Uefa europa league

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Explorer сказав(ла):
P.S. В даному матчі взагалі на дві українські команди три з половиною українця :) ...
Порахуй українців у складі Динамо, і порахуй у складі Шахтара...
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
ALik сказав(ла):
мда а ти бачив скока раз Ільсінйо фолив аа скока грубих спеціальних фолов а йому навіть жовтої то .... недав а для Динамівців чуть шо зразу жовта!!!!! такшо луче некажи того шо незнаєш!
О вєлікій знаток, прінашу сваі ізвінєнія! Не кожному дано зрозуміти глибинну суть даної глибокоінтелектуальної гри!

добавлено через 4 минуты
КрАвкО :) сказав(ла):
Порахуй українців у складі Динамо, і порахуй у складі Шахтара...
Богуш, мілевській (такий само впринципі українець, як Олісадебе поляк), ше один українець Алієв! Аж цілих три!
в Шахтаря Чигринський, Пятов, Кучер потім ше гладкий вийшов! А ти втираєш і розпинаєшся шо в динамо одні українці! Ха ха! Брєд!
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
О вєлікій знаток, прінашу сваі ізвінєнія! Не кожному дано зрозуміти глибинну суть даної глибокоінтелектуальної гри!

добавлено через 4 минуты

Богуш, мілевській (такий само впринципі українець, як Олісадебе поляк), ше один українець Алієв! Аж цілих три!
в Шахтаря Чигринський, Пятов, Кучер потім ше гладкий вийшов! А ти втираєш і розпинаєшся шо в динамо одні українці! Ха ха! Брєд!
Довго думав!?? я сказав так як і є !! це ти шото нете мутиш!!
і це ти шо на3вав всіх Українців які є в шахтарі? в Динамо пол состава Українців а в шахтарі тока одні бразілці і вони і делають ігру в шахтарі без них Шахтар нехто просто пусте місце!!
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Не морочьте голову, ни один , ни второй!
Почитайте составы и не шумите. Вот ссылки для особо ленивых:
Динамо - http://www.dynamomania.com/dynamo
Шахтёр - http://shakhtar.com/ru/team/
Динамо - 34 футболиста, 17 украинцев - регулярно выходящих в основном составе 6 украинцев
Шахтёр - 30 футболистов, 18 украинцев - регулярно выходящих в основном составе 3 украинца
Проштудируйте футбольную прессу на качественный состав обоих команд и поймёте где больше играет украинских игроков.

На этом дозвольте откланяться.
AdMiRaL_DyPa, складывается впечатление что Вы латентный крот.
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
канешно пасіба но я састав Динамо 1 і 2 3наю напамять!!
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
ZeL сказав(ла):
AdMiRaL_DyPa, складывается впечатление что Вы латентный крот
Футбол, який демонструє Шахтар, мені!!! ( спеціально наголошую) подобається в 1000 раз більше, ніж те фуфло, яке пропонує динамо! Стосовно українців в Шахтарі, скажу коротко і ясно, скажіть мені скільки англійців в манчестері, чи іспанців в реалі, або італійців в мілані??? Чого ж тоді ви собі жопу не рвете за ФК Львів, там одні українці, а для вас, як я розумію це є переважним аргументом! Весь європейський футбол вже давно грає на легіонерах, а ви тут пінитесь, "патріоти" українського футболу! Смішно!
ALik сказав(ла):
канешно пасіба но я састав Динамо 1 і 2 3наю напамять!!
Краще б ти українську мову знав напам`ять!

добавлено через 4 минуты
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
в шахтарі тока одні бразілці
тока пака шо я назчітав тока три Жадсан, Фернандінья і Ільсінья! А в дінама адні тока гавранчічі, гіоанічі, вукоєвічі, нінкавічі, саблічі і другіє нідаумкі... і кстаті пака не забув напісать в Дінама та бразільцев не меньше... Ха ха! Твої аргументи це просто жестяк!!! Жгі дальше!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
тока пака шо я назчітав тока три Жадсан, Фернандінья і Ільсінья
Ну вобщето ще Вілліан і Луїс Адріано і одного продали =))
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Весь європейський футбол вже давно грає на легіонерах
як на мене то легіонери річ хороша, просто деколи я фігею коли з Бразилії вони приїзджають вагонами шоб пограти у нас в футбол, і спробувати вибитися в Європейські знамениті клуби, хоча дякуючи цьому сезону, обидва клуби прославилися.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Ну вобщето ще Вілліан і Луїс Адріано і одного продали =))
3о3о, та тут діло таке =)) +, - 2 ніхто не замітить =)
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
в Дінама та бразільцев не меньше
менше) а шахтар переводить укр гравців, подивись хоча б на воротарів, купили 3 самих перспективних і з них буде грати тільки один, а остальних на банці тримають, а потім кажуть що в україні нема норм воротарів...
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
а шахтар переводить укр гравців
Ага, а динамо їх застоює! Алієв проявив себе на молодіжному чемпіонаті світу в 2005 році, а заграв тільки в 2009! Браво!
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
вотіміно!! а ти AdMiRaL_DyPa непереживай я Українську мову 3наю може ше навіть луче за тебе, а те як я там пишу це вже до Укр. мови некасаеця!!
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ага, а динамо їх застоює! Алієв проявив себе на молодіжному чемпіонаті світу в 2005 році, а заграв тільки в 2009! Браво!
при чому тут динамо, якшо пацан зірочку зловив, пару дєнєг заробив і пішов бухати і развлєкатись, йому той футбол був до одного місця, так само як і мілєвскому.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
пару дєнєг заробив і пішов бухати і развлєкатись
Ха ха! А зараз вони тіпа не бухають і развлєкаюця? Ти шо так гнать?
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Богуш, мілевській (такий само впринципі українець, як Олісадебе поляк), ше один українець Алієв! Аж цілих три!
в Шахтаря Чигринський, Пятов, Кучер потім ше гладкий вийшов! А ти втираєш і розпинаєшся шо в динамо одні українці! Ха ха! Брєд!
Я казав про тих хто вийшов в основі на матч, і якшо ти незнаєш то Кучер не грав, давай тоді я згадаю: Кравченко ( з Валенсією), Несмачний ( Металіст і Валенсія ), Михалик ( Валенсія), Кравець ( Валенсія), Гусев ( Металіст )...то як?...а чому більшість цих гравців не грали з Шахтарем, так це травми, а тепер порахуй який повинен був би бути склад Динамо з українцями!
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Таваріщі, вже пора об'єднуватись навколо Шахтаря, і тримати за них кулаки. Думаю, навіть динамівці зараз бажають успіхів свому одвічному супернику...
 

AreaS

Користувач
Реєстрація
06.05.09
Повідомлення
3
Репутація
0
Динамо луча команда за Шахтаря )
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ха ха! А зараз вони тіпа не бухають і развлєкаюця? Ти шо так гнать?
про шо ти говориш? їх жеж сьомін на банці не гріє, як луческу в шахті шуста і худжамова!!!
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
Ну що ж динамо чемпіон Досрочно))))
Explorer сказав(ла):
Таваріщі, вже пора об'єднуватись навколо Шахтаря, і тримати за них кулаки. Думаю, навіть динамівці зараз бажають успіхів свому одвічному супернику...
Фанат Мілана в матчі між Інтером і Барсой (це наприклад) - ніколи не буде вболівать за Інтер!
Не знаю хто там за вердер, а хто за Кротів
Але я в фіналі за Вердер!
Ну а якщо Виграє "другий склад збірної Бразилії", то впринципі також непогано-очки для таблиці коефіцієнтів зароблять
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Як я вже казав
Explorer сказав(ла):
взагалі ярих фанатів трохи не розумію, посуті вболіваємо за бренд, за просто назву Динамо чи Шахтар чи ще якусь.... чого так переживати яка назва команди отримає кубок. Якби це був якийсь сталий колектив, що його об'єднує дещо більше ніж уніформа, мені особисто було б цікавіше дивитись.
Ну а це
Arkhangel7 сказав(ла):
Фанат Мілана в матчі між Інтером і Барсой (це наприклад) - ніколи не буде вболівать за Інтер!
Не знаю хто там за вердер, а хто за Кротів
Але я в фіналі за Вердер!
просто наша національна біда. Якась народна хохма є, тіпа, "Ага, у мене здохла корова, ну то хай у сосіда хлів згорить..."