Uefa europa league

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
не хай би як там небуло но всётакі за німців вболівать це всёравношо буть врагом народа! Шахтар з України з України то давайте луче будем вболівать за Укр... а не за Шахтар еслі комусь від цього легше стане!!;)
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
- За кого будете болеть в финале Кубка УЕФА?

- Конечно, за «Шахтер», там играют наши ребята, и, естественно, я буду переживать за них и поддерживать на расстоянии. Мои симпатии на стороне «горняков», хочется, чтобы они выиграли этот трофей. Они это заслужили, думаю, все обрадуются, если Кубок УЕФА приедет в Украину.
БУЛО поставлено питання до одного з Динамівців!!
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
Ми українці і нам потрібно вболівати за честь України на такому турнірі!
Шахтар переміг Динамо , у той час він виявився сильнішим...
 

AreaS

Користувач
Реєстрація
06.05.09
Повідомлення
3
Репутація
0
коли фінал кубка уєфа
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
про шо ти говориш? їх жеж сьомін на банці не гріє, як луческу в шахті шуста і худжамова!!!
Про шо говориш? Ха Ха! Ти знаєш шо таке преса, або ЗМІ??? Нещодавно Аліва зафоткали в укр.камеді з дорогущим коктейлем і кальяном))) А Мілевський з Нінковичем побили якогось тіпа в клубі, а потім лізли до менеджера клубу з лаве, щоб той не піднімав скандал...
Наівнінька...

добавлено через 1 минуту

Наівнінька...
Ozzy сказав(ла):
як луческу в шахті шуста і худжамова!!!
Три воротаря на полі??? Куда їх в напад ставить? Ха хА!
Наівнінька...

добавлено через 1 минуту
Arkhangel7 сказав(ла):
Ну що ж динамо чемпіон Досрочно))))
ага... добре шо хоч чемпіонат виграли, а то в всьому іншому Шахтарю вони явно просрали...

добавлено через 1 минуту
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
ага... добре шо хоч чемпіонат виграли, а то в всьому іншому Шахтарю вони явно просрали...
ти шо торочиш яке прсосрали??? шахтарю прсто везло і всё тут! і яке во всёму в еуфа і в кубку і то дуже їм повезло в кубку України такшо читай і думай!!
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Про шо говориш? Ха Ха! Ти знаєш шо таке преса, або ЗМІ??? Нещодавно Аліва зафоткали в укр.камеді з дорогущим коктейлем і кальяном))) А Мілевський з Нінковичем побили якогось тіпа в клубі, а потім лізли до менеджера клубу з лаве, щоб той не піднімав скандал...
Наівнінька...
бачу далі з тобою спілкуватись немає сенсу такяк ти навіть не можеш зрозуміти суті розмови.
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
Я сказав що в матчі між шахтарем та вердером я за Музикантів !
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
ага... добре шо хоч чемпіонат виграли, а то в всьому іншому Шахтарю вони явно просрали...
А нарахунок протистояння між динамо та шахтарем скажу, що так в цих 2 матчах Шахта була сильніша і це лише в двох матчах ! А динамо був сильнішим на протязі року!
Ozzy сказав(ла):
бачу далі з тобою спілкуватись немає сенсу такяк ти навіть не можеш зрозуміти суті розмови.
+5

добавлено через 34 секунды
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ага, а динамо їх застоює! Алієв проявив себе на молодіжному чемпіонаті світу в 2005 році, а заграв тільки в 2009! Браво!
Так є багато гравців які себе проявляють а потом про них не чути ! так він то себе проявив хоч зараз!
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ха ха! А зараз вони тіпа не бухають і развлєкаюця? Ти шо так гнать?
А хто зараз не "бухає" ))) ти мене застрелив цим повідормленням,
виняток звісно Кака, та там інша історія чого він не "бухає"
Explorer сказав(ла):
просто наша національна біда. Якась народна хохма є, тіпа, "Ага, у мене здохла корова, ну то хай у сосіда хлів згорить..."
Про національну біду правильно сказав !
а щодо себе скажу що я з 1998 року вболіваю за динамо крім нього ще подобається гра МЮ та Реала ! ( коли вони між собою зустрічаються , я всеодно за динамо!)
А про фанів Шахти скажу, що вони також колись всі (принаймні більшість) вболівали за ДК, і можна сказати що вони просто залишили динамо і стали вболівать за шахту! і як ви себе назвете ????
якщо "Ізяславський Пахтакор" Виграю Премєр лігу, то ви почнете вболівать за Них? сміх !
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Я так зрозумів знову война почалася???
Arkhangel7,
Ozzy,
AdMiRaL_DyPa,
я відредагував ваші повідомлення, оскільки вони ви ходять за рамки правил


5.3.4.Запрещены оскорбления в любой форме, будь то прямые («ты xxx!»), косвенные («в вас есть некоторое сходство с xxx») или заочные («Гейтс — xxx»), как в темах, так и посредством ПС (персональных сообщений). Ответные оскорбления также запрещаются.
5.3.5.Запрещено любым способом, будь то сообщение в теме, или никнейм, или аватар, или подпись, разжигать расовую, этническую или другую рознь (включая такие слова как «хохол», «москаль», «жид» и т.п.).
так що пропоную вияснити хто є хто, через приват, а тут писати лише про футбол!
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
А про фанів Шахти скажу, що вони також колись всі (принаймні більшість) вболівали за ДК, і можна сказати що вони просто залишили динамо і стали вболівать за шахту! і як ви себе назвете ????
якщо "Ізяславський Пахтакор" Виграю Премєр лігу, то ви почнете вболівать за Них? сміх !
Ха ха... Це просто істерика малої дитини... Весь світ вболівав за динамо, але потім кожен почав вболівати за свою команду... Ти думай перед тим як писати! Почитай книжки, можу порадити Дугі Брімсона "Фанати 2000", "Ми йдемо"... можливо тоді ти зрозумієш що таке істинне вболівання за команду... А ті хто прийшли в ряди вболівальників Шахтаря через те що динамо просрало 2 єврокубкових сезони підряд, то не є вболівальникі, адже справжні фени, будуть вірними своїй команді в будь - який момент... Я радий за Шахтар!!! Вітаю їх з головними перемогами в цьому сезоні! УЄФА буде наш!

добавлено через 6 минут
Ozzy сказав(ла):
бачу далі з тобою спілкуватись немає сенсу такяк ти навіть не можеш зрозуміти суті розмови.
Суть розмови я розумію тим більше маю можлдивість приводити аргументи, які ставлять вас в куток, але ти не можеш зрозуміти що в мене є СВОЯ, ВЛАСНА думка, своє відношення до футболу вцілому, хай хоч в тебе піна з рота йде, але ти ніколи не доведеш мені що динамо краще за шахтар!
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Суть розмови я розумію тим більше маю можлдивість приводити аргументи, які ставлять вас в куток, але ти не можеш зрозуміти що в мене є СВОЯ, ВЛАСНА думка, своє відношення до футболу вцілому, хай хоч в тебе піна з рота йде, але ти ніколи не доведеш мені що динамо краще за шахтар!
нічого ти не розумієш, коли я тобі писав шо шахта поскупляла молодих українських гравців і тримає їх в запасі, то ти написав що динамівці бухають, це ти так розумієш, це в тебе просто нема що відповісти і ти що небудь говориш аби динамо загадити, доказуєш з піною в роті що шахтар кращий
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
нічого ти не розумієш, коли я тобі писав шо шахта поскупляла молодих українських гравців і тримає їх в запасі
Молоді українські гравці??? Такого не буває! Імена, фамілії а не попусту трусиш!
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Шуст,худжамов,кравченко,сёлёзньов,гладкий,іщенко,гай,єзерський мало??? я просто недуже харашо знаю састав Шахтаря но я уверен шо там є ше пару штук які просто гріють лавочку!!
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
ALik сказав(ла):
Стоїть Пятов, знайди куди втулити двох інших!
ALik сказав(ла):
Нічого не показав, от і сидить на банці.
ALik сказав(ла):
Гравець, який ще не досяг рівня Шахтаря. Кого скажеш знімати? Адріано? Вілліана?
ALik сказав(ла):
Він часто грає, не тупи!
ALik сказав(ла):
Молодий? Ха ха!
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
слухай то нашо було сёлёзньова куплять еслі він недосяг ше Шахтарського рівня?? воротарів нашо було стока скупльовать шоб 1 стояв а ті скамєйкі гріли нада було купить 2-х одного на браму а 2 на замену! Кравченко непоказав так хай продадуть його повір желаючих купить його знайдеця багато! Гай нечасто ненада він еслі виходить то тока на замені і то попразнікам! ну а єзерський ше мігби і грати я некажу шо він молодий но всёравно в зборну його ше чогось приглашають!
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
ALik сказав(ла):
єзерський ше мігби і грати я некажу шо він молодий но всёравно в зборну його ше чогось приглашають
Шеву також в збірну запрошують)))
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
ну але чгосьто їх ше запрошують.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Гравець, який ще не досяг рівня Шахтаря. Кого скажеш знімати? Адріано? Вілліана?
шось забагато не досягають рівня...
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Стоїть Пятов, знайди куди втулити двох інших!
навіщо було купляти трьох молодих і перспективних воротарів???
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Ozzy сказав(ла):
шось забагато не досягають рівня...
Ти подивись скільки гравців купляло Динамо, і скільки їх зараз грає в основі... Тайванській Рональдіньо, Угорський Мессі, Молдовський Зейдорф... Ото тільки і називать їх і вміють і табунами мавп возити...
Ozzy сказав(ла):
навіщо було купляти трьох молодих і перспективних воротарів???
Навіщо було купляти Гільєрмо і відвалювати за нього 12 лямів???