твої висновки, то я бачу тобі прикидатись не треба.
На рахунок моментів. Ці гольові нагоди Динамо в Києві, ніяким чином не зрівняються з моментами Валенсії які були в іспанії. Як можна доводити в цьому випадку, що у динамо супер захист і вони по-грі пройшли Валенсію, я незнаю.

Сообщение от Wehr
Зрівнюючи гру, гравців, та тренерський склад, динамо тихенько курить бамбук.


і де ж тут логіка?...
Для інтелектуалів розв'язок задачі.
Спостерігаючи за грою метела і динамо, я зробив висновок, що метал знаходиться в кращій формі(одін-нуль)
Великої різниці в рівнях гри гравців в цих клубах немає, напроти я багато плюсів в метала, і в атаці, і в захисті, і в середній ланці.(рівно)
Мирон Маркевич, на мою думку на теперешній час найкраший тренер на території України( з тих які тренують в вищій лізі, Лобановського згадувати непотрібно.). Гра яку він нав'язав в металі, більш динамічна, красивіша, і якби то виразитись "європейська".( ту нуль)

Вот ана, звичайно ти зараз напишеш, що куда там, гіоане і в встєльках едмара не тримав, но це буде твоя думка.
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
Аж страшно подумать шо тут може бути за тих 9 днів, які лишилися до першого матчу між Динамо і Металом))))
Думаю, що по матчі в Києві судити щось буде важко, адже
Wehr сказав(ла):
За динамо вболівають по всій країні
але за Метал весь Харків і динамівцям буде дуже важко грати в Харкові у моральному плані. Підтримка на користь Метала буде просто шалена!
Сам буду вболівати за харків'ян... Чому? А тому, що подобається мені їхня гра набагато більше, ніж динамівська! Крапка!!!
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
завтра перша гра їхня в чемпіонаті.
Флорин Чернат: "С "Металлистом" будет сложнее, чем с "Валенсией"
- Как восприняли причуду турнирной сетки Кубка УЕФА, определившей вам в соперники по 1/8 финала «Металлист»?

- Не сказал бы, что это лучший вариант. Играть с харьковчанами, думаю, нам будет вдвое сложнее, чем с»Валенсией. «Металлист» и «Динамо» за последнее время хорошо изучили друг друга, и трудно судить, кто сможет извлечь из этого большую пользу. С этим клубом нам всегда было непросто. Достаточно вспомнить, что в чемпионате страны мы проиграли «Металлисту» в первом круге. Утешает другое: теперь у нас есть, с учетом ответной игры в национальном первенстве, два лишних шанса взять у Харькова реванш…
Останні слова дозволяють припустити, що не така вона і потужна, ДИНАМОмашина....
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
Всі чекаєм... Що сьогодні буде? Добре, що судити буде не Годулян:-|
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
EHEP, ЩО ЧЕКАЄМО?...та дурному навіть ясно , що Динамо 2-0 мінімум виграє...
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
Знахарь,
тобі все так чітко ясно? висновків про те, хто ти, після прочитання попереднього посту, робити не будемо...
то може ти і гри дивитися не будеш?:)
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
Twisted сказав(ла):
Я тоже думаю щот буде 2-0 в пользу Динамо
Ну думай... Я думаю по іншому... лишилося не довго...*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*